remote Upload از رپیدشیر به رپیدشیر- از مگا آپلود به رپیدشیر و بلعکس

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام.
رپیدشیر رو که همه می شناسین... برای جمع کردن پوینت هاش هم همه کار می کنیم.
از اونجایی که سرعت اینترنت تو ایران زیاد جلب نیست پس امکان آپلود فایل های حجیم و در نتیجه گرفتن پرمیوم پوینت نیست و خیلی کمه... پس چاره چیه؟؟
ریموت آپلود یکی از امکاناتی هست که به درد ماها می خوره و به شخصه کلی پوینت از همین راه بدست آوردم. اما اشکالی که تو این مورد هست اینکه که هر سرویسی اجازه ریموت آپلود کردن رو به همین راحتی نمیده. یکی از اون سرویس ها هم مگاآپلود هست که پس از رپید شیر رتبه دوم رو داره. در ضمن به این کار لینک دزدی هم گفته میشه. یعنی لینک های یه نفر رو که چند گیگ آپ کرده بدزدیم و رو اکانت خودمون بیاریم و یه جا دیگه به نمایش بذاریم. همون طور هم که متوجه شدید تا آلان، رپیدشیر اجازه ریموت آپلود کردن از رو سرویس خودش رو هم نمی ده. من وقتی داشتم سرچ می کردم به چند تا راه حل جدید که 2-3 ماه از ارائه شون نگذشته برخوردم. والا ما که هر کاری کردیم نشد. یکی که این کار رو کرده بیاد اینجا بگه بقیه هم فیض ببرن. اگر هم از این آموزش ها چیزی دستگیرتون شد، ما رو هم بی نصیب نزارید...
آموزش اول:
لینک
آموزش دوم:
How to use remote-uploads to convert Megaupload links to Rapidshare and Rapidshare to Megaupload

Rapidshare to Megaupload:

1. Log into your Premium or Collectors account. Click on Remote-Uploads button.

f_2rsremote01m_99121dc.png

2. Open the Megaupload/DepositFiles/etc. link in your browser. Input the CAPTHCA and wait to generate your download link. Once it is generated...

For Megaupload:
a) Right-click the Download Link button and Copy Link Address.

For DepositFiles, etc.:
b) Start the download. Then stop it right away. Copy the url from where the download is coming from.

3. Quickly, paste the download url from the other file host into the Rapidshare form and click Start Remote Upload button.

f_2rsremote02m_35b5664.png

4. Wait a little bit (it's really fast!) and then you can check on the progress of your transfer by clicking Start Remote Upload button (make sure the form is empty of all links!).

f_2rsremote03m_b62a513.png

5. Once it's finished, go back to your main Premium Account screen and click on the new links you have transferred to download them.

Megauplaod to Rapidshare:

1. Log into your Megaupload Preimum account.

2. Open the Rapidshare/DepositFiles/etc. link in your browser. Input the CAPTHCA and wait to generate your download link. Once it is generated start the download. Then stop it right away. Copy the url from where the download is coming from.

3. Quickly, paste the download url from the other file host into the HTTP/FTP File Fetching field on Megaupload and click Send button.

f_2muremote01m_e6f1d22.png

4. Wait for your transfer to finish, then go to your file manager and click on the new links you have transferred to download them.

(I'm not sure what step-by-step screens appear for you as I don't have a premium account, but I'm sure you'll be able to figure it out.)​

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
ایم قضیه خیلی وقته برای کاربران free دیگه کار نمی کنه
این مورد رو فقط در صورتی که پریمیوم داشته باشید می تونید انجام بدید
اما اصولا 10 تومان ارزش این همه دردسر رو نداره

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ایم قضیه خیلی وقته برای کاربران free دیگه کار نمی کنه
این مورد رو فقط در صورتی که پریمیوم داشته باشید می تونید انجام بدید
اما اصولا 10 تومان ارزش این همه دردسر رو نداره
واقعا راهی نداره؟؟ از سرویس های دیگه چی؟؟ نمیشه استفاده کرد؟؟
کلا این قضیه کار نمی کنه؟؟

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,206
نام
یونس
دوست من توضیح خاصی نداره این مورد هم تویFAQ سایت رپیدشر نوشته شده
ببینید شما نمی تونید از سایت هایی که لینک مستقیم رو پشتیبانی نمی کنند remote upload کنید رو رپید
مثلا شما یه لینک دارید sitename.com/file1.rar اگر بتونید مستقیم دانلودش کنید Remote Upload هم می تونید اما اگر دقت کنید می بینی که این سایت های اشتراک گذاری فایل شما اول حتما باید کد بزنید یا زمان خاصی رو منتظر باشید

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
کسی اکانتشو می فروشه ؟

من خودم زیاد point جمع کردم. کلا برای ریموت باید اکانت داشته باشید
که پول باید بدین. بعد هم برای این دو اکانت باید یا اکانت Paypal داشته
باشید که خیلی هم کار باهاش راحت نیست یا از واسطه بخرید.
به نظر من کلا طرف point نرید . الان اکانت 7 تومن هم گیر می اد
مگا که زیاد محتوایی روش شیر نیست میمونه rapid که یه اکانت 7 تومنی
که کسی با پوینت ساخته و میفروشه کارو راه میندازه. این کار پوینت یه مقدماتی داره و یه قلق هایی و آشنایی خاصی در سایتها و محتوا ها داره
که نسبت به سود ناچیز تر از ناچیزش به در نمی خوره.
یه راه خیلی راحت برای UP/DOWN سریع هم یه VPS ویندوز هست که
مینیموم 20 هزار تومنه ولی سریع دانلود و آپپلود می کنه .
کلا این چیز ها برای یه کار خاص هست که چون در رده هکینگ هست اینجا
نمیشه راجبش صحبت کرد.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا من آلان یه اکانت پرمیوم پیدا کردم یکی سریع ودقیق توضیح بده چه جوری میشه از رپیدشیر ت رپیدشیر ریموت آپلود کرد؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر