Rayman Legends پیشرفت چشمگیری داشته.

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی

xb9pus13q4xoye0mfi3d.jpg

Michel Ancel خالق Rayman و Beyond Good & Evil در مصاحبه با مجله GamesTM گفت:" Wii U قدرت زیادی دارد و تیم من با این کنسول مشکلی ندارد برای ما هم محدودیتی ایجاد نکرده است. همچنین این کنسول باعث شد ما موتور UbiArt engine را ارتقا دهیم گیمرانی که Rayman Legends را تجربه کنند متوجه تفاوت‌های فوق‌العاده‌ای می‌شوند کیفیت افکت‌ها و تصاویر بصری در مقایسه با Rayman Origins پیشرفت داشته است همچنین افکت‌های نورپیشرفته‌ای در بازی به کار رفته است.
" کنسول Wii U سخت افزار قدرتمندی دارد و ما محدودیتی برای کارمان با این کنسول نداریم. به دلیل این که زمان زیادی در اختیار داشتیم با استفاده از UbiArt engine تصاویر بصری و گرافیکی زیادی در بازی ایجاد کردیم. شما می‌توانید background‌های چند لایه را مشاهده کنید و احساس خواهید کرد چشم‌انداز‌ها خوب به نظر می‌آیند همچنین ما کارهای زیادی با استفاده از افکت نوری در گیم‌پلی و همچنین گرافیک انجام داده ایم.

Rayman Legends در 26 فوریه به صورت انحصاری برای Wii U عرضه می‌گردد. هم چنین Digital Foundry اعلام کرد Demo عرضه شده بازی Rayman Legends در شبکه eShop به صورت 1080p در 60 فریم کامل اجرا می‌شود.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
امیدوارم اینقدر بد بفروشه که سریعا روی X360 و PS3 هم بیاد :D البته امیدواری واسه نفروختن یه بازی عالی کار خوبی نیست ولی دیگه آدم رو مجبور میکنن :D

دقیقا ! اگر هم نیمد یکی یه Wii U به ما بده گناه داریم دلمون میخواد این بازی رو تجربه کنیم :d

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,812
نام
مرتضی
اقایون گول نخورین اینجوری مصاحبه میکنن ما دلمون اب بشه شما طاقت بیارین:d
هرچند خودم فکر میکنم بعد از مدتی رو پلتفرم های دیگه هم بیاد

AMG

کاربر سایت
Jun 13, 2012
175
خدا وکیلی چقدر دادن از ویی یو تعریف کنی ؟
خدا وکیلی ها خودم وخودت
این همه شرکت کله گنده بد گفتن ازش و بازی واسش پورت نمیکنند بعد ریمن!!!
البته کلا یوبی سافت دنباله بوله نه ساخت بازی
و ریمن انصافا بازی قشنگ و شادی ه مخصوصا با اهنگ هاش

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
خدا وکیلی چقدر دادن از ویی یو تعریف کنی ؟
خدا وکیلی ها خودم وخودت
این همه شرکت کله گنده بد گفتن ازش و بازی واسش پورت نمیکنند بعد ریمن!!!
البته کلا یوبی سافت دنباله بوله نه ساخت بازی
و ریمن انصافا بازی قشنگ و شادی ه مخصوصا با اهنگ هاش
مهدی (اگه درست یادم باشه البته:D) از نینتندو خوشش میاد!فکر نکنم به کسی هم ربطی داشته باشه از چه شرکتی خوشش میاد یه نفر!

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من یه جایی خوندم بعد از یه مدتی نسخه های کنسولی رو هم میدن
شاید این جمعه عرضه شود شاید:))
نشدم نشد مهم نیست، GTA V نیست که واسه Wii U عرضه نشه... Rayman ـه
yahoo_4.gif
عرضه‌اش هم مهم نیست چون روی یک پلتفرم دیگه بازیش می‌کنم GTA V رو که R* گفته برنامه‌هایی برای Wii U داره. یادی از بایونتا 2 هم بکنیم.:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر