Multi Platform Remnant: From the Ashes

ezo6_apps.40312.14472550674617543.30decaf0-5d95-43f0-ac2e-c58aaeacc309.jpg

Developer: Gunfire Games
Publisher: Perfect World Entertainment
Genre: Survival, Shooter , RPG
Release Date: 20 Aug, 2019
عنوانی هست در سبک شوترسوم شخص بقا جهان باز که توسط استودیو سازنده بازی Darksiders 3 یعنی Gunfire در حال توسعه است.
  • بازی به سه کلاس Hunter و Ex-Cultist و Scrapper تقسیم میشه که هرکدوم قابلیت های خودشون رو درند.
  • طبق گفته سازنده گان بازی ترکیبی از سری بازی های دارک سولز و دویژن.
  • سلاح و لباس هایی که بر میدارید در وزن کرکتر شما تاثیز گذاره و میتونه باعث کند شدن یا سریع شدن اون بشه.
  • 4 جهان در بازی وجود داره به نام های Earth و Yaesha و Rhom و Swap که هرکدوم از این مناطق موجودات خودشون رو دارند.
  • شما با کشتن باس فایت ها و دشمن های مختلف xp جمع می کنید و میتونید تجهیزاتتون رو اپگریید کنید.
  • 21 نمونه دشمن در بازی وجود داره بدونه حساب کردن باس فایت ها.
  • قابلیت revive کردن در بازی وجود داره.
  • بازی رو میتونید به صورت Co-op تا 3 بازیکن بازی کنید.
پ.ن: تاپیک این بازی تو قسمت PC توسط کاربر @Deadmau5 زده شده بود که من تمام اطلاعات رو از تاپیک ایشون کپی کردم، صرفا میخواستم تاپیک ایجاد بشه تا بتونیم در مورد بازی صحبت کنیم :D

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
سلام من اين بازيو انجام ندادم ميخام نسخه اول و دوم رو برم سختيش به اندازه بازياى سولز هست؟ من از سختى بازياى سولز متنفرم و سراغشون نميرم بنظرتون اين بازى در حد معقوله يا اصلا سراغش نرم؟

♥aditore♥

کاربر سایت
Feb 13, 2012
428
نام
مسعود
سلام من اين بازيو انجام ندادم ميخام نسخه اول و دوم رو برم سختيش به اندازه بازياى سولز هست؟ من از سختى بازياى سولز متنفرم و سراغشون نميرم بنظرتون اين بازى در حد معقوله يا اصلا سراغش نرم؟
من 2 رو فقط رفتم. یه سری جاها آسون تر از بازی های سولزه یه سری جاهام سخت تر. اوایل بازی یکم سخته مخصوصا اگه اولین دنیایی که واردش میشی یکی از اون سختا باشه. اواسط یکم راحت تر میشه ولی دوباره آخر کار سرویس میکنه

اگه تک نفره میری بین کلاسا چلنجر خوبه

• Like
Reactions: noorihamid99

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر