Red Dead Redemption | PS3 | Online Multiplayer

mohsen_radec

کاربر سایت
Jul 8, 2009
116
نام
Mael Radec
من بهتون پیشنهاد میکنم undead nightmare pack رو از psn بگیرید تا با هم بازی کنیم.واقعا زیباست.هم single player با حالی داره هم multiplayer .خداییش هر کی نگیره ضرر کرده.:x:x:x:x:x:x

ALit214

کاربر سایت
Mar 19, 2010
129
نام
Ali
سلام..
یکی دو نفر از بچه ها که Red Dead آنلاین بازی میکنن منو Add کنن با همدیگه چندتا از تروفی هاشو بگیریم..
من 3تا تروفی دیگه مونده Platش کنم.. 2تاش راحته (دو نفر با هم همکاری کنیم جفتمون گرفتیمش)، یکیش تقریبا در عین راحتی سخته (8نفر باید بیان توی Posse من: یا Roamهاش 8نفر نداره یا وقتی داره نمیان :()..
Add کنید منو با هم دیگه تروفی هایی که نگرفتیمو کمک کنیم بگیریم..
PSN ID: ALit214
توی پیغامتون بگید برای Red Dead منو Add کردید..

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
افعال معکوس بود دیگه ؟!
نه بابا جدی گفتم
این بازی از سر و روش میباره که از این مولتی بچپونی هاست.
اصلا حالت راه رفتن و نشونه گیری بازی بدرد مولتی نمی خوره و خیلی کند هست ( این قسمت به سلیقه ربط داره و الا شاید خیلی ها از حالت تند بازی هایی مثل آنچارتد خوششون نیاد و این رو ترجیح بدن) و بعد مشکلی که هست اینه که منوهای مربوط به قسمت مولتی واقعا گیج کننده هست و اون نظم و چینش بازی های دیگه و نداره و کلی زمان میبره که بفهمی چی به چیه. شاید 1 ساعت از من زمان برد که یه مچ عادی رو پیدا کنم و توش بازی کنم. respawn شدن هم بعضا مشکل داره و مثلا توی یه مد باید 3-4 دیقه یه مسیر رو می رفتم تا به محل بازی برسم!
بعد نشونه گیری بازی سه حالت داره که این سه حالت توی مولتی باز هست! این دیگه چجورشه؟:D
مثلا من متنفرم از aim assist و همیشه این آپشن رو خاموش می کنم ولی توی این بازی میشه هر مدلی که دوست داری برداری. خوب من کژوال برمیدارم و همه رو سه سوت هدشات می کنم! این که نشد
در مقابل سینگلش مولتی اصلا در اون حد انتظار من نبود. شاید بیشتر برم خوشم بیاد ولی خوب ترجیح میدم کیل زون 3 برم و وفت رو روی لول آپ شدن توی اون بازی صرف کنم
البته فکر می کنم مولتی این بازی شبیه GTA باشه و طرفدارهای اون مدل مولتی از این هم خوششون بیاد

پ.ن
آقا نظرم عوض شد! مولتیش عالیه حرف نداره. من اصلا متوجه نبودم. الان یکی داره توی قسمت تبادل بازی هم یه دونه با قیمت خوب می فروشه. بخرید بازی کنید لذت ببرید:D

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
نه بابا جدی گفتم
این بازی از سر و روش میباره که از این مولتی بچپونی هاست.
اصلا حالت راه رفتن و نشونه گیری بازی بدرد مولتی نمی خوره و خیلی کند هست ( این قسمت به سلیقه ربط داره و الا شاید خیلی ها از حالت تند بازی هایی مثل آنچارتد خوششون نیاد و این رو ترجیح بدن) و بعد مشکلی که هست اینه که منوهای مربوط به قسمت مولتی واقعا گیج کننده هست و اون نظم و چینش بازی های دیگه و نداره و کلی زمان میبره که بفهمی چی به چیه. شاید 1 ساعت از من زمان برد که یه مچ عادی رو پیدا کنم و توش بازی کنم. respawn شدن هم بعضا مشکل داره و مثلا توی یه مد باید 3-4 دیقه یه مسیر رو می رفتم تا به محل بازی برسم!
بعد نشونه گیری بازی سه حالت داره که این سه حالت توی مولتی باز هست! این دیگه چجورشه؟:D
مثلا من متنفرم از aim assist و همیشه این آپشن رو خاموش می کنم ولی توی این بازی میشه هر مدلی که دوست داری برداری. خوب من کژوال برمیدارم و همه رو سه سوت هدشات می کنم! این که نشد
در مقابل سینگلش مولتی اصلا در اون حد انتظار من نبود. شاید بیشتر برم بیشتر خوشم بیاد ولی خوب ترجیح میدم کیل زون 3 برم و وفت رو روی لول آپ شدن توی اون بازی صرف کنم
اون مورادی که گفتی رو قبول دارم مثل کند بودن بازی نسبت به عناوین دیگه یا گیج کننده بودن منو هاش ولی خُب بعد از کمی بازی کردن کاملاً واست عادی میشه.
مشکل Respawn هم بستگی به Mode ـی که بازی میکنی داره، مثلاً Gang Match Free for all , Team یا ... چون توی یک مپ تعبیه شده بازی میکنید به همچین مشکلی بر نمیخورید اما توی Free roam بعضاً روی اعصاب هست طول مصافت Respawn با محل درگیری :D .
در مورد Aim هم قسمت کژوالش که مربوط به همون Auto Aim میشه رو میتونی به راحتی با سویچ به مد Hardcore منحل کنی, اکثراً هم هاردکور بازی میکنند به نسبت نورمال.

در کل من بالای 100 ساعت مالتی RDR رو تجربه کردم، برای من و بچه هایی که خبر دارم واقعاً لذت بخش بوده .

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
اگه همینجور تنهایی بخواین برین بازی کنین، درستــه یکم خسته کننده می شه. ولی اگه مثل ـه ما(رضا می دونی که کیا! :D) هر شب 8-9 نفری اونجا پلاس باشین و از لحاظ هدست اینا هم مجهز باشین دیگه باید بزور جمع ـتون کنن.

تازگیا همه ـمون Undead خریدیم که متاسفانه بیشتر از 4 نفر پشتیبانی نمی کنه بخش Over Run ـش و ما محبوریم به دو گروه مختلف تقسیم بشیم. :D!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اون مورادی که گفتی رو قبول دارم مثل کند بودن بازی نسبت به عناوین دیگه یا گیج کننده بودن منو هاش ولی خُب بعد از کمی بازی کردن کاملاً واست عادی میشه.
مشکل Respawn هم بستگی به Mode ـی که بازی میکنی داره، مثلاً Gang Match Free for all , Team یا ... چون توی یک مپ تعبیه شده بازی میکنید به همچین مشکلی بر نمیخورید اما توی Free roam بعضاً روی اعصاب هست طول مصافت Respawn با محل درگیری .
در مورد Aim هم قسمت کژوالش که مربوط به همون Auto Aim میشه رو میتونی به راحتی با سویچ به مد Hardcore منحل کنی, اکثراً هم هاردکور بازی میکنند به نسبت نورمال.

در کل من بالای 100 ساعت مالتی RDR رو تجربه کردم، برای من و بچه هایی که خبر دارم واقعاً لذت بخش بوده .
من نشونه گیریم نسبتا خوب بود و همیشه توی آنچارتد یا کیل زون جز 2-3 تای اول بودم ولی توی این یه ساعت که بازی کردم 4 نفر رو کشتم! من هر چی تو مخ میزدم یارو ها نمی مردن ولی اونا با یه تیر منو هدشات می کردن!:D
بیخیال هارد کور شدم چون همشون هم بالای لول 40 بودن بعد رفتم کژوال هر چی رفتم داخل بازی و باز اومدم بیرون یه نفر هم پیدا نشد!:D باز دوباره رفتم هارد کور و باز آبکش شدم اومدم بیرون!:D کلا هم عصبانی بودم و هم خندم گرفته بود چون کله وفتی که امروز داشتم واسه بازی رو گذاشتم واسه این ولی هیچی گیرم نیومد!:D

آخرین ویرایش:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,219
نام
امید
من نشونه گیریم نسبتا خوب بود و همیشه توی آنچارتد یا کیل زون جز 2-3 تای اول بودم ولی توی این یه ساعت که بازی کردم 4 نفر رو کشتم! من هر چی تو مخ میزدم یارو ها نمی مردن ولی اونا با یه تیر منو هدشات می کردن!:biggrin1:
بیخیال هارد کور شدم چون همشون هم بالای لول 40 بودن بعد رفتم کژوال هر چی رفتم داخل بازی و باز اومدم بیرون یه نفر هم پیدا نشد!:biggrin1: باز دوباره رفتم هارد کور و باز آبکش اومدم بیرون!:biggrin1: کلا هم عصبانی بودم و هم خندم گرفته بود چون کله وفتی که امروز داشتم واسه بازی رو گذاشتم واسه این ولی هیچی گیرم نیومد!:biggrin1:
خب این اولشه تازه! زمان میبره تا کاملا به بازی مسلط بشی!:D اگه خیلی علاقه مندی 11 شب به بعد بیا PSN من یا رضا یا امین رو اد کن تا یه سیاحتی همراه ما تو غرب وحشی داشته باشی>:)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خب این اولشه تازه! زمان میبره تا کاملا به بازی مسلط بشی! اگه خیلی علاقه مندی 11 شب به بعد بیا PSN من یا رضا یا امین رو اد کن تا یه سیاحتی همراه ما تو غرب وحشی داشته باشی
اوکی . اد کردم

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
دوستان من نسخه Goty رو دانلود کردم وقتی میخوام بازی رو شروع کنم یه گزینه دیگه یه اسم Undead Nightmare میاد
خواستم ببینم آیا اگه بازی معمولی رو شروع کنم در کنارش میتونم این DLC رو هم بازی کنم یا نه نمیشه دوتا سیو زد
چون موقه شروع سیو میکنه خواستم ببینم آیا روی بازی معمولی تاثیر داره و روی اون سیو میزنه یا نه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر