Razer Game Booster 4.0.68.0

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
شاید خیلی ها با Game Booster آشنا باشن برنامه کم حجم که که کمک میکرد با غیر فعال کردن سرویس های اضافه و برنامه های در حال اجرا سرعت و بازده ویندوز رو برای اجرای هر چه بهتر بازی ها بالا ببره مدتی پیش Razer این برنامه رو تحت اختیار خودش گرفت و بعد از انتشار چند نسخه چند روز پیش آخرین ورژن این نرم افزار یعنی 4.0.68.0 منتشر کرد که قابلیت های جدیدی داره و باعث شده Game Booster به یه بهینه ساز حرفه ای و زیبا برای PCGamer ها تبدیل بشه.

game-booster-usp-2-v2usp1.png

شاید اولین چیزی که بعد از نصب Game Booster 4 توجه شما رو جلب میکنه محیط زیبا برنامه باشه که تو ورژن های قبل خیلی تو ذوق میزد! خلق یک منو خیلی زیبا و شکیل به صورت فول اسکرین که به شما اجازه میده به راحتی بازی ها Add و آماده Boost به صورت اتوماتیک کنید! اضافه کردن Cover Art نشون دادن مدت زمان بازی تغییر نام بازی ساخت پروفایل شخصی همه در این نسخه گنجانده شده.

game-booster-usp-2-v2intro.png

از قابلیت های جدید دیگه برنامه نشون دارم فریم ریت بازی و گرفتن اسکرین شات و گرفتن ویدئو با کیفت بسیار بالا هست در واقع با نصب این برنامه شما عملا دیگه نیازی به برنامه FRAPS ندارید! یه خوبی دیگه که این برنامه از قبل داشته و هنوز هم داره آنالیز کردن PC و پیدا کردن و دانلود کردن آخرین درایورهای قطعات PC شما هست.
در ضمن برنامه Controller 360 هم کامل ساپورت میکنه...

game-booster-usp-5usp2.png

Attachments

• LOST.jpg
    LOST.jpg
    115.9 KB · مشاهده: 19
  • lost1.jpg
    lost1.jpg
    190.1 KB · مشاهده: 14
آخرین ویرایش:

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مهرداد جان شما خودت تست کردی ؟ از نظر بهینه سازی چطوریه ؟
من اون برنامه ریزر که مربوط به تنظیم صدای هدفون هست تست کردم خوب جواب داده تا حالا

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
مهرداد جان شما خودت تست کردی ؟ از نظر بهینه سازی چطوریه ؟
من اون برنامه ریزر که مربوط به تنظیم صدای هدفون هست تست کردم خوب جواب داده تا حالا
بله تست کردم عکس های که پیوست کردم برای خودم هست برنامه خوب جواب میده سرویس های و نرم افزار های اضافی که باعث اشغال شدن فضای رم و استفاده بی مورد از سی پی رو میشه کامل جلوشونو میگره خود رم بهینه میکنه حتی میتونید طوری تنظیمش کنید Visual Effect ویندو غیر فعال کنه تا سرعت ویندوز افزایش پیدا کنه این حالت ها هم وقتی به وجود میاد که بازی اجرا میکنید وقتی هم از بازی خارج میشید همه این سرویس ها یا Visual Effect به حالت اولیه بر میگرده.

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
آقا من اینو دانلودش کردم
بعد میگه ثبت نام کن هرچی ایمل و رمز رو میزنم هیچی نمیشه
چی کار کنم
اگر هم نمیدونید یه لینک دانلود معتبر بدین
مرسی

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
آقا من اینو دانلودش کردم
بعد میگه ثبت نام کن هرچی ایمل و رمز رو میزنم هیچی نمیشه
چی کار کنم
اگر هم نمیدونید یه لینک دانلود معتبر بدین
مرسی
یعنی چی هیچی نمیشه! یک اکانت بسازید بعد ایمیل و پسورد وارد کنید راحت وارد برنامه میشه بعد میتونید اصلا به صورت آفلاین بالا بیارینش.
لینک دیگه از سایت خود سازنده برنامه یعنی Razer معتبر تر مگه هست؟!

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
یعنی چی هیچی نمیشه! یک اکانت بسازید بعد ایمیل و پسورد وارد کنید راحت وارد برنامه میشه بعد میتونید اصلا به صورت آفلاین بالا بیارینش.
لینک دیگه از سایت خود سازنده برنامه یعنی Razer معتبر تر مگه هست؟!

خییییلی ممنون واقعا دنبال یه همچین چیزی بودم :d

خیلی خوشگله محیطش و واقعا من لظت (لذت :d ) میبرم

و خیلی هم خوبه که میگه چقدر بازی کردی

ممنون

اینم یه عکس :d

viewer.php
[/URL][/IMG]

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
سلام. موقع اجرای برنامه این ارور میاد! دلیلش چی هست؟!

mtv0138k7vu1xl2cl8j.jpg

Microsoft Visual C++ 2008 و Microsoft Visual C++ 2010 نصب کن به احتمال زیاد درست میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر