Remedy در زمان مناسب به Alan Wake برمیگردد

FLAWL3SS

کاربر سایت
Remedy will return to Alan Wake when the time is right

22457103265560075046.jpg

در ویدئویی که چند لحظه پیش از طرف Remedy منتشر شد Sam Lake خالق بازی Alan Wake صحبتی با طرفداران این بازی داشت.

بخشی از صحبت ها:

"احتمالا تا الان در مورد بازی جدید Remedy چیزهایی دیدید یا شنیدید بازی که در معرفی xbox رونمایی شد.
بله ما الان داریم روی یک بازی دیگر کار میکنیم و این نشون میده بازی بزرگ بعدی Remedy بازی Alan Wake 2 نخواهد بود"

"ما بعد از پایان بازی اول تلاش زیادی برای ساخت قسمت دوم کردیم اما این گونه بازیها تعهدات گسترده ای می خواهد و برای
این که به وقوع بپیوندند باید چیزهایی زیادی سر جای خود باشند.از منظر خلاقیت خیلی عالی می شد اگر ما فقط می توانستیم
یک سری متود عالی طراحی کنیم و نگران جزییات کوچکی مانند هزینه نباشیم اما همه می دانیم که این گونه نمی شود
عمل کرد.هنگامی که Alan Wake عرضه شد در شروع کار موفقیت چشم گیری نداشت اما رفته رفته بسیار بهتر شد و توانست
از مرز سه میلیون نسخه بگذرد.با همه اینها وقتی شماره اول عرضه شد ما به شدت روی نسخه دوم تمرکز کردیم اما فایده ای
نداشت زیرا زمان مناسبی برای آن نبود."

"Wake بسیار برای من و باقی افراد تیم عزیز است.ما از همان ابتدا می دانستیم وقتی وی در کابوس تیره و سیاهش بیدار می شود
خارج شدن از آنجا کاری دشوار و طولانی است و نیاز به تلاش فراوان دارد و من حدس می زنم جایی که ما اکنون هستیم مکانیست
که تخیل به واقعیت تبدیل می شود.ما به شدت علاقه داریم روی ادامه داستان کار کنیم,علاقه داریم تا چیزی جدید برای
Alan Wake خلق کنیم اما همه ی اینها در زمانی که مناسب باشد"

با تشکر از مجتبی silent assassin

ویدئو:

15370967139260037129.jpg

HD---SD

Polygon---VG247

آخرین ویرایش:
خب پس میشه نتیجه گرفت Alan Wake 2 میشه پس از عرضه QB انتظارش کشید
چیزی که داره میگه مشخصه داره ساخته میشه ولی انگار خیلی راضی نبودن ازش برای همین فعلا از اولویت خارجش کردن :دی
به شخصه منتظر 2 شاهکار بعدی رمدی هستم :دی:bighug:

خب پس AW2 میاد فقط مساله اینه که کی !؟ /:)
بدون شک شماره دوم بازی عالی خواهد شد اگر نگران مسائل جزئی مانند مسائل مالی نباشیم.
وقتی بازی Alan Wake منتشر شد در همان روز اول فروش بزرگی نکرد اما در طول زمان به فروش بیش از 3 میلیونی رسید
و به یک اثر کلاسیک تبدیل شد
قربون شکل ماهت همین مسائل جزئی باعث میشه بعضی بازی ها خوب به خاطره ها بپیوندن :| :دی
بیش از 3 میلیون ؟!؟! :-o دمش گرم :دی

البته این سه میلیون با کلی تخفیف و این چیزها به دست اومد، ولی خب مهم نیست، هر کی حرف زد 3 میلیون رو می کوبیم تو سرش ;;) :دی
و البته 2 پلتفرم :-"
بلی هدف شوما کاملاً موشخص است :دی
احتمالا اون موقعی میاد که 4 تا بچه قد و نیم قد از کولت بالا می رن!! :biggrin1:
( اون موقع هم بازی می کنی؟ :-/ )
:yes:
به هر حال ماها یکی از اصلی ترین وظایفمون تربیت نسل جدید گیمرهاست ;;)

البته این بازی جدیدشون هم خیلی چشم من رو گرفته البته البته اگه از فیلم و این جنگولک بازی ها بکشن بیرون :-<
تا حالا به شباهت ظاهری مکس پین تو 2 بازی اول با چهره سم لیک تو این عکس شدین؟ مخصوصا نسخه اول.این عکسو که دیدم دقیقا یاد مکس افتادم قبل اینکه بفهمم سم لیکه.

خب تو شماره 1 اومدن مکس رو از روی قیافه ی خودِ سم ساختن دیگه :دی
حافظه ی ما رو نیگا :|
اصطلاحش یادم رفته ولی چهره ی مکس رو از رو خودش برداشتن :دی پول مول نداشتن بدن به کسی تا شوماره 2 که *R آمد ، *R با گونی پول آمد :دی

آخرین ویرایش:
تا حالا به شباهت ظاهری مکس پین تو 2 بازی اول با چهره سم لیک تو این عکس شدین؟ مخصوصا نسخه اول.این عکسو که دیدم دقیقا یاد مکس افتادم قبل اینکه بفهمم سم لیکه.

• Cool
Reactions: reza360
اینها 30 نفر بودن کلا چی شده یک هو اینقدر فعال شدن..
در کل ما فقط AW2 میخوایم..

دقیقا 10 سال دیر متوجه شدی..!!!

کلاً قیافه Max Payne در بازی اول از روی Sam Lake برداشته شد. :دی البته بازی دوم رو دیگه فکر کنم کاری به قیافه Sam Lake نداشتن ولی توی بازی اول از روی اون مدل سازی شده بود و برای همین انقدر شبیه بود ! :دی

این شرکت رمدی همه چیش خوبه ولی چون تنش به تن ماکرو خورده مطمئنم بازی رو مثل شماره اولش کامل نمی ده وقتی هم می ده کاری میکنه که چند تا dlc بعدش بفروشه ... این موضوع خیلی حال گیری هست من که جیتگ نکردم هنوز تو کف داستان شماره قبلش هستم ...
به نظر شما ها alan wake 2 از نظر داستانی یک بازی کامل هست یا مثل قبلی هست اخر داستان همه اینجوری می شیم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or