Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,029
نام
مازیار
جان چند ساله عرضه شده داداش تو همون حوزه پلی استیشن کار کن بهتره وارد پیچیدگی های pc نشو

وای پیچیده، خوشم میاد خوب گرفتی منظورمو برای همین زدیش دروازه غار ، البته اگه درست متوجه نشدی بگو رفیقتون علی ونوم بیاد برات توضیح بده که چطوری رد دد روی pc عرضه شده

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
RDR1 به لطف سونی و از طریق PS NOW رو PC عرضه شده و همین الان دوستان PC گیمر عزیز سایت میتونن برن لانچرشو دانلود کنن و بشینن راحت بازی کنن و بعدشم که نسخه 2 میاد و لذت میبرن

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
RDR1 به لطف سونی و از طریق PS NOW رو PC عرضه شده و همین الان دوستان PC گیمر عزیز سایت میتونن برن لانچرشو دانلود کنن و بشینن راحت بازی کنن و بعدشم که نسخه 2 میاد و لذت میبرن
اگه اسپم ندی باور کن کسی نمیگه سکوت کردی هیچ مشکلی پیش نمیاد

• Smile
Reactions: vaan 2

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
یعنی هر تاپیکی باز میکنی حالا راجب هر موضوعی باشه باز جند نفر دارن دعوا میکنن.واقعا حرف زدن و بحث کردن و نظر دادن مودبانه بلد نیستیم.الان اتفاق به این خوبی افتاده که این بازی یه ماه دیگه داره برای pc میاد باز دوستان دارن دعوا میکنن.یه وقتی بشینین با خودتون دو دو تا چهارتا کنید ببینید واقعا از گیم بیشتر دارید لذت میبرید یا اعصابتون خرد میشه؟ اگه قسمت دوم بر قسمت اول غلبه داره واقعا اگه ادم دچار مازوخیسم نباشه کلا گیم میذاره کنار.واقعا انگار بعضی دوستان حالت خودآزار دارن.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,618
به محض اینکه پشتیبانی از نسل قبل برای کنسول های نسل 9 تایید شد، تو یکی از سایتای خارجی گفتم که خیلی بعید میدونم راکستار قبول کنه برنامه ای که واسه نسخه های جدید GTA5 پیاده کرد رو نتونه دوباره انجام بده. اما خبر امروز در ظاهر نشون میده که به ناچار با این قضیه کنار اومدن ولی مطمئنم به اینجا ختم نمیشه.

صد در صد یه برنامه جدید دارن. حدس من اینه که یا برای نسل بعد میخوان یه نسخه Ultimate یا Complete (یا هر چی که اسمشو بذارن) عرضه کنن که انواع و اقسام Ray-tracing و ارتقاعات مختلف و... رو اضافه میکنه و به دو صورت یک جا برای کسایی که بازی رو ندارن، و آپگرید پولی برای کسایی که نسخه اصلی رو دارن منتشر میشه. و یا اینکه میخواد این کار رو از GTA5 شروع کنه و برای اون بازی یه آپدیت بزرگ بده و بسته بندی جدیدی هم عرضه کنه. بعد از GTA5 دو سه سال که از نسل جدید گذشت، همین کار رو واسه RDR2 تکرار کنه.

مخلص کلام اینه که من نمیتونم باور کنم راکستار بعد از سود وحشتناکی که به واسطه ی عرضه دوباره GTA5 به جیب زد، به خاطر تغییر سیاست های شرکت های کنسول سازی، قید تکرار اون "موفقیت" رو بزنه.

گزینه ی GTA5 for Switch هم هنوز روی میزه.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
عرضۀ نشدن نسخۀ اول رد دد اعصاب خوردی بزرگی بود برای پی‌سی بازا...
بعد شما چجوری به انتشار نسخۀ دوم برای پی‌سی نمیگی حال!!!!!!!

خب شما با این چیزایی که میگی حال کن!
الان فک نکنم کسی از علایق شما پرسید که با چی حال میکنی
من گفتم پی سی بازا این بازی رو تجربه کنن... انتشار این بازی اتفاق خوبی برای پی‌سی بازاست چون بازی شاهکاریه ...

--------------------------

در ضمن نسخه دوم فروش خوبی هم داشته و حالا اگه برای پی‌سی هم منتشر شده... دلیلش پول بوده یا هر چیزی از طرف راک‌استار....مهم نیست چون حالا پی‌سی بازا هم میتونن این شاهکارو تجربه کنن...

ردد دد 2 بهترین بازی اوپن ورد ساخته شده تا الانه.... بی تردید.
آخه وقتی میگی بدجوری حال دادن ،یعنی یه کار بزرگ و خارج از عرف.
اگه همزمان میدادن ،آره.
ولی نه وقتی که رو استیدیا دادن ،میخواستن رو pc ندن.
راک استار فروش خوب براش کفایت نمیکنه. یه کمپانی بزرگ کلا تو یه نسل ،یه بازی عرضه کرده.gta v که مال نسل قبل بود.پس همین یه دونه عرضه شده.
یه ففروش بی نظیر میخواد راک استار.
خدا کنه سر عقل بیاد و نسل بعد بازیهای بیشتری عرضه کنه.

• Like
Reactions: jetalpha

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
دوستان یـ جوری از لطف کردن راکستار حرف میزنن انگار داره منت میزار سر PC گیمر ها ! واقعا حقیقت تلخیه الان چند نفر رو توی نت میتونید پیدا کنید که میگه من نسخه ی PS4 دارم بازم میخوام رو PC هم بازیش کنم ؟! واقعا دو دقیقه اون عینک فن بوی بودنتون رو بردارید راکستار به این کارش ادامه میده و خواهد داد و بازم پیدا میشن کسایی که ازش حمایت کنن این وسط همیشه PC گیمر ها میمونن و تاخیر یک ساله دو ساله با هزار تا منت فن بوی های راکستار رو کنسول !! نمیدونم چی بگم متاسفانه T2 کمپانی مادر دندونای ملت رو شمرده و واقعا داره سو استفاده میکنه الان باز میدونم یکی پیدا میشه میگه مالشه دوست داره !! عزیز شما خودت رو بزار جای PC گیمر ها فک کن بازی برا پلتفرم مقصدت منتشر نمیشد شاکی نمیشدی ؟ جدا چرا نمیخواین با این واقعیت رو به رو بشین که راکستار PC گیمر ها رو سه نسل گیر کشیده و همیشه بازی های معروفش رو با تاخیر منتشر کرده از قدیم گفتن چیزی که برای خودت نمیخوای رو برا دیگران هم نخواه والا ....

آخرین ویرایش:

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
آخه وقتی میگی بدجوری حال دادن ،یعنی یه کار بزرگ و خارج از عرف.
اگه همزمان میدادن ،آره.
ولی نه وقتی که رو استیدیا دادن ،میخواستن رو pc ندن.
راک استار فروش خوب براش کفایت نمیکنه. یه کمپانی بزرگ کلا تو یه نسل ،یه بازی عرضه کرده.gta v که مال نسل قبل بود.پس همین یه دونه عرضه شده.
یه ففروش بی نظیر میخواد راک استار.
خدا کنه سر عقل بیاد و نسل بعد بازیهای بیشتری عرضه کنه.

----------------------------------

به سر عقل اومدن ربطی نداره.... بخاطر بزرگتر شدن و جزئیات زیاد بازیهاست که زمان بیشتری هم طول میکشه ساخت بازی....
بازیهای دیگه مثل GOD OF WAR و TLOU2 هم 5 -6 سال ساختشون طول کشیده...

در هر صورت گفتم که انتشار این نسخه برخلاف سیاست‌های راک‌استار اتفاق خوبی برای پی‌سی بازاست... مسلما راک‌استار هم فروشش بیشتر میشه که انصافا هم نوش جونش

حالا اگه از نظر شما این اتفاق خوشحال‌کننده‌ای نیست... خب نظر شخصی شماست.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Tommy Vercetty

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اولا تبریک عرض میکنم به بچه های pc باز این بازی بنظرمن بهترین بازی نسل تا اینجا هست
دوما خوشحالم از این به بعد راک استار حداقل اینجا کمتر فحش میخوره
سوما به اون دوستای pc ps4 owner v مون وقتی بازی اومد حاضر نشدن ps4 شون رو از هک در بیارن و با 70 تومن ظرفیت یک بازیو انجام بدن و صبر کردن تا بلاخره پورت بشه از همینجا بهشون بابت صبر و صرفه جوبودنشون تبریک میگم و میگم خدا قوت پهلوانان :))

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,176
نام
ehsan
جدا از 60 فریم
بازی وسترن با گیم پد

مثل این میمونه که به جای ریوولور ...
توپ جنگی باکالیبر 200 بدی دست کلینت ایستوود!

تازه الان میشه با موس... فلیک شات بزنی و مهارت و دقت و عکس العمل به چالش تبدیل میشه !

• Like
Reactions: jetalpha and WTF?

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,148
نام
∂αнмα
سوما به اون دوستای pc ps4 owner v مون وقتی بازی اومد حاضر نشدن ps4 شون رو از هک در بیارن و با 70 تومن ظرفیت یک بازیو انجام بدن و صبر کردن تا بلاخره پورت بشه از همینجا بهشون بابت صبر و صرفه جوبودنشون تبریک میگم و میگم خدا قوت پهلوانان :))
100 تومن صرف ظ1 بازی کردم یعد یک هفته ولش کردم لامصب ماوس و کیبورد چیز دیگه ای ـه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر