Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
و در صحنه اخر میبینیم که کوچکترین شخصیت که یک بچه 10 ساله هست تعداد زیادی از همین شخصیت هارو میکشه مثل یک زن تقریبا 30 ساله اونم بوسیله خفه کردن ( نصف زنه هست) یا کشدن یک جوان تقریبا تنومند که کم کم 3 برابر ایشون سن داره با چاقو و یا کشدن یک زندانی که اونم از مقتول قبلی خیلی تنومند تره با چوب بیسبال اونم چه جوری چوبو تا دسته کرده بود تو حلق یارو و بعد همه اینا رو بعد از کشدن و مشاهده جنازشون توسط بقیه به طرز عجیبی بلند میکنه و میبره یه جایه دیگه . خلاصه فیلم خیلی گونگه ( شایدم من متوجه نشده باشم) ولی ارزش یکبار دیدن رو داره

دوست عزیز حداقل اینارو توی اسپویلر بزار که فیلم ضایع نشه برای بقیه!

آخرین ویرایش:

Wakashizuma

مدیر سابق
کاربر سایت
Oct 10, 2005
878
نام
Ashkan
superbad_bigposter.jpg

فیلم دیگری که این هفته نگاه کردم Superbad بود. فیلم واقعا کمدی خنده داریه و دو شخصیت اول فیلم خیلی طبیعی بازی میکنن. اون کسی که هم نقش nerd یا geek فیلم رو بازی میکنه واقعا طبیعی اجرا کرده.
جک های فیلم در عین رکیک بودن خیلی طبیعی هستن و خنده دار. فیلم هم داستان جالبی داره که با وجود یک خطی بودن ادمو جذب میکنه. کلا توی این مدت یکی از بهترین کمدی هایی بود که دیدم.
کیفیت تصویر و صدای این فیلم روی بلوری هم فوق العاده خوب بود و سونی سنگ تمام گزاشته بود.
به این فیلم امتیاز 8 رو میدم
Highly Recommended

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
اشکان جان شما که ونکوور کانادا هستید اطلاعی در مورد فیلمهای مستقلی که اونجا ساخته می شوند دارید ؟ مثلا خودم یک Cube I , II رو شنیدم که انگار فیلم خوبیه از محصول کاناداست ولی فیلم دیگری از سینمای این کشور نمی شناسم.عمده محصولات سینمایی اش هم گویا مستند است و تولید مشترک با امریکا یا دو کشور اروپایی...
در ضمن Knocked Out هم اگر فرصت شد حتما ببینید.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
Knocked Out
Knocked Up:D و دیده!!
سینمای کانادا هم تا اونجایی که میدونم خیلی چیز بزرگی نیست و بزرگترین شخصیت سینماییش همون دیوید کراننبرگ باشه فکر کنم.
آخرین فیلمی که دیدم کار بسیار زیبای Grave of The Fireflies بود که بعدا در موردش مینویسم!

آخرین ویرایش:

samanwqv

کاربر سایت
Sep 16, 2006
380
نام
سامان ا.
p2_galleryposter.jpg

7/10

خلاصه : اگر شب كريسمس . تو يه پاركينگ با يك نگهبان رواني كه اصرار دارد شام را با او بخوريد تنها باشيد چه كار مي كرديد؟
ممكن است بگوييد خب شمامو باهاش مي خوردم! اگه پاي خون و قتل و ترس بياد وسط چي؟

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
Police Academy

B00019074O.pa1.gif

ماجرا از اونجا شروع میشه که شهردار زن یکی از شهرهای امریکا اعلام میکنه که هر کسی با هر جنسیتی با هر توان فیزیکی میتونه در پلیس خدمت کنه و افراد زیادی به اکادمی پلیس میرن که پلیس بشن!
یکی از فوق العاده ترین فیلمهای طنزی بود که این چند وقت دیده بودم هست(قابل توجه اشکان):)

mahoney.jpg

9 از 10 !!

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
فیلم دیگری که این هفته نگاه کردم Superbad بود. فیلم واقعا کمدی خنده داریه و دو شخصیت اول فیلم خیلی طبیعی بازی میکنن. اون کسی که هم نقش nerd یا geek فیلم رو بازی میکنه واقعا طبیعی اجرا کرده.
جک های فیلم در عین رکیک بودن خیلی طبیعی هستن و خنده دار. فیلم هم داستان جالبی داره که با وجود یک خطی بودن ادمو جذب میکنه. کلا توی این مدت یکی از بهترین کمدی هایی بود که دیدم.
کیفیت تصویر و صدای این فیلم روی بلوری هم فوق العاده خوب بود و سونی سنگ تمام گزاشته بود.
به این فیلم امتیاز 8 رو میدم
Highly Recommended
یه مطلب خیلی جالب که تو فیلم هست و خیلی قشنگ اومد به نظرم برخورد متفاوت اسلاتر و میشلز با فوگل بود ( وقتی که آخر فیلم معلوم میشه همه چیزو میدونستن در باره هویت فوگل ) که نا خود آگاه به یاد شخصیت نووا لونستین تو سری فیلم های امریکن پای افتادم .

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
Flags of Our Fathers

517OyXiJ5hL._SS500_.jpg

همین امروز دیدمش .یه درام اکشن تاریخی که ته مایه ی سیاسی داره.به کارگردانیه کلینت استوود.برای منکه به فیلمهای تاریخی با موضوع جنگ جهانی دوم علاقه دارم خوب بود بهش 8 میدم.
الانم دارم فیلم لیست اشنایدر رو تبدیل میزنم برا psp.اخه من همه ی فیلمهام رو تو psp میبینم.حال میده:laughing:
.............................
اقا من این فیلم Der Untergangرو میخواام از کجا میشه گیرش اورد.ببینم امین تو اینو نداری.با 5 تا فیلم عوض میکنم.

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
به خاطر عماد 4 از 10 !
:biggrin1:
من الان برای بار دوم Spirited Away رو دیدم.انیمیشن عجیبیست!معصومیت خیلی عجیبی داره.کلا فیلمیه که حسابش از بقیه فیلما جداس.یکی از نکات بارز فیلم اینه که وقتی می بینیش با خودت میگی توی همین دو ساعت میازاکی اونقدر المان برای ساختن یه دنیا به کار برده که برای ساختن یه سریال 20 قسمتی کافیه!نکته ی دیگه کاراکترهای فیلمه چه از نظر ظاهری چه باطنی!هیچ فیلمی اینقدر کاراکتر دوست داشتنی یه جا نداشته.
تنها نکته ای که نمیشه گفت منفی ولی من نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم همون معصومیت عجیبشه به اضافه ی اینکه فیلم یکمی روی اسطوره های ژاپنی سواره.
پ.ن:میگن فیلم با متن ژاپنیش یه چیز دیگه س و خیلی فرق میکنه با متنی که برای دوبله نوشتن.البته این DVD که من دارم چون دو تا دیسک رو کردن تو یه دیسک فقط زبون انگلیسی داره(البته خوشبختانه همه Bonus هاشو داره)کسی اگه فیلم رو با زیرنویس متن ژاپنیش دیده بگه ببینیم چه جوریاس.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
The Jacket

poster1_full.jpg

واقعا فیلم زیبایی هست در یک کلام و فکر کنم بی نظیر یا لااقل کم نظیر.

نقش اصلی با بازی Adrien Brody واقعا خوب کار شده و هنر ایشونم تکمیل کننده این نقش شد البته از نقش هر چند کوچک کیرا ناتلی هم نمی توان به سادگی گذشت اما بنظر من بیشتر بار فیلم رو دوش ادرین برادی بود .

.
loadimage.cfm

بهش 9.5/10 میدم که فکر کنم حقش باشه .

در آخرم به جمله ای که روی باکس شات هست بسنده میکنم .

I was 27 years old the first time i died

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,796
نام
امین
همین امروز دیدمش .یه درام اکشن تاریخی که ته مایه ی سیاسی داره.به کارگردانیه کلینت استوود.برای منکه به فیلمهای تاریخی با موضوع جنگ جهانی دوم علاقه دارم خوب بود بهش 8 میدم.
الانم دارم فیلم لیست اشنایدر رو تبدیل میزنم برا psp.اخه من همه ی فیلمهام رو تو psp میبینم.حال میده:laughing:

پس فیلم
Letters from Iwo Jima

رو ببین که خوده کلینت ایستوود ساخته و نقطه مقابل همین فیلمی هست که دیدی...

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
پس فیلم
Letters from Iwo Jima

رو ببین که خوده کلینت ایستوود ساخته و نقطه مقابل همین فیلمی هست که دیدی...
ممنون امین جان.
فهرست شیندلر رو امروز دیدم 3 ساعت و 15 دقیقه بود.واقعا زیبا بود و البته تکان دهنده.:eek:(بیشتر از این نمیتونم راجع بهش بگم چون الان واقعا جوگیرش شده ام.:biggrin1:)من بهش 9.5 میدم.رالف فینیس واقعا غوغا کرد.وصد البته اسپیلبرگ که دیگه از این کمتر نمیشه ازش انتظار داشت.

آخرین ویرایش:

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

فیلم رو PSP ؟

من الان دارم اکانت رپیدم رو آتیش میزنم و 8 گیگ 8 گیگ (تازه بعضی ها تا 12 گیگم میرسن) فیلم ها رو HD شونو میارم ... اصلاً برا همینکه فرمت صدای HD ها DTS ـه و 6 کاناله، رفتم اسپیکر 5.1 گرفتم ... اونوقت شما فیلم ها رو میری روی PSP می بینی ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• jj191
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر