Red Dead Redemption 2 معرفی شد [تریلر پنج شنبه ساعت 18:30]

دوست دارید وقایع بازی در چه بازه زمانی رخ دهد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    109
  • نظرسنجی بسته شده است .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
3144594-rdr2.jpg

آپدیت: بالاخره انتظارها به پایان رسید و عنوان جدید کمپانی Rockstar Games معرفی شد. این عنوان قسمت دوم سری Red Dead Redemption است و برای عرضه در پاییز 2017 برنامه ریزی شده است.
تریلر معرفی بازی پنج شنبه ساعت 18:30 منتشر می شود.
آپدیت جدید: همانطور که Rockstar وعده داده بود، اولین تریلر Red Dead Redemption 2 لحظاتی قبل منتشر شد. این ویدیو را در ادامه دریافت کنید.
خبر اصلی:
به نظر می رسد Rockstar Games با تغییر تصویر لوگو خود اشاره به معرفی نسخه آینده فرنچایز Red Dead را آغاز کرده باشد.
این کمپانی امروز تصویر فوق را در قالب یک توییت بدون متن در حساب توییتر رسمی خود منتشر کرد. وجود رنگ قرمز در این تصویر ذهن ها را به سمت معرفی دنباله Red Dead Redemption هدایت کرده است.
تصویر این لوگو ساعاتی قبل در Newswire website نیز قرار گرفت. علاوه بر این، این تصویر در حال حاضر بر روی آواتارها و بنرهای صفحات Twitter و Facebook کمپانی Rockstar نیز دیده می شود.
آپدیت: دقایقی قبل راکستار یک توییت جدید حاوی تصویر زیر را منتشر کرد.
ty7w_browse.jpg
همانطور که انتظار می رفت، توییت های راکستار به فرنچایز Red Dead اشاره دارد.

آخرین ویرایش:

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
528
یکم پوستر بازی نگران کننده اس .حضور این 7نفر توی پوستر شاید میخاد نشون بده بازی فقط آنلاینه.یعنی تا فردا که قراره تریلر بیاد آدم همینطور استرس داره.امیدوارم مثل همه بازیای قبلی راک استار بخش داستانی هم داشته باشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
منم امیدوارم بازی لاقل بخش داستانی داشته باشه
بعضی دوستانم بدجور قمار کردن با پیش بینیاشون تو این تاپیک. چون RDR برای PC نیومد نمیشه نتیجه گرفت این بازیم برای PC نمیاد! به جای RDR آخرین بازی راک استار رو ببینید خودتون متوجه میشید.
من خودم Xbox One دارم ولی شاخ دراوردم پستای اینجا رو خوندم (خوشحالی از نیومدن بازی برای PC)
بدون شک هر کس عاشق یه بازی باشه دوست داره با نهایت کیفیت تجربه ش کنه که این امر روی PC محقق میشه. سر بازی کردن RDR روی کنسول صد بار آرزو کردم که کاش برای PC اومده بود با نهایت تنظیمات می دیدم بیابونها، دشتها و شهرهاش چه شکلین، جزئیات چقدر تغییر میکنه و ...

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
یکم پوستر بازی نگران کننده اس .حضور این 7نفر توی پوستر شاید میخاد نشون بده بازی فقط آنلاینه.یعنی تا فردا که قراره تریلر بیاد آدم همینطور استرس داره.امیدوارم مثل همه بازیای قبلی راک استار بخش داستانی هم داشته باشه
دوست عزیز شوخیت گرفته؟؟ انلاین !!! امکان نداره
------------------------
دمشون گرم همه رو خر کردن اول که عکس گذاشته بودن به او وسطیه میخورد جان باشه صورتشون که یه خورده مشخص شد دیدیم یه شخصیت جدیده که مشخصه شخصیت اصلیه

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
کل rdr یه طرف بارون تو اون بیابون و آهنگ بی نظیرش یه طرف :((:(( وقتی جان مارستن تو اون شرایط سیگار میکشید دیگه نمیشد گریه نکرد:((
احتمال زیاد برای pc هم بیاد نهایتا با تاخیر
ب امید این که همه بتونن این بازی رو بازی کنن :)
همیشه این نکته برام جالب بوده که مثلا یه نفر میاد یه حرفی رو میزنه بعد ۱۲ صفحه بحث میشه بعدش هم ک طبق معمول اون یه نفر رو میچسبونن به کل اون جامعه و نتیجه گیری میشه طرف با امپریالیست جهانی دستش تو یه کاسست :D یه عده کاری ندارن که کی داره چی میگه فقط جملات از پیش تعریف شده ای دارن که مدام همه جا تکرار میکنن:D

آخرین ویرایش:

AmirPXP

Indiana Jones
کاربر سایت
Mar 15, 2009
545
نام
AMIR
احتمال خیلی زیاد داستان بازی مربوط به بازی قبلی باشه دلیلش هم عنوان بازی هست که بجای اسم دیگه عدد 2 با خودش یدک میکشه و همینطور Redemption رو پس اگر قسمت اول رو بازی کرده باشید نام rovelver بهمراه داشت که داستان وشخصیت متفاوتی رو با قسمت دوم رو بهمراه داشته. شاید هم راکستار اصلا قسمت 1 رو جز سری اصلا حساب نکرده. جدای از این امیدوارم زمان بخش داستانی این قسمت بیشتر از قسمت قبل باشه و مکانهای غیر قابل استفادهی که در gta5 شاهد بودیم ولی فقط فقط مربوط به بخش آنلاین بازی بود رو توی این بازی شاهد نباشیم.

درآخر هم برای اونایی که میخوان عکس بازی رو برای background داشته باشن.

Attachments

• Red Dead Redemption 2.jpg
    Red Dead Redemption 2.jpg
    104 KB · مشاهده: 7,732

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
این اسم بازی (که جمعیتی رو ضایع کرد:))) فکر کنم بیشتر مسئه مارکتینگ باشه. خیلی عظیمی اصلا از وجود RDR خبر نداشتن و فقط RDR رو می شناختن. فروش بیشتر می شه دیگه:D

gamer1998y

کاربر سایت
May 18, 2014
660
نام
شهاب
این اسم بازی (که جمعیتی رو ضایع کرد:))) فکر کنم بیشتر مسئه مارکتینگ باشه. خیلی عظیمی اصلا از وجود RDR خبر نداشتن و فقط RDR رو می شناختن. فروش بیشتر می شه دیگه:D
اخرش کدوم از وجودش خبر نداشتن یا داشتن:-?:D(البته من متوجه شدم اولیه منظورت رولور بود و دومی ردبشن ) و لی خوب یجوری بگو که یه تفاوتی با هم داشته باشن

• Like
Reactions: Deliverer

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,504
نام
محمد
احتمالا داستان در مورد یه گروه سارق و این چیزها باشه که وسطش یکیشون آدم (!) میشه و ادامه ماجرا :D تو تریلرش صحنه سرقت از قطار باشه خیلی خوبه :D

• Like
Reactions: AmirPXP

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
wild west یه حس خاصی داره که تو هیچ دوره ای از تاریخ دیده نمیشه مثل صحراه گردی اسلحه ها و.... که هیچ بازیی به غیر از رد دد نتونست این ویژگی ها رو به خوبی نمایش بده فکر کنم اولین بار با دیدن وودی تو toy story یا لوک خوش شانس با غرب وحشی اشنا شدم :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکی از این تحلیلگران گفته بود راکستار تاخیرشم حساب کرده پاییز تخمین زده احتمال داره زودتر و بین ماه های May تا اگوست بدن بیرون منم به شخصه امیدوارم بیخیال پاییز بشن زودتر تاریخ ریلیز بدن

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,418
:Dای بابا دوستان مهاجرت کنید به تاپیک اصلی دیگه هنوز تو بخش اخبار پست میذارین اون اصلی صفحاتش کمه دیگه میخوایم رکورد صفحه بزنیم واسه این بازی بریزید اونور :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر