Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
آخه من تو تریلر گیم پلی gamescom دیدم تیم تروریست داشتن محیط و میبستن و سیم خار دار میکاشتن
بعد تیمه بیرون با یه روباتهای کنترلی میفرستاد داخل ساختمون هرکس یه نفر رو اسکن میکرد بعد یواش یواش وارد ساختمون بودن مثلآ میرفت جلو طرف به خاطر اسکنی که کرده بود دشمنو قشنگ از پشت دیوار یه هایلاتی معلوم بود از دشمن و هر جا میرفت میفهمیدی
سنگینی اسلحه تو مایعه های KILLZONE 2 / CRYSIS 3 هست یا نه؟
مدهاش چیه؟

سنگینی اسلحه کاملا حس میشه و تیراندازی به شدت لذتبخشه
مد بازی یه Secure Area فقط بازی کردم ( نمیشد انتخاب کرد ) که اگه ۵ نفر از هر تیم بمیرن تیم مقابل برنده میشه یا اینکه حمله کننده ها بمب رو خنثی کنن ( فکر کنم بمب بود البته :D )
در مورد اون چیزی هم که گفتی هربار جای Objective رو شناسایی میکردن اما ما که دفاع کننده بودیم همیشه برنده شدیم ، من خودم تیم حمله کننده که بودم قسمت نشد نه خودم نه هم تیمی هام که شناسایی رو انجام بدیم :D

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
ما که وقت بازی رو نداریم کسایی که حوصله دارن این کد رو استفاده کنن تا بتا رو بازی کنن.

کد بتا : [FONT=Arial, sans-serif]
[FONT=Arial, sans-serif]BXKC-KRAN-URA4-YEKC[/FONT]
[/FONT]

lastwall

کاربر سایت
Dec 5, 2013
152
نام
Saeid
ما که وقت بازی رو نداریم کسایی که حوصله دارن این کد رو استفاده کنن تا بتا رو بازی کنن.

کد بتا :
BXKC-KRAN-URA4-YEKC

درود
اگه کسه دیگه ای داشت بتا کی رو و نخواست من صمیمانه ممنون میشم پ.خ بکنه برا من :">

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,103
نام
پوریا
بتا کی برای کسانی که ثبت نام کردن در حال ارسال شدن هست. اگه نسخه استیم دارید, بتا به library استیم اضافه شده.

من که نسخه ی Uplay دارم ولی اصلا برام نیومده. باید توی Uplay توی قسمت Libery بیاد ولی هیچی. حتی ایمیل هم براشون زدم ولی حتی جوابم رو ندادن.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
دوستان میتونن کد رو از انویدیا بگیرند : https://contests.nvidia.com/en-us/rainbow-six-siege-giveaway
من هم الان بتا رو فعال کردم ، انشالله تست میکنم اسکرین شات قرار میدم :

v6o8_ss.jpg

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,978
نام
نـــــــویـــــــــد
Terrorist Hunt نام Modeـه جدید بازی هستش که خیلی دوسش دارم :D
اینجوریه که ۵نفر میشین باید یه تعدادی AI رو بکشین !! ۳تا درجه سختی Normal , Hard , Realistic
حالا با توجه به درجه سختی تعداد دشمنان زیاد میشه + اینکه تایم هم کمتر میشه !
خیلی فان و خووبه این Mode

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,736
نام
رضا.آ
دوستان میتونن کد رو از انویدیا بگیرند : https://contests.nvidia.com/en-us/rainbow-six-siege-giveaway
من هم الان بتا رو فعال کردم ، انشالله تست میکنم اسکرین شات قرار میدم :

v6o8_ss.jpg

7.5 گیگ حجم دانلودشِ علی جان فکر نکنم ارزش وقت گذاشتن داشته باشه . تو این بازی حداقل تا اینجایی که گیم پلی های بخش چند نفرش اومده و دیدیم همه چی خشکِ . از انیمیشن ها گرفته تا محیط .
ی چیزی تو مایه های CSGO .

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من که اصلا خوشم نیومد :D گرافیک داغون، انیمیشن ها داغون. گیم پلی محدود :D حالا نظره دیگه، اما من حال نکردم کلا. :D

گیم پلی روان نیست اصلا در مقابل دیگر بازی های اول شخص مولتی پلیر. تو یه محیط خیلی کوچیک حبس شدی و احساس زندانی بودن بهت دست میده. احساس بی هدفی هم بهت دست میده :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با تشکر از Древний Иран بابت کد بتا بازی، بازی رو دانلود کردم، فعلا فقط تونستم نصف یک راند رو بازی کنم، از لحاظ گرافیکی دقیقا همون چیزی هست که توی تریلر ها بوده!
یه سری شات که با استیم گرفتم رو می زارم اینجا ، در مورد خود بازی هم هروقت تونستم بهتر بازی کنم نظرم رو می نویسم، فعلا هم با این تنظیمات فریم روی 60 فیکس بوده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر