Rate your last seen TV Series [پست اول تاپیک خوانده شود]

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
درود!
خب، از عنوان تاپیک معلوم هست چیه دیگه. اینجا میتونید آخرین سریالی که دیدید رو میتونید نمره بهش بدید. میتونید تک قسمت باشه، یا یک فصل کامل سریال یا کلاً... یه سریال کامل که به پایان رسیده رو نقد کنید.

اینم از قوانین:
اگه میخواین در کنار امتیاز، توضیحی هم در مورد اپیزود خاصی از یک سریال بدین، حتماً اون رو در اسپویلر قرار بدین.
قبل از اسپویلر هم باید حتماً عدد سیزن و اپیزود به همراه نام سریال مشخص شده باشه.
در صورت استفاده نکردن از اسپویلر و نوشتن مطالبی که داستان ، وضعیت شخصیت ها ، روند سریال و بقیه چیزها رو لو میده ، عواقب به گردن خود نویسنده هست و از اخطار تا بن رو شامل میشه.

ممنون از آریا برای قوانین! :D

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,309
نام
پرهام
سلام
خوب اولین امتیاز رو من بدم .

Lost S01-S05
از فصل 1 تا 5 به نظرم عالی بود و فقط از Fringe بیشتر ازش خوشم اومد .
به این 5 فصل 9.5 از 10 میدم .
Lost S06
این فصل آخری گند زد به کل سریال .
به این فصل به طور جدا 4 از 10 میدم .
به کل سریال هم 8.5 از 10 میدم .
-----
Fringe S01-S04
تا آخر فصل 4 رو بهش 9 از 10 میدم .

آخرین ویرایش:

Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
چن وخ پیش منم میخواستم بگم یه همچین تاپیکی نیازه کار تو کار پیش اومد یادم رف!

Mad Men

Mad_Men_Season_1,_promotional_poster.jpg

فعلا فقط سیزن 1 رو دیدم همین ظهری تموم شد!خیلی کسل کننده و اروم پیش میرف حوصله م رو دیگه سر برده بود فعلا:

6/10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Damages

fx-damages-tv.jpg

دستم رسید نگاه کردم فقط سبزن 1 رو.در مورد دنیای وکالت و وکیل بازی و این جور چیزاس.داستان کند پیش میره ولی مشتاقتون میکنه که دنبالش کنید.اگه خیلی از سریالای خوب دیگه رو ترکوندید , پیشنهاد میشه.

7/10

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
خب منم امتیاز میدم...
Breaking Bad Season 1
روند سریال بسیار کُند هست، یعنی یه جورایی مقدمه هست برای شروع داستان... اما واقعاً فیلمنامه، بازی ها، کارگردانی توی این فصل و به خصوص فصل های دیگه به اوج خودش میرسه! پایان سریال هم خیلی آروم و معمولی هست، هیجان آنچنانی ـی هم نداره بر خلاق بقیه فصل ها. در کل نسبت به اینکه 7 اپیزود بیشتر نداره و اونقدر طول نمیکشه دیدنش خیلی خوبه.
8/10

Breaking Bad Season 2
و از اینجاست که تازه سریال جون میگیره و فوق العاده میشه... اواخر سیزن هم سریال بار دراماتیک بیشتری پیدا کرده بود؛ به نظرم میتونستن پایان بهتری براش در نظر بگیرن، اما بازم عــالی بود. یعنی اگه توی سیزن اول سریال نتوسنت اونقدر جذبتون کنه، حتماً تو این فصل خوشتون میاد ازش!
8.5/10

Breaking Bad Season 3
این فصل هم واقعاً فوق العاده بود. سریال خیلی بیشتر جا می افته براتون و اتفاق های مهم و جالبی می افته. به هیجان سریال مخصوصاً اواخر خیلی افزوده میشه و اتفاقاً پایان عالی ـی هم داره. بازی ها هم که اصلاً توی این چند فصل اُفت نمیکنه، تازه بهتر هم میشه. مخصوصاً جسی!
9.0/10
Breaking Bad Season 4
و بالأخره بهترین فصل سریال... هیچ ایراد خاصی واقعاً نداره. واقعاً شاهکار بود! از تک تک صحنه ها لذت بردم...
10/10
مخصوصاً اواخرش و وقتی که دوربین زوم میکنه!

Breaking Bad Season 1-4
9.5/10
دیدن این سریال برای هر کس از واجبات هست. بهتره هر چه زودتر سراغش برید. مطمئناً پیشمون نخواهید شد!

بی صبرانه منتظر فصل آخر...

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Sweet Lucifer

کاربر سایت
Nov 20, 2008
1,974
نام
مجتبی
Alcatraz
2/10
ایده ی سریال بد نیست. اما همه چی دست به دست هم میده که گند بخوره به سریال. داستان و اتفاقات غیر منطقی، خسته کننده بودن، روند کند داستان و ...

American Horror Story
6/10
سریال خیلی خوب شروع میشه، خیلی هم خوب جلو میره اما هر چی میره جلو و به سوالات پاسخ داده میشه از تب و تاب می افته.

Awake
5/10
نسبتا جذاب هست. شخصیت اول خوبی هم داره. ولی داستان اصلی خیلی خیلی خیلی کند جلو میره. متوسطِ کاملا.

Black Mirror
9/10
یه مینی سریال فوق العاده. همین.

Dexter
6/10
فصل اول و دوم خیلی خوبه. اما فصل سوم به بعد، روند نزولی میشه، هیجان پایین میاد و داستان هر سیزن قابل پیش بینی میشه.

Fringe
8.5/10
خیلی سریال دوست داشتنی هست. هر چند یه مدت با LOST مقایسه میشد. اما اصلا شخصیت پردازی لاست رو نداره. ولی روند سریال بسیار خوب و گیرا ست. اما اواخر سیزن سوم سقوط میکنه اما الان(اواخر سیزن چهارم) بازم اوج گرفته.

Game of Thrones
9.5/10
روند داستان عالی. بازیگری عالی. دیالوگ، فیلم برداری، موسیقی ، تیتراژ عالی!

Once Upon A Time
7/10
بخاطر فانتزی بودنش همه پسند نیست، مخصوصا تو ایران. اما من خوشم اومد. روند صعودی و نزولی تو قسمت هاش خیلی محسوس ِ.

LOST
8/10
سه فصل اول خیلی خوبه. از همه لحاظ. اما روند نزولی خودش رو از فصل چهارم شروع می کنه تا فصل ششم.

Person of Interest
8/10
جذابیت بالایی داره. این هم بعضی قسمت هاش خوب و بعضی قسمت هاش خیلی معمولی اند. شخصیت اول خوبی هم داره.

South Park
9/10
یه انیمیشن بسیار جذاب و دیدنی. شخصیت های فوق العاده به اضافه اینکه هیچ وقت خسته کننده نمیشه. البته سیزن های اول خیلی خوب ترند.

The Killing
8.5/10
خیلی آرووم و حوصله سر بر شروع میشه اما بسیار فوق العاده ادامه پیدا می کنه. تم مه گرفته و باروونی و تاریک سریال از جذابیت های اونه.

Touch
3/10
قسمت اول خیلی هایپ می کنه. اما بسیار مضخرف ـه .:D

V
7/10
خیلی حال می کردم باش. حیف شد کنسل شد.

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,295
نام
بابک
heroes 8.5/10
خیلی چیز باحالی بود حیف فصل 5 شو نساختن:(
prison break 9/10
دیدن با دوبله هم حال خودشو داره:d
breaking bad 9/10
بسیار هیجان انگیز+خیلی اوقات قلبتو میاره تو دهنت+yo
south park 10/10
لامصب دویست و خورده ای قسمته چندماه تنها سریالی که میدیدم همین بود:d ولی واقعا ارزش دیدن داره اگه ادم انگلیسیش خوب باشه
family guy 7/10
خوب بود ولی اصلا در حدی نبود که با south park مقایسش کنم.
game of thrones 9.5/10
عالی+کاراکتر دنریس هم نکته واقعا مثبتی تو سریال هست:x
spartacus 8/10
خشن و فوق العاده اکشن>:)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
Game of Thrones
9.2/10

سریال بسیار خوش ساختی هست یعنی واقعا بسیار براش خرج کردن و آدم احساس میکنه هر قسمت داره یک فیلم کامل رو میبینه فقط یکم داستان سریال زیادی سوپرایز کننده بود..:d

Dexter
8/10
تا فصل سه دیدم فعلا.. اصلا سریال خوش ساختی نیست همه مواردش مشکل داره از فیلم برداری بگیر تا بازیگراش فقط چون موضوع جالب و خاصی داره آدم رو به خودش جلب میکنه..
از فیلم های که شخصیت اصلی در مورد خودش حرف میزنه متنفرم..

The Vampire Diaries
8.3/10

خوب اسم سریال که مشخصه سریال خوش ساخت هست با یک داستان به نسبت گیرا که بعضی جاهاش هندی میشه ولی شاید سنین میانسال زیاد از این سریال لذت نبرن و بیشتر جوانها دنبالش باشن..

• Like
Reactions: Taha75

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
lost 10/10
این سریال دیدنش به هر بنی بشری واجبه به خودت خیانت کردی اگه نبینی!!(یادمه یه شب گفتم فقط یه قسمت اما به خودم اومدم دیدم صبح شده نمیتونستم dvd رو در بیارم باور کنید جادوم کرده بود:d
super natural 9/10
در یک کلام بی نظیره هر قسمت یه موضوع برای غافلگیری داره هرچی از جذابیتش بگم کمه...
how i meet your mother 8/10
سریال خیلی خوبیه اما نمیدونم چرا از فصل 3 افت میکنه و دیگه خنده دار نیست اما اینم بگم بعضی از قسمتای 3 به بعدشم لایی رد میکنه و فوق العادس...
spartacus 4/10
اصلا خوشم نیومد یه جور مریضی داره فیلم انگاری اصلا حال نمیده فقط میخواد عدم جذابیتشو با خونریزی و صحنه های +18 پر کنه
prison break 9/10
واقعا دوست داشتنی و کمی تخیلی همون جور که گیمرا دوست دارن!
grey anatomy 8/10
سریالی مانند پرستاران خودمون اما بدون سانسورهای عزیزان سانسوریست!)x خیلی خوب کار شده البته بعضی وقتا افت داره اما بازم خودشو به اوج بر میگردونه...

• Like

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
lost
خب این سریال رو خیلی وقت پیش دیدم ولی الان که دیدم این تایپیک رو دوستان زدن گفتم بد نیست امتیاز بدیم . باید بگم جذابیت و کشش این سریال برای مخاطب بسیار زیاده و بطوری که اکثر کسانیکه دیدن با من هم عقیده ان که لااقل تا انتهای فصل 4 سریال فوق العاده وغیر قابل پیش بینی هست ولی از فصل 5 سریال انگار دچار تغییر مسیر میشه و اصلا انگار خود نویسنده ها هم در نوشتن هر چی به ذهنشان بیاد رو پشت سرهم ردیف میکنن تا داستان جلو بره وپایان سریال به عقیده ی من کاملا نامناسب و درهم برهم بود . اتفاقات قسمت های اخر حتی بیش از اندازه عجیب پیش میره و بیننده ممکنه از خودش سوال بپرسه که ایا نویسنده ها همون کسانی هستن اون شروع و ادامه ی عالی رو برای این سریال بوجود اوردن .
امتیاز 7/10
BREAKING BAD season 01
فعلا فصل اول رو دیدم و سریال بسیار عالی هست و با نظر اون دوستانی که میگن اتفاقات کند پیش میره مخالفم چون با توجه به 7 قسمت بودن فصل یک یکپارچگی و هماهنگی قسمت ها عالیه . بازی ها فراتر حد انتظار من هست بخصوص ارون پاول و
اون حرف های ضبط شده اش رو پیغام گیرش که من همش منتظر بودم تلفن جسی زنگ بخوره :d. نکته ی دیگه غافل گیر شدن بیننده در اکثر صحنه های سریال و ترس از بر ملا شدن واقعیت و چگونگی رویا رویی والتر با خانواده و اطرافیان در مورد بیماری سرطان و ساختن کریستال . ولی از طرفی جا داشت بیشتر به موضوع اینکه چرا والتر بی درنگ رو میاره به این کار و از یک شخصیت مثبت تبدیل به شخصیتی تا حدی منفی میشه پرداخته میشد .
امتیاز 9.5/10

آخرین ویرایش:
  • Like

arash1234

کاربر سایت
Nov 18, 2010
148
justified:8/10
breaking bad:9.5/10
dexter:8/10
homeland:7.5/10
the killing:7.5/10
The-Walking-Dead :s1:8/10 s2:5:/10
nikita:6/10
alcatraz:4/10
Awake:4/10
touch:4/10
lost:7/10
prison break:6/10
24:7.5/10
new girls:3/10
heroes:3/10
supernatural:6/10
فعلا اینا یادم اومد!!!

• Cool

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
How I met your mother
به طور کلی تا اینجای کار 8.5
فصل اول خیلی خوب
فصل دوم خیلی ضعیف!
فصل سوم و چهارم هم دوباره باحال شدش. در کل خوبه من خوشم میاد البته The Big Bang Theory یه جای دیگه تو قلب من داره :D!

قسمت مورد علاقه:
Okay, Awesome که میرن دیسکو همون 3 4 قسمت اوله :D!
Spoiler که اخلاقای بد همدیگر رو میگن شاهکار بود اون قسمت :))!

• Like

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
دوستان یه نکته ای رو یگم :

شما ها همتون معیار امتیازتون بر مبنای علاقه ی خودتونه . شاید شما از یه سریال خوشتون بیاد و یکی نیاد . پس لطف کنیـــــــــــــــــــــــــد و موقع امتیاز دادن به سریــــــآلها :

1- ژانر سریال :
2- یه توضیح کوتاه از داستانش
و ...

رو بذارید تا بقیه هم بفهمند که چرا چنین نمره ای به این سریــــــــــــــــال دادین .

• Like

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
حوصله ندارم هرچی سریال از دوره کرتاسه دیدم تا حالا رو اینجا لیست کنم مث دوستان :D اخرین سری ها رو میگم

RoB !

خیلی روحوضی و سطحی ! طرفش نرین !

3/10

Curb your Enthusiasm

اعلام شده لری دیوید یکی از 124 هزار تا پیامبر بوده !! اینم معجزه لری دیویده دیگه . خارق العاده .

9/10

Game of Throne

بار اول که دیدم خیلی هایپ شدم ولی الان که دوباره دیدم به نظرم فصل اول میتونست خیلی بهتر هم باشه .

7/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر