Red Dead Redemption | PS3 | Online Multiplayer

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
همون طور که دوسنان مطلع هستند بازی از بخش چند نفره ی انلاین برخردار هست و میتونه بازی های 16 نفره رو اجرا کنه
بازی های چند نفره چه تیمی چه free for all همه با یک دوئل شروع میشه و اون های که از این دوئل جان سالم به در می برند می تونن برای spawn شدن اونهایی که مردند اماده بشن برای مثال می تونن از جعبه هایی که در سطح نقشه پخش هستند سلاح و ... بردارن
و حتی می تونن قدرت dead eye خودشون رو recharge کنن که کاملا مشابه dead eye در بخش تک نفره است با این تفاوت که در حند نفره slow moton ندارد.
بازیکن ها میتونند با بازی کردن و انجام challenge های مختلف گنجانده شده در بازی level شون رو بالا ببرند و skin های مختف برای بازیکن و اسب و اسلحه هارو unlock کنند.
مد های تیمی و عادی از حالت shootout که همون teamdeathmatch و deathmatch هستند نیز در بازی موجود خست به علاوه ی تعدادی مد capture the flag.وهمچنین حالت gold rush که بازیکن ها در ان بر سر کیسه های طلا با همدیگخ مجنگن و کسی که از همه بیشتر کیسه طلا بدزده برنده میشه .
و در اخر حالت free mode که در ان بازیکن ها میتونن به مبارزه با bot ها بپردازن و یا به شکار بروند و مسائلی از این قبیل.
امیدوارم کمکی کرده باشم :)
با تشکر علی
آقا ممنون بابت توضیحات :biggrin1:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
اقا اين بازي با اينترنت ما جور در مياد يا نه؟
اگه lag زياد نداشته باشه كه اينو بگيريم اگه نه كه بريم همون uc2 رو بازي كنيم...

Outcast

کاربر سایت
May 6, 2010
28
نام
علی
اقا اين بازي با اينترنت ما جور در مياد يا نه؟
اگه lag زياد نداشته باشه كه اينو بگيريم اگه نه كه بريم همون uc2 رو بازي كنيم...
والله UC2 که یک ساعت میکشید بره تو بازی این فکر کنم بهتر باشه :)
با اومدن بازی همه چیز مشخص میشه تازه UC2 چند نفرش اصلا در حد و اندازه ی read dead نیست :smile:

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
والله UC2 که یک ساعت میکشید بره تو بازی این فکر کنم بهتر باشه :)
با اومدن بازی همه چیز مشخص میشه تازه UC2 چند نفرش اصلا در حد و اندازه ی read dead نیست :smile:
ما كه كللي حال كرديم با uc
حالا اميدواريم اين بيشترم حال بده
كسي از بازي خوب بدش نمياد

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
سروراش خیلی خلوته
کنترلش اولش یه جوریه ولی بعد عادی میشه :biggrin1: ولی انلاینش خیلی حال میده تو duel حریف میطلبم:biggrin1:

RED MONSTER

کاربر سایت
Dec 31, 2009
320
نام
حمید رضا
help!!!!!

اقانمیدونم چرا تو حالت free roam هیچ کس غیر خودم نیست( البته حالت publicرومیگما)تو قسمت های مختلفشم (مثلا free for all)میگه wait for more playersولی هر چی صبر میکنم هیچ کس نمیاد فقط به بار تونستم بازی کنم اونم صادق برامinviteفرستادکه بعد از چند دقیقه بازی پرتم کرد بیروننمیدونم دیگه چی کار کنم:(:((
(تو انلاین بازیهای دیگه هم مشکلی ندارم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر