Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

sain1986

کاربر سایت
Jan 30, 2018
46
سلام
آیا برای این بازی میشه از لپ تاپ هایی که گرافیکشن gtx نیست و سری MX هست مثلا MX 150 ddr5 با رم هشت گیگ و CPU i5 هست بازی رو نصب کرد؟
آیا ارزش داره این لپ تاپ رو بخرم چون فقط برای این بازی میخوامش و میخوام ارزون باشه . الان ارزون ترین لپ تاپ که گرافیک انویدیا داره فقط سری MX 150 هست.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
اساتید برا اینکه aim بهتر بشه چه کار باید کنم...؟؟

طرف مقابل یه جوری تیر میزنه که انگار تفنگ آب پاش گرفته دستش و یه خشابو کامل رو هد خالی میکنه...

چطوری لگد گیری باید بکنم (من رو کنسول بازی مکینم)

ممنون میشم راهنمایی کنید...

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,664
اساتید برا اینکه aim بهتر بشه چه کار باید کنم...؟؟

طرف مقابل یه جوری تیر میزنه که انگار تفنگ آب پاش گرفته دستش و یه خشابو کامل رو هد خالی میکنه...

چطوری لگد گیری باید بکنم (من رو کنسول بازی مکینم)

ممنون میشم راهنمایی کنید...

۱- موس و کیبورد بخر:|
۲-موس و کیبورد بخر:|
۳-موس و کیبورد بخر:|
.
.
.
۱۰۰- اونقدر تمرین کن تا بتونی سنس ات رو بالا ببری و نابودگر شی
جدیدا رنک ساده تر از کژوال شده
میری کژوال عزیزان موس و کیبوردی پلات دایموندی ریختن

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من که خیلی وقته بازی رو بیخیال شدم ولی دو تا خبر امده از سری RB

اول اینکه کارگردان فرانچایز گفته بخش سینگل پلیر رو مرده بدونید و تمرکزمون روی ساخت یک شوتر تاکتیکال رقابتی هست

دوم برای نسل بعد با همین فرمون (بازی روی کنسولهای پایه) میخوان جلو برن تا وقتی به صد اپراتور برسند

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
این بازی گه ترین بازی هست که تو عمرم بازی کردم!
طرف با پینگ 11 تو 9 راند نمیتونه یک کیل بگیره، نمیتونه درست نشونه بگیره، هر دست یکی دو نفر بازی رو کشیدن به برد، بعدم سر اخر میگه، کید کید، خداوکیلی گشاد تر از این اروپایی ها تو بازی های انلاین نیست!
خداوکیلی بعد از 11 تا کیل و این که خودشون یک کیل هم نمیتونن بگیرند میگن نوب نوب ادم میگه سرشو بکوبه به دیوار مخزش بپاشه!
یعنی ایرانی ها با پینگ 202 و 180 هر دست 11 تا 12 کیل میگرند، ولی نوب های اروپایی با پینگ 11 یک کیل هم نمیتوند!
یعنی من هر وقت یک ایرانی تو تیمم بوده و بقیه نوب بودن خیلی راحت اون بازی رو برده بودم!
به هیچ عنوان تنهایی نرید رنک که فقط این اروپایی های گه، میخوان شما رنک اپشون کنید!
پاکستانی ها، و عرب ها و ترک ها و روس ها شرف دارن به اروپایی جماعت نوب

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
۱- موس و کیبورد بخرز:|
۲-موس و کیبورد بخر:|
۳-موس و کیبورد بخر:|
.
.
.
۱۰۰- اونقدر تمرین کن تا بتونی سنس ات رو بالا ببری و نابودگر شی
جدیدا رنک ساده تر از کژوال شده
میری کژوال عزیزان موس و کیبوردی پلات دایموندی ریختن
کلا کسی می خواد جنون بگیره این بازیو رو کنسول می تونه بره. 70 -80 درصد توی رنک گلد به بالا اقلا موس و کیبوردن. موس و کیبورد تو نسخه کنسولی چیت هست اما نمی تونن
جلوشو بگیرن. یا باید با دسته بری که رندت می کنن یا باید با موس بری که چیته. بدبختی اینه حتی کژوالم دیگه نمی شه رفت. پر شده موس تو کژوال!
فقط این بازیو رو pc باید رفت یا اینکه کلا بی خیالش شد.
من سرم بره رو کنسول شوتر بازی نمی کنم دیگه با این وضع تا زمانی که لابی دسته و موس جدا نشه از هم.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Red Ѵ

UnchartedIV

کاربر سایت
Apr 28, 2016
106
کلا کسی می خواد جنون بگیره این بازیو رو کنسول می تونه بره. 70 -80 درصد موس و کیبوردن. موس و کیبورد تو نسخه کنسولی چیت هست اما نمی تونن
جلوشو بگیرن. یا باید با دسته بری که رندت می کنن یا باید با موس بری که چیته.
من سرم بره رو کنسول شوتر بازی نمی کنم دیگه با این وضع تا زمانی که لابی دسته و موس جدا نشه از هم.
روی pc که بدتره وضع ماشالله همه ریکویل اسلحه هارو که صفر می کنن بعدم تو هر دست از ۱۰ نفر نصفشون چیترن چه فایده داره اینجوری
باز روی کنسول موس کیبرد خیلی تفاوت ایجاد نمی کنه شما وقتی با دسته خیلی بازی کنی مثل یه موس کیبردی می تونی عکس العمل نشون بدی

• Like
Reactions: jokeram

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
کلا کسی می خواد جنون بگیره این بازیو رو کنسول می تونه بره. 70 -80 درصد توی رنک گلد به بالا اقلا موس و کیبوردن. موس و کیبورد تو نسخه کنسولی چیت هست اما نمی تونن
جلوشو بگیرن. یا باید با دسته بری که رندت می کنن یا باید با موس بری که چیته. بدبختی اینه حتی کژوالم دیگه نمی شه رفت. پر شده موس تو کژوال!
البته اینو در نظر داشته باشید که موس و کیبورد رو کنسول با اون چیزی که تو PC هست فرق داره چون تو کنسول عملا داره آنالوگ دسته رو شبیه سازی می کنه (تا جایی اطلاع دارم) و در بهترین حالت هم به PC نمی رسه بعلاوه اینکه تازه این برای بهترین موس و کیبورد کنسول هست (ارزوناش که بماند)، بهترینشم اونطور که تو یوتیوب دیدم یه تبدیل هست که باهاش میتونید از موس و کیبورد معمولی رو کنسول استفاده کنید

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
روی pc که بدتره وضع ماشالله همه ریکویل اسلحه هارو که صفر می کنن بعدم تو هر دست از ۱۰ نفر نصفشون چیترن چه فایده داره اینجوری
باز روی کنسول موس کیبرد خیلی تفاوت ایجاد نمی کنه شما وقتی با دسته خیلی بازی کنی مثل یه موس کیبردی می تونی عکس العمل نشون بدی
زمین تا اسمون فرق می کنه. اصلا موس حتی نوع کنسولیش با دسته قابل مقایسه نیست. حتی با دسته اسکاف.برای همین هم سازنده های بازی اعلام کردن استفاده از موس تو کنسول مجاز نیست و خیلی سعی کردن جلوشو بگیرن منتهی چون به سیستم خودشو به عنوان دسته جا می زنه نمی تونن شناساییش کنن.
pc هم مشکلات خودشو داره اما من مشکل حادم رو کنسول بود الان رو pc راحت شدم به جز چند مورد استثنا.

آخرین ویرایش:

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
البته اینو در نظر داشته باشید که موس و کیبورد رو کنسول با اون چیزی که تو PC هست فرق داره چون تو کنسول عملا داره آنالوگ دسته رو شبیه سازی می کنه (تا جایی اطلاع دارم) و در بهترین حالت هم به PC نمی رسه بعلاوه اینکه تازه این برای بهترین موس و کیبورد کنسول هست (ارزوناش که بماند)، بهترینشم اونطور که تو یوتیوب دیدم یه تبدیل هست که باهاش میتونید از موس و کیبورد معمولی رو کنسول استفاده کنید

بله با موس کامپیوتر فرق می کنه ولی همچنان یک برتری نامردی هست. این بازی رقابتی هست. نمی شه یکی موس بیاره یکی دسته. اون کسی که موس میاره می خواد برتری غیر منصفانه پیدا کنه نسبت به بقیه که این پذیرفتنی نیست. من مخالفتی با موس ندارم رو کنسول اما به شرطی که اونایی که موس میارنو با هم فقط بندازه نه جلوی کسی که با انالوگ دسته باید جلوی دقت وحشتناک موس ابکش بشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 947947 and jokeram

Play4Fun_0

کاربر سایت
May 2, 2019
397
بله با موس کامپیوتر فرق می کنه ولی همچنان یک برتری نامردی هست. این بازی رقابتی هست. نمی شه یکی موس بیاره یکی دسته. اون کسی که موس میاره می خواد برتری غیر منصفانه پیدا کنه نسبت به بقیه که این پذیرفتنی نیست. من مخالفتی با موس ندارم رو کنسول اما به شرطی که اونایی که موس میارنو با هم فقط بندازه نه جلوی کسی که با انالوگ دسته باید جلوی دقت وحشتناک موس ابکش بشه.
اینو قبول دارم که جدا کنه کسایی که با دسته یا موس بازی می کنن، اینطوری بهتره

• Like
Reactions: The Hound

Mohammad@li

کاربر سایت
Sep 11, 2014
2,091
نام
MohammadAli
زمین تا اسمون فرق می کنه. اصلا موس حتی نوع کنسولیش با دسته قابل مقایسه نیست. حتی با دسته اسکاف.برای همین هم سازنده های بازی اعلام کردن استفاده از موس تو کنسول مجاز نیست و خیلی سعی کردن جلوشو بگیرن منتهی چون به سیستم خودشو به عنوان دسته جا می زنه نمی تونن شناساییش کنن.
pc هم مشکلات خودشو داره اما من مشکل حادم رو کنسول بود الان رو pc راحت شدم به جز چند مورد استثنا.
میتونن جلوشو بگیرن ولی به خودشون زحمت نمیدن. اپیک چند ماه پیش سیستمی تو فورتنایت پیاده کرد تا افرادی که تو کنسول از موس کیبورد استفاده میکنن تو لابی‌های پی‌سی بیفتن. پس اینکار نشدنی نیست و واسه بازی که ادعای Comp بودن داره از نون شب واجب‌تره ولی یوبی اهمیت نمیده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر