Remedy بی خیال Alan Wake 2 نشده است/Alan Wake 2 در راه Xbox one ؟

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
Alan-Wake-2-620x349.jpg

Remedy بعد از عرضه عنوان کلاسیک Alan wake در حال حاضر آماده انتشار عنوان جدید خود با نام Quantum Break است.همه ما به همان اندازه که مشتاق ریلیز شدن Quantum Break هستیم دوست داریم بدانیم که چه اتفاقی برای Alan Wake 2 خواهد افتاد؟

خبر خوب این است که Remedy بی خیال Alan Wake نشده است هر چند که به نظر می رسد در حال حاضر آنها آمادگی برای صحبت کردن در مورد Alan Wake 2 ندارند.ناشر این عنوان در این مورد می گوید که آنها امیدوار هستند تا به زودی Alan wake جدید را دوباره ببینند اما چه زمان؟امیدوارانه می گوییم به زودی!

خالق بازی یعنی آقای Sam Lake می گوید:

Quantum Break در حال حاضر همه توان Remedy را در بر گرفته است و اگر بدانید تا به حال چه تلاشی برای ساخت هر چه بهتر آن کرده ایم قطعا شما نا امید نخواهید شد.با این حال ما همیشه نگاهی به بازی های دیگرمان خواهیم داشت و تجربیاتی که به دست می آوریم را در آنها به کار می گیریم.ما به طور واضح از اشتیاق زیادی که برای Alan wake داریم حرف زدیم و بی خیال ادامه آن نشدیم.بنابراین من خیلی امیدوارم که Alan Wake بعدی را ببینیم .

ساخت چنین بازی هایی چند سال طول می کشد و اگر Remedy برنامه Alan wake دیگری در دستور کار دارد باید ساخت آن مدتی باشد که شروع شده باشد.در هر صورت انتظار شنیدن اخبار کاملی از این عنوان را به این زودی ها نباید داشته باشیم حداقل تا E3 2017 که احتمالا اولین نمایش آن را در آن کنفرانس خواهیم دید.

آیا شما نیز دوست دارید که Remedy روی Alan Wake 2 کار کند یا علاقمند هستید به فکر ساخت یک IP جدید باشد؟

منبع

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
شماره اول اگه نگم بهترین بازی بود، جزو یکی از بهترین بازی هایی بود که نسل قبل بازی کردم. یادش بخیر چه دوران خوبی بود اون موقع و انجام بازی :-<
امیدوارم زودتر شماره دوم تایید بشه، دیگه من هیچی از رمدی نمی خوام.:d

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
AW بعد سه سال یک میلیون نسخه فروخت ...
خیلی ریسک بود که AW رو ادامه بدن بعد از اون فروش ناامید کننده.در حال حاضر اگه QB بعد گلد شدنش تبلیغات خوبی براش انجام بشه میتونه یه بلاک باستر بشه.
اعتراف هم میکنم که تِم و همه چیز QB عامه پسندانست و احتمالش هست AW 2 هم از AW فاصله بگیره و اونم عامه پسند بشه.
در کل عاقلانه ست که AW 2 رو به این زودی ها نمی بینیم.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
AW بعد سه سال یک میلیون نسخه فروخت ...
خیلی ریسک بود که AW رو ادامه بدن بعد از اون فروش ناامید کننده.در حال حاضر اگه QB بعد گلد شدنش تبلیغات خوبی براش انجام بشه میتونه یه بلاک باستر بشه.
اعتراف هم میکنم که تِم و همه چیز QB عامه پسندانست و احتمالش هست AW 2 هم از AW فاصله بگیره و اونم عامه پسند بشه.
در کل عاقلانه ست که AW 2 رو به این زودی ها نمی بینیم.

البته همین چند وقت پیش بود اعلام شد نزدیک به 4.5 میلیون نسخه روی Pc و X360 بفروش رسیده.به نظرم بازی بعدی رمدی نباید اینقدر طولانی بشه روند ساخت و توسعه اش. alan wake هم در روند ساخت کلا سبکش عوض شد از بازی جهان باز تبدیل شد به خطی الان هم با همین موتور Qb میتونن بازی بعدیشون رو سریع تر بسازن

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
کاش همون شماره یک رو با dlc هاش رو ایکس وان منتشر کنن 1080 و 60 فریم البته ! شماره 2 پیش کش !! تا اون موقع نمیدونم زنده ام یا نه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین
اینا تیمشون کوچکتر از اون حرف هاست که بخوان هم زمان روی دو تا بازی کار کنن به احتمال این QB تمام بشه تازه میرن برای ساخت AW2
در کل استقبال میشه

B0ND

کاربر سایت
Feb 17, 2014
30
یعنی همزمان با کنتم برک AW2 هم آندر دِوِلاپمنت بوده؟ :D بعید میدونم اینا فقط یکی دو دهه طول کشید تا اولیش رو بسازن :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر