Resident Evil جدید تایید شد

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بعد از مدت ها شایعات بالاخره تایید شدند و عنوان Operation Racoon City تایید شد. این عنوان توسط استودیو SlantSix ساخته خواهد شد و برای X360 و PS3 منتشر خواهد شد. به گفته سازنده بازی این عنوان یک شوتر تیمی خواهد بود و شما در آن نقش نیروهای ویژه آمبرلا را خواهید داشت که در تلاش نابودی آثار آمبرلا در راکون سیتی و بازماندگان صانحه راکون هستند.

شماره آینده OXM به این عنوان خواهد پرداخت اما جزئیات زیادی از بازی توسط سازنده آن منتشر شده است.

بازی در سال 1998 اتفاق می افتد. سازنده آن گیم پلی بازی را "کثیف" توصیف کرده و توضیح داده است که فضای بازی تاریکتر خواهد شد. حضور تایرنتها؛ B.O.Wهای آمبرلا و هیولاهای دیگر راکون سیتی تایید شده است اما در این میان شخصیت های شما با نیروهای ویژه ارتش نیز درگیر خواهند شد.

بازی چهار شخصیت قابل بازی دارد که هرکدام دارای ویژگیهای خاص خود هستند و با استفاده از XPها می توان آن ها را ارتقاء داد.

سازنده بازی در توضیح آن میگوید : این دیگر یک بازی نیست که شما با یک خشاب تیر به جنگ یک ارتش زامبی بروید. اگر تابحال دلتان یک رزیدنت ایول با "اسلحه های بزرگ" خواسته است این بازی برای شماست.

استودیو Slant Six سازنده عناوینی همچون SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 3 (متاسکور 74) SOCOM: U.S. Navy SEALs Confrontation (متاسکور 63) و SOCOM: U.S. Navy SEALs Tactical Strike (متاسکور 72) است. در واقع به نظر می رسد Slant Six در تنها چیزی که موفق نبوده، بازی خوب ساختن است.

با توجه به سازنده بازی و سوابق آن و ید طولای کپکام در خرابکاری کردن استودیوهای خارجی در سری بازی های معروفش نمی توان انتظار زیادی از یک رزیدنت ایول تیمی با اسلحه های بزرگ داشت!

broken-umbrella.jpg

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
چقد بخندیم سر این بازی... از Outbreak قشنگتر. انتخاب استودیو محشر. ینی استودیو ثارالله با مشارکت سازمان ملی مساجد سایبری گزینه خفنتری بودن

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
حالا اگه همون تیم کارلوس اینا باشه باز از نظر داستانی جذابیت خوبی پیدا میکنه...
این دیگر یک بازی نیست که شما با یک خشاب تیر به جنگ یک ارتش زامبی بروید. اگر تابحال دلتان یک رزیدنت ایول با "اسلحه های بزرگ" خواسته است این بازی برای شماست.
ایشون با چیزی به اسم RE4 یا RE5 آشنایی دارن؟ :))

یه دقیقه RE1 رو که اسلحه نداشتیم اولش چه برسه به خشاب رو به 100 ساعت این آشغالشون نمیدم...

پ.ن: میدونم با جیل اسلحه داشتیم اولش (محض اطلاع نکته بین های بی سی)

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فقط واسه xbox 360 , ps3 منتشر میشه.شوترم هست ؟ یعنی سبکش مثل رزیدنت اویل های قبلی نیست پس به درد نمیخوره. خیلی دلم میخواد یه اسکنی چیزس ازش ببینم.یکم بخندم.

آخرین ویرایش:

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
به قول ژاپنی ها " ســـــــــــــــــوگه "
فوق العادس
رزیدنت اویل با اسلحه های بزرگ، جون میتونیم با بدست آوردن xp خودمون را آپگرید کنیم و بعد جهت چب را بزنیم و جت خبر کنیم تا زامبی ها را نابود کنن
به به و به به

پ.ن: واقعا برای سری رزیدنت اویل متاسفم، به قول امیر پایه خندمون جور شد :|

پ.ن2: امیدورام چند تا شخصیت باحال هم براش بذارن، مثل خاله قورباغه، سمندون، زیزیگولو تا کلا به یک حماسه تبدیل بشه :|

• Like
Reactions: Bayonetta

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
بابا تو چار و پنج هم اونقــــدر اسلحه نبود دیگه به مولا. قشنگ SOCOM رو تو دنیای رزیدنت پیاده کردن. اپیک فیل تیم ملی

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
این دیگر یک بازی نیست که شما با یک خشاب تیر به جنگ یک ارتش زامبی بروید. اگر تابحال دلتان یک رزیدنت ایول با "اسلحه های بزرگ" خواسته است این بازی برای شماست.
مناسب برای بچه های زیر 11 سال
خوب حالا یارو نگفته اسلحه های کلفت!!!!!!!!!!!:D
من دلم می خواست می تونستم چندتا فوش خار و خاشاک به این کپکام فلان فلان شده تو این فروم بدم حالا باز فردا میان می گن ما از واکنش re بازان کف کردیم
البته من این بازی رو صد در صد رد نمی کنم ولی اگر وقتی بازی اومد بویی از re نبرده بود کلا سری بازی های رزیدنت ایول رو فراموش می کنم تا خاطره خوشی که از 13 سالگی تا الان که 27 سالمه دارم نابود نشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر