Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

Celestial Teapot

کاربر سایت
Nov 13, 2018
11
من ناراحتی عصبانیت عذاب کشیدن شما کنسول گیمرهارو درک میکنم و بهتون حق میدم

خوب ببینید کنسول بدون بازی انحصاری هیچ ارزشی نداره (قوطی). اهرمی که باعث میشه گیمر سمت کنسول بره همین سیاست انحصار طلبیه
خوب شما فرض بگیرید الان یکی پس از دیگری انحصاریهای کنسولی داره به باد فنا میره ( به چوخ میره )
مثل قمار بازی که داره برگ های عاص شو یکی یکی از دست میده :))

اشکالی نداره عادت میکنید
http://uupload.ir/files/7nq9_4444.jpg

نمیدونید تجربه FH4 انحصاری مایکروسافت روی PC چقدر برام لذت بخشه \m/
درود بر پلتفروم. فقط به امید اینکه پلتفروووم بزرگ رو شما با پول خودت خریده باشی نه پدر گرامی و اینکه بازی رو هم پایریت نکنی. کاش با پلتفرووم یک عدد کورس آموزش زبان انگلیسی هم تعلق بگیره.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
این داداشمون هر بار که میگفت بازی رو PC نمیاد، یک قدم به عرضش نزدیک میشدیم، آخرین قدمشم پریروز برداشت. :))
حالا نظرش این بوده. البته نظراتش یه نمودار سینوسی بود یه روز میگفت قطعی میاد فرداش میگفت نمیاد.
البته منم از این نظرات بی نصیب نزاشته بود و عامل فحاشی و بی ادبیهای فروم رو من معرفی کرده بود.
چراش رو نمیدونم.من که یادم نمیاد تا حالا تو اینجا با کسی بی ادبانه صحبت کرده باشم

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
من ناراحتی عصبانیت عذاب کشیدن شما کنسول گیمرهارو درک میکنم و بهتون حق میدم

خوب ببینید کنسول بدون بازی انحصاری هیچ ارزشی نداره (قوطی). اهرمی که باعث میشه گیمر سمت کنسول بره همین سیاست انحصار طلبیه
خوب شما فرض بگیرید الان یکی پس از دیگری انحصاریهای کنسولی داره به باد فنا میره ( به چوخ میره )
مثل قمار بازی که داره برگ های عاص شو یکی یکی از دست میده :))

اشکالی نداره عادت میکنید
http://uupload.ir/files/7nq9_4444.jpg

نمیدونید تجربه FH4 انحصاری مایکروسافت روی PC چقدر برام لذت بخشه \m/

ای جان :x دیگه چیا برات لذت بخشه قند عسل ؟
حالا خوبه سرجمع یه سیستم اومده دستت این جوری داری خودکشی میکنی ! مواظب باش سکته نزنی ! یه دفعه از پای کانتر 1.6 پا میشی میای fh4 میزنی باید هم کف و خون قاطی کنی :))

رفقای کنسول گیمر و حتی PC گیمر ، به شخصه شرمنده شدم از رفتار این کاربر . بذارید به حساب سن و ظرفیت کم ـش ...
ما امثال ایشون رو اصلا PC "پلیر" هم خطاب نمیکنیم ، چه برسه به گیمر ! بقیه که نباید چوب کم ظرفیتی ایشون رو بخورن !
آخر شبی واقعا حالم گرفته شد ...

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
وقتی بالاخره میتونی یه سیستم میان رده بخری و بیای عقده ها رو خالی کنی... ( 1080 الان یه میان ردس نه بالارده و غول و این حرفا، هیچ گیمی رو هم نمیتونی باش 240 که هیچی 144 هم بزنی، اونم 4k :)) ) حالا کاری به این هم ندارم که مانیتورت 60 هرتز FHDئه.
لابد یه msi afterburner هم نصب کردی و یه سرِ فریم و دما و لود قطعات رو چک میکنی و لذت میبری؟
هدف از گیم سرگرمی و درک هنر و مفهومیه که سازنده قصد داره به مخاطب بفهمونه نه فخر فروختن و مسخره کردن سلیقه ی یکی دیگه (اینم روزی ده بار تکرار کن شاید متوجه بشی که فن بوی بودن روی پلتفرم خاص باعث گیمر شدن نمیشه)
الانم ریپلای نکن که سیستم نداری و داری این حرفا رو میزنی، پروفایل رو نگاه کنی هم خودت راحت میشی هم ما

حالا این که الان پرچم دار پاسکال طی 2 سال میان رده محسوب میشه ، سیاست های کثیف انویدیاست و اصلا جاش این جا نیست . یا این که مانیتور FHD و 60 ـه که به خود نفر مربوطه !
ولی ایشون با این پست هاشون فقط "آه" کلی کاربر رو به جون خریدن و خبر ندارن :D تجربم هم بهم میگه کسی که ظرفیت چیزی رو نداشته باشه ، به جاش ضربه ـش رو هم میخوره ...

میگن آرزو بر جوانان عیب نیست ... بالاخره هر کسی ظرفیت ـش به اندازه دنیایی هست که برای خودش تعریف کرده ! ایشون دنیاش به اتاقش محدود میشه ، ان شاء الله که لذت ـش رو هم ببره . ما که بد کسی رو نمیخوایم ! ولی به موقعش متوجه میشه این دنیایی که برای خودش تعریف کرده ، هیچ کدوم ارزش نمیارن براش و کامپیوتر و حتی همون کنسول هم صرفا یه ابزارن برای پیشرفت آدم نه به عنوان دغدغه ...

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
یا این که مانیتور FHD و 60 ـه که به خود نفر مربوطه !
آخه مشکل اینجاست وقتی میاد میگه 4k 240fps و بقیه رو به خاطر 30 فریم مسخره میکنه، خودش باید 240 فریم رو داشته باشه دیگه D:
من خودم یه مدت سیستمم به قدری ضعیف بود که css رو با 20 فریم اجرا میکردم روی 720p و کلی هم مسخره شدم سر همین قضایا :)) واسه همین با این قضیه فریم و گرافیک کلا مشکل دارم، یادمه gta iv رو روی low 15 فریم بازی میکردم و ماد میریختم و مثل چیز کیف میکردم :)) الان حتی حوصله ندارم بشینم یه بازی رو تا آخر برم ببینم داستانش چی میشه اصلا تهش
-----------------------------------------
خلاصه نمیخوام مثل بابابزرگا حرف بزنم ولی اقا همدیگه رو مسخره نکنین، طرف خودش داره با 10 فریم لذت دنیا رو میبره نیاز نیس شما بیاید بگید من دارم 4k میزنم 100000 فریم هم میگیرم دلت کباب شه :/

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
چیزی که شما بازی کردید دمو بود برای pc :))
از کی تا حالا بازی‌ای که موقع انتشار رو کنسول تجربه بشه... میشه دمو رو پی‌سی!
چه حرفای عجیبی میشنویم جدیدا از دوستان
البته شایدم این رفتارا از خوشحالیه خیلی زیاد میاد...! چون میترسیدین این نسخه هم مثل نسخه‌ی اول کلا کنسل باشه برای پی‌سی

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
اونیکه شما بازی کردی نسخه بتا بازی بود زیادجدی نگیر:))خاطره بی کیفیتی داشتی:))
30 فریمم شد تجربه لولللل با تنظیمات low
الان تازه نسخه اصلی عرضه شده ..<):)
http://uupload.ir/files/okpg_160.jpg

مشخصات عکس سیستمم تو پروفایلم هست یه موقع فکر نکنی سیستم رده پایین دارم
بازی بعد یکسال برای پی‌سی عرضه شده بعد شما میگی تازه نسخه‌ی اصلی داره منتشر میشه!
الان ۳۰ فریم بیشتر مهمه یا تجربه‌ی بازی موقع انتشار؟!

آخرین ویرایش:
  • Love
Reactions: HIGH VOLTAGE

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آخه مشکل اینجاست وقتی میاد میگه 4k 240fps و بقیه رو به خاطر 30 فریم مسخره میکنه، خودش باید 240 فریم رو داشته باشه دیگه D:
من خودم یه مدت سیستمم به قدری ضعیف بود که css رو با 20 فریم اجرا میکردم روی 720p و کلی هم مسخره شدم سر همین قضایا :)) واسه همین با این قضیه فریم و گرافیک کلا مشکل دارم، یادمه gta iv رو روی low 15 فریم بازی میکردم و ماد میریختم و مثل چیز کیف میکردم :)) الان حتی حوصله ندارم بشینم یه بازی رو تا آخر برم ببینم داستانش چی میشه اصلا تهش
-----------------------------------------
خلاصه نمیخوام مثل بابابزرگا حرف بزنم ولی اقا همدیگه رو مسخره نکنین، طرف خودش داره با 10 فریم لذت دنیا رو میبره نیاز نیس شما بیاید بگید من دارم 4k میزنم 100000 فریم هم میگیرم دلت کباب شه :/

اتفاقا این موارد رو به عینه منم حس کردم یه دوره و اصلا همون دوران ، "لذت بخش ترین" دوران گیمینگ من بود ! این قدر بعدش درگیر حواشی شدیم که اصلا نفهمیدیم هدف چی بوده ...
اصلا ضرب المثل داریم ! شما هر چه قدر بیشتر داشته باشی ، کمتر میتونی لذت ببری :D مگر این که اون لذت بردنه رو برای خودت به یه شکل جدید تعریف کنی . چرا دروغ بگم ، شخصا خیلی وقتا حسودیم میشه به پلیرای تک پلتفرم ! :D چون اون صفایی که با پلی دادن گیم براشون به وجود میاد ، برای امثال ما که خیلی وقته از بین رفته ...

به خاطر همینه که دل کباب شدن نداره این جور چیزا ! البته این قدر اوضاع اقتصادی افتضاحه که الان یه سیستم گیمینگ شده دغدغه یه جوون جای مسائل ارزشمندتری مثل تحصیل و تشکیل خونواده . همین میشه که یه عده جای تفریح مورد علاقشون به هزار تا گند و کثافت کاری رو میارن ، بعد هم آقایون امار میدن که آمار فلان چیز تو جوونا داره میره بالا ... بگذریم .

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
کنسول هم صرفا یه ابزارن برای پیشرفت آدم نه به عنوان دغدغه ...
این یه قسمت به چند زبون مختلف برگردوندم اما بازم متوجه نشدم :D کنسول ابزاری برای پیشرفت نه به عنوان دغدغه ؟؟
معیار پی سی گیمر بودن به fps زدن شرکت تو چندتا کامیونتی نخ نما نیست
مطمئنم خیلیا که اینجا پشت نقاب توهم حس کول بودن بهشون دست داده حتی ژانر های تخصصی پی سی گیمینگ یبارم تجربه نکردن
طرف یه rts تو عمرش پلی نکرده ( میگه نقطه بازی) بعد دم از پی سی گیمر بودن میزنه.

• Like
Reactions: farooq

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
خوب اگه چندتا دونه انحصاری سونی کنار بزاریم . به ضرس قاطع میشه گفت PC الان از هر نظر تکمیله چون علاوه بر تمامی بازیهای مولتی پلتفرم + انحصاریهای خوده PC
تمام انحصاریهای مایکروسافت هم روی PC موجوده + تجربه بالاترین درجه کیفیت بصری

اشتباه یا درستش با خودت .. اما من بشخصه با جم کردن PC HIGH END بهترین کار ممکنه انجام دادم .
PC Master Race
Always In Next Gen
همون چند تا دونه قبله‌ها رو عوض کرده :D:-j

• Like
Reactions: JohnnySilverhand

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
بازی بعد یکسال برای پی‌سی عرضه شده بعد شما میگی تازه نسخه‌ی اصلی داره منتشر میشه!
برا شما مگه خاطره نیست ؟ پس ناراحتیتون برا چیه ؟
والا با اون کیفیت که رو کنسول اجرا شده بررسی DFچیزی دست کم از نسخه بتا نداره

همون چند تا دونه قبله‌ها رو عوض کرده :D:-j
برا شما عوض کرده برا ما اهمیتی نداشته . اینقدر انحصاری رو پی سی موجوده که جای خالیش تنگ نمیشه خیالت راحت
گفتم که نقطه ضعف شماها بازی انحصاریتونه . از دستتون بپره عذاب میکشید
David Cage بهت سلام میرسونه بازیهاش تو راهن :))

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این یه قسمت به چند زبون مختلف برگردوندم اما بازم متوجه نشدم :D کنسول ابزاری برای پیشرفت نه به عنوان دغدغه ؟؟
معیار پی سی گیمر بودن به fps زدن شرکت تو چندتا کامیونتی نخ نما نیست
مطمئنم خیلیا که اینجا پشت نقاب توهم حس کول بودن بهشون دست داده حتی ژانر های تخصصی پی سی گیمینگ یبارم تجربه نکردن
طرف یه rts تو عمرش پلی نکرده ( میگه نقطه بازی) بعد دم از پی سی گیمر بودن میزنه.

ای جااااان :x یکم پا به سن بذاری متوجه منظور من هم میشی .

بله کنسول هم ابزار پیشرفت میتونه باشه ، هر چیزی که بتونه افکار رو پرورش بده عامل پیشرفت میتونه باشه ، هر چیزی که روش های جدیدی رو بتونه یاد بده میتونه باعث پیشرفت شخص بشه .

صرف پلی دادن گیم میتونه فرد رو خلاق کنه و بهش ایده های جدید بده ! میتونه تو زمینه کارهای 3d به فرد کمک کنه ! همون برنامه نویسی گیم ها و الگوریتم هاشون میتونه کلی ایده باشه !
و گر نه اونی که به گیم صرفا به عنوان یه ابزار برای پر کردن بیکاریش نگاه میکنه ، خب بدیهیه کارایی براش نداره ...

اینا رو هم انتظار ندارم از شما که متوجه شی قند عسل ... فعلا در همین حد که یه مقدار دنیای کوچیک ـت رو گسترش بدی زیاد هم هست :x

-------------------------------------

امشب همین یه تاپیک به ما کلی انرژی منفی داد . من باز از طرف خودم و دوستان PC Gamer بابت رفتار کودکانه ایشون عذر میخوام ...
شب همگی خوش

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,191
یک حقیقتی هست که برای مولتی پلتفرمها قظعا pc بهترین گزینست.چون نهایت کیفیت رو در اختیارتون میزاره.البته کیفیت ps4 و pc خیلی زیاد نیست ولی تفاوت هست.من خودم دوست داشتم مثلا همین رد دد 2 رو روی نهایت کیفیت بازی کنم یا ویچر 3 ولی خوب از نظر اقتصادی برام نمیصرفه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر