Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Azpaydar

عضو جدید
Jul 28, 2020
2
رفقا سلام
من مشخصات سیستمم اینه
Ram : 8gb
Cpu : Intel i7-7700
Graphic : radeon rx550
Vram : 4gb
به نظرتون تا چند fps بهم میده ؟؟
من تا الان رو ps4 پلی میدادم و تصمیم گرفتم بیام رو pc
ممنون میشم جواب بدید

• Like
Reactions: SleepyTurtel

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
رفقا سلام
من مشخصات سیستمم اینه
ممنون میشم جواب بدید
فکر نکنم مشکلی داشته باشی.
تنظیمات Medium تا High باید چیزی نزدیک به 90 تا 100 فریم بگیری، که از FPS و گرافیک کنسول همه جوره بهتره، همینطور اینپوت لگ هم نداره.
اگه بیاری روی Low که خیلی میره بالاتر.

• Like
Reactions: Azpaydar

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
رفقا سلام
من مشخصات سیستمم اینه
ممنون میشم جواب بدید
فکر کنم رو low تا ۱۳۰ فریم بده

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

• Like
Reactions: Azpaydar

Azpaydar

عضو جدید
Jul 28, 2020
2
فکر نکنم مشکلی داشته باشی.
تنظیمات Medium تا High باید چیزی نزدیک به 90 تا 100 فریم بگیری، که از FPS و گرافیک کنسول همه جوره بهتره، همینطور اینپوت لگ هم نداره.
اگه بیاری روی Low که خیلی میره بالاتر.
فکر کنم رو low تا ۱۳۰ فریم بده

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

دمتون گرممم ❤❤

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
فیلتر کردن بازی رو؟ سرور مشکل نداره ولی بازی واسه من رو کانکت شدن به سرور گیر کرده :|

با V*N میره تو منو ولی با پینگ 300 :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Bijanlll

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261
فیلتر کردن بازی رو؟ سرور مشکل نداره ولی بازی واسه من رو کانکت شدن به سرور گیر کرده :|

با V*N میره تو منو ولی با پینگ 300 :|
معلوم نیست فیلتره یا مشکل از سروریوبی چون با بعضی نت ها وارد میشه، منم با دی ان اس وارد شدم تاثیری رو پینگ نداره

• Like
Reactions: Bijanlll

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
این وزیر جوان هر دفعه یه جارو انگشت میکنه تا یه ماه گند میزنه به پینگ بازی. فقط هم سر رینبو این مشکلو داریم . پینگا از ۱۰۰ ۱۲۰ میره بالا ۱۷۰ کاملا غیر قابل بازی میشه.
پینگا هنوزم تو دوران dial up گیر کرده :|

• Like
Reactions: nash

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
معلوم نیست فیلتره یا مشکل از سروریوبی چون با بعضی نت ها وارد میشه، منم با دی ان اس وارد شدم تاثیری رو پینگ نداره
منم نفهمیدم قضیه چیه. Server status نوشته سرور یوبی اوکی ـه ولی من نتونستم وارد بشم. یه بار بعد از 20 دقیقه بدون V*N وارد بازی شد، بعدشم که رفتم تو بازی فهمیدم یونیفرم ها و headgear ها همه از روی اپراتور هام برداشته شدن و پینگم هم افتضاح بود :|

Pezhman76

عضو جدید
Jul 31, 2020
1
دو روزه وارد رینبو نمیشه هر دی ان اسی هم ک میزنم تغییر نمیکنه امروز شانسی چند بار رفت داخل بعد از ده دیقه الافی... با نت همراه اول راحت میره ولی با وای فای نه ولی ی وقتا خیلی صبر کنی وارد میشه پینگم مشکل نداره فقط با بدبختی وارد بازی میشه رو connect to server گیر میکنه اگه کسی راه حل یا دی ان اسی داره ک وارد بازی میشه بگه

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
اسم سیزن و اپراتور بعدی لیک شد

اسم سیزن Shadow Legacy هست و اپراتور بعدی هم سم فیشر :D
gadget ـش که قبلا لیک شده بود یه سلاح هست که دوربین شلیک میکنه، دوربین ها مثل Twitch میتونن قابلیت های defender ها رو از بین ببرن

آخرین ویرایش:

Bizhanl

کاربر سایت
Aug 7, 2020
250
نام
حاجی بیژن
اومدنش به now عالیه من زدم لیست ولی دان نکردم هنو خیلی حجمش زیاده نمیشه آپدیتش نریزم؟

شما چطور دان کردید آخه دیتاشم شهر ما نداره

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,534
نمایش کامل سیزن Shadow Legacy امشب ساعت 10:30 شب بین فینال Six Major NA
مثل اینکه تغییرات خیلی خوبی دادن این سیزن، تمام کسایی که خبر دارن راضین، حتی Pengu که صبح تا شب فقط از وضع بازی گله داره میگه سیزن خوبیه :D

• Like
Reactions: Bizhanl and MO021

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر