Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,869
خب امسال سایتها خیلی سخت گیر تر از سالهای قبل بودند ! الان یه همچین حرفی منو خیلی امیدوار میکنه :D ژانر FPS هم این چند ساله ته کشیده از لحاظ نو اوری و....... یه همچین حرفی را گفتن معنیه اینه که واقعا باید یه تحول تو این سبک داده باشه .

ما که از اول طرفدار این بازی بودیم و هستیم حرفم در مورد اینه که ایا این حرفها حقیقت دارند و این هایپ های ما تو سایت بالاخره جواب میده یا نه ؟:D
خوب preview رو هم خوندم. واقعا دیگه مطمئن شدم از این بازی.
آره حق با توئه امسال واقعا خیلی سایت ها برای نمره دادن سختگیری میکنن. فعلا که همه چی خوب پیشرفته. امیدوارم موقع عرضه ی بازی هم این بازی همینطور روی دور باقی بمونه و امتیازاتی رو که حقشه دریافت کنه.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
آواتارهای خودتون را آماده کنید برای ...
توی اخرین قسمتی که به تازگی از سریال Breaking Bad منتشر شد من دیدم که یکی از شخصیتهای سریال داره این بازی رو با control gun انجام میده مگه دموی قابل بازی منتشر شده؟
برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

آخرین ویرایش:

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
بله داره . تریلر بالایی را نگاه کنی متوجه میشی .
ایول بابا :D فکر نمیکردم اسپلیت اسکرین داشته باشه! به خاطر همینم که شده حتما میگیرمش!بخش Co-op بازی داستان جداگانه داره یا مثل Army of Two هست؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,199
داستان جداگانه داره .
خیر داستان جداگانه نداره:D همون ماموریت های بخش تک نفره رو دو نفری هم میشه رفت. فقط اول باید آزاد بشن.
نمیدونم ولی تو یه سایت خونده بودم که داستان جدا گانه داره و محیطهاش هم فرق میکنه ! باید برم بگردم . البته خیلی وقت پیش خونده بودم شاید تو این مدت تصمیم عوض شده باشه
منبع: ویکیپدیا:D
Legends of the Wasteland is a series of two-player bonus co-op missions based on stories that you hear about as you play the single player campaign

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,819
نام
فرخ
خیر داستان جداگانه نداره:D همون ماموریت های بخش تک نفره رو دو نفری هم میشه رفت. فقط اول باید آزاد بشن.

نمیدونم ولی تو یه سایت خونده بودم که داستان جدا گانه داره و محیطهاش هم فرق میکنه ! باید برم بگردم . البته خیلی وقت پیش خونده بودم شاید تو این مدت تصمیم عوض شده باشه :D

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
اینی که من دیدم به نظر میرسید با مراحل تک نفر تفاوت داره.ولی به هر حال خوش حال میشیم تصمیمشون عوض نشده باشه و داستان جدا داشته باشه!

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
839
نام
شایان
خیر داستان جداگانه نداره همون ماموریت های بخش تک نفره رو دو نفری هم میشه رفت. فقط اول باید آزاد بشن.

منبع: ویکیپدیا:D

این که نوشته داستان دو نفره در مورده داستان هاییه که تویه بازی میشنوین!!!!!!
پس یعنی جدایه دیگه :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر