Rayman Legends | PS3

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
این تیکرو بیشنر توضیح بده متوجه منظورت نشدم
منظورم امکانات کلی بازی هست:
1-سینگل پلیر کامل
2-مولتی پلیر قدرتمند
3-co-op مفصل
4-پشتیبانی سازنده از طریق انتشار محتوای اضافه شونده مجانی یا پولی
حالا این که ناشر تا چه حد به این اصول پایبند باشه به انصاف و قانون مندی سیستم کاریش بر می گرده.مثلاً EA بابت یک سینگل پلیر مزخرف مثل FUSE یا ARMY OF TWO ، شصت دلار در روز اول طلب میکنه که نشون دهنده پول پرست بودنش هست و بعد از این که سود اولیه و نزدیک به انتظارش رو به جیب زد، تخفیف 20$ میده روی این برند ها. حالا یوبی سافت به مراتب مشتری پسند تر عمل کرده طی 2 سال اخیر.
بعضی از سازنده ها،یکی از بخش های اصلی که بالا نوشتم رو نسبتاً قوی می سازند و تعمیم میدن به خلع وجود بخش مولتی پلیر و یا چیز های دیگه و به این بهانه همون شصت دلار رو طلب می کنند!
بازیه RAYMAN کلاً سری خوش ساختی هست اما با طرفدارای کم.محتوای خیلی زیادی نداره به جز بخش سینگل و CO-OP که نهایتاً 20 ساعت بخواد سرگرم کننده باشه! پشتیبانی خاصی هم نداره از لحاظ DLC.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
خب من هم دمو بازی رو بعد از یک خواب زمستانی بازی کردم (!) و واقعا باید یک دست مریزاد به سازنده های بازی گفت ، از هر لحاظ که فکر کنیم بازی پیشرفت هایی عالی و به جا داشته و واقعا LEGEND لایق این بازی هست ، از اضافه شدن بخش های مختلف و همکاری های گوناگون طی بازی گرفته تا مراحل موزیکال بی نظیر بازی ، همگی عالی اند ، عالی.
دمو بازی هم واقعا دقیق و پر محتوا بود و آشنایی خیلی خوبی رو اراعه می ده...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
منم امرزو دموش رو دانلود کردم
حجمش 540 mb بود فکر کنم
میشه گفت واقعا خارق العاده هست
چیزه اولی اینکه انیمشنهای توی بازی خیلی نرمتر و زیباتر شدن و محیط بازی هم خیلی پویا تر
یکسی هم همراه ما هست که با دکمه دایره میتونه با ابجتکتهای توی محیط کار کنه که به نظر بخش Platforming بازی رو چالش برانگیزتر میکنه
گرافیکش هم که واقعا عالی بود
کاشکی بازیش 3d هم بزارن

خیلی منتظرشم !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
آب دستتونه بزارید زمین برید بازی رو بگیرید، واقعا کیف کردم. خدا پدر مادر هر کسی که تصمیم گرفت رو کنسول های دیگه هم بیاد رو بیامرزه!

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
روی همه نسخه ها 1080 هست دوست عزیز
مطمئنی؟!
یه سوال دیگه که شاید اینجا بی ربط باشه!
قبلا هیچ بازی روی کنسول های این نسل با رزولین 1080 اومده بود؟!

خدایی رایمان یکی از بهترین بازی های عمرمه ...
تو این نسخه موزیک متن به حد اعلا رسیده .. یعنی بیشترین چیزی که توی تریلرها منو مجذوب خودش کرد موسیقی هاش بود ... :x
گیمپلی و گرافیک و ... هم نسبت به نسخه قبل پیشرفت خیلی خوبی داشتن ...
متای بازی هم عالی بوده ...
این یعنی یه شاهکار رو قراره تجربه کنیم ...

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
مطمئنی؟!
یه سوال دیگه که شاید اینجا بی ربط باشه!
قبلا هیچ بازی روی کنسول های این نسل با رزولین 1080 اومده بود؟!

خدایی رایمان یکی از بهترین بازی های عمرمه ...
تو این نسخه موزیک متن به حد اعلا رسیده .. یعنی بیشترین چیزی که توی تریلرها منو مجذوب خودش کرد موسیقی هاش بود ... :x
گیمپلی و گرافیک و ... هم نسبت به نسخه قبل پیشرفت خیلی خوبی داشتن ...
متای بازی هم عالی بوده ...
این یعنی یه شاهکار رو قراره تجربه کنیم ...
بله اومده مثل GT5 که البته 1080 واقعی نبود و Upscale شده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر