Ragnarok Odyssey

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
Ragnarok Odyssey يك IP كاملا جديد در سبك RPG كه شكل و شمايلی‌ مشابه سری‌ معروف Monster Hunter رو داره. سازنده ي بازي Xseed Games كه چندی پيش عنوان Orgarythm رو براي VITA عرضه كرد. Ragnarok Odyssey به نسبت Monster Hunter سرعت بيشتری در گيمپلی‌ داره و كاراكتر ها رو در چند كلاس مختلف تقسيم بندی كرده و به شما اجازه ي شخصي سازي كاراكتر و مبارزه با سلاح های‌ مختلفی را ميدهد.

ragnarok-odyssey-20110914080443644_640w.jpg

بازی‌ از لحاظ بصری‌ در سطح بالايی‌ قرار دارد و تنوع رنگ ،جزئيات كاراكتر های انيمه شكل،‌ Bossـهای غول پيكر، محيط های متنوع و افكت های با كيفيت بخوبی بر روي صفجه نمايش 5 اينچی VITA به نمايش داده ميشود.

news-ragnarokodyssey21.jpg

Ragnarok Oddysey دارای خط داستاني مشخصي نيز است اما همانند Monster Hunter به ساده بودن تكيه كرده و زياد به عمق داستانی توجهي نداشته است.
Co-op چهار نفره به شما اجازه داده كه بصورت Local و يا Online در سراسر دنيا با دوستانتان به مبارزه با Bossـهای غول پيكر پرداخته، Rank up كرده و در Questـهای مختلف به جمع آوری‌ آيتم و تبادل آن با دوستانتان بپردازيد. همچنين Xseed Games قول DLCـهای رايگان رو به طرفداران داده كه شامل Quest ـها و Boss ـهای جديد و متنوع ميباشد.

RagnarokOdyssey_ss01_thumb-515x293.jpg

درنهايت Ragnarok Odyssey را ميتوان جايگزين بسيار خوبی برای‌ Monster Hunter دانست كه تونست نظر منتقدين بسياری را به خود جذب كند.
اين عنوان در 30 اكتبر 2012 عرضه خواهد شد.

ragnarok_odyssey_50_605x.jpg

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
تشکر ...
گرافیکش خیلی خوب نمیزنه اما به نظر میرسه مدل شخصیت ها خوب هست در کنتراست با Texture ]ای پس زمنیه ....
IGN هم بازی رو نقد کرده 5 داده ... البته در انتظار نقدهای بیشتر هستم ...

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کسی‌ از دوستان این بازی گرفته؟:d
Demo توی استوره من داره ... ببین دمو داره دانلود کن
گرافیکش انصافا بد نیست
اما Gameplay بازی میلنگه ... کلا فقط بری توی یک منطقه دشمنا رو بکشی .... ! لول ... همین
به نظرم وایسیم برای Soul Sacrifice فکر کنم بهتره....خیلی بهتر !

mcsemcse1

کاربر سایت
Oct 25, 2010
208
نام
Mohammad
گرافیکش انصافا بد نیست
اما Gameplay بازی میلنگه ... کلا فقط بری توی یک منطقه دشمنا رو بکشی .... ! لول ... همین

آره، soul sacrifice pre order دادم. یک بازی دیگه هست، به اسم. Totori plus برای Atlus هست. نظرت چیه؟ :p

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آره، soul sacrifice pre order دادم. یک بازی دیگه هست، به اسم. Totori plus برای Atlus هست. نظرت چیه؟ :p

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2
اون Atelier بازیش خوبه ! بیشتر تو مایه های ایتم جمع کردن و ایناست و داستان ... یک حالتهای داستانی خاص خودش رو هم داره ... .

Noctis-Sasuke

کاربر سایت
Jul 24, 2013
52
گرافیکش انصافا بد نیست

آخه شما دمو رو فقط بازی کردی وگرنه بازیش ترکونده تو دنیا

خیلی ماموریتاش جالبه وقتی هم که آنلاین بازی کنی (چون مجبور میشی از بس بعضی جاها سخته) خیلی بیشتر بهت حال میده

بخش های مختلف دیگه ای هم داره که تو دمو نزاشتنش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر