Multi Platform Red Dead Online

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
October 2018
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
a21.png

با سلام خدمت بازیکنان عزیز

دیدم همچین بخشی نیستش بنابراین این تاپیک رو زدم تا بحث های مربوط به بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 رو اینجا انجام بدید. دوست داشتید ID های خودتون رو قرار بدید تا با ایرانیای دیگه به بازی بپردازید.

از James Bond عزیز بابت کپی بردازی از متنش در قسمت GTA V Online معذرت میخوام

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
دوستان اولین بحث و خودم راه میندازم

اینترنتم آسیاتک هستش الان 4 روزه که اصلا نمیتونم به سرور آنلاین بازی وصل بشم

با Rockstar تماس گرفتم گفتم درسته که ایران رو بن کردید ولی بازیهای دیگه مثل GTAV Online و Fortnite روی کنسول PS4 به راحتی به بخش آنلاین متصل میشن ولی الان 4 روزه نمیتونم به Red Dead Online وصل شم

اوناهم اروری که میداد که این هستش Error: 0x10022198 رو دیدن گفتن مشکلی نیست با ISP های خودتون تماس بگیرید مشکل رو حل کنید بهشون بگید پرتهای زیر رو اجازه فعالیت بدن

هرکی مشکل داره بگه که اگه مشکل همه گیر هستش به زیرساخت اطلاع بدیم که مشکل رو حل کنن عین باز PES 2019 که البته هنوز برای من وصل نمیشه

این پورتهایی هستش که شرکت Rockstar به من دادن که به ISP اطلاع بدیم

متن انگلیسی که به من دادن رو کامل میزارم

Certain ports to be enable in order to play Red Dead Online Beta

PlayStation 4 ports to forward:

TCP: 1935,3478-3480, 10070 - 10080, 30211-30217
UDP: 3074,3478-3479,6672,61455-61458

Please allow these ports open to your router

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
من به آسیاتک پیام دادم که شرکت مورد نظر گفته به isp تون بگید که پورت های مخصوص بازی رو آزاد کنه تا بتونید به سرور وصل شی ببینید آسیاتک چه جوابی بهم داده

با سلام و احترام

مشترک گرامی جهت بررسی مشکل خود بایستی دستور Tracert را به صورت کامل تا انتها به همراه getmac و Arp –a از سرور مورد نظر خود ارسال نمایید . در صورتیکه شبکه داخلی دارید ، شبکه داخلی را جدا کرده و یک مودم و یک سیستم متصل نمایید و بررسی مجدد انجام شود . اگر با شبکه داخلی در باز کردن سایت مشکل دارید و بدون شبکه داخلی سایت باز و مشکلی وجود ندارد ، با متخصص شبکه خود تماس گرفته و تنظیمات شبکه داخلی را بررسی نمایید .

من گفتم پورت اینا میگن Tracertبگیر از سرور مورد نظر
من چه میدونم آدرس سرور Red چیه

اگه کسی شبکه بلد هستش آسیاتک هم داره این کاری که آسیاتک گفته انجام بدیم ربطی به باز کردن پورت داره یا نه ؟ خودش به آسیاتک پیام بده حالیشون کنه منظور ما چیه

والا ما از شبکه زیاد سردر نمیاریم

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
وصل که نمیشه هیچ کلا پینگ هم افتضاح شده تو سایر بازی ها هم مشکلات هست و پاکت لاست زیاد :-w

والا ماک که سر در نمیاریم اگه شما این روشی که آسیاتک گفته رو انجام دادید چند تا اسکرین شات بگیرید برای ما بفرستید که به آسیاتک بگیم که مشکل اینه

ولی RockStar گفته که احتمالا پورت ها رو بستن باز شما ببینید چطوری هستش

اگه تونستید به ISP تون بفهمونید مشکلتون رو درست کنند به ماهم بگید به ISP مون بفهمونیم که مشکلمون رو حل کنن

چون اینا روی دور نفهمی هستن فقط بلدن بگن Tracert بگیر

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
والا ماک که سر در نمیاریم اگه شما این روشی که آسیاتک گفته رو انجام دادید چند تا اسکرین شات بگیرید برای ما بفرستید که به آسیاتک بگیم که مشکل اینه

ولی RockStar گفته که احتمالا پورت ها رو بستن باز شما ببینید چطوری هستش

اگه تونستید به ISP تون بفهمونید مشکلتون رو درست کنند به ماهم بگید به ISP مون بفهمونیم که مشکلمون رو حل کنن

چون اینا روی دور نفهمی هستن فقط بلدن بگن Tracert بگیر
پورتها بسته شده اینها هم نميتون اینطوری که مشخصه باز کنن اختیاری ندارن :-w زنگ هم که میزنی ميفرستن پی نخود سیاه

7Sia

کاربر سایت
Jan 8, 2019
15
سلام
منم تست کردم نتونستم وصل بشم.حدود ۲۰ روزه،هر چی گشتم به نتیجه ای نرسیدم،بردمش یه کافی نت، vpn زد روی کامپیوترش تا وصل کردیم بلافاصله بازی آنلاین اومد بالا و به سرور وصل شد.ولی بعدش ک قطع کردیم vpn رو دیگه متصل نشد.ادمین یکی از سایتهای کنسول هم ازش پرسیدم،اون بدون هیچ کاری متصل میشد.اتفاق جالب اینه ک اون از طریق آسیاتک وصل میشد.ولی من با همون آسیاتک نمیتونم به سرور متصل بشم.کسی اگه راه حلی پیدا کرد بگه لطفا

به آسیاتک هم زنگ زدم،گفتن ما اصلا هیچ پورتی رو نبستیم.
در صورتی ک اون یکی همکارشون میگفت بسته هست پورتها.کلا هیچ راهی نداریم انگار

دوستان اولین بحث و خودم راه میندازم

اینترنتم آسیاتک هستش الان 4 روزه که اصلا نمیتونم به سرور آنلاین بازی وصل بشم

با Rockstar تماس گرفتم گفتم درسته که ایران رو بن کردید ولی بازیهای دیگه مثل GTAV Online و Fortnite روی کنسول PS4 به راحتی به بخش آنلاین متصل میشن ولی الان 4 روزه نمیتونم به Red Dead Online وصل شم

اوناهم اروری که میداد که این هستش Error: 0x10022198 رو دیدن گفتن مشکلی نیست با ISP های خودتون تماس بگیرید مشکل رو حل کنید بهشون بگید پرتهای زیر رو اجازه فعالیت بدن

هرکی مشکل داره بگه که اگه مشکل همه گیر هستش به زیرساخت اطلاع بدیم که مشکل رو حل کنن عین باز PES 2019 که البته هنوز برای من وصل نمیشه

این پورتهایی هستش که شرکت Rockstar به من دادن که به ISP اطلاع بدیم

متن انگلیسی که به من دادن رو کامل میزارم

Certain ports to be enable in order to play Red Dead Online Beta

PlayStation 4 ports to forward:

TCP: 1935,3478-3480, 10070 - 10080, 30211-30217
UDP: 3074,3478-3479,6672,61455-61458

Please allow these ports open to your router

سلام
میخواستم ببینم چطوری تونستی باهاشون تماس بگیری؟از چه طریقی تا منم بپرسم ازشون

Last edited by a moderator:

generous6680

کاربر سایت
Mar 7, 2016
369
سلام
میخواستم ببینم چطوری تونستی باهاشون تماس بگیری؟از چه طریقی تا منم بپرسم ازشون

سلام

برید سایت زیر

Red Dead Redemption 2 - Rockstar Games Customer Support

بعدش با اکانت PS4 یا Xbox One تون وصل شید به سایت

آخر سر یه تیکت بزارید و مشکلتون رو بگید و نوع ارتباطتون رو آنلاین انتخاب کنید منتظر بمونید تا اپراتور آنلاین شه و باهاتون صحبت کنه

البته فکر کنم با فیلترشکن راحتتر بتونید وصل شید

The Mera Abides

Entierra tu primer juguete
کاربر سایت
Dec 26, 2012
442
نام
میلاد
آقا منم آسیاتک همین مشکلو دارم. ساپورت راکستار هم همین پورت فوروارد کردنو بهم پیشنهاد داد:

TCP: 3074, 10070 - 10080, 30211-30217
UDP: 88,500,3074,3544,4500,6672,61455-61458

If the issue is still not fixed, you can try changing the MTU settings on your console.

Try changing your MTU to 1473 on your console. PS4 users can follow the instructions here:

Go to Settings and then to Network. Go to Set Up Internet Connection, and select “Custom”. Don’t change any other settings except “MTU” to 1473. If this does not work initially, you may want to try a lower number (such as 1450).

ظاهرا جدا از اینترنت یه مودم قوی هم میخواد!

*ANOSHIRVAN*

کاربر سایت
Jun 22, 2013
440
نام
ANOSHIRVAN
من تا امروز فقط با قندشیکن تونستم وصل بشم ولی تنها dns که برام کار کرده مال norton هستش که اونم نمیتونه میشن های اصلی بازی رو بیاره فقط قند شیکن پروتوکول سیسکو و از سرور هلند تا الان خوب کار کرده برای من امروز دیدم که مشکلی که apex legends داشته کلا رفع شده امیدوارم این اتفاق برای red dead هم بیوفته که همه بتونیم راحت بازی کنیم

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
من تا امروز فقط با قندشیکن تونستم وصل بشم ولی تنها dns که برام کار کرده مال norton هستش که اونم نمیتونه میشن های اصلی بازی رو بیاره فقط قند شیکن پروتوکول سیسکو و از سرور هلند تا الان خوب کار کرده برای من امروز دیدم که مشکلی که apex legends داشته کلا رفع شده امیدوارم این اتفاق برای red dead هم بیوفته که همه بتونیم راحت بازی کنیم
قند شکنو چطوری کجا میزنی استفاده میکنی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر