Rate your last seen movie (قوانین:اسم فیلم را بنویسید، عکس کم حجم باشد، امتیاز از 10)

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,751
9,130
نام
حمیدرضا
Memories of Murder

چند وقت اخیر فلم هایی از آسیای شرقی دیدم که ذهنیتم رو در مورد سینمای این کشورها تغییر داده! خاطرات قتل یه فیلم عالی تو سبک جنایی، کاراگاهی معمایی هست که تو مدت زمان خودش شما رو پای فیلم نگه می داره و روایت جذابش باعث میشه که اصلا خسته نشید.
Nightcrawler

الان دیگه به من ثابت شده که ذهنیتتون نسبت به یه فیلم، تجربه تون از تماشای اون فیلم و شکل میده و بهترین تجربه وقتی بوجود میاد که هیچ انتظاری از فیلم نداشته باشید! شبگرد یه داستان خیلی ساده داره که بیشتر رو روایتش تمرکز میکنه. این فیلم هم میتونه تو مدت زمان خودش سرگرم کننده ظاهر بشه هر چند اصلا اون چیزی که فکر می کردم نبود. فیلم خیلی ساده هست.
Shutter

شاتر یکی از فیلم های خوب ژانر وحشت به حساب میاد. درگیر کننده اصلا نیست، شروعش تا حدی خسته کننده هست اما با توجه به اینکه مدت هاست فیلم ارزشمندی تو سبک وحشت ساخته شده، از شاتر میشه بعنوان یکی از فیلم های خوب این ژانر یاد کرد با سبک ترسوندن تکراری (استفاده از صدا و صحنه های ناگهانی) اما ایده تا حدی جالب. در کل وضعیت ژانر وحشت خیلی خرابه بنظرم و این سبک ها فیلم اصلا انتظارات منو برآورده نمی کنند.
The Forest

The Forest هم یه فیلم تو ژانر وحشت به حساب میاد. فیلم چیزی واقعا برای ارائه نداره. به شدت تکراری، سطحی و در کل خیلی خیلی ساده و پیش پا افتاده. یکی از نکته های این فیلم، به نظرم این بود که کارگردان بین ترس روانی و ترس ماورایی گیر کرده بود و از هیچ کدوم هم نتونست درست استفاده کنه و فیلم در کل رو هوا بود.
There's Something About Mary

یه فیلم فان و باحال! اگر دنبال یه کمدی رومانتیک هستید که تقریبا 2 ساعت لبخند رو لبتون بیاره (قهقه نه) یکی از گزینه ها There's Something About Mary هست. پایان فیلم بنظرم کاملا مذخرف بود.

• Like
Reactions: Thegodfather

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,179
5,045
نام
احسان
Memories of Murder

Nightcrawler

الان دیگه به من ثابت شده که ذهنیتتون نسبت به یه فیلم، تجربه تون از تماشای اون فیلم و شکل میده و بهترین تجربه وقتی بوجود میاد که هیچ انتظاری از فیلم نداشته باشید! شبگرد یه داستان خیلی ساده داره که بیشتر رو روایتش تمرکز میکنه. این فیلم هم میتونه تو مدت زمان خودش سرگرم کننده ظاهر بشه هر چند اصلا اون چیزی که فکر می کردم نبود. فیلم خیلی ساده هست.
منظورتون از ساده بودن چی هست؟

Powerful King

کاربر سایت
Aug 29, 2015
690
1,095
نام
محمد مهدی
Lights Out

فیلم نسبتا استرسی ای بود یکمی ترس داشت، ولی به نظرم حتی در حد فیلم کوتاهی که این فیلم از روش ساخته شده هم نبود

نمره 6 و نیم از 10

Sent from my D6603 using Tapatalk

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
1,658
415
wonder woman
8/10
به نظر من یه شروع خوب برای dc هست کسایی که میگن فیلم تینیجری هست مطمعنا هیچ ایده ای در مورد کمیک بوک ندران به نظر من کی تو دنیای dc اولین فیلمی بود که به کمیک خیلی نزدیک بود در کل دوست داشتم شخصا فکر نمیکردم gal gadot از پس بر بیاد ولی انصافا خوب بود

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
4,218
4,033
نام
وحید

kidnap 2017
7/10

فیلم جذابی بود البته بعضی از جاها از منطق خارج میشد که اونم قابل بخشش بود

SPRADA

کاربر سایت
Jan 13, 2012
2,974
10,074
نام
علی
High Noon

فیلمِ خیلی قدیمی هستش اما برای من که خیلی جالب بود,مخصوصاً موسیقی متنش .
8.5/10
---
Lucy

:|
6/10

Lucy یکی از احمقانه ترین ایده هایی بود که دیدم، نمیدونم کارگردانش چی با خودش فکر کرده بود که که عوامل کاملا بی ربط به همدیگه رو اونطور به هم پیوند داد........

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,191
736
نام
آرین

Das Boot
8/10

چقدر عالی بود این فیلم . واقعا حس میکردی داخل زیردریایی هستی و یکی از خدمه زیردریایی.بازی های بسیار طبیعی و موسیقی تحسین برانگیز.فیلمبرداری هم که چیزی نگم بهتره واقعا خوب بود.
با اینکه فیلم بیش از 3 ساعت بود اصلا احساس خستگی نکردم . این فیلم کاملا متفاوت بود با فیلمای جنگ جهانی هالیوودی .​
فيلم ٣ تا ورژن داره:
١٤٩ دقيقه اى (سوپربيت)
٢٠٩ دقيقه اى (دركترز كات)
٢٩٣ دقيقه اى (آنكات=كامل)

كه نسخه كاملش ميشه همون ٤ ساعت و ٥٣ دقيقه:ninja:.
همچنين به صورت مينى سريال هم اين ورژن رو پخش كردن.
ولى اكثرا ورژن دركترز كات رو ديدن...اما اونايى كه كاملشو ديدن بيشتر توصيش كردن.

يه ماراتنيه ديدن نسخه ى كامل...اما به نظرم همين نسخه رو ببينم (البته اگه زيرنويس نسخه ى كاملش باشه،همشون براى دركترز كات هستن،چند تاشون هم توضيح خاصى درباره ى ورژن ندارن آدم متوجه نميشه براى كدوم ورژنن).

زيردريايى و افراد محدود و محيط بسته و در اعماق اقيانوس و اين فيلم كه تحسين شده هم هست،نويد يه اتمسفر گيرا رو ميده.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

کاربر فعال
Oct 2, 2014
2,557
5,537
نام
سپهر

(Memento 2001 (For Second Time
9/10

چرا ممنتو فیلم تکی است؟! چرا روایت آن جوری است که در سایر فیلم ها به کار گرفته نمی شود؟ چرا این فیلم ، یک اثر جاه طلبانه ای است؟ هم چنان بعد از دیدن دوباره این فیلم، این سوالات به ذهن آدم می آِید که چطوری و چگونه کریستوفر و برادرش به چنین ایده ای بکر و روایتی عجیب دست یافته اند و چرا باید فیلم را به گونه ای روایت دهد که خاص جلوه کند؟ از تدوینی که بهش ایراد می گیریم در اوایل فیلم که در نهایت به بهترین تدوین تبدیل می شود. از روایت گیج کننده ی داستان ایراد می گیریم که در پایان به خودمان می گوییم چه قدر داستان راحت و قابل فهمی داشت و لازم نبود که اینقدر به مغزمون فشار بیاریم (البته هنوز برای تازه واردان گنگ هست) ممنتو یکی از بهترین فیلم نامه هایی است که تا حالا نوشته شده است و قطعا سرلوحه روایت غیر خطی /خطی در سینمای مدرن می باشد.​

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,299
415
با سری دوم فیلمهایی که تو هفته ی گذشته دیدم برگشتم :D

Jacob's Ladder
9/10

بالاخره دیدم این فیلمو. اصلی ترین اثری که سایلنت هیل 2 از روش اقتباس گرفته و باید بگم نه از لحاظ داستانی زیاد ( هنوز هم فکر می کنم شاتر آیلند بیشتر به سایلنت هیل 2 میخورد) بلکه یه جورایی اتمسفر و دیزاین محیط و رفت برگشت بین دنیای واقعی و یه دنیای دیگه. یه جورایی میشد حدس زد تهش رو اونقدرها عالی نبود ولی شایدم هم دلیلش اینه که فیلم این مدلی جدیداً زیاد ساختن و برای سال 1990 ایده ی کاملن تازه ای تو ترس روانشناسانه بوده. چند تا نکته ای که خیلی شباهت فیلم و بازی رو نشون میداد، جاکتِ سربازیِ جیکوب بود که خیلی شبیه به جاکت جیمز بود. بعد هم یه قسمتی هست فضای بیمارستانه که از اون قسمت خیلی توی سایلنت ها نه فقط شماره 2 استفاده شده. بازی سایلنت هیل بازگشت به خانه دقیقاً اون صحنه ی بیمارستان نردبان جیکوب رو کپی کرده بود توی بازی . فیلم یه مقدار خسته کننده بود به خصوص یک ساعت اول یک ساعت دوم بهتر میشه روندش چون کم کم دستتون میاد که دور و بر چه خبره.

It Follows

6/10

این فیلم رو قبل از نردبان جیکوب دیده بودم شاید میشه گفت یه هفته قبلتر. موضوعش خب یه جورایی تکراری بود :D یه طلسمی که نوجوونا رو درگیر می کنه ولی اون حس پارانویا و دلهره رو خیلی خوب تلقین می کرد. اینکه مدام حس کنی یکی دنبالته و هیچ جا جات امن نیست.

Gaurdians Of The Galaxy

8/10

از نسخه ی اول هم بهتر بود. تیکه های خنده داری داشت و کلن محض فان فیلم جالبی بود. حیف اینجور فیلمها رو باید تو سینما آیمکس دید

N-I-M-A

کاربر سایت
Sep 8, 2013
1,639
657
نام
Nima

IT 2017
9.5/10

این دیگه چه فیلمی بود@-)؟ واقعا محشر بود! اصلا فکرشو نمیکردم که اینقد عالی در بیاد. اتمسفر فیلم با بقیه فیلم های ترسناکه دیگه فرق میکنه. به راحتی جزو سه تا فیلم مورد علاقم تو ژانر ترسناک قرار گرفت. داستان فیلم خیلی جذابه و با بقیه فیلم های ترسناکه دیگه که همش مربوط به یه شیطانه که یه نفر رو تسخیر کرده فرق میکنه! موسیقی فیلم هم که شاهکار ! مو به تنم سیخ میشد=D>. سطحه بازیگری هم که به راحتی میشه گفت عالی! ^:)^. خود دلقکه فیلم هم که خیلی creepy بودx_x. تنها ایراد فیلم رو میشه به شخصیت پردازی کم به بعضی از شخصیت های فیلم گفت که زیاد هم مهم نبود و اصلا به فیلم لطمه ای نزد:). اخر فیلم هم خیلی از مردم دست زدن! به شدت توصیه میشه به همه! راستی شخصیت بچه که با عینک بود عالی بود! مردم از خنده با اون جک هایی که میگفت:))!
پ.ن: دیدن فیلم با یه دست پوشک توصیه میشود:D;))

wiy2011

کاربر سایت
Feb 17, 2013
1,045
1,540
نام
فرهاد

Wonder Woman 2017
4/10

هر وقت فیلم سوپرهیرویی میبینم پشت دستمو داغ میکنم که دیگه نبینم ولی بازم این اشتباهو مرتکب میشم.فیلمی با دیالوگ های تکراری و کلیشه ای و وجود بازیگرا جذاب برای جذب مخاطب و پایانی که 90 درصد حدس میزدم همون باشه.همیشه هم امریکایی ها و رفقاش طرف خوبه هستن !​

meysam_gamer

کاربر سایت
Mar 11, 2006
459
54
نام
میثم

IT 2017
9.5/10

این دیگه چه فیلمی بود@-)؟ واقعا محشر بود! اصلا فکرشو نمیکردم که اینقد عالی در بیاد. اتمسفر فیلم با بقیه فیلم های ترسناکه دیگه فرق میکنه. به راحتی جزو سه تا فیلم مورد علاقم تو ژانر ترسناک قرار گرفت. داستان فیلم خیلی جذابه و با بقیه فیلم های ترسناکه دیگه که همش مربوط به یه شیطانه که یه نفر رو تسخیر کرده فرق میکنه! موسیقی فیلم هم که شاهکار ! مو به تنم سیخ میشد=D>. سطحه بازیگری هم که به راحتی میشه گفت عالی! ^:)^. خود دلقکه فیلم هم که خیلی creepy بودx_x. تنها ایراد فیلم رو میشه به شخصیت پردازی کم به بعضی از شخصیت های فیلم گفت که زیاد هم مهم نبود و اصلا به فیلم لطمه ای نزد:). اخر فیلم هم خیلی از مردم دست زدن! به شدت توصیه میشه به همه! راستی شخصیت بچه که با عینک بود عالی بود! مردم از خنده با اون جک هایی که میگفت:))!
پ.ن: دیدن فیلم با یه دست پوشک توصیه میشود:D;))
كجا ديدي داداش تازه اكران شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
2,009
5,827

طعم گیلاس
بعد از فوت عباس کیارستمی و حاشیه هایی که اتفاق افتاد خیلی دوست داشتم برم سراغ یکی از فیلم های او. در نتیجه ی اولین تجربه ی سینمای کیارستمی برای من با طعم گیلاس رقم خورد. طعم گیلاس داستان مردیه که دنبال شخصی ست که خواسته ی عجیب اون رو انجام بده. فیلم بر اساس دیالوگ ها و عکس العمل هایی یه که هر کدوم از این شخصیت ها در مواجه هه با این خواسته روبرو میشن. هیچ کدوم از شخصیت های فیلم بازیگر واقعی نیستند و حتی شخصیت اصلی فیلم -که الان بازیگر معروفیه- اون زمان بازیگر شناخته شده ای نبوده. اما خود فیلم ... این نوع فیلم ها که با زاویه ی خاصی نگاهی داره به یکی از مشکلات روحی انسان و با مطرح کردن این موضوع سبب برانگیخته کردن اون احساس داره که در ادامه اون رو به یک فرجامی برسونه، نیازمنده که خود مخاطب نیز تجربه ای احساسی شبیه به اون رو قبلا داشته باشه. اون وقته که مخاطب با فیلم همذات پنداری میکنه. در نتیجه این فیلم ممکنه برای کسایی که یه همچون احساسی رو هرگز تجربه نکرده باشن بشدت کسل کننده و ملال اور باشه. با توجه به این توضیح در نتیجه فیلم برای من شروع عالی ای داشت ، ادامه فیلم برای من خوب بود ولی دوست داشتم دیالوگ ها تکان دهنده تر باشند با این حال خسته کننده نبودند. اما پایان فیلم ... فیلم بعد از یک شروع و مطرح کردن موضوع ، سعی میکنه از زوایای مختلف (که دوست داشتم گستره ی بیشتری رو در بر میگرفت) به این موضوع بپردازه و در اخر هم به یک جمع بندی ای برسه. این جمع بندی برای من اصلا معنایی نداشت! زاویه ای که کارگردان سعی داشت به این موضوع بپردازه رو میفهمیدم اما نتیجه گیریش بشدت پرت بود و اصلا برای من قابل درک نبود!
7 از 10

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 3)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟