Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,711
[
استیم بیچاره که از سال ۲۰۰۳ بصورت رسمی داره فعالیت میکنه و اون موقع ها اکثر عناوینی که تو فروشگاهش یافت میشد متعلق به خودش بود و نگاه خیلی جدی بهش نمیشد :D زوتر ینی کی ؟ قبل سال ۲۰۰۰ و زمان silent scope و sonic adventure دریمکست ؟ :D:D مشکل اینه که اون زمان هیچکسی حاضر نبود همچین ریسک بزرگی رو انجام بده و عناوینش رو بصورت دیجیتالیو بدون دیسک عرضه کنه . فروشگاه دیجیتالی اونم به این شکل برای بازار PC یه حرکت جدیدی بود که واقعا تهش معلوم نبود چی میشد. شاید یادت نباشه اما همین اکتی که نصف PC Gamer ها ازش شاکین اگه نبود و COD modernwarfare 2 رو سال ۲۰۰۹ با اون ریسک بالا روی استیم عرضه نمیکرد ( عمرا ) استیم با این سرعت میتونس به یه همچین غولی تبدیل بشه !
بله حق با شماست. تازه من حواسم به این نبود که اگر حتی قبل از 2000 هم وارد میشد، مشکل اینترنت و دانلود برای خیلی کشورها وجود داشت و عملا نمیشد از یه سرویس دهنده دیجیتالی استفاده کرد.
به هرحال به گذشته که نگاه میکنیم واقعا تاثیر استیم در pc gaming رو نمیشه نادیده گرفت. قبل از به قدرت رسیدن استیم، pc برای بازیسازان/ ناشران به عنوان یه پلتفرم درجه دو شناخته میشد که یا بازیهای بلاک باستر براش عرضه نمیشد و یا شاهد پورت های افتضاح بودیم.
الان هم epic شاید اهداف شومی (درآینده) برای گیمرها داشته باشه ولی حداقلش اینه که باوجود این ولخرجی هاش هیچ بازیسازی از منتشر کردن عناوینش روی pc ضرر نمیکنه. و همین باعث شده ما شاهد پویا تر شدن بازار pc باشیم.
این موارد به اضافه ی پرفورمنس نسبت به قیمت باعث شده که آدم بتونه به جرات بگه که در حال حاضر pc اولین پلتفرم بازیه.
باید دید ماکروسافت با این سیستم جدید فروشش که به نوعی داره به بقیه شرکت ها هم تحمیل میکنه، چه آینده ای رو برای کنسول ها در نظر داره... نظر من اینه که در آینده ای نه چندان دور کنسول ها با سخت افزار لوکال تولید نخواهند شد و کنسول گیمینگ بر بستر کلاود به راهش ادامه خواهد داد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,338
نام
Majid
بحث ماد رو کلا در نظر نگیرید اگه یک زمانی No pixel RDR 2 Role Playing ـش در بیاد قشنگ ممکنه از GTA ـم بزنه بالا :D
دقیقا یادمه اون زمانیو که GTA تو توییچ دیگه تقریبا هیچی بیننده نداشت و ته جدول بود یک دفعه همه زدن تو فاز GTA RP الان جز تاپای توییچه و همین الان از فرتنایت بیشتر بیننده داره.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,863
درود بر پلتفروم. فقط به امید اینکه پلتفروووم بزرگ رو شما با پول خودت خریده باشی نه پدر گرامی و اینکه بازی رو هم پایریت نکنی. کاش با پلتفرووم یک عدد کورس آموزش زبان انگلیسی هم تعلق بگیره.
پلتفروم معظّظظم:D
یادمه یکی از این دوستان (شاید خود ایشون بود) اومده بود تاپیک گرافیک botw گفته بود خاک بر سر نینتندو کاغذ مقوا داده بیرون

پ.ن: کسی واقعا گیمر باشه با هر کنسول یا pc ای (ولو سیستم ضعیف) از "خود بازی" لذت میبره و برای کنسول گیمر/pc گیمری که امکاناتش کمتره، ریسیست بازی در نمیاره. کورس زبانم به نکته خوبی اشاره کردی. با توجه به این حجم دیالوگ و زبانی که بازیا میطلبن و سطح زبان عزیزمون، برای همون بنچمارک و تست فنی گویا استفاده میکنن از عناوین...

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
علی چند وقته قشنگ کلیک کردی رو من میخوای اشتباه من رو بگیریا :D این دو مورد اصلا نزدیک به هم هم نیستن بله جفتشون بیزینس هستن ولی یکی شامل یـ پلتفر کامل که PC باشه هستش یکیشون صرفا یـ استور هستش این دوتا خیلی فرق دارن با هم من قبلا گفتم قبول دارم انحصار طلبی اپیک رو ولی مثل تو که میگی تا وقتی بهم ضربه نمیزنه باهاش مشکلی ندارم منم میگم بله استور اپیک هیچ ضربه ای به من نمیزنه به همین راحتی :D من هنوز متوجه نمیشم تو عصر دیجیتال و سوشیال مدیا چجوری این رفتار های مثلا خسمانه و مضر اپیک به PC گیمینگ میتونه ضربه بزنه ؟ اگه نبود چند تا امکانات ضربه زدنه که خوب یـ باره بگو سونی بساط PSN رو جمع کنه بره چون اونم خیلی از امکانات استیم رو نداره :D اپیک از حسادت داره جر میخوره یا نمیخوره بازم از اصل ماجرا که استیم این وسط تعریف کننده وضعیت صنعت PC گیمینگ نیست چیزی کم نمیکنه یـ زمانی منجی PC گیمینگ شد ؟ دستش درد نکنه داره پولاش رو مصرف میکنه اون تپل خان (:D) ولی این وسط هیچ حق مالکیتی نداره و نخواهد داشت در مورد راکستار که خوب باز داری الان وجودیت یـ بازی رو یـ پلتفرم رو با بود نبود یـ بازی روی یـ استور مقایسه میکنی یعنی از نظر تو به پشم حساب کردن PC گیمر ها و ندادن حقوق مساوی با کنسول گیمر های برات از بود نبود رو یـ استور کم ارزش تره ؟ بابا دست مریزاد :D

بله مال خودش هست یوبی الان گند زد به بازی جدید خودش بله مال خودش هستش EA گند زده به بایوور بله مال خودش هست بتزدا F76 رو منتشر کرد بله بله خیلی چیزا مال خودشون ولی بازی ربطی از این مسئله که این کار غلطه و درست نیست کم نمیکنه ؟ میکنه ؟ اینکه من وایسم اینجا راس راس نگاه نکنم درست هست یا نه ؟ من باز ترجیه میدم حداقل همراه کنسول گیمر ها از حقوق یکسان تو روز عرضه برخوردار باشم نه اینکه ازم به عنوان یـ منبع درامد دوباره و شیر اطمینان استفاده بشه در آخر بگم که برا تو مهم نیست RDR2 رو PC منتشر بشه چون دغدغت نیست ولی برا خیلیا هست
وقتی بعد 5 سال بیگ پروداکشن ترین بازی تاریخو توسعه داده، طبیعیه دنبال کسب بیشترین سود باشه. البته تورو نمیگم ولی یه سری جوری از اینکه راک استار به دنبال جیبشه حرف میزنن انگار چیز زشتیه! بخدا از سونی تا مایکرو، از استیم تا اپیک، از سی دی پراجکت تا راک استار، اولویت اول همه شون تراز مالیشونه. حالا این هر 5 سال یه بار بازی میده ولی مخاطب هاشو به معنای واقعی کلمه ارضا میکنه با بازی هاش. چون وقت میزاره روشون. میتونست هر 2 سال بازی بده یا هر سال بازی بده ولی کیفیتش همین میشد؟ دیر به دیر و با کیفیت عالی بازی میده و میخواد حد نهایت سود رو از محصولش ببره. نوش جونش. لیاقت پنی به پنیش رو داره . خیرات که نمیخواد بکنه اخه! برای کسب بیشترین سود از بازی خودش که بهش اجازه بده روند فعلیش تو ساخت بازی رو ادامه بده، احتیاج داره از هر پلتفرم نهایت سود رو ببره.
فرقش با ea ,مثلا اینه اونا به فکر سودشونن و اشغال هم میدن دست مردم و هیچ تعهدی به هزینه ای که مخاطب برا محصولشون صرف میکنه ندارن ولی راکستار داره و قشنگ ارزش 60 دلار رو پیدا میکنه بازی هاش. و واقعا هم روزی که بفهمیم شرکت ها هیچ الزامی به حمایت از مایکرو و سونی و استیم ندارن، خیلی بحث ها تموم میشه.
الان اسکوار ورداشته فاینال 7 رو انحصاری زمانی یا دائمی پلی4 کرده. خب من اکس باکس فن بیام با عصبانیت بگم به فکر جیبشه و شرکت پلیدیه و ... ؟ خب سودش رو تو این کار دیده. میتونم ناراحت باشم از این قضیه ولی حق شماتتش رو ندارم چون تعهدی به من اکس باکس فن نداده که بازیشو برا پلتفرمم عرضه کنه از روز اول.
مبارک پی سی گیمر ها. از اولم مشخص بود که عرضه اش قطعیه رو پی سی.

پ.ن: ایشالا همین جمع تاپیک تایید ریمیک نسخه اول در کنار ریمستر نسخه دوم برا نسل بعد...
:D:D:D:D:D

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
برا شما مگه خاطره نیست ؟ پس ناراحتیتون برا چیه ؟
والا با اون کیفیت که رو کنسول اجرا شده بررسی DFچیزی دست کم از نسخه بتا نداره

برا شما عوض کرده برا ما اهمیتی نداشته . اینقدر انحصاری رو پی سی موجوده که جای خالیش تنگ نمیشه خیالت راحت
گفتم که نقطه ضعف شماها بازی انحصاریتونه . از دستتون بپره عذاب میکشید
David Cage بهت سلام میرسونه بازیهاش تو راهن :))
واقعیت کاملا روشنه و نیازی نیست تا من بگم کدوم پلتفرم بهتره...
شما اگه با پی‌سی حال میکنی.... خب حالشو ببر

ولی اگه یک بازی انحصاری PS ... مثلا بازیهای کیج رو چند سال بعد از انتشار بازی ، میتونی روی PC تجربه کنی...
بنظرم بجای کٌری خوندن اول باید متوجه بشی که چه بازیهایی شاهکاری برای کنسول پلی‌استیشن ساخته میشه.
و اگه شرایطش در هر زمانی برای شما فراهم شده تا بعضی از این بازیها رو روی پی‌سی تجربه کنید.... بیشتر باید کلاهتونو بندازید بالا که میتونید این بازیها رو تجربه کنید.

جالبه که تجربۀ شما... گویا خیلی درست‌تر از تجربۀ ما در زمان انتشار بازی هستش! :-j

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
شما اگه با پی‌سی حال میکنی.... خب حالشو ببر

ولی اگه یک بازی انحصاری PS ... مثلا بازیهای کیج رو چند سال بعد از انتشار بازی ، میتونی روی PC تجربه کنی...
بنظرم بجای کوری خوندن اول باید متوجه بشی که چه بازیهایی شاهکاری برای کنسول پلی‌استیشن ساخته میشه.
و اگه شرایطش در هر زمانی برای شما فراهم شده تا بعضی از این بازیها رو روی پی‌سی تجربه کنید.... بیشتر باید کلاهتونو بندازید بالا که میتونید این بازیها رو تجربه کنید.

جالبه که تجربۀ شما... گویا خیلی درست‌تر از تجربۀ ما در زمان انتشار بازی هستش!
اول کوری یا نابینایی یه نقص عضو یا ناتوانی هست و نمیخوننش.
ثانیا چرا فکر میکنید فقط شما رو پلی استیشن انحصاری دارید ما pc بازها برا این pc باز شدیم که عاشق همین وسعت گیمینگ این پلتفرم بودیم .عاشق این بودیم از سیولاتور شلوغی رو این پلتفرم هست تا انواع عناوین استراتژی.
نه عزیزم ما به اندازه خودمون شاهکار داریم و اینقدر هم جامعه گیمری بزرگی داریم که برای یه بازیمون قبل عرضه تا الان 282 میلیون دلار پول کمک کنیم و پشت پلتفرممون وایستادیم
اشتب داری میزنی برادر.
ما اگه pc بازیمبرا اینکه وای نستیم تا ea دلش بسوزه یه پچ بده .الان میشینیم مودش رو میدانیم و بازی رو صد بار بهتر از قبل بازی میکنیم.
من عاشق اینام.اینم یکیش
و من الله توفیق

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
الان این یعنی فکت که پلتفرمی که شما استفاده میکنی از pc بهتره؟D:

• Like
Reactions: IMANOKA

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,749
نام
حامد
بحث انتشار حالا چه برای بازی کردن با جزئیات بالاتر و یا فریم بالاتر و یا با کنترلر متفاوت یه حرف دیگه ست.
ولی شخصا دوست دارم تجربه بازی رو day one داشته باشم. هر چند با قیمت های روز اول شخصا برای من خیلی سخته همه بازی ها رو داغ و اول انتشار تجربه کنم.
به نظر من بازی های بزرگی مثل رد دد 2 بیشتر از اینکه یه عده سر فریم و یا رزولیشن 4k و اینا بحث میکنن صرف تجربه کردنش مهمه و ارتباط با اون دنیایی که راکستار ساخته. ساعت ها فقط توی بازی راه میرفتیم و همیشه یه تجربه جدید میدیدم. به قول دوستان داشتیم سراغ مرحله داستانی میرفتیم ولی یهو ناخوداگاه میدیدی اون سر مپ داری گوزن شکار میکنی.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اول کوری یا نابینایی یه نقص عضو یا ناتوانی هست و نمیخوننش.
ثانیا چرا فکر میکنید فقط شما رو پلی استیشن انحصاری دارید ما pc بازها برا این pc باز شدیم که عاشق همین وسعت گیمینگ این پلتفرم بودیم .عاشق این بودیم از سیولاتور شلوغی رو این پلتفرم هست تا انواع عناوین استراتژی.
نه عزیزم ما به اندازه خودمون شاهکار داریم و اینقدر هم جامعه گیمری بزرگی داریم که برای یه بازیمون قبل عرضه تا الان 282 میلیون دلار پول کمک کنیم و پشت پلتفرممون وایستادیم
اشتب داری میزنی برادر.
ما اگه pc بازیمبرا اینکه وای نستیم تا ea دلش بسوزه یه پچ بده .الان میشینیم مودش رو میدانیم و بازی رو صد بار بهتر از قبل بازی میکنیم.
من عاشق اینام.اینم یکیش
و من الله توفیق

منظورم از کٌری خوندن... ادعا کردن یسری از افراده که میگن ما تجربۀ بهتری داریم.... بخاطر فریم بیشتر.... (هر چند کیفیت بالاتره ولی زمان تجربه بازی خیلی مهم تره)

خب کسی هم ایرادی از عاشق شدن شما به پلتفرم PC نگرفت!
بیشتر صحبت من به کسایی بود که حالا که بازی برای PC هم میاد.... میگن این یعنی تجربۀ بازی ، شما تا الان داشتی نسخۀ بتا بازی میکردی!
یکی نیست بگه تا دیروز که قید بازی رو زده بودین.... حالا که اومده فقط حالشو ببرین دیگه

-----------------------
در مورد گیمر بودن هم چیزی نگو چون با توجه به فعالیتت در سایت و چیزایی که میگی...مطمعنم چند چندی... سنو سالو هم قبل از اینکه بازی‌سنتر باشه ما بودیم پس زیاد پیگیر نباش!

اهل ادعاهایی به سبک شما که فقط در قالب متن و مجازی هستش ، نیستم پس احترامو خودت برای خودت قائل شو و درست صحبت کن

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
الان این یعنی فکت که پلتفرمی که شما استفاده میکنی از pc بهتره؟D:
فکت بحساب نمیاد
این یعنی خودت ببین چی بهتره...
و از اونجایی که بازی در هر پلتفرمی حرف اول رو میزنه.... من میدونم سمت کدوم پلتفرم برم

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
منظورم از کٌری خوندن... ادعا کردن یسری از افراده که میگن ما تجربۀ بهتری داریم.... بخاطر فریم بیشتر.... (هر چند کیفیت بالاتره ولی زمان تجربه بازی خیلی مهم تره)

خب کسی هم ایرادی از عاشق شدن شما به پلتفرم PC نگرفت!
بیشتر سمت صحبت من به کسایی بود که حالا که بازی برای PC هم میاد.... میگن این یعنی تجربۀ بازی ، شما تا الان داشتی نسخۀ بتا بازی میکردی!
یکی نیست بگه تا دیروز که قید بازی رو زده بودین.... حالا که اومده فقط حالشو ببرین دیگه

-----------------------
در مورد گیمر بودن هم چیزی نگو چون با توجه به فعالیتت در سایت و چیزایی که میگی...مطمعنم چند چندی... سنو سالو هم قبل از اینکه بازی‌سنتر باشه ما بودیم پس زیاد پیگیر نباش!

اهل ادعاهایی به سبک شما که فقط در قالب متن و مجازی هستش ، نیستم پس احترامو خودت برای خودت قائل شو و درست صحبت کن
خدا رو شکر که شما میدونی ما چند چندیم ،خودمون نمیدونیم.
گیمری به ادعا نیست. گیمری به لذت بردنه.
شما با پلتفرم برتر خوش باش.
ما هم میرویم در جنگلهای اطراف کلاهایمان را بالا میندازیم و از حالهایی که راک استار و سونی و حتی دیزنی به ما دادند wow گویان و جامه دران به شادی و پایکوبی میپردازیم.

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
خدا رو شکر که شما میدونی ما چند چندیم ،خودمون نمیدونیم.
گیمری به ادعا نیست. گیمری به لذت بردنه.
شما با پلتفرم برتر خوش باش.
ما هم میرویم در جنگلهای اطراف کلاهایمان را بالا میندازیم و از حالهایی که راک استار و سونی و حتی دیزنی به ما دادند wow گویان و جامه دران به شادی و پایکوبی میپردازیم.
موفق باشید

• Love
Reactions: rahyarpaul

Morgoth Bauglir

The Fallen Vala
کاربر سایت
Aug 12, 2017
1,114
نام
Melkor
من ناراحتی عصبانیت عذاب کشیدن شما کنسول گیمرهارو درک میکنم و بهتون حق میدم

خوب ببینید کنسول بدون بازی انحصاری هیچ ارزشی نداره (قوطی). اهرمی که باعث میشه گیمر سمت کنسول بره همین سیاست انحصار طلبیه
خوب شما فرض بگیرید الان یکی پس از دیگری انحصاریهای کنسولی داره به باد فنا میره ( به چوخ میره )
مثل قمار بازی که داره برگ های عاص شو یکی یکی از دست میده :))

اشکالی نداره عادت میکنید
http://uupload.ir/files/7nq9_4444.jpg

نمیدونید تجربه FH4 انحصاری مایکروسافت روی PC چقدر برام لذت بخشه \m/
یکم پا به سن بذاری ،خودت از چرندیاتی که الان داری میگی خجالت میکشی.

R3D_R4N9ER

کاربر سایت
Aug 11, 2014
791
نام
امیرحسین
من خودم همیشه روی کنسول بازی کردم و هیچ وقت یک گیمینگ ریگ جمع‌ نکردم،تا بوده رو اکس باکس بازی کردم و چند وقتی PS3.حرفم به این منظور که پی سی باز و پی سی مستر ریس نیستم و از سر تعصب روی پی سی حرف نمیزنم.
اما چیزی که آشکار و واضح ه بزرگ شدن و گسترش بازار پی سی گیمینگ ه و ثابت موندن بازار کنسول ها.
دلیل اش هم مشخصه،تنوع و آزادی عمل بی حد و حصر این پلتفورم.کامل ترین بکوارد روی پی سی،موس و کیبورد میخوای بازی کنی،میلیون ها مدل مختلف،کنترلر دوست داری،فرقی نداره کنترلر اکس باکس دوست داری وصل کن دوال شاک دوست داری اون رو‌ وصل کن،هزاران هزار مدل ماد تو بازی ها مختلف،بالا ترین تنظیمات گرافیکی بازی ها،از استیم خوشت نمیاد،استور اپیک رو بریز،از اپیک متنفری استیم رو بریز،اصلاً نه gog بریز بازی هارو DRM Free بازی کن.میخوای گیم کپچر ادیت کنی،میلیون ها نرم افزار ادیت روی پی سی هست.تا شب میتونم از گستردگی امکانات سی گیمینگ بگم.
الان هم که دیگه به لطف Xbox Play anywhere و PS Now دیگه نمیشه که با بازی های انحصاری کنسول ها پی سی رو‌ کوبید.
بعد تو تاپیک بعضی میگن تجربه دی وان بازی و ...،خنده داره،اون زمانی که رایز او تومب ریدر یک سال انحصاری زمانی اون طرفی ها بود و بعد یک سال بازی برای این طرفی ها لانچ شد همش به به و چه چه که کامل ترین نسخه بازی برامون لانچ شده و اون طرفی ها بازی رو ناقص بازی کردن حالا الان که همین اتفاق سر RDR2 اتفاق افتاده تجربه دی وان یهو مهم شده.
از طرفی عده ای از کنسول پلیر ها جوری حرف میزنن که انگار کسی که گیمینگ ریگ میبنده پول نداشته یک کنسول بخره در حسرت یک کنسول در سوز و گداز ه،ولی قافل از اینکه کسی که گیمینگ ریگ ۲۰۰۰-۳۰۰۰$ میبنده براش ۴۰۰-۵۰۰$ پول یک کنسول مسخره بازیه،شوخی هم نیست حتی.
پس به نظرم بهتره کمی با دید بازتر با مسائل برخورد کنیم و ذوب در ولایت آقا یوشیدا و اسپنسر و ... نباشیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر