Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
کسی اینجا هست به من کمک کنه:-s
تو خیابون , مترو , سر چهار راه ها هر جا که این دوربین های نظارتی رو می بینم ناخودآگاه دنبال اسلحم میگردم که بپوکونمش به نظر شما من چیزیم میشه؟
:)):)):))
نهایتش به خاطر حرکات غیر عادی به اتهام جاسوسی بازداشت میشی:D

• Like
Reactions: Ramyn

Mohamad_ndr

کاربر سایت
Jun 22, 2016
399
کسی اینجا هست به من کمک کنه:-s
تو خیابون , مترو , سر چهار راه ها هر جا که این دوربین های نظارتی رو می بینم ناخودآگاه دنبال اسلحم میگردم که بپوکونمش به نظر شما من چیزیم میشه؟
:)):)):))
آقا شاید باورت نشه ولی من و دوتا از دوستام که rainbow میزنیم هم این مشکل رو داریم
چه جالب =))

• Like

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
دیروز رنک میزدم یک صحنه برام پیش اومد که هر وقت یادش میفتم تا منتها الیه اونجام میسوزه :D
آخرهای راند من موندم و یک نفر از تیم حریف که از قضا Doc بود خلاصه گیرش آوردیم و به رگبار بستیمش و داون شد و داشت خودش رو رو زمین میکشوند ما هم گفتیم بگذار ژست کیل کم مون خوشگل بیفتهB-) کل تیم دارند ما رو نگاه میکنند, در حالی که اون حس ناب پیروزی رو مزه مزه میکردم و لذت میبردم با خیال راحت بالای سرش داشتم خشاب عوض میکردم تا کل خشابم رو روش خالی کنم, یک دف نامرد یک اینجکت به خودش زد و پا شد و همون جا ما رو نفله کرد اصلا من موندم هاج و واج که چی شد هم تیمی هام که دو نفرشون همون لحظه لفت دادند :))
اصلا نمی دونستم که Doc این قابلیت رو داره :((

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
دیروز رنک میزدم یک صحنه برام پیش اومد که هر وقت یادش میفتم تا منتها الیه اونجام میسوزه :D
آخرهای راند من موندم و یک نفر از تیم حریف که از قضا Doc بود خلاصه گیرش آوردیم و به رگبار بستیمش و داون شد و داشت خودش رو رو زمین میکشوند ما هم گفتیم بگذار ژست کیل کم مون خوشگل بیفتهB-) کل تیم دارند ما رو نگاه میکنند, در حالی که اون حس ناب پیروزی رو مزه مزه میکردم و لذت میبردم با خیال راحت بالای سرش داشتم خشاب عوض میکردم تا کل خشابم رو روش خالی کنم, یک دف نامرد یک اینجکت به خودش زد و پا شد و همون جا ما رو نفله کرد اصلا من موندم هاج و واج که چی شد هم تیمی هام که دو نفرشون همون لحظه لفت دادند :))
اصلا نمی دونستم که Doc این قابلیت رو داره :((
ماله شما باز خوبه ما که 2-0 جلو بودیم البته کژوال تیم حریف همه لفت داده بودن چون ضعیف بودن در مقابل ما جز یکیشون مونده بود میخواست جلومون وایسته ما هم زده بودیم زیر خنده که این چی میگه آقا چشمتون روز بد نبینه دیدم مسابقه شده سر اول زدن اون یک نفر همه ریختن تو که پیداش کنن دیدم دونه دونه داریم کشته میشیم منم اون وسط هی داشتم تیر میخوردم نمیدونم از کجا نگو دو نفر از ماها رو خودی زده بود به اشتباه منم خونم توی اون هیری ویری شده بود 20 که با یه باد گلوله حریف مردم اون دوتا هم به دست همون حریف کشته شدن قیافم شده بود این:|راند بعد یکی از خودیها هممونو رگبار گرفت رفت کلا منم زدم بیرون:|

• Like

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
یه فکری باید واسه سیستم KICK بکنن.واقعا بعضی ها عقده ای بدبخت هستن.امروز تو رنک با این که از همه بیشتر کیل داشتم اخز راند که 2 به 1 شدیم منو کیک کردن بدون هیچ دلیلی.چندین بار واسه من همچین جیزی اتفاق افتاد یا گاهی اوقات هم تیمی های خودم به یه بدبختی که احر مونده بیخود vote to kick میدن.طرف مثلا لول 50 هست هیچ غلطی هم تو بازی نمیکنه بیخود میاد به اون طرفی که لول بالا هست یا کیل میگیره vote to kick میده
یا وقتی 4 نفر باهم اسکواد میشن اون 1 نفر رو کیک میکنن..باید به نظرم یه فکر اساسی واسه این مشکل بکنن.

آخرین ویرایش:

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
یه فکری باید واسه سیستم KICK بکنن.واقعا بعضی ها عقده ای بدبخت هستن.امروز تو رنک با این که از همه بیشتر کیل داشتم اخز راند که 2 به 1 شدیم منو کیک کردن بدون هیچ دلیلی.چندین بار واسه من همچین جیزی اتفاق افتاد یا گاهی اوقات هم تیمی های خودم به یه بدبختی که احر مونده بیخود vote to kick میدن.طرف مثلا لول 50 هست هیچ غلطی هم تو بازی نمیکنه بیخود میاد به اون طرفی که لول بالا هست یا کیل میگیره vote to kick میده
یا وقتی 4 نفر باهم اسکواد میشن اون 1 نفر رو کیک میکنن..باید به نظرم یه فکر اساسی واسه این مشکل بکنن.

واسه منم جدیدا دوبار اتفاق افتاد...همین جوری بی دلیل یهو تصمیم میگیرن ادمو کیک کنن...باید یه جور کنن امتیاز یا کم نکنه یا خیلی کم کم کنه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
متاسفانه مریض زیاد ریختست توی این بازی.کلا باید کیک رو حذف کنن و به جاش بیان هرکس چه عمدی چه غیر عمد یار خودشو برای همون بار اول کشت خودکار کیک کنه سیستم.این قابل قبول تره.
بی جهت به کسی که کیل بالایی گرفته کیک میدن یا اگر همه بمیرن تو زنده بمونی کیکت میکنن یا همون اسکواد باشنم کیک میکنن.
باز خدا رو شکر کیک رو توی راند اخر بازی حذف کردن وگرنه فاجعه میشد.پس مشخصه سازنده ها به این بیمارهای تیمارستانی پی بردن.
تازه خودم 4ماه پیش رفتم توی بازی.هیچکس میکروفون نداشت.بعد از چند دقیقه یه نفر میکروفونش رو وصل کرد.دختر بود و لحجه بسیار غلیظ انگلیسی داشت.بهم گفت اسمت مهدی هست ! پس تو یک تروریست هستی.بعد داد میزد بچه ها کیکش کنید این یه تروریسته.این اتفاق ظرف 10ماهی که از انتشار بازی میگذره فقط و فقط همین یک بار برام افتاد اما بارها شده بقیه دوستام که اسم آیدیشون محمد هست همچنین چیز مشابهی چندین بار براشون اتفاق افتاده.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
این مشکل رو فقط من تو کنسول دیدم ! :D بعد چند ماه پلی دادن رو pc ، واقعا میتونم بگم که میانگین شعور و اعصاب پلیرا خیلی بیشتر از پلیرای نسخه کنسول هست (البته به دوستان توهین نشه ! من میانگین اعلام کردم و نشمردم تک تک رو ...)
روز اولی که اومدم r6 رو تو پلی 4 بزنم ، با این که تعداد kill هام بیشتر از همه شد بعد راند دوم بود فکر کنم ، دوستان زحمت کشیدن vote kick دادن ! این مساله چند بار هم تکرار شد در صورتی که به ندرت موقع بازی کردن گیم رو pc چنین چیزی رو دیدم :|
متوجه نشدم هنوز دلیلش چیه ولی واقعا اعصابم بهم میریزه سر پلیرای نسخه کنسول ...
---------------------------------------------------
دوستان یه گجت جدیدی واسه glaz اضافه شده و اولین باره که میبینم . کسی میتونه توضیح بده کارش چیه ؟

بعد از چند دقیقه یه نفر میکروفونش رو وصل کرد.دختر بود و لحجه بسیار غلیظ انگلیسی داشت.بهم گفت اسمت مهدی هست ! پس تو یک تروریست هستی.بعد داد میزد بچه ها کیکش کنید این یه تروریسته
=)) :))

• Like
Reactions: ps34

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اصن جدیدا آدم مریض خیلی بیشتر شده مثلا همین چند روز پیش تروریست هانت داشتم میرفتم دیدم یارو یخورده انگار کرم داره و مثلا یجا تو درگیری از قصد زد هم تیمی رو کشت منم چندتا تیر بهش زدم و یهو فهمید که من قضیه رو فهمیدم که کرم داره ولی اصلا به روی خودش نیاورد منم گفتم شاید آدم شده باشه که تا خواستم یجا در رو چوبکاری کنم یهو دیدم خودش عوضی منو بست رگبار منم که حواسم بود بخواهد همچین کاری کنه کشیدم تو اتاق و سریع اومدم بیرون بستمش رگبار و کشتمش........دور بعد دیدم میکروفن روشن کرد هی میگفت اوکی اوکی من شستم تیر گرفت که باز بخواهد کرم بریزه داک گرفتم والکری گرفت و همون شروع بازی بستیم همدیگرو شاتگان یه تیر مونده بود بزنمش تموم بشه کارش C4 انداخت جفتمون مردیم هی میگفت هاهاهاهاها منم بیخیال و به فکر فقط راند بعد بودم که حالشو بگیرم گفتم SEE YOU NEXT ROUND دیدم لفت داد!!!
کژوال میری بازی اصن حال نمیده و همه مسخره بازی در میارن!
رنک میری مثلا آخر بازی 1 به 3 شدی و امکان مردنت زیاده و میمیری یهو تو شروع راند جدید کیکت میکنن اصن میمونی خدایی چی بگی!!!!!از هر 3 دور که میرم یعنی 1 دور راحت میبینم یا تیم ما و یا تیم اونا باهم درگیری پیدا میکنن و همون شروع راند میکشن همو!
تو دفاع یجا کمپ میکنی یهو یه الاغ عقده ای میاد C4 میندازه میترکونه که مثلا اینجا جای منه و نباید کمپ کنی!!!!تو حمله مثلا هی طرف میگه فیوزو بده من یارو نمیده اونم سریع اول بازی میبنده رگبار لفت میده!!!
باید بازی یجوری کنن مثلا اگه تو یه روز بیشتر از 2تا خودی کشتی تا 24 ساعت بن بشی از بازی و تروریست هانت هم کلا باید فرندلی فایر بردارن.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
من نمیدونم فاز بازی چیه تو رنک آپ کردن
رفتم رنک 5980 بودم تا 6000 دایمند 20 تا میخواستم بردیم شدم 6022 بازی بعد بردیم شدم 6055 بازی بعد باختیم رفتم 5993
اصلا من نمیدونم چرا قطره قطره میده وقتی میبری ولی وقتی میبازی 60-70 تا کم میکنه
بعدش هم به هرکی متفاوت میده به یکی تو تیم 17 تا میده با این که MVP ـه به یکی ته لیست 40 میده
اصلا من جریان این امتیاز دادن رنک و نفهمیدم بر چه قانون اساسه

• Like
Reactions: undr and aliahmadi2

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من نمیدونم فاز بازی چیه تو رنک آپ کردن
رفتم رنک 5980 بودم تا 6000 دایمند 20 تا میخواستم بردیم شدم 6022 بازی بعد بردیم شدم 6055 بازی بعد باختیم رفتم 5993
اصلا من نمیدونم چرا قطره قطره میده وقتی میبری ولی وقتی میبازی 60-70 تا کم میکنه
بعدش هم به هرکی متفاوت میده به یکی تو تیم 17 تا میده با این که MVP ـه به یکی ته لیست 40 میده
اصلا من جریان این امتیاز دادن رنک و نفهمیدم بر چه قانون اساسه
اتفاقا رنک دادنش عالیه، به نظر میاد خیلی چیزا رو توش در نظر میگیره، مطمئن نیستم ولی مثلا رنک اعضا هم به طور کلی دو تیم، هم به طور شخصی، مثلا شما که دایموندی بری با دوستات که مثلا برنز باشن بازی کنی وقتی ببری به شما کمتر میده تا اونا و اگه ببازی از شما خیلی بیشتر کم میکنه تا اونا
در مجموع رنک دهیش واقعا خوبه بر عکس Dota 2 که اصلا اهمیتی نمیده
ولی از اونور match making افتضاحی داره اینجام بر عکس Dota 2 که خیلی حساب شده تره (البته یه دلیلشم میتونه بیشتر بودن پلیرای Dota 2 باشه)
البته یه تغییر خوبی هم که تو match making داده اینه که رنکی که تو تیم بیشتر باشه اونو مدنظر قرار میده و دیگه مثل سابق نیست که هر کی رنکش پایینتره سرچ کنه هم رنک اون بیاره

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اتفاقا رنک دادنش عالیه، به نظر میاد خیلی چیزا رو توش در نظر میگیره، مطمئن نیستم ولی مثلا رنک اعضا هم به طور کلی دو تیم، هم به طور شخصی، مثلا شما که دایموندی بری با دوستات که مثلا برنز باشن بازی کنی وقتی ببری به شما کمتر میده تا اونا و اگه ببازی از شما خیلی بیشتر کم میکنه تا اونا
ولی از اونور match making افتضاحی داره اینجام بر عکس Dota 2 که خیلی حساب شده تره (البته یه دلیلشم میتونه بیشتر بودن پلیرای Dota 2 باشه)
البته یه تغییر خوبی هم که تو match making داده اینه که رنکی که تو تیم بیشتر باشه اونو مدنظر قرار میده و دیگه مثل سابق نیست که هر کی رنکش پایینتره سرچ کنه هم رنک اون بیاره

اصلا اینطوری نیست

من با دوستم همیشه بازی میکنم اون گلد 4 بود من گلد 2 ، هر موقع میبردیک به اون 50 تا میداد به من 20 تا :|

اونا هم معمولا همه گلد بودن و تک و توک دایموند هم بودن، به هر حال اینطوری بگم که دوستم رسید به دایموند من هنوز به گلد 3 نرسیدم :|

• Like
Reactions: .::PUИK::.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
این درست که با مدال پایینا بازی کنی کم امتیاز میده
ولی برای مثال حرف بالای بزنم من با هم مدالیام پلات 2/3 رفتیم رنک من نفر سوم تیم شدم به من 40 امتیاز داد به اونا 10-14 امتیاز
من با گلدا رفتم رنک به من 60 امتیاز داد به اونا 20-40 تا
ولی وقتی هم کم میکنه از من دوبل همه کم میکنه
با حرف aliahmadi موافق من از دایموند که پایین ترین امتیازی میخواد 6000 اومدم 5550 پایین ترین حد پلات 3 عدد 5450 هست یعنی از اون پایین تر بری میشه پلات دو
آقا من 3-4 ساعت نشستیم با گلد یها و 1 پلاتی بازی کردن من 450 امتیاز (حدودی)میخواستم برگردم دایمند
من برگشتم دایمند هیچ بازی بعدی هم بردم شدم 6055 اونا هنوز تو گلد بودن ولی نکته جالب اینجاست من رسیدم دایمند هیچ بیش از 500 امتیاز جمع کردم ولی برای رنک آپ کردن مدال گلد 240 امتیاز لازمه Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Stat ولی اونا که گلد 3/4 بودن به پلات نرسیدن و اون پلاتی 1 هم باهمون بود تاز شد پلات 2 بعد دست بعد و باختیم از من بیش از همه امتیاز کم کرد حساب کن از 6055 اومدم 5993 یعنی 63 امتیاز ولی از اونا پره پر 30 امتیاز (2 تا بازی و بردم اول شدم 6022 بعد بردم شدم 6055 بعد یدونه باختم اندازه 2 بازی حساب کرد)
نمیدونم فازه بازی چیه به من یکی دوبل امتیاز میده موقع باخت سوبل امتیاز کم میکنه (چه زمانی من کاپر بودم هم تیمیام کاپر بودن چه سیلور بودم هم تیمیام سیلور بودن چه گلد بودم هم تیمیام گلد بودن و........ )

• Like
Reactions: aliahmadi2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
این درست که با مدال پایینا بازی کنی کم امتیاز میده
ولی برای مثال حرف بالای بزنم من با هم مدالیام پلات 2/3 رفتیم رنک من نفر سوم تیم شدم به من 40 امتیاز داد به اونا 10-14 امتیاز
من با گلدا رفتم رنک به من 60 امتیاز داد به اونا 20-40 تا
ولی وقتی هم کم میکنه از من دوبل همه کم میکنه
با حرف aliahmadi موافق من از دایموند که پایین ترین امتیازی میخواد 6000 اومدم 5550 پایین ترین حد پلات 3 عدد 5450 هست یعنی از اون پایین تر بری میشه پلات دو
آقا من 3-4 ساعت نشستیم با گلد یها و 1 پلاتی بازی کردن من 450 امتیاز (حدودی)میخواستم برگردم دایمند
من برگشتم دایمند هیچ بازی بعدی هم بردم شدم 6055 اونا هنوز تو گلد بودن ولی نکته جالب اینجاست من رسیدم دایمند هیچ بیش از 500 امتیاز جمع کردم ولی برای رنک آپ کردن مدال گلد 240 امتیاز لازمه Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Stat ولی اونا که گلد 3/4 بودن به پلات نرسیدن و اون پلاتی 1 هم باهمون بود تاز شد پلات 2 بعد دست بعد و باختیم از من بیش از همه امتیاز کم کرد حساب کن از 6055 اومدم 5993 یعنی 63 امتیاز ولی از اونا پره پر 30 امتیاز (2 تا بازی و بردم اول شدم 6022 بعد بردم شدم 6055 بعد یدونه باختم اندازه 2 بازی حساب کرد)
نمیدونم فازه بازی چیه به من یکی دوبل امتیاز میده موقع باخت سوبل امتیاز کم میکنه (چه زمانی من کاپر بودم هم تیمیام کاپر بودن چه سیلور بودم هم تیمیام سیلور بودن چه گلد بودم هم تیمیام گلد بودن و........ )

آره دقیقا همینطوریه، به اونایی که بیشتر امتیاز میده بیشترم کم میکنه، اصلا نمیدونم فازش چیه :D

MiladKhafan

کاربر سایت
Mar 17, 2014
1,227
نام
میلادشهبازی
ات

اتفاقا سیستم امتیاز دهیش خیلی سطحیه و فقط براساس برد و باخته ، ولی من بازی هایی رو سراغ دارم که سیستم رنکشون بر اساس خوب بازی کردنه، به امتیازیه که میگیری و برد و باخت هم تاثیر داره اما نه مثل رین بو
این دوستمون درست میگه مثلا من پلات بودم ، یه روز میبردم هم رنکا رو 30 تا میداد ولی یه روز دیگه با همون رنک دشمنای هم سطحمو میبردم 17 تا میداد(کلا plat vs plat بود)
بنظر من سیستم کیک رو باید جوری میکردن که بعد از یبار تیم کیل فعال بشه که بتونن vote بدن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر