Resident Evil 0 HD Remastered معرفی شد!

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
cods_eqjjyep.jpg

بازی در اوایل 2016 و برای PS4 , PS3 , Xbox One , Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.نسخه اصلی بازی درسال 2002
برای Gamecube منتشر شده بود.

کپکام اطلاعات و جزئیاتی از Resident Evil 0 منتشر کرد؛اعم از تریلر معرفی ، ویژگی ها و اسکرین شات هایی از بازی!

اسکرین شات:

Features

Return to the series origins – Discover the truth behind what led to the horrors at the Mansion in Resident Evil in this fan-favorite and popular prequel title to the series.
Completely enhanced visuals – New high-resolution textures have been created from scratch, including 1080p support on next-gen consoles, while still preserving the classic appearance of the original release.
Fully remastered sound effects – 5.1 surround support provides a more experiential gaming atmosphere that best matches players’ listening environments.
Relive the classic horror in either its original settings or modified to modern-day standards:
Experience the horror in the classic 4:3 ratio or newly added 16:9 widescreen mode.
Play with the classic control scheme, or enjoy a new alternative scheme where the character moves in the direction of the analogue stick.
Fan-favorite Resident Evil characters – Rookie S.T.A.R.S. member Rebecca Chambers and wanted criminal Billy Coen combine skills and buddy up to survive the undead and infected nightmares that await them.

jHYlJ.jpg

Resident Evil 0 HD Remaster-Announce-Trailer
1080p ||720p
با تشکر از Ebrahim-ZH

آخرین ویرایش:
صبح به خیر کپکام من عاشق توئم:bighug::d
بازی واقعا عالیه و دقیقا به سختی REmake هست. فقط این نبود صندوق ذخیره به شدت رو اعصابه/:)
شب به خیر کپکام من منتظر اویل خوب بعد از سال ها از کپکام هستم :bighug:
بازی آسونتر از Remake هست. هیچ کدوم از اویل ها به پای ریمیک نمیرسن.

بسیار عالی. امیدوارم با تجربه ای که پیدا کردن و فیدبکی که گرفتن بتونن RE7 رو در حد نام این سری تحویل بدن
دیگه کلا دوره اویل ها ی جدید رو خط بکش این اویلها کلا نسل جدیدی هستن یعنی دیگه کلا برای شوترها ساخته میشه یا کلا اکشن هستن.همین قدیمیا به درد ما میخوره یا نهایت یه چیزی تو مایه ی revealtion در نهایت میشه تو اون مایه ها دیگه خبری باز سبک horror مثل قدیم نیست باید قبول کنیم نسل جدیدها برای capcom بیشتر مورد توجه هستن تا ما.مقصر هم capcom نیست این تغییر چیزی تو مایهای دهه 60 با 70 و 80 ی های هست..!!تغییر باید ایجاد میشد که شده.

دیگه کلا دوره اویل ها ی جدید رو خط بکش این اویلها کلا نسل جدیدی هستن یعنی دیگه کلا برای شوترها ساخته میشه یا کلا اکشن هستن.همین قدیمیا به درد ما میخوره یا نهایت یه چیزی تو مایه ی revealtion در نهایت میشه تو اون مایه ها دیگه خبری باز سبک horror مثل قدیم نیست باید قبول کنیم نسل جدیدها برای capcom بیشتر مورد توجه هستن تا ما.مقصر هم capcom نیست این تغییر چیزی تو مایهای دهه 60 با 70 و 80 ی های هست..!!تغییر باید ایجاد میشد که شده.

البته استقبالی که از ریمیک شد و فیدبکی که از رولیشنز گرفتن باید یه تکونی بهشون داده باشه. من با نظر شما موافق نیستم. شما متای شماره 6 رو نگاه بنداز. مطمهنا کپکام از این بازی راضی نبود که بخواد همون روش رو ادامه بده. سبک ترسناک هم که واقعا نباید به سبک قدیم باشه. باید رزیدنت درست حسابی ترسناک اونم به شیوه‌های جدید بسازند نه که اکشن بشه. من هنوز امید دارم که شماره 7 بتونه خیلی بهتر از 6 ظاهر بشه

البته استقبالی که از ریمیک شد و فیدبکی که از رولیشنز گرفتن باید یه تکونی بهشون داده باشه. من با نظر شما موافق نیستم. شما متای شماره 6 رو نگاه بنداز. مطمهنا کپکام از این بازی راضی نبود که بخواد همون روش رو ادامه بده. سبک ترسناک هم که واقعا نباید به سبک قدیم باشه. باید رزیدنت درست حسابی ترسناک اونم به شیوه‌های جدید بسازند نه که اکشن بشه. من هنوز امید دارم که شماره 7 بتونه خیلی بهتر از 6 ظاهر بشه

بعضی از قسمتهای حرفهای شما درسته ولی شما متای بازی رو نگاه میکنی ولی capcom فروش بازی رو یه نگاه به آمار فروش RE 5 6 بنداز از آرزوهای capcom هم فراتر فروش کردن...!!این یعنی سری بعد اکشن تره..!!

راستی اضافه کنم، یه قابلیت خیلی خفن توی بازی وجود داره:d به این صورت که میشد با 2تا جوی استیک، هر 2تا شخصیت رو با هم کنترل کرد:d ولی خب Mind F**k میشدی:d

بعضی از قسمتهای حرفهای شما درسته ولی شما متای بازی رو نگاه میکنی ولی capcom فروش بازی رو یه نگاه به آمار فروش RE 5 6 بنداز از آرزوهای capcom هم فراتر فروش کردن...!!این یعنی سری بعد اکشن تره..!!
RE5 کلا بحثش جداست. بسیار رزیدنت خوبی بود و از نظر داستانی بسیار مهم بود و خب متای بازی هم بالا بود اما سر شماره 6 خراب کرد ولی امیدوارم بتونه جبران کنه

استقبالی که از ریمیک شد و فیدبکی که از رولیشنز گرفتن باید یه تکونی بهشون داده باشه.

داداش کپکام خرتر از این حرفاس که این چیزا حالیش شه!:|:دی حالا 7 میاد میبینیم:| میشه گند پشت گند:| از 4 به 5 به 6 برو ببین خودت فجایع سریو!:| بازی جوری عوض شده که اگه اولش ننویسه ایول، فک میکنی بازی اشتباهی داری بازی میکنی!!!:| البته امیدوارم که با 7 برگرده ولی چند وقت پیش با اون مزخرفاتی که راجعبه سری اصلی که برا نسل جدیدیا ساخته میشه و رولیشنز که برای طرفدارای قدیمی تر هست، کلا اون یه کم امیدیم که من برا برگشت داشتم زدن گند زدن توش رف با مزخرف گویی که انجام دادن!:|

راستش من تا حالا هیچ کدوم از RE های کلاسیک رو بازی نکرده بودم ولی این RE Remake واقعا یه شاهکار بود شاهکار. اصلا نمیتونستم باور کنم که بازی مال 10 سال پیشه
امیدوارم RE Zero هم بازیه خوبی باشه ولی وقتی که با نسخه ی Remake مقایسه میکنم احساس میکنم زیاد بازی جالبی نیست

من که همیشه از نسخه های بازسازی شده شدیدا استقبال میکنم برای همن فکر میکنم ریمستر بعدی Capcom این باشه: :d

Resident Evil 4 Ultimate Super Ultra Full HD Arcade Remix Hyper Apocalypce Remastered Enhanced Edition :d

آخرین ویرایش:
راستش من تا حالا هیچ کدوم از RE های کلاسیک رو بازی نکرده بودم ولی این RE Remake واقعا یه شاهکار بود شاهکار. اصلا نمیتونستم باور کنم که بازی مال 10 سال پیشه
امیدوارم RE Zero هم بازیه خوبی باشه ولی وقتی که با نسخه ی Remake مقایسه میکنم احساس میکنم زیاد بازی جالبی نیست

من که همیشه از نسخه های بازسازی شده شدیدا استقبال میکنم برای همن فکر میکنم ریمستر بعدی Capcom این باشه: :d

Resident Evil 4 Ultimate Super Ultra Full HD Arcade Remix Hyper Apocalypce Remastered Enhanced Edition :d

من خودم بشخصه هم رزیدنت اویل زیرو هم ریمیک روی خود گیم کیوب همون زمانا و هم نسخه پورت شده روی wii رو بازی کردم

رزیدنت اویل زیرو بنظر من از ریمیک بهتر بود

دنیا کم کم داره به کام Gamerـها میچرخه دوباره :d چقدر خوب میشد بیان تو این Remaster یه Item Box هم اضافه کنن :d اونوفت به نظرم این بازی دیگه همه چی تموم میشد :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or