Remedy به زودی بازی جدیدی را اعلام می کند!

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
Sam-Lake-Remedy-672x372.jpg

آپدیت: خوب...خبر در مورد استخدام نیروی جدید برای Remedy بود، نه اعلام بازی جدیدی! به هر حال این خود می تواند نشان دهنده این باشد که این استودیو بر روی پروژه جدیدی کار می کند.

کارگردان هنری استودیو Remedy، سم لیک بر روی Twitter خود ویدیویی را قرار داد با عنوان Coming soon...
این ویدیو خود سم را نشان می دهد که از ترکیب سخنان او از چند ویدیو تشکیل شده و خود را به همراه سمت خود در Remedy معرفی می کند. نکته مهم در پایان ویدیو هست که آهنگی از یک بازی نینتندو پخش می شود. به نظر می آید که Remedy بازی جدید را احتمال زیاد در حین مراسم VGA اعلام خواهد کرد و این بازی، برای کنسول Switch ساخته خواهد شد.

Remedy Entertainment on Twitter

آخرین ویرایش:

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,540
نام
Mehrdad
رمدی مولتی پلتفرم:D جز استودیو هایی که همیشه تو کف بازیاشون بودم از قدیم تا الان. کاملا استقبال میشه:D واسه من فارغ از متا و افت اخیرشون جایگاهی مثل ناتی داگ داره خودمم نمیدونم چرا:D کلا کاریزماتیکه.. فکر کنم مکس پین 1/2 و الن ویک جز تکرار نشدنی ترین تجربه های هر گیمر که تجربشون کرده..

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این راهی که سم لیک تو بازی اخرشون رفت به بیراهه هست نتیجشم مشخص بود ترکیب سریال و بازی هیچوقت نباید این کارهای بیهوده رو
انجام بدن
به قول دوستمون فقط تبلیغ خودش انجام میده این اواخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر