Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed

نیازی به پست 6 ماه پیش نیست
شایعه - احتمال عرضه بازی Red Dead Redemption 2 برای PC قوت گرفت!
این پست پریروزه
این داداشمون هر بار که میگفت بازی رو PC نمیاد، یک قدم به عرضش نزدیک میشدیم، آخرین قدمشم پریروز برداشت. :))

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
البته اینم در نظر داشته باش که.... این بازی که برای شما داره میاد برای ما خاطره‌ست:D
اونیکه شما بازی کردی نسخه بتا بازی بود زیادجدی نگیر:))خاطره بی کیفیتی داشتی:))
30 فریمم شد تجربه لولللل با تنظیمات low
الان تازه نسخه اصلی عرضه شده ..<):)
http://uupload.ir/files/okpg_160.jpg

مشخصات عکس سیستمم تو پروفایلم هست یه موقع فکر نکنی سیستم رده پایین دارم

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: farooq and IMANOKA

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
758
نام
Saeed
جدا خسته نشدین از این حرفا؟ 30 فریم فیکس زجر؟ لول:-j
آقا جدی میگم من نیم ساعت میشینم پای ۳۰ فریم چشم درد و سر درد میگیریم، نمیدونم چجوری بعضیا چندین ساعت میشینن پاش. اگه از اول ۳۰ فریم پلی داده باشی چشم عادت کرده، براش اوکیه ولی اگه چشم به ۶۰ فریم عادت کرده باشه ۳۰ فریم قطعا براش زجر آوره.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
جدا از اینکه فریم بیشتر همیشه و همیشه بهتر هست و روی Pc آپشن های گرافیکی و ... خیلی بیشتره،
انصافا این 240fps و ultra-4k و ... رو جدی میگین؟ :D
چند درصد pc gamer ها به نظرتون سیستم مورد نیاز برای بهترین تنظیمات گرافیکی روی 4k و یا +120 فریم گرفتن دارن؟ :|
118908
+
البته همون rx590-1660 برای 1080p60fps گرفتن روی تنظیمات high-ultra احتمالا بس باشه :-"
+
. اگه از اول ۳۰ فریم پلی داده باشی چشم عادت کرده، براش اوکیه ولی اگه چشم به ۶۰ فریم عادت کرده باشه ۳۰ فریم قطعا براش زجر آوره.
دقیقا دلیلش همینه. اگه ادم یه مدت 60+ فریم بازی کرده باشه و بعد بره 30 فریم، خیلی خیلی به چشم میاد.
مخصوصا اگه یه بازی رو اول 60 فریم بازی کرده باشید، بعد همون بازی رو 30 فریم اجرا کنید، غیر قابل تحمل میشه :D

آخرین ویرایش:

JohnnySilverhand

کاربر سایت
Jul 5, 2019
2,757
نام
ژوبین
اونیکه شما بازی کردی نسخه بتا بازی بود زیادجدی نگیر:))خاطره بی کیفیتی داشتی:))
30 فریمم شد تجربه لولللل با تنظیمات low
الان تازه نسخه اصلی عرضه شده ..<):)
http://uupload.ir/files/okpg_160.jpg

مشخصات عکس سیستمم تو پروفایلم هست یه موقع فکر نکنی سیستم رده پایین دارم
آخ آخ چه اشتباهی کردم کنسول خریدم الان دارم با 30 فریم هایی که یک فریمشم رو pc وجود نداره زجر میکشم:( lol

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
]خ آخ چه اشتباهی کردم کنسول خریدم الان دارم با 30 فریم هایی که یک فریمشم رو pc وجود نداره زجر میکشم:( lol
خوب اگه چندتا دونه انحصاری سونی کنار بزاریم . به ضرس قاطع میشه گفت PC الان از هر نظر تکمیله چون علاوه بر تمامی بازیهای مولتی پلتفرم + انحصاریهای خوده PC
تمام انحصاریهای مایکروسافت هم روی PC موجوده + تجربه بالاترین درجه کیفیت بصری

اشتباه یا درستش با خودت .. اما من بشخصه با جم کردن PC HIGH END بهترین کار ممکنه انجام دادم .
PC Master Race
Always In Next Gen

آخرین ویرایش:
  • Like

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
جدا خسته نشدین از این حرفا؟ 30 فریم فیکس زجر؟ لول:-j
۳۰ یا ۶۰ فریم ، مهمتر از خوده بازیه :-j

پی سی گیمرامون تا وقتی موضوع مربوط به خودشون نباشه هر روز به بقیه خردسال ، به کنسول اسباب بازی ، میگن ! اما به خودشون میرسه اسباب بازیشون میشه شاتل و ماهواره !!! کاملا هم بزرگسال و حرفه ایه این حرفاشون!

آخرین ویرایش:

VahiD VFSDF

PC GAMER
کاربر سایت
Jul 19, 2010
279
نام
VahiD VFSDF
من ناراحتی عصبانیت عذاب کشیدن شما کنسول گیمرهارو درک میکنم و بهتون حق میدم

خوب ببینید کنسول بدون بازی انحصاری هیچ ارزشی نداره (قوطی). اهرمی که باعث میشه گیمر سمت کنسول بره همین سیاست انحصار طلبیه
خوب شما فرض بگیرید الان یکی پس از دیگری انحصاریهای کنسولی داره به باد فنا میره ( به چوخ میره )
مثل قمار بازی که داره برگ های عاص شو یکی یکی از دست میده :))

اشکالی نداره عادت میکنید
http://uupload.ir/files/7nq9_4444.jpg

نمیدونید تجربه FH4 انحصاری مایکروسافت روی PC چقدر برام لذت بخشه \m/

• Like

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,661
نام
Moein
وقتی بالاخره میتونی یه سیستم میان رده بخری و بیای عقده ها رو خالی کنی... ( 1080 الان یه میان ردس نه بالارده و غول و این حرفا، هیچ گیمی رو هم نمیتونی باش 240 که هیچی 144 هم بزنی، اونم 4k :)) ) حالا کاری به این هم ندارم که مانیتورت 60 هرتز FHDئه.
لابد یه msi afterburner هم نصب کردی و یه سرِ فریم و دما و لود قطعات رو چک میکنی و لذت میبری؟
هدف از گیم سرگرمی و درک هنر و مفهومیه که سازنده قصد داره به مخاطب بفهمونه نه فخر فروختن و مسخره کردن سلیقه ی یکی دیگه (اینم روزی ده بار تکرار کن شاید متوجه بشی که فن بوی بودن روی پلتفرم خاص باعث گیمر شدن نمیشه)
الانم ریپلای نکن که سیستم نداری و داری این حرفا رو میزنی، پروفایل رو نگاه کنی هم خودت راحت میشی هم ما

آخرین ویرایش:

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
۳۰ یا ۶۰ فریم ، مهمتر از خوده بازیه :-j

پی سی گیمرامون تا وقتی موضوع مربوط به خودشون نباشه هر روز به بقیه خردسال ، به کنسول اسباب بازی ، میگن ! اما به خودشون میرسه اسباب بازیشون میشه شاتل و ماهواره !!! کاملا هم بزرگسال و حرفه ایه این حرفاشون!
چرا فکر میکنی همه پی سی گیمرها مثل این بزرگوار هستن؟
والا منم پی سی گیمرم خودم خجالت میکشم از این حرفایی که این بنده خدا میزنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر