Renegade Kid نگران هک شدن 3DS است

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
Mutant_Mudds_logo.jpeg

در آخرین گزارشی که از دو هکر آمده است آن ها توانسته اند که کنسول 3DS را هک کنند که این کار باعث می شود آن ها بتوانند کد های بدون مجوز را بر روی کنسول 3DS اجرا کنند
آن ها ادعا می کنند که دارای انگیزه خوب هستند به طور مثال برداشتن ریجن لاک یکی از این اهداف است
بر هر حال سازندگان بازی از این خبر کمتر خوشحال می شود
با توجه به پست اخیر در این بلاگ آقای Jools Watsham از بنیانگذاران Renegade Kid که عنوان Mutant Mudds را بر روی Eshop عرضه کرده است ادعا می کنند که این کار غیر قانونی می تواند درب را بر روی پایرسی و نسخه های کپی باز کند . چیزی که می تواند به این صنعت و پشتیبانی از کنسول دستی نینتندو صدمه بزند
وی در ادامه گفت : " اگر کنسول 3DS به طور بد دچار نسخه های دزدی شود ما چاره ای جز توقف پشتیبانی خودمان از این کنسول و روی آوردن به دیگر پلتفرم ها نداریم
همچنین Watsham rubbished هم ادعا می کند که مردم قبل از اینکه بازی را خریداری کنند سعی می کنند نسخه های هک شده ی آن را تجربه کنند سپس به خرید بازی روی آورند
Renegade Kid به وضوح نگران پایرسی این کنسول است که این میتونه موضوع مهمی برای فروش بازی باشه
این را باید گفت که نینتندو تخصص خوبی برای مقابله با هکر ها دارد و این را می تواند با یک سیستم آپدیت حل کند
به نظر شما هکر ها در این جدال موفق می شوند یا نینتندو ؟ آیا هک کنسول باعث قطع پشتیبانی بازی سازان از کنسول می شود ؟

منبع

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
خدا پدرشونو بیامرزه..!!من که اصلا ناراحت نمیشم..!!تواین مملکت تنها امیدمون همین هک کنسولهاست و گرنه باید کلا بی خیاله بازی میشدیم..!!!ماشاله اینقدر که اوضاعه اقتصاری رو به روال میگذره که برای یه بازی 5 سال پیش باید 80 هزار تومن پول داد...........!!!!!!!!!!!!خدا پدرشونو بیامرزه شدیدا استقبال میشه اینا هک کنن ما استفاده کنیم..!!!چون واقعا از اوضاع ما خبر ندارن اگه داشتن فکر کنم خود نینتندو کنسولش رو هک شده میداد به ما...!!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
خدا پدرشونو بیامرزه..!!من که اصلا ناراحت نمیشم..!!تواین مملکت تنها امیدمون همین هک کنسولهاست و گرنه باید کلا بی خیاله بازی میشدیم..!!!ماشاله اینقدر که اوضاعه اقتصاری رو به روال میگذره که برای یه بازی 5 سال پیش باید 80 هزار تومن پول داد...........!!!!!!!!!!!!خدا پدرشونو بیامرزه شدیدا استقبال میشه اینا هک کنن ما استفاده کنیم..!!!چون واقعا از اوضاع ما خبر ندارن اگه داشتن فکر کنم خود نینتندو کنسولش رو هک شده میداد به ما...!!

یه سوال اساسی اینجا پیش میاد؟
اونم اینه که چرا باید کار به اینجا برسه ؟
چه فرقی بین من ادم و کسی که ژاپن زندگی میکنه یا اروپا و امریکا با من هست ؟
جواب معلومه هیچی همه یه ادمن و ساختار بدن و مغزشون هم یکیه.حتی اونایی که برنامه نویسن و مهندسان الکترونیک طراح چیپها.
پس مشکل کجاست؟
مشکل پر شدن اطلاعات حافظه مغز بعضی از ماست که باعث میشه تصمیماتی بگیریم که مثل خر تو گل گیر کنیم و هر چی بیشتر زور میزنیم بیشتر فرو میریم.
و چون انسانهای دیگه تردت میکنن
کار به جایی میرسه که یه دستگاه معمولی 200 دلاری میشه قیمت یکی از اعضای بدنت و برای دادن 60 دلار ناقابل پول بازی دادن باید زمین و زمان رو بدوزی.
به فرض اینم هک شد بعدیاش چی؟
اینده زندگیت چی؟اونم میشه هک کرد و ازش فرار کرد؟

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
وی در ادامه گفت : " اگر کنسول 3DS به طور بد دچار نسخه های دزدی شود ما چاره ای جز توقف پشتیبانی خودمان از این کنسول و روی آوردن به دیگر پلتفرم ها نداریم
به جهنـــــــــــــــــــــم!

....
چون واقعا از اوضاع ما خبر ندارن اگه داشتن فکر کنم خود نینتندو کنسولش رو هک شده میداد به ما...!!
:(

....
خییییلی! البته در شرایط فعلی

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یه سوال اساسی اینجا پیش میاد؟
اونم اینه که چرا باید کار به اینجا برسه ؟
جواب معلومه هیچی همه یه ادمن و ساختار بدن و مغزشون هم یکیه.حتی اونایی که برنامه نویسن و مهندسان الکترونیک طراح چیپها.
پس مشکل کجاست؟
مشکل پر شدن اطلاعات حافظه مغز بعضی از ماست که باعث میشه تصمیماتی بگیریم که مثل خر تو گل گیر کنیم و هر چی بیشتر زور میزنیم بیشتر فرو میریم.
و چون انسانهای دیگه تردت میکنن
کار به جایی میرسه که یه دستگاه معمولی 200 دلاری میشه قیمت یکی از اعضای بدنت و برای دادن 60 دلار ناقابل پول بازی دادن باید زمین و زمان رو بدوزی.
به فرض اینم هک شد بعدیاش چی؟
اینده زندگیت چی؟اونم میشه هک کرد و ازش فرار کرد؟

والا داداش فرق که زیاده یه بار 2 ماه پیش یکی از این فرقها رو گفتم 20 روز بن شدم..!!حالا به فرض بگم چه تغییری پیش می آید..؟به قول معروف چه فرقی برای من و شما میکنه..؟حالا کنسول بازی نباشه یه چیزه دیگه..!!همین ماشین تو مملکت خودمون تولید میشه قیمتش از 8 9 ماه پیش کلی تغییر کرده..!!13 میلیون بوده شده 40 میلیون...!!میگم فرقی به حال من و شما نمیکنه..!!خیلی دوست داشتم فرقش رو بگم ولی برای خودم ارزش قائل هستم...!!

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
والا داداش فرق که زیاده یه بار 2 ماه پیش یکی از این فرقها رو گفتم 20 روز بن شدم..!!حالا به فرض بگم چه تغییری پیش می آید..؟به قول معروف چه فرقی برای من و شما میکنه..؟حالا کنسول بازی نباشه یه چیزه دیگه..!!همین ماشین تو مملکت خودمون تولید میشه قیمتش از 8 9 ماه پیش کلی تغییر کرده..!!13 میلیون بوده شده 40 میلیون...!!میگم فرقی به حال من و شما نمیکنه..!!خیلی دوست داشتم فرقش رو بگم ولی برای خودم ارزش قائل هستم...!!

من فرق از لحاظ ساختار بدنی انسان رو گفتم .همه یه طور به دنیا میان روند رشد سلولها یه طوره جهش ژنتیکی در کار نیست.
و اما درباره فرق همین الان بیرون داشتم با یه بنده خدایی صحبت میکردم میگم وضعیت اقتصادی اینطوریه میگه هر کی گشنش بشه مجبوره بره کار کنه! توقعتون شما بالاست الان فوق لیسانس میشناسم بنایی میکنه.
میگه خدا روزی رسونه یه طوری روزیت رو میرسونه.
میگم عموی چینی و ژاپنی که به چیزی اعتقاد ندارن چطور زندگی میکنن؟
میگه اخرش ختم میشه به خود کشی.منم گفتم برای همین جمعیتشون 1 میلیارد و خورده ایی اقتصادشون هم دومه؟
میگه ای بابا اخر همه چی ختم میشه به مرگ!!!

اینم تیکه کوچکی از فرق.
زندگی برای مرگ.پس چرا بدنیا اومدیم؟عجیبها ؟

حالا به فرض بگم چه تغییری پیش می آید..؟
تقریبا هیچی.
!میگم فرقی به حال من و شما نمیکنه..!!خیلی دوست داشتم فرقش رو بگم ولی برای خودم ارزش قائل هستم...!!
اتفاقا رابطه مستقیم با تک تک ما داره و با این وضعیت.

دوستان بسه ديگه از استدلالاتون داره خندم ميگيره....
خنده نداره بنده خدا گریه داره .

آخرین ویرایش:

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
اگه هک شه به احتمال80% یکی میگیرم.ارزون ترین کنسول موجود هست و بازی خوب هم زیاد داره:d
اگه هك شه قيمتش دو برابر ميشه!!!
در ضمن اين بابا چرت گفته
چون دي اس هم از اون اول كپي بود ولي الان پر فروش ترين كنسول هستش...
حالا خوبه يه بازي ٨ بيتي داده.در ضمن اين بازي بره اios منتشر شده برو نگرانيت رو تو نسخه ios خالي كن مردك
بازي هاي بچه هاي بازي سنتر از اين قشنگ تر بود

---------- نوشته در 12:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:00 PM ارسال شده بود ----------

من فرق از لحاظ ساختار بدنی انسان رو گفتم .همه یه طور به دنیا میان روند رشد سلولها یه طوره جهش ژنتیکی در کار نیست.
و اما درباره فرق همین الان بیرون داشتم با یه بنده خدایی صحبت میکردم میگم وضعیت اقتصادی اینطوریه میگه هر کی گشنش بشه مجبوره بره کار کنه! توقعتون شما بالاست الان فوق لیسانس میشناسم بنایی میکنه.
میگه خدا روزی رسونه یه طوری روزیت رو میرسونه.
میگم عموی چینی و ژاپنی که به چیزی اعتقاد ندارن چطور زندگی میکنن؟
میگه اخرش ختم میشه به خود کشی.منم گفتم برای همین جمعیتشون 1 میلیارد و خورده ایی اقتصادشون هم دومه؟
میگه ای بابا اخر همه چی ختم میشه به مرگ!!!

اینم تیکه کوچکی از فرق.
زندگی برای مرگ.پس چرا بدنیا اومدیم؟عجیبها ؟

تقریبا هیچی.

اتفاقا رابطه مستقیم با تک تک ما داره و با این وضعیت.
دوستان بسه ديگه از استدلالاتون داره خندم ميگيره....
حالا خوبه پي اس ويتا نمي خواد هك شه....

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه هك بشه قيمتش دوبرابر ميشه شايدم 3 برابر درست مثه ps3
اون زماني كه ps3 هك شد ما هي گفتيم بابا قيمتش دوبرابر ميشه بعضيا اومدن گفتن چرت ميگي قيمتش فوقش 100تومن بره روش:|

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
من که نفهمیدم این یارو میگه اگه یه کنسول زود هک بشه ما دیگه ازش پشتیبانی نمیکنیم وشکست میخوره اما اگر اشتباه نکنمXbox360یاPS2هم زود هک شدن و کنسول های موفقی هم هستن و سازنده ها هم ازشون پشتیبانی کردند و میکنند!

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
به نظرم الان زمان خوبی برای هکش هست چرا که این کنسول بالای 20 میلیون فروش کرده و هنوز در صدر فروش هستش میتونه فروش کنسول رو چند برابر کنه در ضمن هک درسته باعت وجود نسخه های دزدی میشه اما خیلی ها هستند اصلا دنبالش نمیرن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر