Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
باید یه کمپین راه انداخت تا یوبیسافت BB رو ضعیف تر کنه!

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

آخه اگر ضعیف تر هم بشه کسی دیگه حاضر نمیشه 25،000 تا واسش خرج کنه .

ولی انصافا قبول دارم شیلدش حتی از operator هاییم که شیلد مخصوص دارن (مثل fuze و ...) قوی تره :|

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
هرکی فکر میکنه خودش بهترینه دیگه :D :D اینم سر همین موضوع گنده شده

والا یکی دوتا از دوستای منم باهاش بازی کردن قدیما مالی نبود...مگر اینکه حالا رفته باشه موس و کیبورد گرفته باشه حرکتی زده باشه :D

من يكي اين فكر رو در مورد خودم نمي كنم :D
اين بنده خدا رو تا حالا من نديدم اما اكثر تيم هاي ايراني رو كه ديدم خوب بازي مي كنن چون هسته اصلي بازيكن هاي ايراني خصوصاً تو مولتي ( با اين همه بدبختي نت و پينگ و محدوديت ) خيلي خوب و عالي اند

شما دنبال بازيكن خوب ميگردي يه هيولايي هست به اسم صادق زامبي همين زننده اين تاپيك :D
بازي عاليه اما كلاً تيم رو به پشم اش هم حساب نمي كنه خيلي هم غر ميزنه كارهاي عجيب غريبي هم مي كنه :|

يه بنده خداي ديگه هم هست به اسم اصلان :D
با پينگ 400 و شاتگان رووك چندين بار تك نفره تيم رو برنده كرده :D

از وقتی که dlc داست لاین منتشر شد توی منوی انتخاب اپراتورها وقتی کارکترم رو انتخاب میکنم همیشه اولی از سمت راست هستم در صورتی که قبل عرضه dlc توی هر راند شانسی جام عوض میشد ! دلیل خاصی داره که کلیک کرده اونجا؟؟؟

من خيلي وقته اينطوريم :| اصلاً از همون اول بازي و بتا ها همين شكلي بودم :| خود سيستم جات رو براي تو نشون ميده ولي براي يكي ديگه يه جاي ديگه اي :|

در مورد BB هم خيلي ملت دارن غر ميزنن و چاره زدن اش هم يا شاتگان زدن تو فاصله كم ازشه يا گجت هايي مثل C4 و ترپ و ... يا اين كه شانس داشته باشد از كنار بزنيدش ! به فكر اين نباشيد كه حالا پاش رو هدف بگيرم و بزنم كه تا بيايد اين كارو بكنيد و به خاطر MULTILPIER و سيستم دميج بازي و اسلحه خفن BB ميزنه ابكش تون مي كنه :|
سعي كنيد ازش فرار كنيد چون سرعتش پايينه
اصلاً اين بشر خيلي OP :|

• Like
Reactions: Joghdmohammad

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
من يكي اين فكر رو در مورد خودم نمي كنم :D
اين بنده خدا رو تا حالا من نديدم اما اكثر تيم هاي ايراني رو كه ديدم خوب بازي مي كنن چون هسته اصلي بازيكن هاي ايراني خصوصاً تو مولتي ( با اين همه بدبختي نت و پينگ و محدوديت ) خيلي خوب و عالي اند

شما دنبال بازيكن خوب ميگردي يه هيولايي هست به اسم صادق زامبي همين زننده اين تاپيك :D
بازي عاليه اما كلاً تيم رو به پشم اش هم حساب نمي كنه خيلي هم غر ميزنه كارهاي عجيب غريبي هم مي كنه :|

يه بنده خداي ديگه هم هست به اسم اصلان :D
با پينگ 400 و شاتگان رووك چندين بار تك نفره تيم رو برنده كرده :D

من خيلي وقته اينطوريم :| اصلاً از همون اول بازي و بتا ها همين شكلي بودم :| خود سيستم جات رو براي تو نشون ميده ولي براي يكي ديگه يه جاي ديگه اي :|

در مورد BB هم خيلي ملت دارن غر ميزنن و چاره زدن اش هم يا شاتگان زدن تو فاصله كم ازشه يا گجت هايي مثل C4 و ترپ و ... يا اين كه شانس داشته باشد از كنار بزنيدش ! به فكر اين نباشيد كه حالا پاش رو هدف بگيرم و بزنم كه تا بيايد اين كارو بكنيد و به خاطر MULTILPIER و سيستم دميج بازي و اسلحه خفن BB ميزنه ابكش تون مي كنه :|
سعي كنيد ازش فرار كنيد چون سرعتش پايينه
اصلاً اين بشر خيلي OP :|
شاتگانم براش بگیر نگیر داره
من رفتم پشت D-shield سه نفر بلند شدن، BB بودم، دو نفر یه خشاب روم خالی کردن یه نفرم با شاتگان زد بهم فقط HP ام کم شد، همین، باید BB رو به شدت ضعیف کنن

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
امروز با 4تا بچه ایرانی بازیم کردم کلا پشیمون شدم که با ایرانی جماعت بازی کنم انقدر توی بازی ور میزدن بازیشونم که داغون گفتم 100رحمت به خارجیها من پشت دستمو داغ کنم با ایرانی بازی کنم:|

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
امروز با 4تا بچه ایرانی بازیم کردم کلا پشیمون شدم که با ایرانی جماعت بازی کنم انقدر توی بازی ور میزدن بازیشونم که داغون گفتم 100رحمت به خارجیها من پشت دستمو داغ کنم با ایرانی بازی کنم:|

داداش این اتفاق برا منم افتاد . منم هدست رو وصل کردم گذاشتمش اون ور یه صداشون نیاد :D

ولی خدایی آدم با رفیقاش بازی کنه خیلی حال میده ، غریبه باشن چه ایرانی چه خارجی کیف نمیده خیلی ...

• Like
Reactions: afshin-rnj

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
شاتگانم براش بگیر نگیر داره
من رفتم پشت D-shield سه نفر بلند شدن، BB بودم، دو نفر یه خشاب روم خالی کردن یه نفرم با شاتگان زد بهم فقط HP ام کم شد، همین، باید BB رو به شدت ضعیف کنن

داداش من الان لول 30 عم حدودا 13 هزار تا جمع کردم .

اگه هیچی خرج نکنم به نظرت تا لول چند میتونم BB بگیرم ؟

• Like

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
داداش این اتفاق برا منم افتاد . منم هدست رو وصل کردم گذاشتمش اون ور یه صداشون نیاد :D

ولی خدایی آدم با رفیقاش بازی کنه خیلی حال میده ، غریبه باشن چه ایرانی چه خارجی کیف نمیده خیلی ...
تیمی خیلی حال میده ولی به شرطی به که با ادم 14 ساله نیفتی

• Like

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
داداش من الان لول 30 عم حدودا 13 هزار تا جمع کردم .

اگه هیچی خرج نکنم به نظرت تا لول چند میتونم BB بگیرم ؟
اگه Ranked بری تا 35 راحت میگیریش ولی به نظر من نگیرش الان اگه بچه های اینجا جمع شن برن یه فروم خارجی معروف اعتراض کنن چن نفرم اونجا جمع میکنیم(همین الان خیلیا تو Reddit اعتراض دارن) یوبیسافت میزنه BB رو ضعیف میکنه
به نظر من باک رو بگیری بهتره والکری هم خوبه

راستی اگه خواستی اد کن تیم بدیم بریم رنکد psn:afshin-ranj
چن روزه بیشتر اورواچ و دارک سولز میزنم ولی بینش یه دوساعتم رینبو هستم

• Like

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
دوستان یه سوال در مورد کاور بازی :D

کسانی که حمله میکنن رو بگیرید پلیس
کسانی هم که دفاع میکنن بگیرید ترور

مگه پلیس ها از خارج ساختمون به داخل ساختمون حمله نمیکنن ؟ پس چرا تو کاور سمت ترور ها روشنه و سمت پلیس ها تاریک ؟ :|

عجب سوالی :D

tom_clancys_rainbow_six_siege-wallpaper-1920x1080.jpg

• Like

afshin-rnj

کاربر سایت
May 9, 2016
107
دوستان یه سوال در مورد کاور بازی :D

کسانی که حمله میکنن رو بگیرید پلیس
کسانی هم که دفاع میکنن بگیرید ترور

مگه پلیس ها از خارج ساختمون به داخل ساختمون حمله نمیکنن ؟ پس چرا تو کاور سمت ترور ها روشنه و سمت پلیس ها تاریک ؟ :|

عجب سوالی :D

View attachment 61725
اینا سوتی های بازی هست، دو تا از بهترین مثالاش هم اینه که وقتی تیر میزنی به لامپ و مهتابی فقط روشن و خاموش میشن
بعدم فک کن یه یار GIGN و یه دشمن GIGN دور هم میچرخن که همو نایف کنن! جفتشونم پلیسن

• Like

Joghdmohammad

کاربر سایت
Jun 26, 2016
373
نام
محمد
اینا سوتی های بازی هست، دو تا از بهترین مثالاش هم اینه که وقتی تیر میزنی به لامپ و مهتابی فقط روشن و خاموش میشن
بعدم فک کن یه یار GIGN و یه دشمن GIGN دور هم میچرخن که همو نایف کنن! جفتشونم پلیسن

یه خورده از بازی تعریف کردیم یوبی باگ پر رو شد :D

امروز داشتم بازی میکردم تو terrorist hunt قسمت extract the hostage وقتی رسیدیم به گروگان ، گروگانه بین زمین و هوا معلق بود . نه میشد تکونش بدی نه میشد ببریش مبیرون نه ...

بد بختی تو terrorist hunt هم مثلِ مولتی نیست که همه ی اعضای دشمنو بکشی تا بازیو ببری ، حتما باید گروگان رو میاوردیم بیرون .

هیچی دیگه مجبور شدیم بکشیم بدبختو تا دوباره بازی کنیم :|

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر