Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
من بابل رو از کارای ضعیف ایناریتو میدونم البته:D
ولی منظورم این بود که کل بابل بر مبنای شخصیت پردازی کاراکترهاس، نباید انتظارات یکی باشه.
پلات هول که کلا خیلی از فیلمای نولان دارن، یه سرچ گوگل پونصد تاشو رو میکنه، اما بزرگترین مشکلش که چندین پلات هول هم ازش ناشی میشد این بود که کاراکتر جوکر انگار میدونست که دارن ازش فیلم میگیرن.
این یعنی اینکه فیلم ادعا داشته که داستانش خیلی قوی و گیراس؟:D
پلات هول یعنی بعضی جاها ساختار داستان روند منطقی خودش رو گم میکنه، اونجرز مشکل اینطوری داشت؟ (بین منطقی و واقعی تفاوت هست)
پ.ن: دلیل اینکه شما از داستان اونجرز خوشت نیومد، دلیل نمیشه که داستانش ایراد داشته باشه.

نه ادعای داستان نداشته ولی ادعا داشته بهترین کار مارول بوده که داستانم باید این ادعا رو پوشش بده. این چیزی که من بهش اشاره داشتم بعد این که براش همه پپسی وا کردن و رفته تو لیست بهترین های imdb به چشم اومده . نخواستم بیان دلیل علمی پیدا کنند که چرا هالک گاما بهش خورد سبز میشه یا لوکی واقعا تو دنیای واقعی وجود داره ولی دیگه دلایل هردمبیلی هم آوردن کمی واسه یک فیلم سینمایی ناجوره کارتون بود بله ولی این فیلمه .

ایراد که داره . شما برو پایان تور رو ببین طوری جلو دادن که تور به این راحتی ها نتونه بیاد اون موقع که اون راه شیری ماننده سالم بود این قدر هفی بین سیاره ها رفت و آمد نمی کردن که حالا که خراب شده بکنن . اصلا اسم آونجرز از کجا باید می اومده ؟؟ گریم باشه خواستن انتقام مرگ فیل کولسونی که الان سر و مورو گنده یک سریال رو انگشتش می چرخه رو بگیرن که اسمشون شده آونجرز چرا بعد حمله ی لوکی به مقر نیک فیوری با اون سران جلسه داشته به پروژه ی انتقام جویان اشاره می کنه ؟؟ نکنه قبل این ها هم انتقام جویان دیگه ای بودن ؟ اگه بودن نباید اول به اون ها پرداخته میشد ؟؟ بودن و نبودن بلک ویدو و هاوک آی فرقی میکرد ؟؟ کاپیتان آمریکایی که از 40 سال پیش اومده بود چجوری این قدر راحت با دنیای تازه کنار اومده وقتی طبق چیزی که نشون دادن کل زمان اش رو تو یک ساختمون گذرونده بود ؟؟ نبرد پایانی هم که کلا معلوم نبود از کجا اومده بود . کل فیلم لوکی دشمن اصلی بود یک هو بروبچ ترنزفورمرز به سبک کرایسیس ریختن وسط .

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
حالا به جز اونی که عماد گفت،

تمام نقشه جوکر به اینه که هاروی دنت به جای بت من واقعی خودشو معرفی کنه. یعنی این همه آدم بزرگ توی گاتهام هستن، از کجا خبر داشت فقط همون هاروی دِنت این کارو می کنه؟ بعدشم تمام همکاراش نقشه به اون درستی رو بکشن و از زندان نجاتش بدن، حالا اصلا معلوم نیست این یارو به زیردستی هاش چی گفته. رفتن فست فود سره کوچه ، جوکر گفته خیله خوب خسته نباشین، من از شما می خوام که نصفتون بمیرین، نصفتون برین ده‌ها Carefully Planned Heist انجام بدین، بقیتون هم بزارین من برم زندان شما هم بیاین منو نجات بدین، تازه یکی تون باید جراحی بلد باشه و موبایلو بکنه تو بدن یه بنده خدایی که تازه باید اونم حتما یک شخص خاص باشه و ...

حالا تمامی نقشش بر اساس این بود که بت من بره ریچل رو انتخاب کنه که در اصل هاروی دنت ـه و وسط نجات دادن هاروی نصف صورتش به فاک بره، بعدشم باز توی اون بیمارستانه می گه Do I really look like a guy with a plan

بازم خـــیلی ـه. اینا فقط اونایی هستن که به چشم می آن.

شما یا فیلم رو با سانسور یا زیر نویس بد دیدی یا به دید منفی .

این سوالاتی که کردید نصفش که اصلا مشخص می کنه فیلم رو کلا نفهمیدید یا همونی که گفتم فقط می خواید به هر دلیلی فیلم رو بکوبید . این جوری باشه کل فیلم های مارول رو باید ریخت تو سطل آشغال دیگه .

جوکر اصلا کاری به هاروی دنت نداشته قصد اون این بوده که به بتمن نشون بده انگیزه هاش برای زندگی قهرمانانه پوچه . کل کار جوکر روی این می چرخیده که به این نظریه باور داشته که هر کس یک نقطه ضعفی داره و از همین هم استفاده می کرده در اول با استفاده از فکرش نقطه ضعف خلافکارای شهر رو پیدا می کنه که پول و ترسشون از بتمن بوده با حمله به بانک و دست گذاشتن روی طمع دزد ها اون هارو با خودش همراه می کنه کاری می کنه که هرکاری بخواد بکنن . بعد میره سراغ پلیس ها تو اون ها می گرده و کسانی رو به عنوان جاسوس اش انتخاب می کنه . این طوری از برنامه های پلیس خبر پیدا می کنه از طرفی شجاعت و جسارت هاروی دنت زبان زد خاص و عام میشه و همین خوشنامی اش و همکاری اش با بتمن نظر جوکر رو به سمت خودش جلب می کنه . جوکر به همین خاطر نقشه می کشه که از ریچل استفاده کنه , جوکری که هویت بتمن رو نمی دونسته از کجا می خواسته بفهمه که ریچل معشوقه ی بتمن هم بوده ؟؟ مشکل این جاست شما از بس از جوکر تعریف شنیدی فکر کردی کل فیلم و تک تک سکانس هاش نقشه ی جوکر بوده درباره فرار از زندان هم کی گفته همکار هاش برنامه ریختن ؟؟ اگه یادت باشه جوکر وقتی تلفن زد تازه بمب ترکید .قبلش هم با منطق سازگار بود جوکر هی اصرار کرد تلفن بزنه ولی وقتی ندادن بهش رو مغز اون پلیسه کار کرد .درباره ساختمان هایی هم که ترکید جوکر برنامه ای نداشت حقیقتا اصلا واس اش مهم نبود چی می شه اون فقط خواست با بتمن بازی کنه جوکر نمی دونست ریچل برای بتمن مهمه ولی می دونست برای هاروی مهمه . و می دونست هاروی هم برای بتمن مهمه و بتمن به احتمال زیاد میره سراغ هاروی برای همین آدرس رو اشتباهی داد چرا که مطمئن بود بتمن زود تر از پلیس ها به محل مورد نظر می رسید . این طوری هاروی رو نجات می داد و ریچل می مرد و هاروی نا امید از زندگی می شد و جوکر هم از این قضیه استفاده می کرد و دیوانه میشد و دیگر اون قهرمانی نمیشد که مردم انتطار داشتن ازش غیر این صورت یک درصد هم مخالفش بود فرقی نمی کرد هاروی می مرد و شوالیه سفید گاتهام از بین می رفت و امید بتمن به نجات شهرش هم از دست می رفت باز جوکر برنده بود پس صورت به فاک رفته ی هاروی جزوی از نقشه ی جوکر نبود این کار برای این صورت گرفته که حالا بتونن یکی از کاراکتر های مشهور دنیای بتمن رو تو فیلم بیارن وگرنه چه به فاک می رفت چه نمی رفت هدف دیوانه کردن دنت بود که به هر حال اتفاق می افتاد. آخرشم برد برد بود یا بتمن باید خودشو فدای شهرش می کرد یا حقیقت رو درباره هاروی به مردم می گفت که باعث میشد مردم به اخلاقیات پایبند نباشن که همین هدف اصلی جوکر بود نابود کرد اعتقادات طرف مقابلش . قابل درک نبود برای شما شاید چون فکر می کردید باید مثل ضدقهرمان های کمیک بوکی دیگه هدفش سلطه بر جهان و پول و ثروت و انتقام گیری شخصی از قهرمان باشه

آخرین ویرایش:

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
نه ادعای داستان نداشته ولی ادعا داشته بهترین کار مارول بوده که داستانم باید این ادعا رو پوشش بده. این چیزی که من بهش اشاره داشتم بعد این که براش همه پپسی وا کردن و رفته تو لیست بهترین های imdb به چشم اومده . نخواستم بیان دلیل علمی پیدا کنند که چرا هالک گاما بهش خورد سبز میشه یا لوکی واقعا تو دنیای واقعی وجود داره ولی دیگه دلایل هردمبیلی هم آوردن کمی واسه یک فیلم سینمایی ناجوره کارتون بود بله ولی این فیلمه .

ایراد که داره . شما برو پایان تور رو ببین طوری جلو دادن که تور به این راحتی ها نتونه بیاد اون موقع که اون راه شیری ماننده سالم بود این قدر هفی بین سیاره ها رفت و آمد نمی کردن که حالا که خراب شده بکنن . اصلا اسم آونجرز از کجا باید می اومده ؟؟ گریم باشه خواستن انتقام مرگ فیل کولسونی که الان سر و مورو گنده یک سریال رو انگشتش می چرخه رو بگیرن که اسمشون شده آونجرز چرا بعد حمله ی لوکی به مقر نیک فیوری با اون سران جلسه داشته به پروژه ی انتقام جویان اشاره می کنه ؟؟ نکنه قبل این ها هم انتقام جویان دیگه ای بودن ؟ اگه بودن نباید اول به اون ها پرداخته میشد ؟؟ بودن و نبودن بلک ویدو و هاوک آی فرقی میکرد ؟؟ کاپیتان آمریکایی که از 40 سال پیش اومده بود چجوری این قدر راحت با دنیای تازه کنار اومده وقتی طبق چیزی که نشون دادن کل زمان اش رو تو یک ساختمون گذرونده بود ؟؟ نبرد پایانی هم که کلا معلوم نبود از کجا اومده بود . کل فیلم لوکی دشمن اصلی بود یک هو بروبچ ترنزفورمرز به سبک کرایسیس ریختن وسط .
من پیشنهاد میکنم شما یکبار دیگه فیلم رو با دقت ببین، تمام این ایراد هایی که گرفتی تو فیلم توضیح داده شده.
موقعی که لوکی، Thor رو میبینه میگه:"?with the Bifrost gone how much dark energy did the allfather muster to conjure you here"
آیا حتما باید دلیلی برای انتخاب اسم Avengers ارائه بشه؟ پرسیدن این سوال مثل اینه که بپرسی "چرا اسم Green Man، Hulk نیست؟"
شیلد از قبل طرح Avengers رو برسی میکرده و به این نتیجه رسیده بودن که ریسک بالایی داره به خاطر همین اجرا نشده بود.
بلک ویدو مگه نقشه لوکی رو از زیر زبونش نکشید بیرون؟ هاک آی هم که کلی به جلو رفتن نقشه لوکی کمک کرد.
کی فیلم گفت که Cap. America با دنیای مدرن کنار اومده؟
دشمن اصلی هم لوکی بود که با استفاده از ارتش Chatari ها به زمین حمله کرده بود، اون نبرد آخر هم ارتش Loki بودن.
من که کلا DC fan هستم و از اکثر قهرمان های Marvel بدم میاد هم نمیتونم از Avengers ایراد بگیرم.

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اونجرز:
گریم باشه خواستن انتقام مرگ فیل کولسونی که الان سر و مورو گنده یک سریال رو انگشتش می چرخه رو بگیرن
البته دیگه زنده موندن این بدبخت ربطی به فیلم نداره و کلا یکی از داستان های اصلی سریال اینه که چطور شد این زنده موند.
اصلا اسم آونجرز از کجا باید می اومده ؟
اینم باز ربطی به خود فیلم نداره، چون فکر کنم تو فیلمای قبلی این سوپرهیروها چند جا شده بود که به اسم اونجرز اشاره شده بود و میگفتن ما یه Initiative داریم به اسم avengers و شما هم بیا عضو شو و اینا.
بودن و نبودن بلک ویدو و هاوک آی فرقی میکرد ؟
اینو من قبول ندارم، قبول دارم که تمرکز بیشتر رو هالک و آیرن من بود اما بالاخره اینا هم اسکرین تایم خاص خودشونو داشتن، بیشترین دلیلی که هالک و آیرن من و تور خیلی به چشم اومدن اینه که خیلی قابلیت هاشون بیشتر و هیجان انگیز تره.
کاپیتان آمریکایی که از 40 سال پیش اومده بود چجوری این قدر راحت با دنیای تازه کنار اومده وقتی طبق چیزی که نشون دادن کل زمان اش رو تو یک ساختمون گذرونده بود ؟
این اون چیزیه که میگم تو این فیلم به نسبت خودش خوب انجام شده.
کسی انتظار نداشت که فیلم از فاز روحی روانی به این قضیه ها بپردازه، در حد همون یکم تعجبی که کاپیتانه میکنه و اون شرط ده بیست دلاری که با نیک فیری میبنده به قضیه اشاره شده که بسه.
اگه به این باشه که مثلا LOTR پونصد مدل از این کارا داره، چرا اونجا کسی گیر نمیده که چرا لگولاس و گیملی یهو از اونور دنیا پا میشن شروع میکنن راه رفتن سمت موردور؟:D
کل فیلم لوکی دشمن اصلی بود یک هو بروبچ ترنزفورمرز به سبک کرایسیس ریختن وسط .
اینم دیگه گیر الکیه، از اولش هی داشت میگفت chitauri و نمیدونم ارتش چیتاری و از این حرفا، نمیگفت که لوکی قراره تنهایی همه رو بزنه.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B

The Hunger Games: Catching Fire
واقعا فیلم فوق العاده قشنگی بود و داستانش از قسمت قبلی خیلی قشنگ تر بود و منو کاملا میخکوب خودش کرد
:x
به شدت منتظر قسمت بعدی هستم
:bighug:
8 از 10

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
dehliz-intro-10.jpg

فیلم دوست داشتنی ـی بود به همراه کمی غصه ! و بازی خیلی خوب کاراکتر بچه فیلم که کل فیلم رو اون زوم کرده بود !
7/10

آخرین ویرایش:

hellguord

کاربر سایت
Aug 8, 2010
192
نام
hadi
Taxi driver 1976
10/10
این فیلم رو من خیلی وقته میخواستم ببینم ولی الان خودمو واقعا سرزنش میکنم که چرا زود تر ندیدم
واقعا حال کردم باهاش
Iam legend
8/10
نمیدونمم خیلی این فیلم رو دوست دارم داستانش خیلی خوبه به نظر من البته نمیدونم یه حسی شبیه داستانه
TLOU داره این نظر منه البته :d
Gravity
9/10
فیلم برداری عالی داستانه خوب یه سینما 3 بعدی هم نداریم :d من واقعا باهاش حال کردم
حالا از بحث این نمرات بگذریم عزیزان
این تاپیک واقعا عالیه
ولی اسمش نمراته حالا شاید من درون حدی نباشم که نظر بدم
به نظر من یه تاپیک مدیریت بزنه واسه نقد فیلم این چیزا بچه ها باهم بحث کنن

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
carrie2013officialtrailer.jpg

Carrie 2013

چون فیلم خیلی چرت ـه همین طوری با اسپویل می‌نویسم؛ اگر اون قدر وقت اضافی دارید که می‌خواید همچین Bull$hit ـی رو ببینید، متن رو نخونید :D
باز هم تکرار می‌کنم متن اسپویل داره.
داستان کلی فیلم جوری ـه که واقعا پتانسیل بالایی داره، یعنی راحت می‌شد ازش یه سوپر فیلم در آورد که سازنده ها رسما خرابش کردن!
یعنی اگر روایت داستان و چیزی که باعث شد پتانسیل رسما خراب شه نبود، فیلم کاملا با الگو های جمهوری اسلامی هم سازگار بود و روزی 30 بار از تلوزیون خودمون پخش می‌شد :D
داستان در مورد یه دختری هست که مادر و پدرش خیلی مذهبی بودن و پدر ِ که هنوز با مادر ِ ازدواج نکرده بودن و فقط زندگی می‌کردن با هم و کل شبانه روز فقط دعا می‌خوندن (واقعا دعا می‌خوندن :D منظور دیگه ای ندارم :|) یهو خر می‌شه یه جوری به مادر ِ نگاه می‌کنه و بعله :D (الان واقعا همون منظور رو دارم:D)
مادر ِ راضی نبوده و وقتی بچه میاد می‌خواد بکشتش (اصلا معلوم نیست بابا ِ چی می‌شه این وسط) که دلش نمیاد و بچه (دختر هم هست) بزرگ می‌شه و می‌فهمه یه سری قدرت خاص داره مثل بلند کردن اجسام با قدرت ماورایی و...
این دختر خانوم که اسمش کری (Carrie) هست خیلی آدم به دور (!!!) و تنهاس و هیچ کسی رو هم نداره یه روز بر اساس عادت ماهانه خونریزی می‌کنه (برای دفعه اول) و خودش هم چیزی در این مورد نمی‌دونسته و خیلی می‌ترسه و بقیه بچه ها هم می‌بینن مسخرش می‌کنن و نوار بهداشتی سمتش پرت می‌کنن و فیلم می‌گیرن ازش و تو UTube پخش می‌کنن. کسی هم که باعث مسخره کردن کری شده و نفر اول نوار بهداشتی پرت کرده (نگاه کن چجوری یه پا رو گذاشتن این ور پتانسیل داستان، یه پا رو هم اون ور:|) فیلم گرفته از یه جشن رقص که همه دختر ها هم دوست دارن توش باشن و خودشون رو آماده اون کردن اخراج می‌شه. یه نفر از کسایی که اونجا بوده (به اسم "سو") ناراحت می‌شه برای جبران دوست پسرش رو می‌ده به این کری ( :|) و این ها با هم می‌رن سر رقص و اون وسط یهو اون دختری که اخراج شده ( به اسم کریس) میاد خون خوک می‌ریزه رو این بنده خدا و سطلی که توش خون بوده هم می‌خوره تو سر پسره و پسره می‌میره ( :|)، این کری هم قاطی می‌کنه می‌زنه همه رو می‌کشه. (داستان رو نگاه کن تو رو خدا:|) در همین بین هم "سو" استفراغ می‌کنه وسط راه و میاد تو اون مجلس و همه چی رو می‌بینه. (همون طور که گفته بودم عین سریال های ایرانی، زن ِ حاملس :| :| :|)
کری میاد خونه مادر خودش رو هم می‌کشه و یهو "سو" هم میاد تو خونه اینا و کری می‌گه بچت دختره و یه حرکت می‌زنه این "سو" از خونه پرت می‌شه بیرون و خودش اون زیر می‌میره. حالا چون بچه "سو" هم قبل از ازدواج با دوست پسرش به وجود اومده اون هم می‌شه مثل کری و فیلم تموم می‌شه :|
تنها نکته مثبت فیلم جلوه های ویژه نسبتا قوی و خوب هست و بس!

4 از 10

آخرین ویرایش:

Riverby

کاربر سایت
May 22, 2013
191
درباره Hunger Games و Twilight

کلهم نویسنده های زن تعریفی ندارن! بنظرم آثارشون نهایتا واسه پسربچه های 16 ساله میتونه جالب میشه. فقط همینو بگم مقیاس کارای نویسنده های مرد مثل جورج مارتین و ریچارد ناک با اینا درحد داستان اتل متل توتوله با منطق الطیر عطاره مثلا! :d

نکته: دارن شان هم جزء خانوم ها حساب میشه!!! :d

بهترین کتاب های فانتزی

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
Green_mile.jpg

The Green Mile

این شاهکار رو بار ها تلوزیون خودمون هم نشون داده ولی باز هم ارزش دیدن رو داره.
به خصوص این که قسمت های جالب و حتی مهمی هم از فیلم سانســــور شده توی تلوزیون که ارزش دیدن نسخه اصلی رو بیشتر می‌کنه.
اگر قبلا دیدید دوباره صد در صد ببینید اگر هم تا حالا ندیدید اول ببینید بعد خودتون می‌فهمین کل عمرتون بر فنا بوده، بقیه عمر رو می‌شینید Replay می‌کنید :D
کلا با این Tom Hanks خیلی حال می‌کنم :love:

10 از 10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر