Real Racing 3

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

این روزها رقابت شرکتهای مختلف بر سر ساخت گوشیهای هوشمند بسیار حساس و ثانیه ای شده است ، تمامی این تلاشها بدین منظور بوده تا گوشیهایی که شما در دستتان میگیرید یک وسیله ی همه جانبه باشد و حتی الامکان نیاز شما به کامپیوتر و کنسولهای بازی و ... را بر طرف سازد و همگی این قابلیتها را در یک پکیج ارائه کنند.
از مواردی که اشاره کردیم امکان بازی کردن با گوشی است که امری مهم برای سازندگان به شما میرود و انها در تلاشند تا از چیپستهای CPU و GPU قویتری در دستگاهای خود برای اجرای بازیهای سنگین استفاده کنند.
در عین حال کمپانیهای بازی سازی معروف مانند EA و Ubi و ... نیز ارام ارام خود را وارد دنیای Smart Phone ها میکنند.
یکی از این بازیها که توسط استدیو FireMonkeys ساخته و توسط EA عرضه شده عنوان بسیار زیبا و قابل تحسین Real Racing 3 است.
این بازی اولین بار در کنفرانس اپل و بعد از معرفی iPhone 5 به حضار نشان داده شد ، شاید همان موقع کمتر کسی برایش قابل باور بود که بتوان چنین گرافیکی را که حتی روی کنسولهای نسل حاضر با صرف وقت و هزینه بسیار و با موانع پیش رو را بتوان بر روی گوشی موبایل اجرا کرد.

اما این کار را شرکت نسبتا گمنام FireMonkeys به واقعیت تبدیل کرد ، این شرکت با کمک موتور Mint 3 Engine توانست چنین شاهکاری را خلق کند.
نکته جالب در مورد بازی این بود که در 28 فوریه (2 هفته زودتر در یکسری از App Store های کشورهای مثل سوئیس و ...) به صورت مجانی یا Freemium عرضه شد که بسیار عجیب بود اما بعدا مشخص شد که اگر تمایل دارید که زودتر به مسابقات کلاس بالاتر یا ماشینهای محبوب خود برسید یا باید وقت بسیار بگذارید یا اینکه مبلغی پول در برابر کریدت داخل بازی بپردازید که همین امر موجب نا خشنودی کاربران شد اما... اما به لطف هکرها اگر شما داری دیوایس iOS جیل بریک شده هستید یا Android شما Root شده است میتوانید در کسری از ثانیه میلیونها کردیت برای خود ایجاد کنید بدون اینکه 1 ریال از جیبتان کم شود !

در مورد بازی که واقعا هر چه بگوییم کم است قسمت مسابقات که بسیار متنوع و پُر تعداد طراحی شده ، هوش مصنوعی در حد قابل قبولی کار شده است ، میزان خسارت به ماشین بسیار زیبا و با جزئیات طراحی شده ، سیستم تیونیگ بازی در عین وجود جزئیات بسیار ساده و قابل فهم است و نکته مهم اینکه تغییرات در تیونیگ ماشین واقعا در سرعت و قدرت مانوور ماشین اعمال میشود !

در انتها اگر گوشی با سیستم عامل اندروید یا iOS دارید به هیچ عنوان تجربه این بازی را از دست ندهید.چرا که به جرات میتوان گفت یکی از بهترین بازیهای سبک ریسینگ در بین تمامی کنسولها و بازیهای موبایل است.
(تمامی عکسها از روی صفحه گوشی Galaxy Note 2 گرفته شده)
دانلود فایل APK برای اندروید
دیتا بازی رو بهتر از با خود گوشی بگیرید (بدون نیاز به کانکت کردن وی پی ان ) ،چون متاسفانه اکثر فایلهای موجود در سایتها دارای حجمهای غیر عادی ! و مشکلات گرافیکی و صوتی هستند.

آخرین ویرایش:

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
موضوع دیگه ایی که یادم رفت اشاره کنم این بود که بازی قابلیت دعوت دوستان برای شرکت در مسابقات رو داره ، کافیه اکانت فیسبوک داشته باشید واونو هنگام بازی لاگین کنید و به دوستانتون در اونجا Invite بدید تا در صورتی که اونا هم بازی رو دارن به شما در این تورنمنت ملحق بشند.

mohhs

کاربر سایت
Mar 14, 2013
11
سلام من بازی رو ریختم به راحتی هم اجرا شد اما مثل شما اجزای ماشین من توی بازی کج و کوله نمیشن و فقط از جاشون کنده میشن و هم چنین ایینه های ماشین کار نمیکنن
ممنون میشم اگه کمکم کنید

RAMIN DHM

کاربر سایت
Jan 30, 2013
85
من یه مشکلی دارم باهاش بعضی وقتا که میرم تو بازی بعد از چند ثانیه یا چند دقیقه از بازی میپره بیرون ...در صورتی که اولا که نصب کرده بودم این جوری نبود جدیدا این طوری شده ..(galaxy S3

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
آقا من از سایت اندرویدیها دان کردم. بازی رو نصب کردم بعد دیتا رو تو مسیر android\data ریختم. (تو حافظه ی داخلی) ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم دیتاهارو انگار نمیشناسه و شروع میکنه به دانلود 924 مگابایت دیتا.
چیکار باید بکنم؟؟؟ :(

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
آقا من از سایت اندرویدیها دان کردم. بازی رو نصب کردم بعد دیتا رو تو مسیر android\data ریختم. (تو حافظه ی داخلی) ولی وقتی بازی رو اجرا میکنم دیتاهارو انگار نمیشناسه و شروع میکنه به دانلود 924 مگابایت دیتا.

تو اندرویدها گفته Android/obb
ولی تو فارسروید و apktops گفته تو دیتا :-??
اگه اجرا نشد از یکی از این سایت های بالا دانلود کن چون مطمئن تر هستن !

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,730
نام
رضا.آ

ابتدا محتوای پوشه data بازی رو به android/date کپی کنید یعنی فولدر [h=3]com.ea.games.r3_row[/h][h=3][/h]بعد فایل apk رو هم روی sdcard منتقل و نصب کنید با این کار خودش دیتا رو چک میکنه و نصب میشه البته باید برای بار اول به اینترنت وصل باشید .

android/obb مسیر نصب asphalt 8 هستش !

141147761867882.png

141147761881593.png

141147808831641.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر