Rayman Legends | Vita

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
یکی از مراحل ریتمیک و فان بازی Rayman Legends به نام Rock Castle که دوست عزیزمون شروین زحمتشو کشیده:

[video=aparat;5Evk8]http://www.aparat.com/v/5Evk8[/video]

Fenris Wolf
پی نوشت:منتظر ویدئوی بعدی (نقد بازی Sound Shape) باشید.

آخرین ویرایش:

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
آقا این چی بود :)) عالیه من خودم این مرحله رو نرفتم هنوز ولی با دیدن این ویدیو حتما میرم =)) !
دمشون گرم ! اون آبیه رو خیلی ضایع جا انداخت :| !

Hunter lord

کاربر سایت
Dec 1, 2008
733
نام
رامتین
میخواستم بازی رو بخرم این نقد غیر حرفه ای رو دیدم پشیمون شدم :| خدایی منتقد های Gamespot باید استفا بدن با دیدن این ویدیو
با تشکر از کاربر خدا بیامرز Fenris wolf با این نقد غیر حرفه ایش :d

آقا این چی بود :)) عالیه من خودم این مرحله رو نرفتم هنوز ولی با دیدن این ویدیو حتما میرم =)) !
دمشون گرم ! اون آبیه رو خیلی ضایع جا انداخت :| !

سینا جان شما تازه ویتا خریدی بعد هر روز داری بازی میخری کافی نیست ! هنوز Pet رو تموم نکردی :|

IvIEHR4N

کاربر سایت
Sep 4, 2013
308
نام
مهران
میخواستم بازی رو بخرم این نقد غیر حرفه ای رو دیدم پشیمون شدم :| خدایی منتقد های Gamespot باید استفا بدن با دیدن این ویدیو
با تشکر از کاربر خدا بیامرز Fenris wolf با این نقد غیر حرفه ایش :d

نقد نبود، اذیتش نکن بنده خدا دستش از انجمن کوتاس نمی تونه جوابتو بده.

من خودم اولش فکر کردم نقده بعد گفت این مرحله بسیار فان هستش پس من دیگه حرف نمیزنم خودتون ببینید!

من پیش خودم گفتم پس دیگه این چه نقدیه که توش نمیخوای حرف بزنی :-b:lol:

- - -ویرایش - - -

سینا جان شما تازه ویتا خریدی بعد هر روز داری بازی میخری کافی نیست ! هنوز Pet رو تموم نکردی :|

اختلالات دو قطبیشو تشدید نکن، خود حقیقیشو گم میکنه:d

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
بابا نقد چیه مهران بهت گفتم که این یارو گفته نقد ساند شیپو فردا میده :| اینو فقط گذاشته برا این که جالب بوده :| pet رو زیاد زدم ریمن تنوع خوبی بود:D

2flow

کاربر سایت
Dec 14, 2012
472
نام
حسین
دوستان dlc ریمن عرضه شد به حجم حدود 400 مگ این آپدیت 28 مرحله به بازی اضافه میکنه الان میتونید دانلود کنید...

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
بلاخره .... :D !
نقد ویدیویی ریمن لجندز توسط خودم ... متاسفانه صدای ویدیو مشکل پیدا کرده هرچند واضحه همچنان :D ! در هرصورت مشکلات در نقد بعدی جبران میشه :D
[video=aparat;maIuT]http://www.aparat.com/v/maIuT[/video]​
نقد یکم ساده شد ولی تویه ویدیویه بعدی حتما حتما مشکلات رو رفع میکنم :D

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
آره داره,یه سری چلنج به صورت روزانه براش میاد. برای گرفتن تروفی پلاتینیوم هم باید توی یکی از این چنلنج های آنلاین که روزانه میاد ,بین 1% اول باشی.

یا خدا
اقا منم هستم منم پایه انلاین بازی کردنم
نمیدونستم همچنین چیزی داره

tapesh95

کاربر سایت
Sep 2, 2006
26
نام
omid
آره داره,یه سری چلنج به صورت روزانه براش میاد. برای گرفتن تروفی پلاتینیوم هم باید توی یکی از این چنلنج های آنلاین که روزانه میاد ,بین 1% اول باشی.
بجز این یه حالت host و join داره که به دو صورت lan و ad-hoc هستش کسی میدونه جریانش چیه ؟
یکیش که واسه بازی دو ویتا با هم هستش یعنی همون ad-hoc که از طریق وای فای هستش بدون اینترنت
اما تو حالت lan با اینترنته اما hosti پیدا نمیکنه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر