Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من تو نسخه PS4 افت فریمی ندیدم یعنی اگرم بوده مثل قبله.درضمن به نظر من سرور ها و مچ میکینگ خیلی خیلی بهتر شده.4 ساعت بازی کردم حتی 1 بار هم مشکلی پیش نیومد
اصلا قبل این آپدیت افت فریمی وجود نداشت جدیدا اینطوری شده توی پیدا کردن مچ هم مشکلی ندارم راحت پیدا میکنه اما این افت فریم رو مخه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
الان چند بارع با پالس یا والکری از نزدیک با شاتگانشون 3 گلوله میزنم به دشمن اصلا نمیمیرن.تازه با اون تنفنگ شات گانی کپکان که یه خشاب خالی کردم تازه دون شد زمین.یعنی شات گان ها رو شدید مزخرف کردن دیگه اصلا برنمیدارم

Ramyn

کاربر سایت
Jan 15, 2013
87
نام
رامین
من دیشب برای اولین بار آنلاین کژوال زدم باختیم و من رو هم کیک کردند:))
آخه محض آشنایی در حد نیم ساعت فقط آفلاینشو بازی کرده بودم :D
امیدوارم هیچ کدوم از شما دوستان تو اون تیم نبوده باشید و فحشم نداده باشید :D

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
از اولم مشکلی نبود اون ربط داره به کانکشن شما باید تایپ 2 باشه و اوپن که جوین بشین به دوستاتون
داداش من نت تایپم 3 عه ولی اوپنه .
با بعضیا که نت تایپشون 2 یا 3 باشه میتونم جوین شم ، با بعضی دیگه نه .

اگر مشکل از نت من باشه ، پس چرا تو بازی های دیگه این مشکلو ندارم !

سروراش شخماتیکه خدا وکیلی :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
داداش من نت تایپم 3 عه ولی اوپنه .
با بعضیا که نت تایپشون 2 یا 3 باشه میتونم جوین شم ، با بعضی دیگه نه .

اگر مشکل از نت من باشه ، پس چرا تو بازی های دیگه این مشکلو ندارم !

سروراش شخماتیکه خدا وکیلی :D
آره خو از اون اول هم مشکلات جوین شدن و پریدن بیرون از بازیو داشت تا الان اما بازم از نت ماست این نت ایرانه که ت خ م ی ه با تکنولوژیه نسل دایناسورها

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
آره خو از اون اول هم مشکلات جوین شدن و پریدن بیرون از بازیو داشت تا الان اما بازم از نت ماست این نت ایرانه که ت خ م ی ه با تکنولوژیه نسل دایناسورها

نه داداش باور کن خارجی ها هم شاکین . یه سرچ بزن تو فروم هاشون .

این لینک هارو ببین :
1

2

3

بازم هست البته :D

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
نه داداش باور کن خارجی ها هم شاکین . یه سرچ بزن تو فروم هاشون .

این لینک هارو ببین :
1

2

3

بازم هست البته :D
خب پس اینا هم مشکل دارن:-wمن فکر میکردم فقط برای ما اینطوریه البته به عینه داخل بازی میدیدم که بعضیهاشون دیسکانکت میشدن مثلا طرف جلو بود لزومی نداشت که لفت بده اما میرفت بیرون بالاشم رو آیکونش عکس دیسکانکتی میومد حیف این بازیه که سرورهای درستو حسابی نداره واقعا من طرف هیچ مولتی ای نمیرم جز این توهین به کالاف بازها نباشه اما کالافو برام کرده آشغال:Dحالا بگذریم امروز رنک زدم 16تا کشته توی کل مچ داشتم با 2 بار دد:-bdکلا من فقط زدم تیمو کشیدم بالا بقیه نقش خیار رو داشتن اون 16 کیلم همش راش بود:Dاونم توی مپ هواپیما عاشق این مپم دیگه حرف نداره بیاد بردم تضمین میشه>:D<

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
بعد چند مدت اومدم سر وقت بازی...خدا شاهده عجیب حال داد...انگار نه انگار 6 ماه پشت سر هم بازیش کردم...بازی بشدت بالانس شده...اون دمیج فضایی شاتگان ها واقعا بازی رو خراب کرده بود! الان فقط یک مشکلی هست black board اینو هم ضعیف کنن...واقعا این اپراتور بشدت قوی هست و دست کاردان خودش باشه کسی از پسش بر نمیاد...خودم هر وقت این اپراتور رو بر میدارم مجموع کیل هام از 11 تا بیشتر میشه....دمیج اسلحه هاش بشدت بالا هست تیر اول دون، تیر دوم die :D راستی مچ مکینگ هم فوق العاده شده...خیلی به سرعت پلیر پیدا میکنه...مخصوصا ظهر ها به بعد که مجموع پلیر های بین 12 تا 25 هزار میرسه....چند تا از بد ترین باگ های بازی از جمله باگ بلیتز که وقتی میگرفت نمیتونستی تیر بزنی و رفتن drone ها تو زمین و...هم فیکس شده.

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,139
نام
Arshia
يه باگ فوق العاده مسخره اي كه اضافه شده اينه كه بعد باخت تو رنك ميشه يه كاري كرد كه نه از شما امتياز كم ميكنه و نه به حريف امتياز ميده:|
خودمون يه بار زديم خيلي چسبيد:D ولي خيلي بده:|
اميدوارم زودتر يوبيسافت يه كاري بكنه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,602
يه باگ فوق العاده مسخره اي كه اضافه شده اينه كه بعد باخت تو رنك ميشه يه كاري كرد كه نه از شما امتياز كم ميكنه و نه به حريف امتياز ميده:|
خودمون يه بار زديم خيلي چسبيد:D ولي خيلي بده:|
اميدوارم زودتر يوبيسافت يه كاري بكنه
بگو ناموسا بگو

• Like
Reactions: xobx 360 slim

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر