شایعه Red Dead Redemption 2 در آوریل 2019 برای PC معرفی می شود و در انحصار Epic Games Store خواهد بود

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Red_Dead_Redemption_2_feature_2_672x372.jpg

به تازگی شایعه ای در مورد عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی PC در 4Chan منتشر شده است. اهمیت این شایعه از آن جهت است که 4Chan اخیرا نیز جزئیاتی در مورد Borderlands 3 را لو داده بود که در نهایت مشخص شد حقیقت دارند.

این شایعه به معرفی Red Dead Redemption 2 برای پلتفرم PC در تاریخ 22 آوریل (2 اردیبهشت) اشاره دارد. این بازی در انحصار Epic Games Store خواهد بود و در تاریخ 9 جولای (11 تیر ) به PC خواهد آمد.

شرکت Take Two اخیرا با Epic Games بر سر عرضه Borderlands 3 به صورت انحصاری (زمانی) بر روی Epic Games Store به توافق رسید. البته گفته می شود که Red Dead Redemption 2 انحصاری دائمی پلتفرم توزیع دیجیتالی بازی های PC شرکت Epic خواهد بود و نه انحصاری زمانی.

منبعی که این شایعه را منتشر کرده، مدعی شده است که Epic Games و Take-Two قراردادی را امضا کرده اند که به موجب آن تمامی درآمد حاصل از فروش DLC های نسخه PC به شرکت سازنده بازی می رسد.

به هر حال باید تا 22 آوریل منتظر بماینم و ببینیم این اطلاعات تا چه حد حقیقت دارند.

Rumour: Red Dead Redemption 2 PC may be revealed on April 22nd as an Epic Games Store exclusive | DSOGaming | The Dark Side Of Gaming

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
فک کنم تو استیم تغییر ریجن نداره یا اگه داره قیمت تمام بازی‌ها یکیه چون ایرانیا با استفاده از تغییر ریجن کمترین قیمت بازیو تو استیم پیدا میکنن و با استفاده از اون خرید میکنن از اون ریجن
مورد بعدی هم عادت کردن به استیم هست که سختشونه عوض کنن

حالا اگه من موردی رو اشتباه گفتم یا دلایل دیگه ای هست لطفا بگید
اونم ریجن داره. من با چند تا vpn که ریجن مستقل نداشت کانکت شدم هم پایینترین قیمت رو برام زد.
اگه بیاد و باعث بشه که بازیهایی که رو pc نمیاد یا با تاخیر طوبلانی میاد رو به سرعت وارد pc کنه،من حمایت ازش میکنم
حس من میگفت rdr2 تو بهترین حالت 2020 برا pc بیاد. اگه واقعا کاری کرده که 2019 بیاد رو pc ، کارش درسته.
نکته ای هم که n بار گفتم برگشت والو به بازی سازی ،اون بزرگترین فایده ای هست که میتونه اپیک داشته باشه.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
پ
اونم ریجن داره. من با چند تا vpn که ریجن مستقل نداشت کانکت شدم هم پایینترین قیمت رو برام زد.
اگه بیاد و باعث بشه که بازیهایی که رو pc نمیاد یا با تاخیر طوبلانی میاد رو به سرعت وارد pc کنه،من حمایت ازش میکنم
حس من میگفت rdr2 تو بهترین حالت 2020 برا pc بیاد. اگه واقعا کاری کرده که 2019 بیاد رو pc ، کارش درسته.
نکته ای هم که n بار گفتم برگشت والو به بازی سازی ،اون بزرگترین فایده ای هست که میتونه اپیک داشته باشه.
چرا ایرانیا بااپیک مخالفن پس؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
پ
چرا ایرانیا بااپیک مخالفن پس؟
سخته جوابش،ولی کلا با تغییر مخالفیم.
همون دلیلی که ماها که عمدتا پایرت بازیم و مخالف دنوو هستیم و حق استفاده از قفل رو به سازنده نمیدیم و همیشه از پرفورمنس گلایه داریم.
همون دلیلی که اعتقاد داشتیم مایکروسافت نباید بازیهاشو انحصاری ویندوز ده بکنه.
بازار رقابته ،و باید حق بدیم که اپیک هم وارد رقابت بشه.انحصارگرایی بده،استیم pc رو به اوج برگردوند ،در این شکی نیست. شاید اگه استیم نبود pc gaming به ورطه نابودی کشیده می شد.استیم باعث شد کلی بازی indie ناب که همشون در ابتدا انحصار pc بودند ساخته بشه که اگه استیم نبود عمرا ساخته میشدند.
.ولی همین استیم قاتل کلی خاطره بود hl و portal و l4d .
آخرین بازی ساخته شده والو کی بود . دوتا اینا رو ول کنید.
کانتر 2012 .پورتال 2011.l4d2 2008
قبل از 2008 هر سال والو یه عنوان بزرگ میداد . با آغاز steam works در 2008 والو کشته شد.
استیم با تمام مزیتهاش بخاطر سود هنگفت باعث شد :1.والو کشته بشه 2.باعث بشه برخی شرکتها برای سود بیشتر برای خودشون فروشگاه بزنه،چون سود استیمم بالا بود و این باعث تاخیر در برخی بازیها بشه

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
من نمیفهمم استور با استور چه فرقی داره مگه استیم چی به شما میده که اپیک نمیده؟ فکرش نمیکردم استور هم فن داشته باشه:|
استور ناقصی هست! خیلی از قابلیت های جزئی و مختلف رو نداره.
+
خیلی ها دوست دارن آرشیو بازیهاشون توی یه استور و جمع و جور باشه. مثل Gog هم که از چند سال پیش شروع به کار کرد، بازی های رایگان میداد، قابلیت انتقال یه سری بازی ها رو از استیم بصورت رایگان گذاشت و خیلی بازی ها هم ارزونتر بودن، ولی کسی که چندین و چند سال از استیم استفاده کرده باشه و روی استیم آرشیو بازی + دوست های زیادی داشته باشه ( + گروه های مختلف، قابلیت trading، marketplace و ...) نمیره یدفعه از یه client دیگه بصورت گسترده استفاده کنه.
اپیک هم اینو خوب میفهمه و برای همین شروع کرده به انحصاری کردن، چون راه دیگه ای نداره که کاربر جمع کنه.

104229

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
من سر یک بازی مثل مترو کاملا به نظرم حرکت مسخره ای بود انحصاری زمانی شدن، ولی اگر مثلا این بازی واقعا قرار باشه روی PC بیاد، خیلی هم استقبال میشه. والا الان epic هم regional pricing داره! مهمترین مشکل epic به نظرم نداشتن کیف پول برای حساب هست، و همین که نمیشه گیفت کارتش رو بگیری بازی مورد نظرت رو بگیری، چیزی که الان استیم داره!
راحت گیفت کارت رو میگیری، هر ریجنی باشی پول تبدیل میشه و بازی رو میگیری، الان که Regional pricing داره فقط همین قضیه کیف پول هم را بندازه حله! اینو را بندازه من حتی حاضرم مترو رو هم با اینکه دل چرکین کرد آدمو بگیرم! حال نمیکنم مشخصات حسابم رو بدم افراد دیگه برام خرید رو به صورت غیر مستقیم انجام بدن.

• Like
Reactions: mldqaz

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من هر بار که فروم های خارجی رو بررسی میکنم میبینم اینا دارن منفورتر میشن٬ واقعا برام سوال شده که کارشون به کجا میرسه و تا کجا میتونن هزینه کنن؟
چند مدت پیش که یه بازی کوچیک که سرمایش از طریق مردم تامین شده بود انحصاری اپیک شد و سازنده ها گفتن که هرکسی بخواد پولش رو پس میدم و نگران هم نیستیم
حالا نکته اینجا بود که اینا نزدیک به ۲ میلیون از طرف مردم بهشون کمک شده بود و میگفتن بعد از پس دادن پول ملت هنوز هم سود کردن از پولی که اپیک داده بهشون
الان سوال اینجاس که اینا چقدر به یکی مثل 2k پول دادن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیخواد پول خاصی به 2k بدن :-D همینکه به جای ۳۰٪ ، ۱۲٪ از هر بازی رو برمی‌داره کلی سود می‌رسونه به 2k.

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
نمیخواد پول خاصی به 2k بدن :-D همینکه به جای ۳۰٪ ، ۱۲٪ از هر بازی رو برمی‌داره کلی سود می‌رسونه به 2k.
اون وقت از کجا میخواد کسب در امد کنه از فروش بازیش 2K؟ از فروشگاهی که کسی داخلش نیست و اصلا قابل پیش بینی نیست فروش بازی داخلش؟
چرا باید قید اون ۱۰ میلیون یا حتی ۵ میلیون فروش بازی روی استیم و پرداختهای درون برنامه ای بازیش رو بزنه بابت یه قرارداد؟
مگه چقدر میخواد اپیک بهشون بده؟

i am dead

کاربر سایت
Feb 11, 2011
603
نام
سینا
استور ناقصی هست! خیلی از قابلیت های جزئی و مختلف رو نداره.
+
خیلی ها دوست دارن آرشیو بازیهاشون توی یه استور و جمع و جور باشه. مثل Gog هم که از چند سال پیش شروع به کار کرد، بازی های رایگان میداد، قابلیت انتقال یه سری بازی ها رو از استیم بصورت رایگان گذاشت و خیلی بازی ها هم ارزونتر بودن، ولی کسی که چندین و چند سال از استیم استفاده کرده باشه و روی استیم آرشیو بازی + دوست های زیادی داشته باشه ( + گروه های مختلف، قابلیت trading، marketplace و ...) نمیره یدفعه از یه client دیگه بصورت گسترده استفاده کنه.
اپیک هم اینو خوب میفهمه و برای همین شروع کرده به انحصاری کردن، چون راه دیگه ای نداره که کاربر جمع کنه.

View attachment 104229
یه قابلیت ساده ای مثل خرید دوتا بازی به صورت همزمان رو هم نداره :))
حتی یه منوی جستجوی ساده هم نداره و بهونشون اینه که بازی کمی توی فروشگاه هستش :))

• Like
Reactions: IMANOKA

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
عجب خبر یا شایعه ی خوشی اگه واقعا بیاد سعی می کنم این دفعه اورجینال بخرم چی بشه این بازی روی pc با فریم باز و گرافیک بهتر اصلا تصورشم دیونه کنندس

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
به تازگی شایعه ای در مورد عرضه عنوان تحسین شده Red Dead Redemption 2 بر روی PC در 4Chan منتشر شده است. اهمیت این شایعه از آن جهت است که 4Chan اخیرا نیز جزئیاتی در مورد Borderlands 3 را لو داده بود که در نهایت مشخص شد حقیقت دارند.
4chan یک چیزیه مثل همینجا که هرکی خواست میتونه یک ترد توش بزنه. اینکه یه چیزی درست در اومده دلیل نمیشه این درست باشه. مثل هزار تا شایعه دیگه که از توش در اومد و الکی بود. 4chan هم چیزی رو لو نداده توی 4chan لو داده بودن.

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
استور اپیک با تمام نفرت و بدیایی که برای گیمرا بوجود آورد یه نکته ی مثبت هم این وسط داشت :D از آدم فروشارو یکی یکی پرده برداری و به گیمرها معرفی کرد :D صدر جدولشونم با اختلاف در تصاحبه یوبیه ( حتی بالاتر از دیپ سیلور :D ) . عکس این قضیه هم دقیقا توی این چند روز اخیر بروی استیم اتفاق افتاد . ناشرایی که علیرغم عقب نشینی شون تو چند ماه اخیر نسبت به عرضه ی عناوینشون بروی استیم ' به یکباره تمام گیمرها رو سوپرایز کردن و باعث شدن ارادت منو خیلیای دیگه نسبت بهشون ۲ چندان شه :x روی صحبتم با bethesda و ماکرو عه . حرکت آخرشون عالی بود ( اللخصوص ماکرو ) و نشون دادن هرچیزی رو نمیشه با پول خرید !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
نکته جالب این وسط طرفداری کنسول فنا از اپیک استور هست! نمیدونم چه دلیلی میتونه داشته باشه ولی مثل اینکه اپیک رو نقطه مقابل پی سی گیمرایی میدونن که عمدتا از استیم استفاده میکنن و حس میکنن با طرفداری ازش به جامعه پی سی گیمینگ ضربه میزنن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر