Rambo: The Video Game l Xbox 360

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
واقعا بازی چرتی بود . انتظار نداشتم بازی شاخی باشه ولی لااقل لذت بزن بکش گونی گونی آدم یه سبک رمبو رو توش تجربه می کردم گرافیکش هم داغون بود عیب نداشت .

دمو ها که تعطیل بودن

سبک بازی هم ریل شوتره . یعنی نمی دونم هنوز هست یا نه ولی کافیه یک سر برین سرزمین عجایب سراغ اون کامپیوتر هاش که می شه تفنگ گرفت دقیقا یک بازی داره رمبو . این انگار نسخه ی hd شده ی اونه (خداییش ریل شوتر برای ایکس باکس جواب میده اصلا ؟؟ بابا مثل بچه آدم اول شخص شوتر درست می کردین اکی بود . ) الکی هم سخت اش کردن نه برای هیجان ها برای کرم ریختن . کنترل اش که داغونه هیچ تازه زرتی تا گرفتی به گلوله باید خشاب عوض کنی جون بکنی بتونی پشت یک جا قایم شی که ماشالله از بس عین مور و ملخ می ریزن از این ور اون ور که سریع مردی .

گرافیک هم که اصلا حرفشو نزنیم بدتره . شنیده بودم شرکت سازنده اش قراره چند تا بازی بر اساس فیلم های کلاسیک بده و بعد رمبو نوبت ترمیناتوره . عالی شد قراره به خاطراتمون سر اون فیلم هم گند بزنن . در کل این بازی بهتر بود واسه موبایل (که انواع و اقسام ریل شوتر ها بر اساس فیلم های مشهور واسش ساخته می شن ) منتشر شه نه کنسول های این نسل .

یادمه 2011 دوک نوکم شد بدترین باز دوک برای من لذت بخش بود ولی این یکی به حق مزخرف ترین بازی امساله

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
يعني گرافيك بازي عالي يكه اصلا حرفي نداره واسه گفتن فقط بايستي چشاتو ببندي بازي كني تا از شگفتيهاي اين بازي ابر خوف بهره بگيري:D

Sent from my HTC Phone using Tapatalk

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
همچینم بد نبودا.چند ساعتی آدمو سرگرم میکنه.برا همون روزای بی بازی خوب بود الان که دیگه ماشالا بازی از سرو رومون میباره

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
واقعا شما ها دیگه کی هستید که میرید پول بابت همچین بازی هایی میدین همون 3 تومنم حرومه بابت این بازی دادن ، البته الان 6 تومنه
بجاش برید... نمیگم خودتون حدس بزنید:d

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
پنج دقیقه ای امتحانش کردم.
اول بگم که گرافیک بازی خیلی خیلی داغونه و فاصله زیادی تا پیکسلی شدن نداره و رسما برای دو نسل قبله !
گیم پلی هم یک چیز معمولی و کلیشه ای هست و ثابت بودن شخصیت بازی به مزخرف شدنش هم خیلی هم کمک کرده ! :D :-"
اما خشونتی که در گیم پلی هست خیلی باحاله ! مثلا یارو رو تو کلش میزنه همه جا خون میپاشه و ... !
در کل ارزش 5 تومن رو نداره ولی در موقع قحطی بازی خیلی کمک میکنه ! :D

sajid

کاربر سایت
Jul 1, 2014
1
سلام دوستان خوبین میشه راهنمایی کنین من این بازیو خیلی مرحله هاشو رد کردم میدونم نظرتون مثه مال منه زیاد جالب نیس ولی خواستم تا اخر ببرمش.من یه جایی موندم اگه بازی کردین میدونین کجارو میگم همین مرحلش که یه ارتش میاد ب افغانیا حمله میکنن بعدش جایی که هلیکوپترارو میزنم هنگ میکنه بعد اوکی نمیشه مرحله های قبلی هم همینطور بود ولی جایی که دکمه rt رو نگه میدارم هنگ میکنه راهنمایی کنین:(

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی هست جواب بده؟؟

- - -ویرایش - - -

دوستان کسی هست جواب بده؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر