Multi Platform Rainbow Six Siege

سازنده
Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار
December 2015
ناشر
Ubisoft
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

dpaz_980_tom_clancys_rainbow_six_siege_banner.jpg
نام بازی: Rainbow 6 Siege
سازنده و ناشر: Ubisoft

سبک: FPS, Tactical Shooter
پلتفرم: PC, PS4, Xbox One
تاریخ عرضه: 1 دسامبر 2015 ( 10 آذر 1394 )

Rainbow 6 Siege یا به طور مختصر R6S، یک اثر اول‌شخص تاکتیکی تمام آنلاین است که در آن، بازیکنان به رقابت سر اهداف مختلف (همچون Secure-bomb-hostage) می‌پردازند. در حالت کلی، سه مد که برابر با Casual, Ranked, Terrorist Hunt است، در این عنوان وجود دارد. در حالت «کژوال» بازیکنان به سادگی بدون دغدغه جا به جا شدن رنک خود به تجربه حالت‌های مختلف می‌انجامند اما تجربه اصلی بازی، مربوط به بخش Ranked Match می‌شود که پس از انجام 10 مچ رنک خود را دریافت کرده و قابلیت تغییر آن به واسطه بازی کردن به دست می‌آورید.
سیستم پشتیبانی از «سیج» به صورت سالانه بوده و هر سال شامل چهار فصلِ سه ماهه می‌شود. در آغار هر فصل به طور معمول 2 اپراتور و یک نقشه جدید، به همراه تعداد زیادی تغییرات به بازی وارد می‌شود. لاذم به ذکر است که برای خرید اپراتورها نیاز به خرید «سیزن پس» یا پرداخت پول واقعی ندارید و می‌توانید از طریق بازی کردن آن‌ها را به دست بیاورید.

136277

xdklwczod9h21.png

game modes.jpg

MAPS.png

وضعیت فعلی بازی: سال 5 فصل 1

OPERATION VOID EDGE

136278

سوال: سیستم آپدیت در سیج چطوریه؟
پاسخ: پشتیبانی از سیج به صورت سالانه است. هر سال 4 فصل دارد که در هر فصل به طور میانگین 3 آپدیت عرضه می‌شود تا تغییرات وعده داده شده اعمال شود. این تغییرات ممکن است شامل اُپریتور و نقشه و باف و نرف های جدید باشد و یا حل کردن مشکلات تکنیکی و سرورهای بازی که خود یوبیسافت درصورت تغییر روند برنامه عادیش اون ها رو به طور رسمی اعلام میکنه.
سوال: آیا بازی Pay 2 Win ـه؟
پاسخ: خیر :D
سوال: آیا مپ های حذف شده هرگز برنمی گردن؟
پاسخ: بعضی از مپ ها فقط توی حالت Custom Match قابل بازی خواهند بود اما به مرور زمان به کژوال و رنک بر میگردند.

سوال: اگه این بازی رو نسخه معمولیش رو بخریم به تجربمون از بازی اسیب میزنه یا خیر؟ و اینکه محتوای اضافه مثل اپراتور ها رو با حدود چند ساعت بازی میشه به دست اورد؟

پاسخ: خیر نسخه عادی هیچ آسیبی به بازی نمیرسونه چون بازی تحت هیچ عنوان P2W نیست و اخیرا هم ویژگی به بازی اضافه شده که حتی اگه نسخه عادی رو تهیه کنید و به اصطلاح تازه وارد باشید، تمامی اپراتور های پایه بازی ( که از روز اول در بازی وجود داشتن ) به همراه اتچمنت هاشون براتون به صورت مجانی باز هستند.
هر اپراتور مربوط به فصل ها هم حدود 20 الی 25 ساعت طول میکشه تا باز بشه.

سوال: به علت وجود تعداد زیاد نقشه در بازی جایگاه هَچ ها و راه های ورودی و ... را نمی شناسم، راه حلی برای یادگیری سریع نقاط مختلف هر نقشه وجود دارد؟

پاسخ: با مراجعه به وبسایت ذیل می توانید اطلاعات مربوط به هرنقشه را مطالعه کرده و یادبگیرید.
www.r6maps.com

با تشکر از کاربر @Soroush_shz بابت معرفی این وبسایت کاربردی.

سوال: روشی برای بازی کردن با همه اپراتورا قبل از این که بخریمشون وجود داره؟
پاسخ: دوستان یه روش هست که تو پی سی جواب میده واسه تست کردن اپراتور های 25k ای قبل از اینکه بخرینش.
تو پی سی که میتونی یوپلی رو ببری رو حالت آفلاین مود و بازی رو اجرا کنی! همه اپراتورا تو حالت آفلاین بازه! میتونید واسه هر اپراتوری که میخواید اتچمنت بذارید و برید کاستوم رو در و دیوار تست کنید ببینید خوشتون میاد یا نه! رو دوستان نسخه استیمم جواب داده این روش! فقط تنها مودی که میشه رفت کاستومه! تو حالت آفلاین تروریست هانتم نمیتونید برید! ولی بازم واسه تست کردن گان ها و قابلیت هاشون خیلی خوبه و باعث میشه الکی 25 هزار تا واسه اپراتوری که شاید خوشتون نیاد هزینه نکنید!
دوستان کنسولیم سر در نمیارم ببینن میتونن تو حالت آفلاین بازی رو اجرا کنن؟ مثلا اینترنتو قطع کنن بازی اجرا میشه؟ یا روش های دیگه ... خلاصه تو حالت آفلاین همه اپراتورا بازه و میتونید قبل خرید تستش کنین!
با تشکر از @Soroush_shz

با تشکر از اسماعیل عزیز بابت همکاری در ساخت پست اول

آخرین ویرایش:

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,002
نام
احمد
یعنی بعضی مواقعه اینقدر تو این بازی عصبانی میشم، میگم سرم رو به دیوار بکوبم یا برم خودم رو وسط خیابون اعدام کنم!:|

این عکسو ببینید :
wwuj_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2018-5-10-3-6-19.jpg

AHMD13482A من هستم، تا راند سوم کل بازی رو دوش من بود، و 3-0 زدیم جلو! یعنی دقیقا هر دستی 4-3 نفر میزدم! راند چهارم اون 2-3 نفر اخری شروع کردن به EZ گفتن به اون وری ها، اونا هم نمیدونم چی شد، میدیدن 3 نفر تو ما گشادیشون انداختن رو دو نفر ، پیش خودشون فکر کردن ( بابا این بازی 2VS5 هست، یعنی خاک بر سر ما اگر نبریم) خلاصه این حرف داخل پرانز رو کنایه زدم، نمیدونم چی شد همین که هم تیمی های من ترول بازی در اوردن، تا دست سوم رو. گرفتن، و مساوی شدیم! :| دستم چهارم هم شرو شد اون 2-3 نفر اخری، فقط اخریشون از 2 کیل شد 3 کیل!=)) خلاصه من اون دوست دومی با شدت زور دست چهارمی رو هم گرفتیم، دست فینال مونده بود، که اون نفر اخری شروع کرد، گفت AHMD YOU SU**/K اون یکی ها هم مسخره و توهین کردن، گفتم لعنت بر سر جد ابا من اگر بزارم اینا ببرن، این حرام زاده های اروپایی کثیف نامرد پست بی شرف حرام زاده:| دست فینال اون هامبل رو کشتم، یعنی یک بازوی اصلی تیم رو نابود کردم، بعد با تیر زدم یکی دیگه، خونش شد 65، ولی من هم مردم، موند 3 تا نوب :Baby: شما بخونید "گاو" با یک تیم اتشین و داغ شده و رو خط برد. تا راند شروع شد از 2:30 ثانیه قشنگ ASH اومد 2 تاشون رو زد، اون یکی هم بعد 4 ثانیه مرد، سر جمع 25 ثانیه طول کشید، خداوئکیلی انقدر از ابن باخت لذت بردم، اگر میبردم میزاشتم این حرا/**زاده ها برنده بشم نمیبردم/
حالا مشخصات این یارو رو داشته باشید فقط :
lzov_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2018-5-10-3-7-1.jpg

^^^
:expressionless:
پینگش رو داشته باشید :
9 |||||||||||||||||||||||||:
یعنی ریدم تو اون اسپر***ی که اینو کرد ادم:neutral:

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
از آخرین باری که بازی کردم 4 ماه گذشته اون موقع گلد 2 بودم و لولم هم حدود 180. اونی که از هم تیمی های داغون باید بناله منم که با K/D: 1.4 نتونستم از گلد 1 تا حالا بالاتر برم! توییچ رو نگاه میکنم اکثرا مشخصات پروفایلشون مثل منه با این تفاوت که اونها پلات و دایموند هستند ولی من باید تو رنک گلد دست و پا بزنم بارها شده تا نزدیک های پلات شدن رفتم ولی از دست هم تیمی های تخیلی که به تورم خورده دوباره با کله سقوط کردیم بدشانسی اینه که سیستم مچ میکینگ تا به سیلور نرسوندت دست هم از سرت بر نمیداره. وقتی تیم خوبی نداری هر چقدر هم دست و پا بزنی از گلد بالاتر نمیری

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
یعنی بعضی مواقعه اینقدر تو این بازی عصبانی میشم، میگم سرم رو به دیوار بکوبم یا برم خودم رو وسط خیابون اعدام کنم!:|

این عکسو ببینید :
wwuj_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2018-5-10-3-6-19.jpg

AHMD13482A من هستم، تا راند سوم کل بازی رو دوش من بود، و 3-0 زدیم جلو! یعنی دقیقا هر دستی 4-3 نفر میزدم! راند چهارم اون 2-3 نفر اخری شروع کردن به EZ گفتن به اون وری ها، اونا هم نمیدونم چی شد، میدیدن 3 نفر تو ما گشادیشون انداختن رو دو نفر ، پیش خودشون فکر کردن ( بابا این بازی 2VS5 هست، یعنی خاک بر سر ما اگر نبریم) خلاصه این حرف داخل پرانز رو کنایه زدم، نمیدونم چی شد همین که هم تیمی های من ترول بازی در اوردن، تا دست سوم رو. گرفتن، و مساوی شدیم! :| دستم چهارم هم شرو شد اون 2-3 نفر اخری، فقط اخریشون از 2 کیل شد 3 کیل!=)) خلاصه من اون دوست دومی با شدت زور دست چهارمی رو هم گرفتیم، دست فینال مونده بود، که اون نفر اخری شروع کرد، گفت AHMD YOU SU**/K اون یکی ها هم مسخره و توهین کردن، گفتم لعنت بر سر جد ابا من اگر بزارم اینا ببرن، این حرام زاده های اروپایی کثیف نامرد پست بی شرف حرام زاده:| دست فینال اون هامبل رو کشتم، یعنی یک بازوی اصلی تیم رو نابود کردم، بعد با تیر زدم یکی دیگه، خونش شد 65، ولی من هم مردم، موند 3 تا نوب :Baby: شما بخونید "گاو" با یک تیم اتشین و داغ شده و رو خط برد. تا راند شروع شد از 2:30 ثانیه قشنگ ASH اومد 2 تاشون رو زد، اون یکی هم بعد 4 ثانیه مرد، سر جمع 25 ثانیه طول کشید، خداوئکیلی انقدر از ابن باخت لذت بردم، اگر میبردم میزاشتم این حرا/**زاده ها برنده بشم نمیبردم/
حالا مشخصات این یارو رو داشته باشید فقط :
lzov_tom_clancy_39_s_rainbow_six®_siege2018-5-10-3-7-1.jpg

^^^
:expressionless:
پینگش رو داشته باشید :
9 |||||||||||||||||||||||||:
یعنی ریدم تو اون اسپر***ی که اینو کرد ادم:neutral:
خیلی ها رو توی این۳سال بازی دیدم با اینکه پینگ زیر ۱۰ دارن اما قادر نیستن حتی یک کیل بگیرن بارها به خودم گفتم اگه همچین پینگی دست ما ایرانیها بود تیم پنتا هم جلودار ما نبود اما افسوس که با این محدودیت ها باز هم عملکردمون عالیه و خاک برسر اون طرف که با پینگ ۹ یک کیل گرفته اینجا همچی ۴ یا ۵ برابر خارجیهاست پینگمون دلارمون مواد غذاییمون ماشینامون بازیهامون کنسولامون و .....................:-<

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
از آخرین باری که بازی کردم 4 ماه گذشته اون موقع گلد 2 بودم اگه اشتباه نکنم الان نمی دونم چرا سیلور استار زده! اونی که از هم تیمی های داغون باید بناله منم که با K/D: 1.4 نتونستم از گلد 1 تا حالا بالاتر برم!
سلام;)۴ماه پیش قبل شروع سیرن جدید بود الان نباید رنک داشتباشی:-/

• Like
Reactions: B20EAST

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
سلام;)۴ماه پیش قبل شروع سیرن جدید بود الان نباید رنک داشتباشی:-/
خودم هم نمیدونم چرا؟! سمت راست تصویر هم زده آخرین مسابقم 4 ماه پیش بوده ولی نمی دونم اون رنک داغون اونجا چکار میکنه

• Like
Reactions: amir_k2m

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
از آخرین باری که بازی کردم 4 ماه گذشته اون موقع گلد 2 بودم و لولم هم حدود 180. اونی که از هم تیمی های داغون باید بناله منم که با K/D: 1.4 نتونستم از گلد 1 تا حالا بالاتر برم! توییچ رو نگاه میکنم اکثرا مشخصات پروفایلشون مثل منه با این تفاوت که اونها پلات و دایموند هستند ولی من باید تو رنک گلد دست و پا بزنم بارها شده تا نزدیک های پلات شدن رفتم ولی از دست هم تیمی های تخیلی که به تورم خرده دوباره با کله سقوط کردیم بدشانسی اینه که سیستم مچ میکینگ تا به سیلور نرسوندت دست هم از سرت بر نمیداره. وقتی تیم خوبی نداری هر چقدر هم دست و پا بزنی از گلد بالاتر نمیری
کلا سیستم مچ میکینگ که فوق العاده داغونه حالا توی سیزن قبلی با قابل تحمل بود این سیزن به معنای واقعی ریده فقط کافیه به لولت نگاه کنه هرچی لول ۲۴ تا ۷۰ یا ۸۰ هست میندازه بهت اونایی هم که رفتن دیاموند یا پلات هموشون اسکوادی با کوپر بازی رفتن باور کن هیچکی نمیتونه بدونه اسکواد بدون کوپربازی به اون بالا بالاها برسه زور خودمم بدون اسکواد مثل خودت همون گلد ۲ بود اصلا نمیشه و هیچ اعتمادی به مچ میکینگ نیست

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
خب یک عکس از پروفایلت بگذار. اصلا چطوره بچه های اینجا همه یک عکس از پروفایلشون بگذارند! B-)
ولی اون قضیه هک شدن که گفتی نمی تونه درست باشه چون هم اکانتم تایید دو مرحله ای هست و برام اس ام اس میاد و هم خودش زده آخرین مچ 4 ماه پیش بوده
حتما امروز اینجا میذارم از پروفایلم بقیه هم بذارن اما بگم این سیزن چون بدون اسکواد رفتم به شدت رنکم ر ی د ه و کلا قیدشو زدم:D

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
به نظر من رنک نمی تونه تعیین کننده قابلیت هات باشه K/D بهترین تعیین کننده قابلیت های فردی یک گیمر رینبو هست چون تو هر شرایطی حتی با نوب ترین هم تیمی ها در مقابل قویترین بازیکن ها باز هم کار خودش رو میکنه اینطوری بازی رو میبازه رنکش میاد پایین W/L هم میاد پایین ولی کیل به دف بالا میمونه و سخت تر از همه حفظ کردن K/D با بالاتر رفتن لول هست چون تعداد کیل ها و دف هات میره بالا. با لول پایین مثلا 100 نفر رو کشتی و 50 تا دف داشتی خب این نسبت میشه 2! حالا این فرد میتونه همین نسبت رو با 10000 کیل و 5000 دف حفظ کنه تا همون 2 باقی بمونه؟

اصلا اینی که میگی درست نیست، خیلی ها هستن فقط برای K/D آپ کردن بازی میکنم، آخر راند که میشه اگه مثلا 3 به 1 باشن نمیرن داخل که کیل دن، یا فقط میرن سرور آمریکابازی میکنن برا K/D آپ کردن ، یااینکه همه رنکها رو Surrender میکنن تا برن با لول ها پایین بازی کنن K/Dشونو زیاد کن

اگه دیدی طرف هم لولش بالاس هم K/D و هم رنکش بدون بازیش عالیه :D

Soroush_shz

کاربر سایت
Jul 16, 2016
1,208
نام
Soroush
به نظر من رنک نمی تونه تعیین کننده قابلیت هات باشه K/D بهترین تعیین کننده قابلیت های فردی یک گیمر رینبو هست چون تو هر شرایطی حتی با نوب ترین هم تیمی ها در مقابل قویترین بازیکن ها باز هم کار خودش رو میکنه اینطوری بازی رو میبازه رنکش میاد پایین W/L هم میاد پایین ولی کیل به دف بالا میمونه و سخت تر از همه حفظ کردن K/D با بالاتر رفتن لول هست چون تعداد کیل ها و دف هات میره بالا. با لول پایین مثلا 100 نفر رو کشتی و 50 تا دف داشتی خب این نسبت میشه 2! حالا این فرد میتونه همین نسبت رو با 10000 کیل و 5000 دف حفظ کنه تا همون 2 باقی بمونه؟
بنظر من اینجوری نیست!
تو رنک تیم پلیر بودن خیلی مهم تر از سولو خوب بودنه!
یارو داشتیم بقول خودش میگفت من اسمورفم هر سری شاخ بازی در میاورد میرفت دفیوزرم برمیداشت از یه طرف تنهایی کله میکرد میرفت تو فوقش 2 تارم میکشت تهش میمرد تیم حریف 3 نفری خیمه میزدن رو دفیوزر!!!
یکی از مهم ترین کار ها گرا دادنه تو رنک!
حتی یکی با K/D 0.5 اگه بلد باشه خوب گرا بده و بگه فلانی کجاعه کی از کجا داره میاد دفیوزر کجاست و .... میتونه خیلی بیشتر از کسی که K/D خوبی داره مثل مورد بالا که گفتم کمک کنه!
بازی مخصوصا تو رنک که همه بیشتر جدی بازی میکنن حول کمیونیکشن و تیم پلی میچرخه تا کیل گرفتن تنها! ( نمیگم تاثیر نداره ولی بنظرم عوامل مهمتر دیگه ای هم هست! )
الان مورد داریم طرف K/D حدود 2 توی سیلور 2-3 گیر کرده ! بعد یه بار باهاش بازی میکنی میبینی طرف فک میکنه پنگو عه بدون درون کردن و گرا دادن کله میکنه میره تو فقط 2 تا کیل بگیره!
مثلا من الان با دو تا نروژی و یه دوست ایرانی خودم که اسکواد میریم یکسره در حال حرف زدنیم! از همون ثانیه ای که مثلا دفاع داره شروع میشه میگه فلانی از اونور داره میاد فلانی پشتته و ... موفع اتک هم اکثر مواقع هر 2 نفر 2 نفر یه بخشی از مپ رو به عهده میگیریم میریم کامل درون میکنیم و کلیر میکنیم به اصطلاح! بعد حدود 1 دقیقه آخر همه به هم میرسیم و میریم سراغ بمب ها و کاشتن دفیوزر!
راز اصلی موفقیت تو این بازی کمیونیکیشن هست طوری که حتی با یه تیم متوسط هم میشه یه تیم بهتر رو شکست داد! اکثر مواقع هرسری که تیممون همه میکروفون داشتن و گرا میدادن تونستیم ببریم بازیو!
مثلا من وقتی خودم کویرا بر میدارم شاید از کلا 1 دقیقه آخر خودمو نشون بدم و کلاچ کنم! چون تو اون یه دقیقه آخر تیم حریف استرس میگیره و حواسشون اصن به صدا پا و اینا نیست راحت میشه خفتشون کرد! بعضی مواقعم کلا نشون نمیدم خودمو و فقط اطلاعات میدم میگم مثلا 3 نفر روطبقه بالای منن یکیشون بلیتزه، چون اگه درگیر بشم قطعا 3 تاشونونمیتونم بکشم اونم با گان کویرا! فقط خودمو به کشتن دادم و فوقش تونستم یکی دوتاشونو Down کنم که اونام ریوایو میشن.
-----
در ضمن موافقم که سیستم MMR بازی افتضاحه! میبینی مثلا 3-4 تا بازیو پشت سر هم میبری... یهو بازی 4-5 تا مچ پشت سر هم یه هم تیمی های گاوی بهت میندازه نه حرف میزنن نه بازی بلدن نه مپو بلدن یه کاری میکنه که باز برگردی سر رنک قبلیت!
من قبلا رنک تنها میرفتم الان 2 نفری میریم... یه بار قبلن اتفاق افتاد تیم ما همه لولامون زیر 100 بود! یکی 21 یکی 26! تیم حریف همه لولا +150 دو نفرشونم +200 بودن :| :| :|
همین بازی شروع میشد راش میدادن به ما! 4-0 بازیو بردن! نمیدونم یوبی رو چه حسابی همچین مچ میکینگی رو واسه ما گذاشته بود خدا میداند!

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
بنظر من اینجوری نیست!
تو رنک تیم پلیر بودن خیلی مهم تر از سولو خوب بودنه!
یارو داشتیم بقول خودش میگفت من اسمورفم هر سری شاخ بازی در میاورد میرفت دفیوزرم برمیداشت از یه طرف تنهایی کله میکرد میرفت تو فوقش 2 تارم میکشت تهش میمرد تیم حریف 3 نفری خیمه میزدن رو دفیوزر!!!
یکی از مهم ترین کار ها گرا دادنه تو رنک!
حتی یکی با K/D 0.5 اگه بلد باشه خوب گرا بده و بگه فلانی کجاعه کی از کجا داره میاد دفیوزر کجاست و .... میتونه خیلی بیشتر از کسی که K/D خوبی داره مثل مورد بالا که گفتم کمک کنه!
بازی مخصوصا تو رنک که همه بیشتر جدی بازی میکنن حول کمیونیکشن و تیم پلی میچرخه تا کیل گرفتن تنها! ( نمیگم تاثیر نداره ولی بنظرم عوامل مهمتر دیگه ای هم هست! )
الان مورد داریم طرف K/D حدود 2 توی سیلور 2-3 گیر کرده ! بعد یه بار باهاش بازی میکنی میبینی طرف فک میکنه پنگو عه بدون درون کردن و گرا دادن کله میکنه میره تو فقط 2 تا کیل بگیره!
مثلا من الان با دو تا نروژی و یه دوست ایرانی خودم که اسکواد میریم یکسره در حال حرف زدنیم! از همون ثانیه ای که مثلا دفاع داره شروع میشه میگه فلانی از اونور داره میاد فلانی پشتته و ... موفع اتک هم اکثر مواقع هر 2 نفر 2 نفر یه بخشی از مپ رو به عهده میگیریم میریم کامل درون میکنیم و کلیر میکنیم به اصطلاح! بعد حدود 1 دقیقه آخر همه به هم میرسیم و میریم سراغ بمب ها و کاشتن دفیوزر!
راز اصلی موفقیت تو این بازی کمیونیکیشن هست طوری که حتی با یه تیم متوسط هم میشه یه تیم بهتر رو شکست داد! اکثر مواقع هرسری که تیممون همه میکروفون داشتن و گرا میدادن تونستیم ببریم بازیو!
مثلا من وقتی خودم کویرا بر میدارم شاید از کلا 1 دقیقه آخر خودمو نشون بدم و کلاچ کنم! چون تو اون یه دقیقه آخر تیم حریف استرس میگیره و حواسشون اصن به صدا پا و اینا نیست راحت میشه خفتشون کرد! بعضی مواقعم کلا نشون نمیدم خودمو و فقط اطلاعات میدم میگم مثلا 3 نفر روطبقه بالای منن یکیشون بلیتزه، چون اگه درگیر بشم قطعا 3 تاشونونمیتونم بکشم اونم با گان کویرا! فقط خودمو به کشتن دادم و فوقش تونستم یکی دوتاشونو Down کنم که اونام ریوایو میشن.
-----
در ضمن موافقم که سیستم MMR بازی افتضاحه! میبینی مثلا 3-4 تا بازیو پشت سر هم میبری... یهو بازی 4-5 تا مچ پشت سر هم یه هم تیمی های گاوی بهت میندازه نه حرف میزنن نه بازی بلدن نه مپو بلدن یه کاری میکنه که باز برگردی سر رنک قبلیت!
من قبلا رنک تنها میرفتم الان 2 نفری میریم... یه بار قبلن اتفاق افتاد تیم ما همه لولامون زیر 100 بود! یکی 21 یکی 26! تیم حریف همه لولا +150 دو نفرشونم +200 بودن :| :| :|
همین بازی شروع میشد راش میدادن به ما! 4-0 بازیو بردن! نمیدونم یوبی رو چه حسابی همچین مچ میکینگی رو واسه ما گذاشته بود خدا میداند!
ممنون برای توضیحاتی که دادی و صد در صد حرف هات رو تایید میکنم ولی تیم متوسط همون متوسط میمونه با رنک گلد حالا هر چقدر هم با مایک هماهنگ باشند قبوله تو این بازی حرف اول و آخر رو کار تیمی میزنه ولی مهارت شخصی هم تیمی ها هم باید بالا باشه تا که بتونی پلات به بالا باشی. صحبت من و امیر در مورد سولو بازی کردن بود و هم تیمی های مزخرفی که برات سیستم میاره و اینجاست که مهارت شخصی به داد اون تیم میاد و شاید بتونند با اتکا به اون برنده بشند.

• Like
Reactions: Soroush_shz

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین
اصلا اینی که میگی درست نیست، خیلی ها هستن فقط برای K/D آپ کردن بازی میکنم، آخر راند که میشه اگه مثلا 3 به 1 باشن نمیرن داخل که کیل دن، یا فقط میرن سرور آمریکابازی میکنن برا K/D آپ کردن ، یااینکه همه رنکها رو Surrender میکنن تا برن با لول ها پایین بازی کنن K/Dشونو زیاد کن

وقتی این حالت پیش میاد که تیم قوی ای داشته باشی هم رنکت بالاست هم K/D و هم W/L وگرنه سولو بازی کنی ممکنه K/D خوبی داشته باشی ولی دور رنک بالا رو باید خط بکشی. راستش اون حالت های خفت باری هم که گفتی من شرمم میاد اونجوری بازی کنم و همیشه سرم رو بالا گرفتم و تا آخرین لحظه جنگیدم. من همیشه جز دفعات محدود تنها بازی کردم

B20EAST

کاربر سایت
May 14, 2017
199
نام
رامین

سرور آمریکا چطور میرند برای آپ کردن؟ مگه اونجا چجوریه که سرور اروپا نیست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر