Rate your last finished 360 game

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام!
با اجازه از مدير محترم دايناسور و در راستاي تاپيك Rate your last seen movie، گفتم يه تاپيك بزنيم بچه ها بازيهايي كه تموم كردن رو بيان در موردش چند خطي بگن تا به بقيه براي خريد بازي كمك بشه.

چرا تاكيدم روي تموم كردنه؟ چون reviewهاي رسمي در بيشتر موارد وقتي انجام ميشه كه طرف بازي رو تموم كرده (به غير از چند مورد كه reviewer بقيه بازي رو ول ميكنه) و براي همين نظرش از نظر كسي كه يه نظر بازي رو ديده يا چند ساعت بازي كرده، با ارزش تره.

جديدا هم كه سونامي بازيها شروع شده، نياز به همچين تاپيكي بيشتر احساس ميشه/شد/بايد بشه/چرا كه نه.

مخلصيم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
خوب، پست اول:
Ace Combat 6

بازي خوبي بود، يكم مراحلش تكراري شد ولي در كل منو كه با تصوير 10اينچي بازي ميكردم رو تا آخر پاي خودش نگه داشت. مراحلش جذاب بودن ولي نيمدونم چرا گرافيكش اوني نبود كه تو تريلر هاي سالهاي قبل با ديدنش فك-اندازي ميكردم.

اگه اهل بازي هواپيمايي هستين بگيرين چون كنترل خوب و بازي رووني داره، اگرم نيستين باز بگيرين كه بازي خيلي Arcade هستش

Splinter Cell : Double Agent also known az Amin

بازي بسيار "زيبايي" بود، تا الان زيبا ترين بازي اي بود كه رو 360 ديدم، با اينكه رو 10اينچ بازي ميكردم ولي بيشتر اوقات محو زيبايي هاي تصوير ميشدم.

نسبت به قبلي ها بازي تفاوت كرده بود و اينش يكم منو اذيت ميكرد ولي خوب كنار اومدم.

بعضي جاها مثله قسمتي كه زير يخ تو قطب هستن، موزيكي كه پخش ميشه و جوّي كه به محيط ميده براي خريد بازي به نظر من كافيه.

چيزي كه منو ناراحت كرد اين بود كه بازي اونقدر بين 2گروهي كه بينشون گير كرده بوديم مانور نداد كه يكم ضّد حال بود.

حتما بخرين، شك نكنين.

Call of Duty 3

همه بد گفتن از اين بازي، من مثله CoD1 ازش لذت بردم، البته چنتا باگ ناجور داشت كه يكم از موهاي سرت خرج كني ميتوني ردشون كني ولي بدترش يه سري قسمت بود كه save نميداد و بازي خيلي سخت ميشد.

توصيه ميكنم تو اين سيل بازي هاي جديد، سراغش نرين.

Condemned 1

10/10
هيچي نميگم، از بهترين بازيهاي عمرم بود، زندگي كردم با اين بازي، شاهكار، خدا، نميدونم چي بگم، نميدونم، بخرينش، بخرين، تا آخر اين پست رو نخونين، برين بازي رو بخرين.

گرافيك عالي، داستان عالي، موزيك عالي، اكشن عالي، قسمت هاي adventure عالي، داستان با سورپرايز هاي فوق العاده. در يك كلام شاهكار.

Portal
لول، شوخي ميكنين ديگه، توضيح نداره، سالي كه اومد جايزه هارو درو كرد.
من كيم كه حرف بزنم.
مخصوصا اگه با داستان فيلم هايي مثله Trueman Show يا the Game حال ميكنين كه تو اين بازي رواني ميشين.

Half Life Episode 1
من از زمان HL1 تو نخ اين بازي هستم و از اين نسخه اصلا خوشم نيومد و دقيقا به زور تمومش كردم.

Gears of War
لول.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من از آخرین بازی که تموم کردم براتون مینویسم :
:Brother In Arms Hells Highway

داستان6/10
به خاطر اینکه الکی یک چیز کوچیک را بزرگ کرده بود لو نمیدم ولی بعضی از دیالوگ ها بد نبود
گرافیک 5/10
میگید چرا براتون بگم که اگر قبل از بازی کردن این بازی تریلر هاش را دیده باشید شاید 0 هم بهش ندین چون اصلا ربطی به تریلر ها نداره منظورم تریلر های سال پیش هست توی اون تریلر ما گرافیک نرم و انعطاف بزیر را میدیدیم مثل فرورفتن شیشه توی دست وزمین خوردن یاران ولی توی این بازی ما این چیزا ندیدیم انفجار ها هم که حتی ترکیدن یک ترقه کبریتی هم نمیرسید :laughing:
کنترل7.10
کنترل راحت بود البته کار خاصی هم توی بازی نبود که بشه کرد که حالا بگیم کنترلش خیلی روش کار شده بود
صدا گزاری :7.10
تنا چیزی که ازش عیب نمیشه گرفت همین بود البته اگر میگید ولی خیلی حرکات صورت شخصیت بازی صداش یکی نبود اون ضعف گروه گرافیک هست که مثلا شخصیت فرمان حمله میده صداش میاد ولی اصلا تغیری در دهنش شما نمیبینید حداقل توی Rainbowsix بود این قضیه
در یک نگاه
بازی اصلا اون چیزی نبود که من فکر میکردم و وقعا ubisoft این بازی جز بدترین هاش بوده بعد از این همه وقت ادامش هم امیدوارم فعلا ساخته نشه چون با این روش سرنوشتش همین هست

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
به خاطر اینکه الکی یک چیز کوچیک را بزرگ کرده بود لو نمیدم ولی بعضی از دیالوگ ها بد نبود
یه چیز کوچیکو بزرگ کرده بود ؟!:eek:
میتونم بپرسم جنگ جهانی توی کودوم قسمت از تقسیم بندی ها یک چیز کوچک محسوب میشه ؟!
من کلا با بقیه ی قسمت های حرفاتون کاری ندارم ولی بازیی که خیلی از قسمتاش (خود داستان نه حمله ها و...) سندیت تاریخی دارن و به اون زیبایی جنگ رو نشون میده و... چیز کوچیکی بود ؟؟!! کلا همون نطق اخر بازی بیکر به سرتاپای بازی های بزرگ این دوره زمونه میارزه !! همون ماجرای مغز یا قلب و خیلی چیز های دیگه که یا ما تو جریانشون نیستیم و نمیتونیم درکشون کنیم با اونقدر مرد نیستیم که بگیم من زبان بلد نیستم نفهمیدم چی شد !!(و به جاش میگیم داستان بد بود)
(البته منظورم کلی بودش نه فقط شما دوست عزیز ولی هر چیز دیگه ای رو هم که در نظر نگیریم داستان بازی واقعا در حد یه انقلاب بود... ولی بعضی دوستان تو این سایت...)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
داستانش بازی BIA از یک حادثه و یک عملیات واقعی الهام گرفته شده بود و خیلی تمیز و کاملا نوشته شده بودش
تنها و تنها مشکلش این بود که باید نخه های قبلی بازی را انجام میدادی تا داستان کامل میومد دستت که با یه سری فلاش بک سعی کرده بودن درستش کنن ولی خوب بازم یه کوچولو رمینه قبلی لازم بود
بنابراین داستان حقش 8.5 تا 9 هستش

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
والا چی بگم همه دم از داستان میزنن و سریع پریدن به این پست که چرا اینطور نوشتی ولی هیچ کس توجه نکرد به این جمله منم میدونم شما با همون چندتا دیالوگ جو گیر شدی اومدی داری این حرف ها را میزنی
(بعضی از دیالوگ ها بد نبود )

و اما کاربر فعال عزیز کوروش خان سعی کن میخوای یک حرفی را به کسی بزنی راست و پوست کنده بگی میخوای بگی من اینگلیسی بلد نیستم باشه اشکال نداره شما که بلدی بیا داستان را اینجا کامل بگو اگر ربط نداره تاپیکش را بگو من برم داستان را بخونم ببینم شما چی توی داستان دیدی که من ندیدم و منم ترس ندارم اگر دیدم راست میگید بدون لحظه ای میگم من اشتباه کردم ولی یک چیز را اضاف کنم من الان سال دو رشته مترجمی زبان هستم پس شاید داستان را خوب نفهمم ! ولی تم کلی را میفهمم

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
ما تو جریانشون نیستیم و نمیتونیم درکشون کنیم
البته منظورم کلی بودش نه فقط شما دوست عزیز
و حالا :
و اما کاربر فعال عزیز کوروش خان سعی کن میخوای یک حرفی را به کسی بزنی راست و پوست کنده بگی میخوای بگی من اینگلیسی بلد نیستم باشه اشکال نداره شما که بلدی بیا داستان را اینجا کامل بگو اگر ربط نداره تاپیکش را بگو من برم داستان را بخونم ببینم شما چی توی داستان دیدی که من ندیدم و منم ترس ندارم اگر دیدم راست میگید بدون لحظه ای میگم من اشتباه کردم ولی یک چیز را اضاف کنم من الان سال دو رشته مترجمی زبان هستم پس شاید داستان را خوب نفهمم ! ولی تم کلی را میفهمم
یک این که من حتی منظور مستقیمم به یکی دیگه از بچه ها بودش که این چند وقته خیلی شلوغ کرده بود نه شما ولی خوب با نقل قول پست شما در کل حرفمو زدم !!
ثانین من گفتم خیلی ها که نمیتونن این جنگو درک کنن که خیلی علت ها رو هم میتونه داشته باشه ...
و در مورد چند تا دیالوگ !! باز همش چند تا دیالوگ بود کلا !!:) من میتونم واقعا به جرئت بگم همون سرکار گزاشتن و تا حد گریه رفتن من (به عنوان کسی که یک و دوشو هرکودومو دو بار تموم کردم و بیکر رو یکی از محبوب ترین شخصیتام میدونم) با اون تیکه ی اول و وسط بازی دیگه دیالوگ نبود یا فلج شدن دوستش و حرف هایی که در اون مورد میزنه !!
بعدم خدارو شکر من متاسفانه اون قدر هم دیگه بیکار نیستم :) حالا شاید اگه پست دو دوست عزیز دیگه نبود برای اسباط حرفم میومدم داستان بازی رو تعریف میکردم ولی....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
چند تا از این جور تاپیک ها در این بخش هست اونم نه یکی دوتا. مدیرها برسی کنن خواهشا!.
Gears of War
لول.
تاپیک رو فقط واسه همین دوتا کلمه زدی! :lol:.

آخرین ویرایش:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
اگر وقت بزارید روش 1000 تا اچیومنت ساده میتونید بگیرد. بنده بدون تلاشی خاصی 595 تا با یک مرتبه بازی کردن گرفتم ( راه داره تا 1000 تا برسونم ).
فریدون میام میزنمتا :D
Gamerscore 1000 تاست :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر