Resident Evil و بزرگترین خبردرباره جدیدترین نسخه.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
hwcztyv963wz739z91.jpg

"آیا شما می‌ترسید؟" پس باید منتظر این رونمایی باشید."

Official Nintendo Magazine اعلام کرد شماره بعدی این مجله 13 فوریه منتظر رونمایی از یک بازی بزرگ باشید. طبق گفته‌ها باید منتظر چندین خبر باشیم معرفی یک پورت HD از Resident Evil Revelations برای Wii U و تایید رسمی Resident Evil Revelations: Unveiled Edition برروی کنسول‌های Xbox 360 و PS3 به صورت پورت HD. اوایل سال پیش بود که Resident Evil Revelations برای 3DS منتشر شد و بسیار موفق عمل کرد، به طوری که آن را یکی از بهترین نسخه های این سری و همچنین پایبندترین نسخه نسبت به سری‌های نسل گذشته می دانند.
گفته شده این عنوانی که قرار است معرفی شود یک بازی انحصاری خواهد بود همچنین Capcom باید بزودی به شایعات درباره Resident Evil Revelations HD پایان دهد, این شایعه زمانی قوت گرفت که دیروز لیست آچیومنت‌های نسخه Xbox 360 بازی Resident Evil Revelations Unveiled Edition به بیرون درز کرد.
در شماره آتی این مجله اطلاعاتی از Pikmin 3 و نقد بازی‌های Rayman Legends وLuigi’s Mansion 2 را خواهید خواند به اضافه معرفی یک بازی بزرگ. شماره بعدی این مجله چهارشنبه 13 فوریه منتشر می‌شود.
مشاهده لیست آچیومنت‌های لیک شده

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
100% استقبال میشه. اگه بیاد فکر کنم از آخرین نسخه رزیدنت اویل تو این نسل باشه... حالا شاید یه نسخه فرعی هم بعدا ازش منتشر کنند ولی نسخه هفتم به احتمال 99% میره برای نسل بعد !

والا تا اینجا کالکشن هایی که HD شده اند هیچکدوم برای ویندوز منتشر نشده...

آخه چندی پیش توی فروم Camcom-unity ( نوشتنش غلط هست فکر کنم :d )، یکی از سازنگان بازی گفته بود که می دونید من علاقه ی شدید به بازی روی PC دارم و ما داریم بررسی می کنیم

مطمئنا اگر تصمیمات قطعی شد، برای PC هم ساخته میشه

احتمال این زیاد هست، پس تایید بشه 100% برای PC تایید میشه ربطی به HD و .... اش هم فکر نکنم داشته باشه

حالا من دقیق نگفتم اگر بخوای لینکش رو بگردم بدم

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
یکی مشکل رزیدنت اویل 6 گسستگی بیش از حد گیم پلی بود ... تو هر سناریو یه نوع گیمپلی رو تعبیه کرده بودن که این برای یه فن کلاسیک بازی خوشایند نیست. مشکل دیگش تعدد شخصیت های قابل بازی بود . اما این نسخه اچ دی شده به نظر میرسه این مشکلات رو نداشته باشه ... منتظر میمانم!:x

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
احتمال این زیاد هست، پس تایید بشه 100% برای PC تایید میشه

حالا RE 4 HD رو هم حساب نمیکنیم ، RE CODE VERONICA HD هم برا PC عرضه نشد و انحصار کنسوله .

حتی هنوز RE 6 هم برا PC عرضه نشده و 3 ماهی مونده تا عرضش !!!!

همچین هم تو فکر 100% نباشید .......

-------------

از همون موقع که اومد ، اون بازخورد خوب رو گرفت خیلی دوست داشتم بازیش کنم ببینم RE 6 چجور میتونست باشه و نشد !!

حالا هم که HD ش تقریبا تایید شدس برا کنسولها ، خیلی مشتاقم ببینم چجوریه !

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
اقا حالا اونایی که بازی کردن این بازیرو مالی هم هست یا نه همش شعار بوده ؟

Gamespot : 8.5

GT: 9

IGN : 8.5

حس ترس رو بهت ارائه میده

حالا RE 4 HD رو هم حساب نمیکنیم ، RE CODE VERONICA HD هم برا PC عرضه نشد و انحصار کنسوله .

نمی دونم چی بگم، ولی عقیده ی خودم این هست.

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
ممنون این خبر گفته احتمال داره مربوط به رزیدنت اویل رولیشنز باشه this could relate to rumours of Capcom delivering a Resident Evil Revelations HD upgrade. تقریبا مثل همون خبری هست که من گذاشتم و مدیران محترم واقعا لطف کردند و به قسمت شایعات منتقل کردند! خبر به اون واضحی رو!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
اینشالا بیاد یه حالی ببریم باهاش. فقط خدا کنه درست حسابی اچ دی بشه
متاسفانه کپکام زیاد خوب HD نمی کنه.اون دو تا اویلا و DMC Collection اصلا خوب نبودن. البته استثناء هم بوده مثلا Okami رو میگن خیلی خوب HD کرده.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,030
نام
نیما
البته بنظرمن نمیشه مطمئن بود که چون روی 3DS موفق بوده روی کنسولها هم بتونه خوب باشه ، چون تا جایی که اطلاع دارم گیمپلی این عنوان یجورایی با سخت افزار 3DS مچ شده و اینکه روی کنسول به چه شکل قراره پورت بشه خیلی مهمه ...

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
ما که بخیل نیستیم ایشالا رو کنسول هم خوب در میاد
خوبش اینه که حالا که نسخه 3DS رو فروختم میتونم رو کنسول یه دل سیر بازی کنم>:) لامصب یه حماقتی کردم رو 3DSفقط یبار بازی کردم الان مثه چی دلم براش تنگ شده:d

محمد هکر

کاربر سایت
Oct 26, 2012
261
نام
محمد
کپکام :گندی دوباره در راه است ، ما شما را شگفت زده می کنیم:dطوری که با سر به داخل مانیتور یا تلویزیون خود رفته و باشد که پند گیرید و بازیهای ما را نخرید.

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
کپکام :گندی دوباره در راه است ، ما شما را شگفت زده می کنیم:dطوری که با سر به داخل مانیتور یا تلویزیون خود رفته و باشد که پند گیرید و بازیهای ما را نخرید.
اين پند و اندرز تو كدوم صفحه ي مناجات نامه كپكام هست؟:d:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر