RE5 :Capcom یک بازی نه چندان ترسناک+ خبری از نسخه PC

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
resi551b.jpg

Chris Kramer، کارگردان ارشد کمپانی کپکام، در گفتگویی با Major Nelson اظهار داشت که بازی Resident Evil 5 در ادامه بازی‌های قبلی می‌باشد ولی دیگر خبری از یک survival horror سنتی و قدیمی نخواهد بود.

او گفت:" البته هنوز نیز می‌توان Resident Evil 5 را تا حد کمی یک بازی survival horror دانست. این بازی در مقایسه با RE4، هیجان‌انگیز‌تر، اکشن‌تر خواهد بود و تنش و اضطراب بیشتری در بازیباز ایجاد خواهد کرد".

" در این بازی شما حس یک قهرمان اکشن با بهتر حس خواهید کرد. در این بازی شما اسلحه و مهمات بسیار زیادی خواهید داشت که قابل مقایسه با سری‌های قبلی RE نیست".

وی افزود:" از همان ابتدای کار، تمام مراحل بازی بر اساس مود co-op طراحی شدند و در اجرای بازی در حالت Co-op هرگز مشکلی و باگی از نظر طراحی وجود نخواهد داشت".

" این بازی یک تجربه متفاوت از سری رزیدنت اویل می‌باشد و همان RE4 جهش بزرگی رو به جلو خواهد بود."

این بازی در 13 مارچ منتشر خواهد شد.

و اما در مورد نسخه PC این بازی:

وبسایت REHorror، یک پیش‌نمایش از مجله آلمانی به نام Games Aktuel را ترجمه کرده است که در این پیش‌نمایش قید شده است که نسخه PC این بازی در کوارتر چهارم سال 2009 عرضه خواهد شد.

Source

آخرین ویرایش:

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262
بنظر من RE هیچوقت ترس به معنای واقعی توش نبوده اون چیزی که تو RE بود هیجان بالاش بود مثل همین چیزی که شهاب میگه واقعا وقتی nemesis دنبالت میکرد قلبت میاد تو دهنت(حداقل من یکی اینطوری بودم) و هیجان فوق العاده بالایی داشت یکی از چیزی های که RE رو در RE5 محو میکنه همین Co-Op هست! خوب معمولا یه همچین بازیایی رو نباید دو نفره رفت چون هیجانش از بین میره مگرنه کسی اینطوری بخواد میره GeOW و ... بازی میکنه!

کاملا با نظر شما مخالفم چون co-op هیجان و زیبایی بازی رو ده برابر کرده من که خودم هم تنهایی دموشو بازی کردم هم co_op و هیجان بازی تو co_op واقعا بیشتر بود چون علاوه براین که باید مراقب خودت باشی باید مراقب نفر دوم هم باشی

Modern Samurai

کاربر سایت
Aug 31, 2007
1,333
نام
نوین
گفتین cold fear یاد دوران اوج ترس افتادم:biggrin1:حس وحشت و حس اینکه همیشه یکی پشت سرته از RE4 هم خفن تر بود.

در ضمن یه چیز خنده دار بگم.من بیخیال dead space شدم.چون فقط وقتی تریلرهاشو دیدم مو به تنم سیخ شد.وجدانا جدی میگم.قید گرافیک و گیم پلی رو هم زدم من به فکر قلبم هستم.همون cold fear بس بود. ;)

فکر نکنید ترسو ام ها.عمرا...!!!

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
کاملا با نظر شما مخالفم چون co-op هیجان و زیبایی بازی رو ده برابر کرده من که خودم هم تنهایی دموشو بازی کردم هم co_op و هیجان بازی تو co_op واقعا بیشتر بود چون علاوه براین که باید مراقب خودت باشی باید مراقب نفر دوم هم باشی
اینجوری بیشتر میره رو اعصاب تا اینکه هیجان بالا بره!

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum

آره دیگه تو متن خبر هم نوشته تمام مراحل بر حسب بازی دو نفره طراحی شده تا شاهد بمباران باگ در مود دونفره نباشیم

نه بابا فکر نکنم دو نفره باشه بازی :eek: مثلا تو یه خانواده وقتی فقط یک نفر بازی میکنه باید بره یکی و پیدا کنه دو نفره بازی و برن این که واقعا آخر مسخره هستش :laughing:
یا منظورتون این بود که تا آخر بازی هر دو نفر با هم هستند من منظورتون و بد متوجه شدم :smile:

با تشکر از mamad ripper : ترسیدم یه لحظه به خودم گفتم دیگه اینطوریشو ندیده بودیم خوب شد گفتی :D

آخرین ویرایش:

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
میدونی مشکل شما چیه؟خیلی داری سخت میگیری به خودت.حرف مسخره میزنی و انتظار داری تایید کنن.تا حالا نشده کسی که فن RE باشه و همرو بازی کرده باشه از اینکه بیاد توی فضای باز لذت ببره.البته نظر شما همیشه محترمه.چی بگم دیگه...ببخشید که پستتون رو نقل قول کردم.عذر میخوام... :(
مشکل شما هم اینه که می خوای تو کار همه دخالت کنی .
اخه من کی بهت گفتم بیای پست منو نقل قول کنی .
سه باره داری این کارو میکنی
شما هم حرف مسخره و الکی میزنی , من به کی گفتم حرفم رو تایید کنه , من نظر خودم رو گفتم .
تازه فکر کنم یه بار دیگه از من نقل قول کردی که پستت انقدر بی ربط بود پاک شد .
چند نفرم پستمو نقل قول کردن چیزی نگفتن
ولی تو پستمو نقل قول کردی اول خوب کوبیدی بعد خواستی جمعش کنی , یکم اخرشو سبک کردی که نگن حرف بد می زنی .
اگرم دقت کرده باشی تو اون پست قبلیم کلمه جان رو بکار بردم که فکر نکنی باهات مشکل دارم ولی نمی دونم خودت چه برداشتی می کنی
من دیگه نمی دونم بهت چی بگم و باهات هم کاری ندارم .

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
نه بابا فکر نکنم دو نفره باشه بازی :eek: مثلا تو یه خانواده وقتی فقط یک نفر بازی میکنه باید بره یکی و پیدا کنه دو نفره بازی و برن این که واقعا آخر مسخره هستش :laughing:
یا منظورتون این بود که تا آخر بازی هر دو نفر با هم هستند من منظورتون و بد متوجه شدم :smile:
بازی که مود CO-OP داره طبیعتاً Single هم داره یعنی هم میشه تکی بازی کرد هم دونفره...

Drone

کاربر سایت
Jan 19, 2009
79
نام
saeed
آقایون درسته که بازی RE دیگه ترسناک نیست آما باید بگم که این به هیچ وجه باعث از بین رفتن بازیو نمیدونم امتیاز پایین گرفتن بازی نیست همه هم این بازی رو با این که دارن ازش ایراد میگیرن بازی خواهند کرد پس فایدش چیه که ازش بد بگیم ؟ یکم هم خوبیای بازی رو ببینیم بد نیست

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
Activision
شما چه مشکلی با نقل قول کردن دارین ؟؟ برای من جای سوال شده. اگه کسی بخواد جواب حرفتونو بده پس چی کار باید بکنه؟ اصلا شما نقل قول رو چی معنی میکنین که اینقدر اعتراض میکنین که نقل قول کردین هیچی نگفتم. عجب حرفایی می شنویم ها.

Activision

کاربر سایت
Jan 19, 2009
673
Activision
شما چه مشکلی با نقل قول کردن دارین ؟؟ برای من جای سوال شده. اگه کسی بخواد جواب حرفتونو بده پس چی کار باید بکنه؟ اصلا شما نقل قول رو چی معنی میکنین که اینقدر اعتراض میکنین که نقل قول کردین هیچی نگفتم. عجب حرفایی می شنویم ها.

من هیچ مشکلی با نقل قول ندارم .
می خوان نقل قول کنن , منطقی نقل قول کنن , وقتی من دارم نظر خودمو راجب Resident Evil میگم چرا نقل قول میکن , حالا نقل قول می کنن نیان توش حرفهای بی منطق بزنن
مثل حرف مسخره میزنی , اخه این چه حرفیه که به من میزنه , مگر من تا حالا به کسی یه کلمه بی احترامی کردم .
یا مثلا میگه حرف مسخره میزنی توقع داری تایید بشه , من کی گفتم حرفم تایید بشه .
تو تاپیکهای قبلی هم چند مورد بود که دیگه از اونا گذشتم .

King-x360

کاربر سایت
Dec 15, 2006
517
نام
بهزاد
گفتین cold fear یاد دوران اوج ترس افتادم:biggrin1:حس وحشت و حس اینکه همیشه یکی پشت سرته از RE4 هم خفن تر بود.

در ضمن یه چیز خنده دار بگم.من بیخیال dead space شدم.چون فقط وقتی تریلرهاشو دیدم مو به تنم سیخ شد.وجدانا جدی میگم.قید گرافیک و گیم پلی رو هم زدم من به فکر قلبم هستم.همون cold fear بس بود. ;)

فکر نکنید ترسو ام ها.عمرا...!!!
واقعا" کار خوبی کردی چون خودم چند بار تو بازی نزدیک بود دسته رو پرت کنم:eek::eek:
کلا" هم تو بازیهای این نسل بازیی که تونسته حس ترس رو منتقل کنه همین Dead Space هست:love:
ولی در رابطه با RE به نظر میاد که به جای ترسناک شدن روی هیجان بازی کار کردن(که البته هیچ
لطمه ای به بازی نمیزنه) و تازه خیلی هم خوبه چون الان هیجان رو خیلی راحت تر از ترس میتوان به مخاطب منتقل کرد:love:
کلا" ترسوندن مخاطبان در حال حاضر چه در بازیها چه در فیلم خیلی سخت شده:laughing:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
میدونی مشکل شما چیه؟خیلی داری سخت میگیری به خودت.حرف مسخره میزنی و انتظار داری تایید کنن.تا حالا نشده کسی که فن RE باشه و همرو بازی کرده باشه از اینکه بیاد توی فضای باز لذت ببره.البته نظر شما همیشه محترمه.چی بگم دیگه...ببخشید که پستتون رو نقل قول کردم.عذر میخوام... :(
البته فعلا RE كه داره ساخته ميشه مطمئنا براي فن ها و قديمي هاي RE نيست.

پس شما هم زياد جوش نيار ;).

پ.ن :بعد هم درباره شاهكار DS صحبت نكنيد كه از هر بازي يك چيزي چپوندن توش ... بيخيال اين بازي بشيد نميدونم چي بگم والا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر