Red Dead Redemption | PS3 | Online Multiplayer

erfan_

کاربر سایت
Sep 2, 2009
199
نام
عرفان
من فقط تونستم با ایرانیا بازی کنم,اصلا با خارجیا نتونستم بازی کنم
اینطور که معلومه فقط میشه با کسایی که تو ایرانن بازی کرد(با توجه به اینترنت پرسرعت ایران!)

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
ریجن 1 گرفتی دوست عزیز؟
بله ریجن 1 گرفتم ممکنه از ریجن باشه؟؟
اخه من یه مشگل دیگه هم دارم اونم اینکه داخل داستان بازی قسمت هایی که برای خریدمیرم یا قسمت های دیگش xبه جای oعمل میکنه مثلا نوشته خرید باx ولی با oانجام میگیره وx باعث خروج از اون قسمت میشه یعنی جا به جا عمل میکنند ولی تو گیم پلی خود شخصیت همه چی سر جاشه(دوستان این مورد برای خودم هم عجیبه ولی مطمئنم دستم سالمه چون بادو تا دسته هم تست کردم البته این رو هم بگم تو منوی اول هم که نوشته xواردsingal playerبشید اون جا هم o به جاش عمل میکنه):confused::confused::confused:

آخرین ویرایش:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
اخه من یه مشگل دیگه هم دارم اونم اینکه داخل داستان بازی قسمت هایی که برای خریدمیرم یا قسمت های دیگش xبه جای oعمل میکنه مثلا نوشته خرید باx ولی با oانجام میگیره وx باعث خروج از اون قسمت میشه یعنی جا به جا عمل میکنند ولی تو گیم پلی خود شخصیت همه چی سر جاشه(دوستان این مورد برای خودم هم عجیبه ولی مطمئنم دستم سالمه چون بادو تا دسته هم تست کردم البته این رو هم بگم تو منوی اول هم که نوشته xواردsingal playerبشید اون جا هم o به جاش عمل میکنه):confused::confused::confused:
آين مشكل o ؤ x رو من با بازي هاي trine & fat princess دارم!!

------------------------------------------------------------------------
راستي پس چرا بچه هاي 360 بدون مشكل بازي ميكنن

آخرین ویرایش:

Phoenix555

کاربر سایت
Sep 17, 2009
944
نام
شایان

کنسولتون ریجن 3 هست درسته؟
چون کنسولای ریجن 3 جای X و O اینطوریه بعد بازی هم ریجن یکه اینجوری شده :biggrin1:

devil eyes

کاربر سایت
Feb 18, 2010
486
من یه تریلر از مولتی RDR میخوام ؟؟ خیلی قشنگ باشه هااا:biggrin1: ... کسی میتونه کمک کنه :biggrin1:
یا ادرس بدین خود جستجو کنم :biggrin1: البته ببخشیدا...

...

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,061
نام
نیما
منم نمیتونم بازی کنم ، کسی رو پیدا نمیکنه ، منم بازیم Region 1 ه ... صادق تو Region 2 هستی ؟ امشب On میشی ببینیم میشه باهم بازی کنیم یا نه ؟

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
فكر نميكنم مشكل از region باشه..
يكم search كنيد ميبينيد از كشوراي ديگه هم اين مشكلو دارن..
2 - 3 جا خوندم قراره يه پچ بياد fix شه..
نميدونم راسته يا دروغ..

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
اقا جایی هست که ریجن 2 رو اورده باشه؟؟اگر هست لطف کنید شمارش رو برام P.M کنید ممنون میشم
یعنی به ریجن بازی ربط داره یعنی ریجن بازی رو عوض کنیم دو بگیریم تمومه راحت میتونیم انلاین بزنیم

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
من به راكستار email زدم برام زده كه اگه nat type رو درست كنيد مشكل حل ميشه!..
بعدم زده ترجيحا مودم رو مستقيم به خود Ps3 بزنيد!

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
من به راكستار email زدم برام زده كه اگه nat type رو درست كنيد مشكل حل ميشه!..
بعدم زده ترجيحا مودم رو مستقيم به خود Ps3 بزنيد!
میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی مودم من با وایرلس به ps3متصله یعنی دقیقا چه کار باید کنیم منظورnat typeچیه؟؟؟

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
میشه یه مقدار بیشتر توضیح بدی مودم من با وایرلس به ps3متصله یعنی دقیقا چه کار باید کنیم منظورnat typeچیه؟؟؟
اين متن ميل طرف ..
من خودم زدم pS3 چك كرد NAT TYPE زد 1!
اين بابا هم گفته از همه بهتر 1 هست فكر كنم..
من وارد نيستم شايد يكي از بچه ها بتونه كمكت كنه

[FONT=&quot]Hi Mohammad, [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Thanks for getting in touch.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]The problem you describe may be related to your connection settings conflicting with other players. You can test your connection through the following option in the XMB:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Settings > Network Settings > Internet Connection Test[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]This will inform you of your NAT type:[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]Type 1 The most open of NAT types: connected directly to the internet without a router.[/FONT]
[FONT=&quot]Type 2 Similar connectivity as Type 1, except connected to the internet via a router.[/FONT]
[FONT=&quot]Type 3 The least open of the NAT types.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]If you have a less open NAT type, the problem you describe is most likely caused by a conflict with another player using an incompatible NAT type. Consult your network hardware manual to set up a more open NAT type for your PS3 and you will no longer see this problem. Failing this[/FONT][FONT=&quot], plugging your console directly into your modem may help.[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]You can keep up with all the latest news about patches, events, and more on the [/FONT][FONT=&quot]Rockstar Games Newswire or by following @rockstargames on Twitter [/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]If you have any more questions, comments, feedback, or problems please let us know.[/FONT]
[FONT=&quot] [/FONT]
[FONT=&quot]R* Support[/FONT]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر