Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

depth

کاربر سایت
Jul 17, 2014
110
سلام دوستان من حدود یه هفتس که که پینگم تو بازی رفته بالا...من پینگم با ای پی گوگل و بقیه مثل 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 تقریبا 70 تا 80 هستش و تو بیشتر بازیا مثل دوتا2 یا پابجی یا حداقل اون بازیایی که تست کردم همون 80 هستش اما داخل رینبو 130-140 هستش البته رینبو هم یک هفتس اینطوری شده از وقتی که یه هفته پیش چند ساعت اینرنت ها اختلال داشت. بعد 130-140 معمولی نیست انگاری خیلی دیلی دارم قشنگ حس میکنم داخل بازی. ریجن بازی هم روی weu و اونور قضیه هم اوکیه.

زنگ زدم شرکت میگن رینبو جدیدا با بعضی از ای اپی ها مشکل پیدا کرده و بعضی از مشترکامون که گیم بازی میکنن همین مشکل رو دارن و انگاری فقط رینبوهه...

حالا میخواستم ببینم شما هم همین مشکل رو دارین ؟

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
سلام دوستان من حدود یه هفتس که که پینگم تو بازی رفته بالا...من پینگم با ای پی گوگل و بقیه مثل 4.2.2.4 یا 8.8.8.8 تقریبا 70 تا 80 هستش و تو بیشتر بازیا مثل دوتا2 یا پابجی یا حداقل اون بازیایی که تست کردم همون 80 هستش اما داخل رینبو 130-140 هستش البته رینبو هم یک هفتس اینطوری شده از وقتی که یه هفته پیش چند ساعت اینرنت ها اختلال داشت. بعد 130-140 معمولی نیست انگاری خیلی دیلی دارم قشنگ حس میکنم داخل بازی. ریجن بازی هم روی weu و اونور قضیه هم اوکیه.

زنگ زدم شرکت میگن رینبو جدیدا با بعضی از ای اپی ها مشکل پیدا کرده و بعضی از مشترکامون که گیم بازی میکنن همین مشکل رو دارن و انگاری فقط رینبوهه...

منم دقیقا مشکل شما رو دارم

• Like
Reactions: depth

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
261

برای من چند روز همینطوری رو 140 ثابت بود ولی امروز صبح که بازی کردم بین 70 تا 90 بود
اپراتورم مخابرات

masoud21

کاربر سایت
Nov 10, 2017
17
سلام دوستان
وقت بخیر
من توی pc رینبو رو دارم و مشکلی نیست چند وقت \یش دیتای بازی رو به یکی از دوستان دادم و توسنست استفاده کنه (توی لپ تاپش حدود ۳۰۰ مگ دانلود کرد بعد من هم دیتای خودمو در همون جایی که ۳۰۰ مگ قرارگرفته replace کردم و کار کرد
اما حالا برای یه لپ تاپ دیگه هرچی این کار رو می کنم نمی دونم چرا جواب نمیده
راهنمایی می فرمایید
ممنونم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
به یه دوراهی بسیار مسخره خوردم
با موس و‌ کیبورد مدت کمتری‌ نسبت به دسته پلی دادم اما با دسته انگار راحت ترم،دیشب تو یه مچ با دسته ۷ تا کیل زدم اما دست بعدش با موس ۳ تا
نمیدونم کدومشو انتخاب کنم برای پلی دادن با اینکه همه میدونن و میگن موس و کیبورد برای شوتر مناسب تره

Sent from my iPhone using Tapatalk

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
با موس و‌ کیبورد مدت کمتری‌ نسبت به دسته پلی دادم اما با دسته انگار راحت ترم،دیشب تو یه مچ با دسته ۷ تا کیل زدم اما دست بعدش با موس ۳ تا
نمیدونم کدومشو انتخاب کنم برای پلی دادن با اینکه همه میدونن و میگن موس و کیبورد برای شوتر مناسب تره

منظورت رو کنسول و pc هست دیگه؟ اگه آره، ببین کجا رفیق بیشتر داری و با کدوم پلتفرم بیشتر حال میکنی، بازی واسه لذت بردنه

اگرم که رو pc با دسته بازی کردی به نظرم با موس بازی کن به مرور بهتر میشه، تو رده های بالاتر بری عمرا با دسته نمیشه جلوی موس دارا بازی کرد

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید

دسته رو فراموش کن. هیچ راه دیگه ای نداری.

Big Band

کاربر سایت
Jul 25, 2012
2,523
سلام
کسی اینجا هست که ریجن اکانت یوپلی اش ایران باشه و این اواخر از طریق استیم پوینت یا سیزن پس خریده باشه؟ من اکانت ریجن ایران برای رینبو استفاده میکنم و قبلا بدون مشکل پوینت و سیزن پس میخریدم، ولی این دفعه آخری که خرید کردم (برای Elite Smoke) اکانت رو فلگ کرد و پوینت ها رو بعد از 24 ساعت تحویل داد. میخوام بدونم برای بقیه هم مشکل به وجود اومده یا کماکان مشکلی نیست؟

آخرین ویرایش:

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
سیزن جدید هم معرفی شد
خداروشکر اورگن ریورک شد،جا اسپاون خیلی داشت
با فاصله بهترین بازی بوده که تا الان تونستم کشش بدم و بازیش کنم و زده نشم،چون هر راند با راند قبلی فرق داره،البته نکات منفی بازی هم بزاریم کنار که کمم نیست

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه ویدیو اومده از آینده بازی:

که خوب تغییرات کلی گویا قرار هست ایجاد بشه توی روند بازی و روند عرضه آپدیت‌ها

اول اینکه از همین الان برای سال ششم هم برنامه ریزی شده!
توی دو فصل اول سال پنجم برای هر فصل 2تا اپراتور جدید در نظر گرفته شده + Rework نقشه‌ها + Event و Arcade Playlist که خوب جمع و جور تر از Eventها خواهد بود.
توی فصل 3 و چهار و در ادامه برای کل سال ششم، در هر فصل فقط یک اپراتور منتشر می‌شه و دلیلش هم این هست که به نظرشون تغییراتی که هر اپراتور نسبت به سایرین داره دیگه اونقدر پر رنگ نیست و باید یکسری تغییرات توی هسته گیم‌پلی صورت بگیره!

توضیحات خیلی خلاصه بود، اگر پیگیر هستین بهتره ویدیو رو هم از کانال یوتیوب خودشون ببینید

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
سیزن جدید هم معرفی شد
خداروشکر اورگن ریورک شد،جا اسپاون خیلی داشت
با فاصله بهترین بازی بوده که تا الان تونستم کشش بدم و بازیش کنم و زده نشم،چون هر راند با راند قبلی فرق داره،البته نکات منفی بازی هم بزاریم کنار که کمم نیست

Oregon واسه من که از روز اول تا الان دارم R6 میزنم خیلی مپ دوست داشتنی بوده و به نظرم مپ بالانسی بود البته 2 تا بمب سایت خیلی مسخره داشت ولی بازم مپ خوبی بود به نظرم اصلا نیاز به Rework
کلی نداشت یکمی تغییرات کوچیک نیاز داشت مثل مپ کافه . اوپراتور های جدید هم که واقعا مسخره هستن یارو این میمون از درو دیوار بالا میره اصلا به هسته Siege نمیخوره. مد جدید 2V2 هم معرفی کردن
که نکته امیدوار کنندش اینه که موقت هست امیدوارم بازی تغییر مسیر نده از ریشه هاش دور نشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر