Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
کاشکی یه حرکتی چیزی میزدن هر کی هر سروری میخواست بازی میکرد....

رسما بازیو به گند کشیدن خیلی از این ایرانیا....یارو میره اسپان همون اول میمیره یا رینفورس نمیزنه یا بعد بازی تعداد کیلات کم باشه که دیگه هیچ... هرچی لایق خودش و خانوادش هست رو بهت میگه یا پیام میده....از هر 5 نفر هم حد اقل 3 نفرشون موس و کیبورد باقی مخلفات رو دارن....خیلی چرت شده بازی....این همه توی سرورای اروپایی بازی میکردم رنکای بالا موس و کیبورد میدیدم الان توی سیلور هم موس کیبورد دارن...حالا پایینترش رو نمیدونم ولی باید یه حرکتی بزنن دسته و موس کیبورد رو با هم نندازه....

دوستان کسی میدونه رینبو رو میشه شیر کرد یا نه ؟؟؟

خیلی میگن نمیشه ولی کانالایی که بازی میفروشن ظرفیت 3و 2 رو گزاشتن برا فروش...؟؟؟!!!!
منظور خود بازیه؟ آره
در مورد اکانت داخل بازی نمیدونم

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منظور خود بازیه؟ آره
در مورد اکانت داخل بازی نمیدونم
الان من بازیو رو اکانت خودم خریدم.....میخوام شیرش کنم که یکی دیگه از دوستام هم بتونه بازی کنه....میشه همچین چیزی ؟؟

چون میگفتن رینبو نمیشه این کارو کرد و فقط اکانت PSNی که بازیو خریده میتونه بازی کنه؟؟!!

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
الان من بازیو رو اکانت خودم خریدم.....میخوام شیرش کنم که یکی دیگه از دوستام هم بتونه بازی کنه....میشه همچین چیزی ؟؟

چون میگفتن رینبو نمیشه این کارو کرد و فقط اکانت PSNی که بازیو خریده میتونه بازی کنه؟؟!!
چرا نشه من همه بازیام share بود حتی r6
شایعست توجه نکن

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
تاپیک پی سی بازی خوابیده گفتم اینجا بپرسم
کسی بازیو رو استیم داره؟ r6 credit تو ریجنای مختلف قیمتش فرق میکنه یا یکی هست؟ من میخوام بتل پس رو بگیرم بازیو رو یوپلی دارم ظاهرا یوپلی رو نمیشه شارژ کرد میخوام ببینم اگه رو ریجنای دیگه استیم قیمت خرید بتل پس کمتر درمیاد بازیو رو استیم بگیرم وصل کنم به یوپلی ازونجا بتل پسو بگیرم
تو steamdb قیمت بازیو میزنه تو ریجنا مختلف ولی قیمت خرید کردیت داخل بازیو نمیشه پیدا کرد

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,715
تاپیک پی سی بازی خوابیده گفتم اینجا بپرسم
کسی بازیو رو استیم داره؟ r6 credit تو ریجنای مختلف قیمتش فرق میکنه یا یکی هست؟ من میخوام بتل پس رو بگیرم بازیو رو یوپلی دارم ظاهرا یوپلی رو نمیشه شارژ کرد میخوام ببینم اگه رو ریجنای دیگه استیم قیمت خرید بتل پس کمتر درمیاد بازیو رو استیم بگیرم وصل کنم به یوپلی ازونجا بتل پسو بگیرم
تو steamdb قیمت بازیو میزنه تو ریجنا مختلف ولی قیمت خرید کردیت داخل بازیو نمیشه پیدا کرد
اره فرق میکنه روی ارژانتین ارزونتر هست ولی برای خرید باید vpn ارژانیتن استفاده کنید
یا میتونید از سایت بخواید براتون گیفت کنن (این مورد نمیدونم vpn لازم دارم برای فعال سازی یا نه )

• Like
Reactions: zilyzal

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,084
اره فرق میکنه روی ارژانتین ارزونتر هست ولی برای خرید باید vpn ارژانیتن استفاده کنید
یا میتونید از سایت بخواید براتون گیفت کنن (این مورد نمیدونم vpn لازم دارم برای فعال سازی یا نه )
خود بازیو نمیخوام ها کردیت داخل بازی رو میخوام ببینم قیمتش فرق میکنه یا نه الان 1200تا کردیت 10 دلاره که میشه باهاش بتل پس رو گرفت میخوام ببینم رو ریجنای دیگه استیم فرق داره یا همینه اگه فرق میکنه چند هست

PsychoX

کاربر سایت
Oct 28, 2018
778
خود بازیو نمیخوام ها کردیت داخل بازی رو میخوام ببینم قیمتش فرق میکنه یا نه الان 1200تا کردیت 10 دلاره که میشه باهاش بتل پس رو گرفت میخوام ببینم رو ریجنای دیگه استیم فرق داره یا همینه اگه فرق میکنه چند هست
رو آرژانتین چک کردم همون 10 دلار بود (970 پزو)
تو یکی از سایتا چک کردم 1200 کردیت اینجوری زده:
یوپلی 335 تومن
آرژانتین 335 تومن
ترکیه 260 تومن
برزیل 240 تومن
مثل اینکه رو این ریجنای دیگه ارزونتره.

• Like
Reactions: zilyzal

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,267
نام
وحید
دوستان بازی آپدیت نسل جدیدش اومده؟
خیلی وقته ولی یه توصیه بعنوان کسی که بالای ۱۶۰۰ الی ۲۰۰۰ ساعت تجربه بازی رو داشته بنظرم دیگه سمت بازی نرو، به حدی افتضاح شده که به کل بازی رو پاک کردم و هرچی اکانت تو شبکه‌های اجتماعی مرتبط باهاش بود رو انفالو کردم.
علاوه بر اینکه تو کنسول ماوس و کیبورد کاملا عادی شده، چیت و گلیچ مستقیم رو بازی تاثیر میذاره، اخرین شاهکارشون هم که ملت رسما از پشت اشیا میدیدنت و بهت تیر میزدن.
بیخیالش شو کلا :D

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
خیلی وقته ولی یه توصیه بعنوان کسی که بالای ۱۶۰۰ الی ۲۰۰۰ ساعت تجربه بازی رو داشته بنظرم دیگه سمت بازی نرو، به حدی افتضاح شده که به کل بازی رو پاک کردم و هرچی اکانت تو شبکه‌های اجتماعی مرتبط باهاش بود رو انفالو کردم.
علاوه بر اینکه تو کنسول ماوس و کیبورد کاملا عادی شده، چیت و گلیچ مستقیم رو بازی تاثیر میذاره، اخرین شاهکارشون هم که ملت رسما از پشت اشیا میدیدنت و بهت تیر میزدن.
بیخیالش شو کلا :D
ولی من روی xbox one روزی یکی دو متچ دارم بازی میکنم

71A68795-42F4-4C34-BBB6-F820327FDFA3.png
:D حقیقتش من میخواستم روی ps5 هم بگیرم ازطرفی تو بازی اصلا حرفه ای نیستم مثلا همون ۴ ۵ سال پیش رنکم نقره بود دیگه زور میزدم گلد v میشدم الانم که برنزم. تو همین رنکی که هستم چیترو موسو کیبرد باز بنظرم زیاد نیست و گلیچش نسبت به قبل بنظرم خیلی کمتر شده و درکل اوکی ام با بازی و اونقدر تو بازی هم جدی نیستم. انصافا بین بقیه ی شوترهای انلاین هنوز برام هیجان اش رو حفظ کرده و کهنه نشده. این اپدیت جدیده نورپردازی بازی خیلی خفن شده بود میخواستم امتحان کنم ببینم چجوره فکر نمیکردم اومده پس!

• Like
Reactions: Red Ѵ

Solidsnake_1

کاربر سایت
Jul 19, 2014
783
نام
Reza
دوستان کسی با پارس آنلاین با بازی مشکل نداره ؟ با پارس آنلاین هرچی میکنم به سرور های بازی کانکت نمیشه ولی وقتی با ایرانسل تست میکنم بدون مشکل وصل میشه .

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
برای بشین پاشو کردن موقع شلیک بهتره نشستن رو روی l1 بگذارم یا R1?
همون طور که مطمئنا متوجه شدید می خوام با دسته معمولی ps5 بدون کرونوس و ... بازی کنم
بعد مدت ها دوری از بازی دوباره قراره کنسول بگیرم و نوب بازی هامون رو دوباره شروع کنم. هم تیمی هام که باهاشون بازی میکردم الان همه شون دایمند یا پلات استار هستند اون هم با دسته معمولی

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
برای بشین پاشو کردن موقع شلیک بهتره نشستن رو روی l1 بگذارم یا R1?
همون طور که مطمئنا متوجه شدید می خوام با دسته معمولی ps5 بدون کرونوس و ... بازی کنم
بعد مدت ها دوری از بازی دوباره قراره کنسول بگیرم و نوب بازی هامون رو دوباره شروع کنم. هم تیمی هام که باهاشون بازی میکردم الان همه شون دایمند یا پلات استار هستند اون هم با دسته معمولی
بشین پاشو رو فیکس کردن دیگه چندان برتری ای نمیده، مثل پابجی شده که اگه تند تند بزنی وسط انیمیشن کنسل میکنه و برمیگرده و دیگه تند تند 0 و 100 نمیکنه استتوس کرکترت رو. با هرکدوم راحتی زیاد فرقی نداره.

• Like
Reactions: Ramyn

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,636
نام
Moein
چقدر این مود TDM خوبه، لعنتی چرا این همه سال طول کشید تا بیارن به بازی.
مثل اسمش بهترین راه برای Warmup هست.
حرکت پسندیده ای بود.
روی تست سروره یا اومده برای خود گیم هم؟ من هر چی میگردم گیم مود ها رو چیزی پیدا نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر