Resident Evil: داستان هولناک و ناراحت کننده‌ی Lisa Trevor

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
تصور ریمیک رزیدنت 1 (حتی با فرمول جادویی ریمیک 2) زیاد جذاب نیست واسه من که فن کلاسیک ها هستم و پیر شدم دیگه.ولی انقدر اتمسفر و فضاهاش خاطره انگیز و نوستالژیکه که جدای از گیم پلی دوست دارم با گرافیک امروزی ببینمشون.مثل یه آلبوم خاطرات.هر چند وقت یک بار میرم یوتیوب ویدئوهای نسخه های فن مید رو میبینم.

منم چند تاشو دیدم.واقعا خفنه.منم بدم نمیاد با استانداردهای نسل 9 ببینمش

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
937
نام
Ahmad
منم چند تاشو دیدم.واقعا خفنه.منم بدم نمیاد با استانداردهای نسل 9 ببینمش
نسخه های اچ دی شده 2 و 3 کلاسیک رو که بچه ها اینجا معرفی کردن بازی کردم.واقعا خاطره بازی خوبی بود.حتی نوشته های تابلوها رو هم که رو پی اس 1 مبهم بود میخوندم.

RE2SHDP

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
تصور ریمیک رزیدنت 1 (حتی با فرمول جادویی ریمیک 2) زیاد جذاب نیست واسه من که فن کلاسیک ها هستم و پیر شدم دیگه.ولی انقدر اتمسفر و فضاهاش خاطره انگیز و نوستالژیکه که جدای از گیم پلی دوست دارم با گرافیک امروزی ببینمشون.مثل یه آلبوم خاطرات.هر چند وقت یک بار میرم یوتیوب ویدئوهای نسخه های فن مید رو میبینم.
اتفاقا شماره اول واقعا با فرمول ریمیک شماره دوم خیلی خلاش حس می شود ‌ اون عمارت با گرافیک نسل ۹ و طراحی به روز دشمنان چه شود

Taha75

کاربر سایت
Jan 24, 2022
1,663
نام
طاها
به نظر بنده هیچ نیازی به ریمیک مجدد رزیدنت اویل یک نیست.این شاهکار بعد 20 سال همچنان جذاب و استاندارد هست.

البته اگر ریمیک شد هم مشکلی نداره ولی بعید میدونم دوباره ریمیک شه.

بعد از رزیدنت اویل 4 ریمیک، نوبت داینوکرایسیس هست.
بعد رزیدنت ۴ باید کپکام با سری رزیدنت خداحافظی کند چون واقعا داستانی دیگر ندارد . کشش نداره . ویلیام خوب بود ولی واقعا نیاز به خداحافظی حس می شود .
داینوکرایسیس گزینه خوبی برای احیا و ریموت هست .

Tatsumaru

Searching For Light
Gold User
Mar 31, 2013
937
نام
Ahmad
اتفاقا شماره اول واقعا با فرمول ریمیک شماره دوم خیلی خلاش حس می شود ‌ اون عمارت با گرافیک نسل ۹ و طراحی به روز دشمنان چه شود
موضوع اینه که بخشی از اون زیبایی و حس نوستالژیک با گیم پلی و دوربین ثابت اون موقع گره خورده و یه جورایی جدایی ناپذیر به نظر میاد.اما اگر فرمول خوبی واسه ریمیکش پیدا کنن که عالی میشه.همونطور که گفتم حداقل به خاطر ریوایو دوباره محیط ها و لوکیشن ها.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر