Red Dead Redemption 2 در تاریخ 5 نوامبر بر روی PC عرضه خواهد شد

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,355
درود بر همه ای دوستان
بعد از مدت ها شایعات و سکوت راکستار بالاخره امروز تاریخ انتشار نسخه pc یکی از بهترین بازی های تاریخ مشخص شد

“Today, we’re proud to announce that Red Dead Redemption 2 is coming to PC on November 5th, with special bonuses available to players who pre-purchase through the Rockstar Games Launcher starting October 9th

“The first game in the Red Dead Redemption series to be featured on the PC platform, Red Dead Redemption 2 for PC features a range of graphical and technical enhancements for increased immersion along with new Bounty Hunting Missions, Gang Hideouts, Weapons and more.”

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
یادمه تو تاپیک کنسول رد دد یه عده حسود اصن چشم نداشتن این بازی برا pc بیاد
خوشحالم که حالا اونا چشمشون در میاد با دیدن این خبر
نزدیک یکساله هر کاری کردم برا ps4 بخرمش دیدم حیفه
این بازیو فقط باید موس و کیبورد و با کیفیت بدون مرز PC تجربه کرد

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,377
نام
سید محمد حسین
این قدر بازی، بازی بزرگی هست که با یه سال تاخیر اومدنش رو PC این قدر بزرگ و هیجان انگیز باشه

و احتمال زیاد هم عین GTA V با یه پورت محشر طرفیم
تنکس *R

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
تبریک به رفقای منطقیه PC gamer :>

من متوجه نمیشم یه عده چه گیری دادین به این RDR 1 بدبخت ؟ :D جالبه انقدم پیگیرشین ! شاید خیلیا یادشون رفته ' اما از این اتفاقا برای PC زیاد افتاده . صدای هیچکسم در نیومد . 1 The Darkness با اون هایپی که اون موقع ایجاد کرده بود چی شد ؟ اومد رو PC ؟ کال آف ۳ چی ؟ همشونم اسمای بزرگی بودن که هیچ وقتم روی PC عرضه نشدن . حالا دلایلشون هرچی که بوده . اون موقع PC Gaming was dead بوده یا نبوده . گیرز ۲/۳ هم که کاملا دلایل عرضه نشدنشون مشخص و منطقیه ! گل صحبتم ( :D ) اینه که هرکدومشون تو زمان رلیز یه دلیلی برای عرضه نشدنشون روی PC داشتن . حالا درست یا غلط . بنظرم اگه کالکشنی ریمستری برای این فرانچایز در آینده درکار نباشه ' عنوان RDR1 هم بغل تمام عناوین بزرگی که هیچ وقت روی PC عرضه نشدن خیلی وقته که قرار گرفته .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
گفتم میاد
هفته دیگه خبرهاش میاد
چون این prequel محسوب میشه.
احتمال داره یه موقع برا نسل بعد بخوان 1 رو ریمستر کنند و 1 و دو رو با هم بدن برا کنسول نسل بعد 1 ام بدن به pc

• Like
Reactions: Un_Tlou

Coma BlacK

Dead Memories
کاربر سایت
Jan 28, 2013
1,290
نام
مصطفی اعتمادی
بعد یکسال عرضه کردن به این میگن حال.
حال یعنی عرضه فورزا با xbox
عرضه گیرز همزمان روی استیم و xbox
اینا حالند.حال یعنی احترام cdpr که اینقدر احترام قائله که بازیشو روی pc قبل عرضه میده رو gog ای که بدون قفله.
بعد شما چجوری به انتشار نسخۀ دوم برای پی‌سی نمیگی حال!!!!!!!

خب شما با این چیزایی که میگی حال کن!
الان فک نکنم کسی از علایق شما پرسید که با چی حال میکنی
من گفتم پی سی بازا این بازی رو تجربه کنن... انتشار این بازی اتفاق خوبی برای پی‌سی بازاست چون بازی شاهکاریه ...

--------------------------

در ضمن نسخه دوم فروش خوبی هم داشته و حالا اگه برای پی‌سی هم منتشر شده... دلیلش پول بوده یا هر چیزی از طرف راک‌استار....مهم نیست چون حالا پی‌سی بازا هم میتونن این شاهکارو تجربه کنن...

ردد دد 2 بهترین بازی اوپن ورد ساخته شده تا الانه.... بی تردید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر