Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
جالبه واقعا. موقع اکران معمولا چند نفری میبینن به به چه چه میکنن و بعد اومدن بلوری هرکی میبینه میگه ضعیفه :-?
البته خودم فیلمو ندیدم ولی برای thor3 هم موقع اکران خیلی تعریف میکردن ولی دیدیم ی فیلم معمولی بود . این فیلم هم فروش خیلی خوبی داشته باید دید :D
برای اینکه پست اسپم نشه

The-Myth-2005.jpg

The Myth 2005

این فیلم همون سال های 2005 اینا دیده بودم ولی کلا داستان یادم نبود تا اینکه دیشب باز شانسی دیدمش
فیلم قشنگیه و ارزش یه بار دیدن رو داره . البته انچنان مثل سایر فیلمای جکی کمدی نیس ولی قشنگه
بازیگر هندی هم فک کنم معروف باشه من نمیشناسم ولی خیلی دیدمش

در کل فیلم خوبیه و نسبت به سال تولید و ... امتیاز 6.5​

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
جالبه واقعا. موقع اکران معمولا چند نفری میبینن به به چه چه میکنن و بعد اومدن بلوری هرکی میبینه میگه ضعیفه :-?
دو تا دلیل داره : اول اینکه معمولا طرفدارها میرن سینما فیلم رو ببینن و دوم هم اینکه حتی فیلم بد رو اگه توی سینمای IMAX ببینی خودش فیلم رو لذت بخش تر میکنه

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
Avengers: Infinity War

11.jpg

بعد از چند تا کار آخرشون خیلی بی حس و حال شده بودم نسبت به MCU، مخصوصا سیتکام کمدی هایی مثل رگناروک که خیلی ضد حال و افتضاح بود... یا فیلمهای چک لیستی جهت دار نخ نمایی مثل Black panther !

ولی اینفنیتی وار عالیه، فوق العادست!! حرف نداره!!!

Thanos بهترین و خفن ترین Villain کل دنیای Mcu هست و پخته شده ترین شخصیتشون رو بینشون داره، بهترین داستان رو بینشون داره، همونطور که باید باشه. بی برو برگرد.
کار رو همچین فیلمی با این همه شخصیت و مکانهای مختلف، داستانی که نتیجه چند سال پایه ریزیه و... واقعا سخته، جدا خوب از پسش بر اومدن، 2:30 فیلم 1 دقیقه حوصله سر بر و بی جهت نیست. سختی ساخت همچین فیلمی رو واقعا نمیشه دست کم گرفت.
اکشن ها معرکه ان! معرکه! یه نبرد های درجه 1 مشتی تو فیلم هست، آدرنالین تو خونتون ترشح میکنه!
جوک ها 90% شون خوبن و سبک همون Gaurdians of galaxy هستن و مثل تور رگنارک، بیجا، توهین آمیز و شخصیت خراب کن و سطحی نیستن... ولی اینور و اونور بازم هستن جوکهای زور چپون موقعیت خراب کن که کاش نبودن... امیدوارم ریشه این جوکهای اجباری از سینما کنده بشه...
و از همه مهمتر... ابعاد و Scale اتفاقات تو فیلم خیلی مهمه! قشنگ این حس رو منتقل میکنه که دیگه بحث درگیری سر یه مکان کوچک خاص نیست و بحث خیلی خیلی بزرگتر و خطر جدی تر از این حرفهاست... در واقع فیلم Epic ترین و حماسی ترین اثر Mcu هست...
و اکت پایانی فیلم شاهکاره و برای من از اون خاطرات فیلم هست که فراموش نمیکنم...

10/10

Max Blood

کاربر سایت
Feb 17, 2016
806
نام
پویا
Black_Panther_film_poster.jpg

Black Panther

بعد از سری اول فیلم های مارول و آماده سازی هایی که انجام شد فیلم هاشون پیشرفت و بهبود قابل قبولی داشت و تقریبا میشه گفت همگی در بحث سرگرم کردن موفق بودن ولی بلک پنتر فیلمی بود که منو یاد فاجعه کاپیتان آمریکا اولین انتقام جو انداخت و توی دو ساعتی که فیلم رو دیدم لحظه ای احساس لذت بردن و سرگرم شدن بهم دست نداد و بیشتر شبیه این بود که همش سرکار بودم.
دنیای پیشرفته ی واکاندا که از همه دنیا سرتره بعد از اونطرف آفریقا کلا نیست و نابوده اصلا شباهت و همخوانی با هم نداره... حالا خیلی توضیحات هم میدن ولی تو کت من یکی که اصلا نرفت:-??
بعد از اون شخصیت پردازی ها تو دیواره، از شخصیت اصلی تا خوده شخصیت منفی داستان همگی به صورت "یهویی" تغییر موضع میدن و اصلا خبری از پرداخت و توضیح دادن راجب هیچکدوم از کاراکترها نیست... طنزهای اجباری و بی مزه ای که وارد دیالوگ ها میشه بیشتر مسخره هستن تا بامزه، این فرمول وارد کردن طنز در فیلم های مارول بعد از محافظان کهکشان خیلی باب شد به نظرم و حتی توی تور راگناروک هم با اینکه زیاده روی شده بود ولی حداقل بامزه بود ولی اینجا همون بامزگی ساده رو هم نداشت:|
از این ها بگذریم این دیالوگ های شعار گونه شون شدیدا رو اعصابه... یعنی تو یه فیلم کمیک بوکی این همه از بقیه طلبکار بودن و شعار دادن واقعا نوبره... البته قطعا برای قشر سیاه پوست جذابه ولی برای منه بی طرف فقط خسته کننده است و بیشتر شبیه اینه که دارم به نق زدن های یه بچه لوس گوش میدم:-"
اکشن و مبارزات بیشتر فیلم های مارول جذاب و دیدنی هستن یا حداقل با سلیقه ی من حسابی جور هستن ولی مبارزات بلک پنتر به جز اون مبارزه ی پایانی که اونم چیز دندون گیری نبود بقیه ش تو دیوار بود و حتی توی این بحث ساده هم دو لول از بقیه پایین تره8-|
صحبت نهایی: بلک پنتر فیلمی بود که من با هایپ خاصی سراغش رفتم ولی در کمال تعجب با اثری رو به رو شدم که در حد فیلم اول کاپیتان آمریکا بود و هیچگونه جذابیت داستانی و شخصیتی نداشت. و بعد از فیلم اول کاپیتان آمریکا بزرگترین پشیمونیم دیدن بلک پنتره و اینکه چرا این همه حجم رو هدر دادم براش:-w
نمره کل: 5/10

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
میخواستم یه نمره برای بلک پنتر در نظر بگیرم ، جدا از این حرف ها که دوستان زدن من فرهنگی که داخل این فیلم وارد کردن ( آفریقایی ) و نوع رقص و پوششون رو خیلی پسندیدم
بهترین نکته و تنها نکته مثبت فیلم همین وارد کردن یک کالچر متفاوت و سنتی به دنیا سوپر هیرو ها بود!تاحالا این سبک از فرهنگ با همچین پروداکشن گرونی من که ندیده بودم و خوبه که باشه!
چیز خاص دیگه ای برای ارائه نداشت!

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
Black Panther

87226

5/10

2 ساعت و خورده ای وقت تلف کردن محض بود. فیلم یعنی واقعا هیچی نداشت نه صحنه اکشن خوبی داشت (خیر سرش فیلم سوپر هیرویی بود!) نه داستان جالبی نه شخصیت پردازی خوبی. شخصیت منفی کلیشه محض بود یعنی بدون اینکه درست بهش پرداخته بشه نه تنها شخصیت منفی بلکه بقیه شخصیت ها هم همینطور. کمدی های فیلم به شدن ناامید کننده بودن. اون خواهر پلنگ سیاه که اصن هر موقع حرف میزد خوش مزه بازی در میاورد فاجعه ای بود برای خودش. فیلم باشه. خیلی خیلی تعجب میکنم از این همه حجم به به و چه چه و نمرات خوب و فروش بالا!​

Mehrdad 7

کاربر سایت
Sep 18, 2010
1,186
Black Panther
2/10
از بدترین فیلم های مارول . اکشن حوصله سر بری داشت علاوه براون شخصیتای نچسبی داشت که اصلا تو داستان کلیشه ای فیلم در نیومده بودن.
اخر فیلم واقعا meh بودم.
در کل سوار بر همون موج راه افتاده فروخت و کوبیده نشد.
Avengers: Infinity War
7.5/10
دقیقا هر چیزی که بالا نوشتم برعکسش برای این فیلم صدق میکنه.
پ.ن : یکی از چیزایی که من رو اعصابم بود تو اونجرز های قبلی ( و سیویل وار ) بها دادن بیش از حد به کاپتان امریکا ( و مظلوم بودن تور) بود ولی تو این فیلم جبران شد .:D

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
Boyhood
edds_webp.net-resizeimage_(2).jpg

بی نظیر

نمی دونم چرا هیچوقت ندیده بودمش. فکر کنم دو سالی بود داشتمش!
فیلم گرفته شده از سال 2002 تا 2013! خلاصه داستان: فیلم Boyhood دوران کودکی و نوجوانی، از سن 6 سالگی تا 18 سالگی، .Mason Evans Jr رو با فراز و نشیب هاش نشون میده.

10/10

پ.ن: چند تا تصویر از تحولات ظاهری کرکترهای فیلم که جالب هست رو می تونید داخل اسپویلرها به ترتیب ببینید.
9tw_xvyh4uu2yjkx.jpg
kfwf_boyhood-evolution.jpg
tbjl_boyhood_-_arquette_time.jpg
tois_samantha.jpg

آخرین ویرایش:

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
خیلی فیلم دیدم این چند وقت، بعضی هاشو قبلن دیده بودم و دو بار و سه بار دیدمم بعضی ها رو اینجا قبلن گفتم ولی دقیقن یادم نیست، با این حال این نمره ها که میدم نمره های جدیدن :

Drive 9/10
بالاخره دیدمش. کتابش رو هم خوندم و باید گفت فیلم خیلی خیلی قوی تر از کتاب بود.

A Place Behind The Pine Trees 8/10
فقط پایانش به دلم ننشت ولی درام زیبایی بود با بازی های قوی.

Blade Runner 2049 10/10
سه بار دیدم. و هر بار بهتر از دفعه ی قبل بود.

Black Panther
6/10

Avengers Infinity War 8/10
باید بگم به دلیل اسپویل های زیادی که رو نت بود مجبور شدم ببینم ولی قطعاً کیفیت بهتر اومد بعداً بازم می بینم. فیلم خیلی خوب بود ولی به نظرم خیلی سریع بود و احتیاج داره دو سه باری دیده بشه.

The Nice Guys 9/10
این فیلم رو فکر کنم 5-6 باری هست که دیدم ولی هر بار با صدای بلند می خندم صحنه های کمدیشو. از اون کمدی پلیسی هایی هست که هیچوقت قدیمی نمیشن.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,478
من اول گفتم دوستان اغراق میکنن در مورد black panther خیلی وقت بود د این اتفاق برام نیافتاده بود وسطای فیلم انقدر کسل شدم از شدت خواب الودگی نتونستم بقیشو ببینم . امشب باید ادامش ببینم البته اگه دوباره خوابم نبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر