Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
حقیقتش منم از 20 اردیبهشت بازی رو گذاشتم کنار و قطعا تا سیزن سوم هم عمرا برم سراغش که فکر کنم بشه اول شهریور.فقط دیروز بازی رو 1 دقیقه باز کردم ببینم بک گراند جدیدش چجوریه و اینقدرم زشت بود که سریع بستمش.
مهم ترین دلیلش هم اینه رینبو ادم رو نسبت به خیلی از بازی ها بی میل میکنه.
الان نشستم بازی های قدیمی که سرورهای قدرتمندی دارن مثل بتلفیلد هاردلاین،بلک اوپس3 و از این قبیل بازی میکنم.از امروزم هم اوت لست 1 و 2 رو میخوام شروع کنم.سه شنبه هم که dlc جدید گوست ریکان یعنی فالن گوست که میخواد عرضه شه که قشنگ 30 ساعتی وقت ادم رو پر میکنه.
در کل من رینبو رو قطعا تا شهریور یعنی تا سیزن3 عمرا برم سمتش.
جدای بازی ها هم الان یه کلی فیلم سینمایی قشنگ هست که میتونه آدم رو سرگرم کنه.مثلا من هنوز getout رو ندیدم و میخوام بدونم دقیقا چی داره که 7.9 گرفته و جزء فیلم های ترسناک قرارش دادن اونم به خاطر نژاد پرستی.یا فصل پنجم فرار از زندان.و کلی مثال هایی از این قبیل

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
حقیقتش منم از 20 اردیبهشت بازی رو گذاشتم کنار و قطعا تا سیزن سوم هم عمرا برم سراغش که فکر کنم بشه اول شهریور.فقط دیروز بازی رو 1 دقیقه باز کردم ببینم بک گراند جدیدش چجوریه و اینقدرم زشت بود که سریع بستمش.
مهم ترین دلیلش هم اینه رینبو ادم رو نسبت به خیلی از بازی ها بی میل میکنه.
الان نشستم بازی های قدیمی که سرورهای قدرتمندی دارن مثل بتلفیلد هاردلاین،بلک اوپس3 و از این قبیل بازی میکنم.از امروزم هم اوت لست 1 و 2 رو میخوام شروع کنم.سه شنبه هم که dlc جدید گوست ریکان یعنی فالن گوست که میخواد عرضه شه که قشنگ 30 ساعتی وقت ادم رو پر میکنه.
در کل من رینبو رو قطعا تا شهریور یعنی تا سیزن3 عمرا برم سمتش.
جدای بازی ها هم الان یه کلی فیلم سینمایی قشنگ هست که میتونه آدم رو سرگرم کنه.مثلا من هنوز getout رو ندیدم و میخوام بدونم دقیقا چی داره که 7.9 گرفته و جزء فیلم های ترسناک قرارش دادن اونم به خاطر نژاد پرستی.یا فصل پنجم فرار از زندان.و کلی مثال هایی از این قبیل
بهترین کارو میکنی الان رفتم ریمبو بازی کنم 2 دست بازی کردم هر دو دست منو پرت کرد بیرون واقعا دیگه نمیشه تحمل کرد:|لوگان رو حتما ببین:-bd

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
ببخشید منظورتون از سیزن چی که میگین؟الان اگه تموم بشه چی میشه:-/
هر سال 4تا سیزن به فاصله 3ماه عرضه میشه و هر سیزن 2 تا اپراتور جدید به همراه یک مپ جدید عرضه میشه.اما استثناء این سیزن دوم نه مپی داشت نه اپراتوری فقط به منظور بهبود سرورها عرضه شده که فعلا نتنها بهبود ندادن بلکه بدترشم کردن و صدای ملت رو بردن بالا هرچند قراره سیزن دوم در عرض 3 ماه مشکلات رو رفع کنه نه یک روزه

• Like
Reactions: kanway and amir_k2m

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
سلام.یه توصیه بردرانه به دوستان.خودم نزدیک 1000 ساعت این بازی رو انجام دادم.بنا بر تجربه ای که گرفتم این بازی هم شما رو از کار و زندگی میندازه و هم اینکه از شما یک فرد عصبی میسازه.تا میتونید سراغ این بازی نرید.دنیا بدون رینبو جای بهتریه.اعتیاد به این بازی از مواد مخدرم بدتره.وقتی معتادش میشید دیگه کار و زندگی رو ول میکنید.دوستان و خانواده رو ول میکنید.روی خلق و خوی آدم هم تاثیر مستقیم میذازه.اصلا این بازی باعث میشه از دنیای گیم هم لذت کافی رو نبرید چون به بازیهای دیگه بی میل میشید.خودم مدتهاست دیگه سراغش نمیرم
من علاوه بر اینکه هر روز شیفت صبح از ساعت 7 تا 2 سر کار هستم هفته ای حداقل سه شب هم شیفت دارم. از اعتیاد به این بازی همینو بگم که حتی شب هایی که شیفتم ساعت 2 تموم میشد با تموم خستگیم و کشون کشون میومدم خونه ولی به جای خواب مینشستم پای این بازی تا خود صبح اونوقت گیج و منگ و بی نهایت خسته دوباره می رفتم سرکار و اونجا مثل این معتادها چرت میزدم خلاصه وضع اسفباری داشتم و بعد یک مدت و بی خوابی های طولانی الان گاهی اوقات قلبم درد میکنه و سه کار میکنه که مطمئنم از عوارض بی خوابی هامه چون کسی که معتاد به این بازی میشه از همه جای زندگیش میزنه مخصوصا ساعت خوابش. سر همین قضیه اصلا کنسولم رو فروختم تا دیگه بیشتر از این به خودم و اطرافیانم آسیب نزنم.
الان که برمیگردم به گذشتم نگاه میکنم میتونم اسم بی نهایت بازی رو که تموم کردم براتون بیارم خیلی خیلی بیشتر از خاطراتی که با خانواده یا دوستانم دارم
با تمام این حرف ها ما گیم خورها بی جنبه ایم و در اولین فرصت دوباره کنسول رو با این بازی میگیرم ولی همراه با افسار آهنی B-)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: arshia78

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من علاوه بر اینکه هر روز شیفت صبح از ساعت 7 تا 2 سر کار هستم هفته ای حداقل سه شب هم شیفت دارم. از اعتیاد به این بازی همینو بگم که حتی شب هایی که شیفتم ساعت 2 تموم میشد با تموم خستگیم و کشون کشون میومدم خونه ولی به جای خواب مینشستم پای این بازی تا خود صبح اونوقت گیج و منگ و بی نهایت خسته دوباره می رفتم سرکار و اونجا مثل این معتادها چرت میزدم خلاصه وضع اسفباری داشتم و بعد یک مدت و بی خوابی های طولانی الان گاهی اوقات قلبم درد میکنه و سه کار میکنه که مطمئنم از عوارض بی خوابی هامه چون کسی که معتاد به این بازی میشه از همه جای زندگیش میزنه مخصوصا ساعت خوابش. سر همین قضیه اصلا کنسولم رو فروختم تا دیگه بیشتر از این به خودم و اطرافیانم آسیب نزنم.
الان که برمیگردم به گذشتم نگاه میکنم میتونم اسم بی نهایت بازی رو که تموم کردم براتون بیارم خیلی خیلی بیشتر از خاطراتی که با خانواده یا دوستانم دارم
با تمام این حرف ها ما گیم خورها بی جنبه ایم و در اولین فرصت دوباره کنسول رو با این بازی میگیرم ولی همراه با افسار آهنی B-)
:))دوست عزیز شما دیگه خودتو خیلی درگیر کردی که بازی به قلبو جاهای دیگت زده:Dبا حرفهای شما کاملا مخالفم دیگه از کلش بدتر نیست که شما رو از کارو زندگی بندازه چرا منو از کارو زندگی ننداخت؟:-/من الان 1سال چند ماهه که ریمبو بازی میکنم تازه علاوه بر ریمبو اورواچ هم بازی میکنم اما نه در حدی که انقدر بازی کنم که بزنه به قلبو جاهای دیگه یا از خوابم بزنم:|این دو بازی که فرمودم:Dبشدت اعتیاد آوره اما بعد یک ساعت خیلی بخوایم بازی کنیم 2ساعت خسته کننده میشه برای من که کلا دنیای گیم در روز تو 2ساعت خلاصه میشه بعدش زده میشم کنسول خاموش میشه تمام:Dشما دیگه زیادروی میکنی برادر من روزی یک ساعت بشین بازی کن هم لذتشو ببر هم خودتو اذیت نکن و هم خانواده:)تنها چیزی که منو دیوانه میکنه توی ریمبو در حدی که بزنم دسته رو تو tv و بعدش کنسول بکوبم تو دیوار سرورهای پشمکی یوبیسافته:Dاون وقت بیا و ببین من از قلب درد تا سکته مغزی رو انجام دادم:D/:)

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
مشکل بزرگ اینجاست وقتی خودت نخوای بازی کنی دوستان گرامی هی زنگ میزنن میگن گمشو بیا رینبو :D ولی درکل قبول دارم بازی خیلی اعتیاد اور هست کلان سعی کنید
زیاد فکرتون رو مشغولش نکنید بیخیالی بازی کنید زیاد دربند رنک و اینا باشید شدیدا عصبی میشید.خودم 2 تا دسته سر این بازی به فنا دادم

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیقا تمام مشکلات از جایی شروع میشه که یادتون میره فقط یه بازی هستش برای فان و سرگرمی ، مسابقات پرولیگم نیست ، زیادی که جدی بگیرین عصبی میشین و تلفات جانی و مالی میدین :D از طرفی جدی گرفتن زیادی خودش باعث ایجاد اعتیاد میشه ، اما واقعا سیج یه تجربه‌ی خیلی عالی و خاص و فوق‌العاده بوده توی این نسل و کسی نمیتونه منکرش بشه ، مشکلات سرور و مچ میکینگ نداشت دیگه خیلی عالی میشد

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
به عنوان کسی که از روز اول بازی میکرد میگم
اون اوایل نه ایم اسیست بود
نه انواع لوول های اسلحله که الکی ملت ول میدن
نه بچه مچه ی که فقط کارش کل کله
همه چی امن و امان کاستوم میزاشتیم برد و باخت آخرش همه خوب بودن و خدافظی میکردی میرفتی
الان وضع طوری شده که همین چند ماه پیش میخواستن وسط خیابون دعوا کنند
در کل من خودم بازی و دیگه فان گرفتم حتی از نظر مدال رنک هم افت کردم اصلا برام مهم نیست 2 دست میام بازی کنم برم

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
این بازی از اون بازیاس که وقتی تک میری گیم باید به خودت فحش بدی نه دیگران چون خودت قبول کردی تک بری و بنظرم دوستان فقط و فقط با هماهنگی 4تا دوست دیگه برن گیم که تیم 5نفره بشه و حسابی جیگر حال بیاد در غیر اینصورت بصورت خیلی نرمال و فان برین که نه اعصاب خودتون خورد کنین نه اعصاب ملت:D

• Like
Reactions: amir_k2m

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دوستان دیگه چه خبره که شما اینکار میکنید با خودتون رفقا بازی برا سرگرمی نه بهم ریختن اعصاب شما

من خودم‌ از بخش FUT بازی Fifaهمین حس اعصاب خورد کنی رو پیدا کردم ولی نه دیگه اینقدر که شما میگید

• Like
Reactions: amir_k2m

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
از دیگر برکات عاپوریشن ح؟ث :D حالت بمب بود، فقط من مونده بودم، 2 نفرو زدم... نفر اخر منو کشت در کمال تعجب زد که ما بردیم! :))
تیم حریف دیوونه شده بود!
+
بعد مدت ها رفتیم تو کژوال ، اول کار زدیم پنجره رو شکستیم خرکی 3 نفرو کشتیم، یارو با فحش و اینا میگه الان ریپورتت میکنم :| گفتم دلیل؟ میگه اسپاون کیل کردی :)) گفتم برو یوبی سافتو ریپورت کن من هیچ کارم :D
+
ای کاش حداقل با این آپدیت یه چندتا چیز اضافه میکرد که دلمون نسوزه! حداقل هفتگی هم باشه ما قبول داریم فقط سرورها رو درست کنید.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر