Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
بچها چرا بعضی وقتا پلیر پیدا نمیکنه یا از سرور قطع میشه؟نتمم مشکل نداره از نظر پینگ و سرعت
واسه همه همینطوره اگه دفعه اول سرچیدی پیدا نکرد استاپش کن دوباره بسرچ پیدا میکنه

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
به خدا دیگه خسته شدم مچ میکینگ بازی افتضاحه
یه بازی مونده بود برم پلات 2 الان با یه باخت دیگه میرم گلد 2
هر چی لول 50 60 هست میندازه برای یار ها هر چی هم 290 300 هست میره برای حریف
واقعا نفهمیدم معیار انتخاب یار و حریف بر چه مبنایی هست
نه بر اساس لول هست نه بر اساس کاپ هست نه براساس K/D

ما که اسکواد خوب نداریم ولی پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این بازی رو بدون اسکواد بازی نکنید که مثل من گند میخوره به کاپ و K/D تون

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush

ما که اسکواد خوب نداریم ولی پیشنهاد میکنم به هیچ وجه این بازی رو بدون اسکواد بازی نکنید که مثل من گند میخوره به کاپ و K/D تون
منم داشتم میرفتم گلد یک ...
انقد لول زیر 70 بهم انداخت و تیم حریف همه +150 الان اومدم گلد 4 !
دیگه حالم داره بهم میخوره از این بازی ....
یه بازی نیست که تیم حریف یکی دو تا پلت نداشته باشه با برنز یا کوپر!
این یه نمونه از مچ میکینگ :

nm7y_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2018-7-29-23-56-17.jpg

طرف مثلا برنز 3 ست ولی بازیش از پلتینیوماشون بهتر بود و درحد پلت 1 و دایمند بازی میکرد!
بعد تیم ما 3 تا گلد 3 یکی 4 یکی 1 !
واقعا اعصابمو خورد کرده فعلا گذاشتم کنار بازیو!

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
من از پلات یک رفتم کوپر 4:| اونم فقط برای مچ مکینگ گاو یوبیسافت هست:)) اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست
شما پلات باشی باهات کوپر میندازه
گلد باشی باهات لول 200+ به بالا میندازه ولی گاو
سیلور باشی هر چی و هر کی رو که خدا بدبخت بیچاره افریده باهات میندازهو
من بعد چند ماه شدم گلد 1 دوباره الان شدم سیلور 2
کلا بازی رو پاکیدم -_____-

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza

طرف مثلا برنز 3 ست ولی بازیش از پلتینیوماشون بهتر بود و درحد پلت 1 و دایمند بازی میکرد!

من از پلات یک رفتم کوپر 4:| اونم فقط برای مچ مکینگ گاو یوبیسافت هست:)) اصلا به هیچ صراطی مستقیم نیست
شما پلات باشی باهات کوپر میندازه
گلد باشی باهات لول 200+ به بالا میندازه ولی گاو
سیلور باشی هر چی و هر کی رو که خدا بدبخت بیچاره افریده باهات میندازهو
من بعد چند ماه شدم گلد 1 دوباره الان شدم سیلور 2
کلا بازی رو پاکیدم -_____-

منم دقیقا به همین نتیجه رسیدم فعلا یه مدت بذارم کنار
حداقلش اینه اعصابم آروم تر میشه
خداییشم خیلی زور داره مخصوصا قسمتی که یارت لفت میده تا نمیره بعد دو راند طول میکشه تا جوین بشه. عملا بازیها رو 5 به 3 و 5 به 4 بازی میکنیم.

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251

وضعیت منم همینه . تقریبا دیگه هیچ کدوم از دوستام R6 بازی نمیکنن منم تنهایی رفتم رنک از نزدیکای پلات 2 رسیدم به گلد 2 . چون هر دست نزدیک 80 تا ازم کم میکرد
خیلی اومدم پایین . در کل هیچ وقت تنهایی نباید بازی کرد سیستم مچ میکینک افتضاح هست. منم بعد 3 سال و نیم بازی کردن زدم پاکش کردم و پرونده R6 برای همیشه
بسته شد. خدا بیامرزه بازی خوبی بود :D

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین

من هم قبلا خیلی مینالیدم از سیستم مچ میکینگ ولی جدیدا دقت کردم سیستم مچ میکینگ خیلی دقیق شده و افراد رو دقیقا بر اساس MMR که دارند با هم میندازه. تو این چند روزه هر وقت که من تنهایی و بدون اسکواد بازی کردم چون رنک خودم گلد هست تمام بازیکنهای دو تیم بلا استثنا گلد هستند ولی وقتی با دوستان که کوپر و سیلور هم بینشون داریم بازی میکنم تیم حریف بازیکن های ضعیف و قوی دارند و یک جورایی بردن راحت تره در کل وقتی تنهایی بازی میکنی حریف هات و هم تیمی هات همه تقریبا در سطح خودت هستند و اگه رنکت و مهارتت با هم در یک سطح باشه! میتونی دووم بیاری وگرنه سقوط آزاد در انتظارته!

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
منم دقیقا به همین نتیجه رسیدم فعلا یه مدت بذارم کنار
حداقلش اینه اعصابم آروم تر میشه
خداییشم خیلی زور داره مخصوصا قسمتی که یارت لفت میده تا نمیره بعد دو راند طول میکشه تا جوین بشه. عملا بازیها رو 5 به 3 و 5 به 4 بازی میکنیم.
آره جدیدا این لفت دادن ها زیاد شده تا دست اول رو تیم بدجور میبازه سریع یک نفر پیدا میشه که لفت بده و تیم رو تنها بگذاره

• Like
Reactions: MO021

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
خوشحال میشم ما رو هم اد کنید با هم بازی کنیم بازیم بدک نیست در حد همون گلد و نه بیشتر( برای دوستان پلات میتونم نقش تسهیل کننده رنک رو داشته باشم!:)))
PSN ID: XxB20eastxX
فقط فحاشی و به قول خارجی ها Toxicity نباشه که لفت میدم!در ضمن با یکی دو دست هم قضاوتم نکنید که بازیم بگیر نگیر نداره:D
XxB20eastxX's Rainbow Six Siege Profile

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MO021

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

دوست عزیز از IDهاشون مشخصه دیگه که همشون اکانت دوم هستن، طرف میتونه اندازه دایمند بازی کنه ولی چون تازه رنک شروع کرده الان رنکش برنزه

• Like
Reactions: B20EAST and nash

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
560
نام
S O |-| E I L
منم بازیو گذاشتم کنار دیگه... مچمیکینگ و چیت و سرور و همه چی ریخته به هم بازیو (یه مدت عالی شده بود دوباره خرابش کردن)

اینترنت خودمونم درد بالاتر از بلا شده... هی دی سی میشی اعصابت داغون میشه.

تا موقعی که مشکل مچ میکینگ درست نشه دیگه بازی نمیکنم.

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,190
نام
Soroush
دوست عزیز از IDهاشون مشخصه دیگه که همشون اکانت دوم هستن، طرف میتونه اندازه دایمند بازی کنه ولی چون تازه رنک شروع کرده الان رنکش برنزه
مگه تازه شروع کنی میوفتی برنز؟ اونم برنز 3؟
از 10 تا مچ 5 تاشم ببری میوفتی وسطای گلد!
اینکه بازیش در حد دایمنده راحت میتونه رنکشو حداقل از گلد 2-1 شروع کنه بره بالا دوباره! تیمم داره تازه!
اینا تیمن؛ یکیشون عمدا رنکشو میاره پایین که تیم حریف واسشون راحت بیوفته و اون پلتینیوماشون بتونن برن بالاتر!
بوستینگ به همین میگن! یکی با رنک بالا با برنز و کوپر میاد که میانگین MMR رو بکشه پایین و تیم حریف ضعیف بیوفته راحت ببرن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر