Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
Cyclops مظلوم رو بگو ! :( از بچگی باهاش حال میکردم و جزو کاراکترهای محبوب کمیکی من بود. ولی توی فیلم های X-Men بنده خدا رو اصلاً تحویل نگرفتن. فیلم اول رو زیاد یادم نیست ، ولی اونجا فکر میکنم یه کم بیشتر بهش توجه شد. ولی فیلم های بعدی کلهم رفت زیر سایه و
توی فیلم سوم هم که بیچاره ترکید. :(
توی X-Men Origins هم خیلی داغون نشونش دادن و اگه اصلاً نشون نمیدادن ، بهتر بود ! :D
یه کاراکتر محبوب دیگه هم داشتم به نام Nightcrawler که اونم فقط توی فیلم دوم اومد و توی فیلم سوم ناپدید شد !!! علتش هم فکر کنم این بود که بروبچ آبی رنگ زیاد شده بودن و دیگه جایی برای Nightcrawler باقی نمی موند ! lol
باز دوباره یه کاراکتر دیگه هم بود که باهاش حال میکردم ، یعنی Gambit. اون هم فقط توی بدترین فیلم سری ظاهر شد و بقیه جاها خبری ازش نبود.

دقیقا 3 تا کاراکتر محبوب من همینایی بود که گفتی. سایکلاپس محو بودش توی 2 و 3. توی یک هم که دائم مورد تمسخر ولورین بودش. نایتکراولر هم عالی بودش توی دوم همونطور که گفتم اما نمیدونم چرا توی 3 نبود. به قول خودت بروبچ آبی زیاد شده بودن :)) البته جالبه که توی بازی شماره سوم نایتکراولر بودش!
گمبیت هم شاید بهترین چیز اوریجینز بود. درواقع اونم خوب نبود اما در قیاس با بقیه به مراتب بهتر بودش!

به نظرم توی DOFP میتونن یه چیزی در مورد Nightcrawler نشون بدن از اونجایی که Mystique و Azazel توی فیلم هستند. و سینگر کارگردان دوم بود.

جریان خود شخصیتش هم با بقیه X-Men، یه جورایی مثل رابطه بتمنه با JLA ... رئیس رسمی گروه یکی دیگست، ولی همه بیشتر با اون حال می کنن و شخصیت برجسته گروه اونه. هر فیلم یا انیمیشنی هم که از JL بسازن، مسلما سهم بیشتری تو داستان بهش میدن تا مثلا واندر وومن!
ببین اگه یه روزی هم فیلم JL بسازن که یک ساعت و نیم فیلم فقط بتمن باشه مطمئن باش منم انتقاد میکنم از اون فیلم. همه چیز باید بالانس باشه. دقیقا چیزی که اونجرز داشت (آیرون من فیلم نقشش بیشتر بود یخورده ولی بازم بالانس بود)

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
بعد کست نشونش میده دوباره میاد!

بعد از کست، پروفسور Xaviar را نشون داد که به شکل بیماری که قبلا در رابطش با دانش آموزان آکادمی صحبت می‌کرد، برگشته، ولی اسکات را نشون نداد

آخرین ویرایش:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
بعد از کست، پروفسور Xaviar را نشان داد که به شکل بیماری که قبلا در رابطش با دانش آموزان آکادمی صحبت می‌کرد، برگشته. اما اسکات را نشان نداد

از اونجایی که فیلم جنبه time traveler داره، احتمال بازگشت جیمز مارسدن برای سایکلاپس متاسفانه بسیار زیاده!

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
بعد از کست، پروفسور Xaviar را نشان داد که به شکل بیماری که قبلا در رابطش با دانش آموزان آکادمی صحبت می‌کرد، برگشته. اما اسکات را نشان نداد

شما درست میگید تو نسخه بلوری فیلم خودم هم اینو دیدم! اما من یه نسخه پرده ای از سینما دیدم! دقیق یادم نمیاد ولی در مورد برگشت اسکات بود

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,300
نام
بابک
2001 a space odyssey
یکی از اون فیلم هایی هست که شاید هردو سه سال یک بار یه فیلم در حد اندازش ساخته بشه.جلوه های ویژه اش هم برای یه فیلم 1968 در حد معجزه هست:d.موسیقی هم واقعا شاهکاره.نوع فیلم برداری هم خیلی جالب هست.
9/10

a2010

کاربر سایت
Jul 26, 2012
756
نام
علی
2001 a space odyssey
یکی از اون فیلم هایی هست که شاید هردو سه سال یک بار یه فیلم در حد اندازش ساخته بشه.جلوه های ویژه اش هم برای یه فیلم 1968 در حد معجزه هست:d.موسیقی هم واقعا شاهکاره.نوع فیلم برداری هم خیلی جالب هست.
9/10
من نمیدونم چرا زیاد ازش خوشم نیومد...شاید تو کل فیلم 25-30 دقیقش دیالوگی رد و بدل میشد...
آخرش که نفهمیدم دقیقا چی شد
کلا فیلم برام خیلی خسته کننده بود!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
آلزایمر

هیچی نفهمیدم ازش
واقعا فیلمنامه و کارگردانی افتضاح بود
خودش هم نمیدونست جه پیامی میخواد بده ، بازی بازیگرها یه جوری بود

نمره 1 از 10

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
یکی از آخرین فیلمایی که دیدم فیلم چه خوبه که برگشتی ساخته داریوش مهرجوییه
فیلم یه پیام روشن داره داریوش مهرجویی توی یه جور تحدی داره به ما میگه که اگه تمام موجودات هفت آسمون جمع شن تا با کمک هم فیلمی به بدیه فیلم من بسازن نمی تونن . رسما بدترین فیلم تاریخ سینما تا امروز و تا 1000 سال بعد و ساخته .
تماشای این فیلم تا آخر فکر می کنم مثل عذاب شب اول قبر می مونه .

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,944
نام
فرهاد
Pain_%26_Gain_film_poster.jpg

فیلم قشنگ بود. فقط این حسی که کارگردان این سه نفرو یه جورایی احمق نشون می‌ده و فیلم رو جوری پیش می‌بره که مخاطب بیشتر به این‌ها حس ترحم داشته باش تا نفرت عجیب بود.

چهره اصلی اشخاص با کسانی که در فیلم هستند زیاد تشابهی ندارن. نوع برخورد این سه نفر جوری ارائه شد که شما یاد فیلم احمق و احمق‌تر یا سه کله پوک میوفتید. ئلی در واقعیت اینطور نبوده.

8/10

slip_knot

کاربر سایت
Jun 6, 2006
2,502
نام
سپهر

فیلم قشنگ بود. فقط این حسی که کارگردان این سه نفرو یه جورایی احمق نشون می‌ده و فیلم رو جوری پیش می‌بره که مخاطب بیشتر به این‌ها حس ترحم داشته باش تا نفرت عجیب بود.

چهره اصلی اشخاص با کسانی که در فیلم هستند زیاد تشابهی ندارن. نوع برخورد این سه نفر جوری ارائه شد که شما یاد فیلم احمق و احمق‌تر یا سه کله پوک میوفتید. ئلی در واقعیت اینطور نبوده.

8/10

به نظر من کارگردان اومد اینجور احمق جلوه بدتشون که حتی مخاطبی که داره نگاه میکنه همه نظر کارگردان رو کامل بگیره
که هیچ بشری اینجوری نمیاد دزدی کنه و یه شبه پول دار شه...و کسی از این چیزا خبر دار نشه و کاملا به American Dream برسه !
درسته در واقعیت اینقدر خنگ بازی در نیاوردن ولی فکر کن این فیلم بدون احمقیت این 3 شخصیت درست میشد و به همین منوال هم داستان پیش میرفت
من به شخصه اگه اونجوری ساخته میشد پیش خودم فکر میکردم کارگردان داره خودشو میکشه که جدی نشون بده قضیه رو ولی خراب کرده !

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید

8/10

نقطه قوت فیلم همینه که این 3تا این شکلی جلوه داده شدن ، مسلما میدونیم که اینا 3 تا قاتل بی رحمی بودن اما اگه میخواستن به اون شکل نشون بدن که دیگه می شد مثل 1000 فیلم مسخره ای که اونشکلی درست شده .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
یکی از آخرین فیلمایی که دیدم فیلم چه خوبه که برگشتی ساخته داریوش مهرجوییه
فیلم یه پیام روشن داره داریوش مهرجویی توی یه جور تحدی داره به ما میگه که اگه تمام موجودات هفت آسمون جمع شن تا با کمک هم فیلمی به بدیه فیلم من بسازن نمی تونن . رسما بدترین فیلم تاریخ سینما تا امروز و تا 1000 سال بعد و ساخته .
تماشای این فیلم تا آخر فکر می کنم مثل عذاب شب اول قبر می مونه .
بنده بعده مدت ها رفتم سینما 20 دقیقشو دیدم آمدم بیرون ... مدت ها بود اینجوری به شعورم توهین نشده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر