Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1
Animation

4896ee4c6526.jpg

چیزی که توی این ویدئو منو جذب خودش کرد فضای فوق العاده تاریک داستانش بود
بتمنی که 10 ساله خودشو نشون نداده، گوردونی که داره بازنشسته میشه، گاتهامی که داره ثانیه به ثانیه بیشتر و بیشتر توی کثافت فرو میره، دنتی که صورتشو ترمیم می کنن، ژوکری که بدون هیچ واکنشی، مث یه مریض کاملاً عادی توی آرکهام آسیلم بستریه، فضایی که تاریکه، خیلی تاریکه...
حالا از اونطرف بروس رو داریم که بعد از بازنشسته شدن، دوباره تموم اون افکار خونه خراب کن قدیمی اومدن سراغش... روح بتمنه که بروس رو شماتت می کنه.. بروسی که توی تاریکی افکارش غرق شده... و بتمنه که بر می گرده تا این گاتهامه رو به نابودی رو دوباره جون تازه ای بهش بده... بتمنی که پیر شده، دیگه اون یل سابق نیست، بتمنی که حالا بعد از یکم فعالیت حتی برا بالا رفتن از یه طناب ساده هم به مشکل می خوره، بتمی که بعد از اون همه فداکاری و از خودگذشتگی برای این شهر داغون، هنوزم دشمناش یبشتر از دوستاشن، دشمنایی که داره براشون از همه چیزش می گذره؛ بتمنی که با این همه کاستی، هنوزم به غیرتش بر می خوره وقتی که حریفش به مبارزه می طلبش، بجای له شدن زیر آماج مشت و لگدای دشمنش، کار رو با یه شلیک ساده تموم کنه... بتمنی که خورد میشه و دوباره بلند میشه... بتمی که نمی کشه، بجاش تحقیر می کنه...
همه چیز توی این انیمیشن عالی بود، از کار روی شخصیت ها، صداگذاری ها، موزیک بی نظیر و همه چی و همه چی
داستانشم که دیگه اصلاً گفتن نداره، بی نظیر
100/100

ويرايش 1:
حالا كه ويرايش كردم تا اسم كامل فيلم رو هم (علاوه بر باكس شات ـش) اضافه كنم، گفتم يه نظر ديگه اي رو هم كه دارم اضافه كنم. ديشب آخر شبي يادم رفت :
بتمن كلاً يه شخصيت شكست خورده ست. هرچي هم پيروز ميدون باشه، بازم شكست خورده، اصلاً ذات اين كاراكتر له و لورده شده ست. اون خاطره ي ناجور قتل والدينش جلوي چشمش هيچ وقت نمي تونه آزادش بزاره، و اين خاطره ي بده كه سياهي هاي بعدي رو رقم مي زنه براش. كلاً من بتمن رو سياهه سياه دوست دارم. داستان تاريك و سياه. جايي كه شخصيتش سقوط مي كنه، خرد ميشه، و دوباره خودشو بالا مي كشه؛ ولي چه بالا كشيدني، دوباره يه چاله ي ديگه منتظرشه تا خردترش كته، تا بيشتر لِه ـش كنه، تا بيشتر و بيشتر نابودش كنه. و همينه كه اين داستان رو زيبا مي كنه. اصلاً كلاً هرچي بتمن افسرده تر باشه، هرچي خرد و خاكشير تر باشه، هرچي داغون تر باشه؛ از اونطرف داستانش بي نظيرتر ميشه!
مي دونين پشت تك تك كاراكترهاي اين كميك كلي بي منطقي خوابيده. كلي فكر و بهتره بگيم بيماري. هر كدومشون يه جور و به يك گونه دارن يك بيماري رواني رو نشون ميدن. همينه كه براي يكي مثل من كه يكي از فيلدهاي شايد مورد علاقه ش سايكولوژي ـه، اين كميك رو جالب و جالب تر مي كنه.
همسر من هيچ علاقه اي به فيلم نداره، يعني صفر، حتي كمتر از صفر! از اونطرف فيلد مورد علاقه ش سايكولوژي ـه (كه البته من نزاشتم سايكو بخونه و الان داره تخصص داخليش رو ميگيره)، ولي با علاقه با من ميشينه و اين بتمن رو مي خونه و مي بينه و نقد مي كنه، چرا؟ چون تك تك اين كاراكتر ها يه جاي كارشون مي لنگه، هر كدومشون يه كتاب ـن برا خودشون...

-- يه كميك ديگه هم هست كه همينجوري سياه و تاريكه، اونم در همين حد دوست دارم و خوب فكر نكنم كسي از كميك خوان هاي بتمن باشه كه از مجموعه كميك هاي سياه Sin City لذت نبره

آخرین ویرایش:

Fallen Soul

کاربر سایت
May 15, 2009
1,656
نام
ali
Kill Bill V1
9/10
خیلی باحال بود :D , مخصوصا کاتانای هاتوری هانزو , خیلی مرد قطع میکرد . اون تیکه انیمه میشه هم خیلی قشنگ بود . مخصوصا وفتی که با شمشیر زد رو مادره و خون روش ریخت :D خیلی حال کردم . اول فیلم اونجا که زبونشو گاز میگیره و خون ها میریزه خیلی باحال بود :D

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
ted
اونایی که اومدن گفتن چه فیلم باحالی بود رو نمیبخشم:|
فقط 2 صحنه خوب داشت:
اونجاهایی که خرسه ترفیع میگرفت:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
The Dark Knight Rises : 9/10 . از نظر من نسبت به شماره های قبلی واسه من جذابیتش کمتر بود . داستانش به خوبی شماره های قبلی نبود و تاریکِ تاریک واسم نبود . یا به خاطر کمکاری سازندگان بوده یا دیگه کلا بهتر از شماره 2 یا 1 نشد که بسازن :d گرچه به سختی Begins و Dark Knight رو یادم میاد . صدالبته فیم خیلی عالی هم بود ولی اون عیب و ایرادات بیخود هم که ملت ازش گرفتن همچین کوبنده نبود (التبه مبارزات تو ذوق میزد ولی بازم داستان فیلم و شخصیت هاش شمارو مجذوب خودش میکنه و همچنین کات شدن سریع یک صحنه . التبه شاید فقط فیلم من اینطوری بوده :d) .

آخرین ویرایش:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
temple grandin

temple_grandin_hbo-550x286.jpg

یک شاهکار به تمام معنا و فوق العاده از hbo movies.بازیگر اصلی فیلم کلیر دانس(بازیگر سریال هوملند) هستش که نقشش رو توی این فیلم فوق العاده زیبا بازی میکنه.یه چیزی تومایه های داستین هافمن توی فیلم rain man.سر همین موضوع هم golden globe گرفته. کارگردانی فیلم هم بسیار خوب انجام شده.به شدت از فیلم لذت بردم.
نمره:Masterpiece

Ninja_Vahshi

کاربر سایت
Jan 21, 2008
223
Unfaithful

j1749_Unfaithful_Poster.jpg

یه فیلمه فوق العاده متوسط .
بازیه بازیگرا توی نیمه اوله فیلم خوبه چون فیلم آرومه ولی وقتی به نیمه ی دوم فیلم رسیدم ، یه مقدار فیلم ضربش سریعتر شدو بازیه بازیگرا تو این قسمت زیاد با فیلم جور نبود هر چند آخرش بازم یه مقدار بهتر شد .
داستان فیلمم که از اسمش معلومه که یه چیز معمولیه . ولی کلا با Richard Gere و Diane Lane حال میکنم .
امتیازم به فیلم 5/10 .

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
The Dark Knight Rises : 9/10 . از نظر من نسبت به شماره های قبلی واسه من جذابیتش کمتر بود . داستانش به خوبی شماره های قبلی نبود و تاریکِ تاریک واسم نبود . یا به خاطر کمکاری سازندگان بوده یا دیگه کلا بهتر از شماره 2 یا 1 نشد که بسازن :d گرچه به سختی Begins و Dark Knight رو یادم میاد . صدالبته فیم خیلی عالی هم بود ولی اون عیب و ایرادات بیخود هم که ملت ازش گرفتن همچین کوبنده نبود (التبه مبارزات تو ذوق میزد ولی بازم داستان فیلم و شخصیت هاش شمارو مجذوب خودش میکنه و همچنین کات شدن سریع یک صحنه . التبه شاید فقط فیلم من اینطوری بوده :d) .

پس از سال ها و ماها تلاش بالاخره دانلود شد و دیدیش>:d<
باز خدا رو شکر دوسش داشتی#:-s
:D
الان روی 34.3 ردصد مونده میخوای تا عکس بدم ؟
yahoo_4.gif
دی وی دی شو خریدم .

lol.gif
lol.gif
lol.gif

وضعیت اینترنت مولتی باز سایت ما رو باش:|:D

آخرین ویرایش:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
shame 3/10
اصلا فیلم جالبی نبود . خیلی خشک بود دیالوگ هم که خیلی کم داشت . ولی برای پنجشنبه شب خوب بود
:d:>

این آشغالا چیه میبینین ملت آخه؟! نمیدونم از کجا این فیلما رو پیدا میکنن :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر