Reggie و تکذیب تبلت بودن Wii U

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Reggie2.jpg

Wii U تبلت نیست، چیزی که این دستگاه را از تبلت متمایز می‌کند کارهایی است که شما می‌توانید با این دستگاه انجام داده و تبلت ها قادر به انجام آن ها نیستند. این توضیحات، سخنان رییس شعبه آمریکای شرکت محبوب Nintendo آقای Reggie Fils-Aime بوده که در مصاحبه با NY Times عنوان شده است.
Fils-Aime در مصاحبه با NY Times اذعان داشت: "Wii U یک تبلت نیست، این دستگاه تجربه‌ای با دو صفحه نمایش است؛ بنابراین با این دستگاه قادر خواهید بود تا با روش های مختلف بازی کردن را تجربه کنید؛ ما چند مورد از این روش ها را جمع آوری کردیم تا به شما نشان دهیم. سه نفر همزمان می‌توانند با این صفحه نمایش بازی کنند؛ ما یک خصوصیت جالب به نام Metroid داریم که توسط آن می‌توان کارهای جالبی انجام داد. برای مثال من در حال حمله و تیراندازی به دو نفر از شما با یک صفینه فضایی هستم و در عین حال شما از روی زمین در حال تیر زدن به صفینه‌ی من که در آسمان قرار دارد هستید، حال هر یک از ما تجربه ای کاملا متفاوت داریم و این تجربه‌ی جالب و متفاوت با صفحه نمایش Wii U امکان پذیر می‌شود. با این دستگاه می‌توانیم کارهای مختلف با روش های مختلفی انجام دهیم که تجربه ای کاملا متفاوت را به ما القا می‌کند."
Reggie در مورد تفاوت بین تبلت و Wii U می‌گوید: "به وسیله‌ی این دستگاه می‌توانید به اینترنت وصل شده و از مرورگر آن استفاده کنید؛ شما می‌توانید با این دستگاه فیلم تماشا کنید، این ها کار هایی است که یک تبلت هم به تنهایی می‌تواند انجام دهد اما در کنار این ها، Wii U دارای صفحه‌ی دوم است که با آن کار های بسیاری می‌توان انجام داد که تبلت ها قادر به انجام آن نیستند."
منبع

DON MICHAEL

کاربر سایت
Jun 4, 2012
390
نام
علیرضا
خیلی مهم نیست چیه :d

مهم خود کنسوله که تا نیاد نمیشه دربارش نظر داد

هرچند الان که فکر میکنم ،میبینم خود کنسول هم واسم مهم نیست :d

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
2,986
نام
Milad
Reggie در مورد
تفاوت
بین تبلت و Wii U می‌گوید: "به وسیله‌ی این دستگاه می‌توانید به اینترنت وصل شده و از مرورگر آن استفاده کنید؛ شما می‌توانید با این دستگاه فیلم تماشا کنید، این ها کار هایی است که یک تبلت هم به تنهایی می‌تواند انجام دهد اما در کنار این ها، Wii U دارای صفحه‌ی دوم است که با آن کار های بسیاری می‌توان انجام داد که تبلت ها قادر به انجام آن نیستند."
الان عملا هر چی گفت یک تبلت میتونه انجام بده شاید خیلی بهتر!اون صفحه دوم چه کارهای بسیاری انجام میده که یکیشم نمیتونه بگه و تبلت ها نمیتونن!
اگه جای تفاوت از کلمه شباهت استفاده میکرد خیلی بیشتر میخورد به این قسمت....

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
الان عملا هر چی گفت یک تبلت میتونه انجام بده شاید خیلی بهتر!اون صفحه دوم چه کارهای بسیاری انجام میده که یکیشم نمیتونه بگه و تبلت ها نمیتونن!
اگه جای تفاوت از کلمه شباهت استفاده میکرد خیلی بیشتر میخورد به این قسمت....
جان عزیز من فعل انگلیسیش اگر تغییر کرد این هم تغییر می کنه به اومدن به جلمه که نیست

---------- نوشته در 12:33 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

شخصا فکر می کنم اگر تبلت مخصوص گیمینگ بود ، بهتر می شد
کلا یک نوآوری محسوب می شد
الان چی محسوب می شه:|
تبلت مخصوص گیمینگ هم ما داریم

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
هر چی که هست با گیم در تضادِ..
به سه علت

1- بزرگ و سنگین هست..
2- مانیتورش باعث حواس پرتی گیمر میشه
3- طراحیش برای در بر گرفتن توسط دستها بسیار ضعیفه
4- قطعا مصرف باطریش بسیار بالاست

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
به سه علت

1- بزرگ و سنگین هست..
شما هم کلا با nintendo و سونی در تضادی به3 علت:
1- چون نظری که میدی بیشتر ترول حساب میشه
2-طراحیش بسیار خوبه مگه اینکه برای شما سفارشی فرستادن باشند برای تست.
3- اتفاقا مصرف انرژی پایینی دارند کنسول های نینتندو مثل یه کنسولی قوطی حلی پر مصرف تشریف ندارند.
4-لزومی نداره همیشه از مانیتور استفاده کرد مگه برای کشیدن استراتژی و دیدن فیلم یا گشتن وب.
5-کوچکه و سبکه نظرات استفاده کنندگان تایید شده.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
به سه علت

1- بزرگ و سنگین هست..
این که شد 4 تا:|
1-قبول بزرگ هست اما هر کی گرفته دستش گفته سبک هست
2-مگه کل زمانی که می خوای بازی کنی باید به مانیتور نگاه کنی توی زامبی یو هر وقت می خواستی کاری با دسته انجام بدی به مانیتور نگاه می کنی بقیش دیگه لازم نیست
3-باز هم می گم کسایی که گرفتن دستشون گفتن بعد از دارز مدت دست رو خسته نمی کنه
4-اگر مصرف باتری wii بالا بود و دستش مال این هم بالاست کنسول های نینتندو نا سلامتی از پردازنده کم مصرف و بهینه و ارزان قیمت 45 نانومتری استفاده می کنند
در نتیجه شما قصدت ترول بوده

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
این که شد 4 تا:|
1-قبول بزرگ هست اما هر کی گرفته دستش گفته سبک هست
2-مگه کل زمانی که می خوای بازی کنی باید به مانیتور نگاه کنی توی زامبی یو هر وقت می خواستی کاری با دسته انجام بدی به مانیتور نگاه می کنی بقیش دیگه لازم نیست
3-باز هم می گم کسایی که گرفتن دستشون گفتن بعد از دارز مدت دست رو خسته نمی کنه
4-اگر مصرف باتری wii بالا بود و دستش مال این هم بالاست کنسول های نینتندو نا سلامتی از پردازنده کم مصرف و بهینه و ارزان قیمت 45 نانومتری استفاده می کنند
در نتیجه شما قصدت ترول بوده

اول که توهین نکن..
1-بزرگ هست چشم همه این رو میبینه احتیاج به سفسطه نداره شما همین الان یک دسته ps3 بگیر دستت یک عدد کتاب هم بگیر دستت ببین با کدوم راحتری..؟
2- شاید زامبی یو اینجوری باشه ولی خیلی از بازیهای که نشون دادن تمرکز بیشتری روی صفحه دسته بوده که این باعث حواس پرتی تو گیم های هارکور میشه..
3-کی گرفته دستش..؟ مدیر شرکت نینتیدو..؟ شما اگر به دسته های امروزی نگاه کنید میبینید طوری تعبیه شدن که انگشتهای دست کامل دسته رو در بر میگیره اما یک تکه صاف کتاب مانند هیچ کدام از این طراحی ها رو نداره..
4- وقتی یک مانیتور هم اضافه میشه خوب مصرف میره بالا الان بهترین تبلت های دنیا هم 8 - 9 ساعت بیشتر شارژ نگاه نمیدارن حالا این بماند که حتما شوکر هم براش تعبیه شده...

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
اول که توهین نکن..
1-بزرگ هست چشم همه این رو میبینه احتیاج به سفسطه نداره شما همین الان یک دسته ps3 بگیر دستت یک عدد کتاب هم بگیر دستت ببین با کدوم راحتری..؟
2- شاید زامبی یو اینجوری باشه ولی خیلی از بازیهای که نشون دادن تمرکز بیشتری روی صفحه دسته بوده که این باعث حواس پرتی تو گیم های هارکور میشه..
3-کی گرفته دستش..؟ مدیر شرکت نینتیدو..؟ شما اگر به دسته های امروزی نگاه کنید میبینید طوری تعبیه شدن که انگشتهای دست کامل دسته رو در بر میگیره اما یک تکه صاف کتاب مانند هیچ کدام از این طراحی ها رو نداره..
4- وقتی یک مانیتور هم اضافه میشه خوب مصرف میره بالا الان بهترین تبلت های دنیا هم 8 - 9 ساعت بیشتر شارژ نگاه نمیدارن حالا این بماند که حتما شوکر هم براش تعبیه شده...

من توهین نکردم گفتم شما ترول کردید همین:|
1-مگه من گفتم کوچک هستش:|گفتم سبک هستش برید مقاله نارنجی رو بخونید می فهمید
2-کی گفته این رو توی هر بازی هر موقع نیاز بود می توندی نگاه کنید مثلا وقتی دارید 3ds بازی می کنید نیازی نیست به صفحه ی پایین نگاه کنید هر موقع می خواستید کاری انجام بدید ازش استفاده می کنید
3-نارنجی- شما اصلا دستت گرفتی طراجی پشتش رو ندیدی که برای گرفتن دست راحت هست
4-عزیز من می گم نینتندو همیشه کنسول هاش کم مصرف بوده یا از باتری ها قوی استفاده کرده توی دستش شما که خبر نداری چند ساعت دوام میاره دستش مطمئن باشه شارژ خوب نگه می داره
شما برید مقاله نارنجی رو بخونید دیگه فارسی هستش خودتون می فهمید

---------- نوشته در 01:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:17 PM ارسال شده بود ----------

همان طور که در عکس می بینید اول از کنترولر (گیم پد) شروع می کنیم، زمانی که آن را در دست می گیرید، اولین نکته ای که توجه را جلب می کند (مانند نسخه سال قبل) سبکی آن است. زیرا با توجه به اینکه انرژی این ابزار از باتری تامین می شود، انتظار داریم وزن زیادی داشته باشد.
اما زیاد خوشحال نباشید. شاید اگر بشنوید که عمر باتری گیم پد وی یو حدود ۳ تا ۵ ساعت است، آرزو کنید که کاش باتری سنگین تر, اما با طول عمر بیشتری در آن قرار می دادند. با طول عمر باتری فعلی، احتمالا مجبورید آن را مانند یک لپ تاپ (تقریبا همیشه) متصل به پریز برق نگه دارید.
مانند اکثر کنترولرهای نینتندو، گیم پد وی یو نیز کاملا و به خوبی در دست جا می گیرد و بازی طولانی مدت با آن مشکلی ندارد.​
طول عمر باتریش توی e3 2012 از 3 تا 5 ساعت بوده ممکنه بیشتر هم شده باشه
این نقل قول از نارنجی هست

---------- نوشته در 01:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 PM ارسال شده بود ----------

در روز ادم نصفش رو بیشتر بیدار نیست یعنی 12 ساعت کسی هم کل 12 ساعتش رو بازی نمی کنه خیلی بخواد بازی کنه 5 ساعت هست بعد از 5 ساعت بزنیدش به شارژ تازه معلوم نیست بیشتر شده یا نه عمر باتری

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
3 تا 5 ساعت خیلی خیلی کمه من خودم روی 7- 8 ساعت فکر میکردم که بازم گفتم کمه..

الان دسته های 360 حدود 3 - 4 روز شارژ نگاه میداره ولی بازم ملت همیشه شاکین..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر